Трапецієвидна форма нігтів: особливості і варіанти дизайну манікюру

В оформленні манікюру важливе місце займає форма нігтів. Найчастіше дівчата, прагнучи створити ідеальний дизайн самостійно, упускають з уваги особливості будови генетичного, і орієнтуються на класичний образ. Результат такого підходу зазвичай плачевний. Невідповідна форма нігтя відразу впадає в очі і псує враження навіть при ідеальному декорі.

Але це не означає, що не можна отримати ідеальний манікюр в домашніх умовах. Просто для найкращого результату варто знати деякі особливості обробки нігтьових пластин.

Особливості форми нігтя

Класичним і найбільш вдалою формою вважається овальна. Вона відмінно подовжує пальці і підкреслює тонкі руки. Однак це дано від природи не кожному.

Існують і інші форми:

  • кругла;
  • квадратна;
  • прямокутна;
  • трапецієвидна.

У кожному з цих варіантів є можливість підібрати відповідний дизайн і правильно скоригувати існуючу форму.

Кругла
Квадратна
Прямокутна
Трапецієвидна

Найскладнішою для обробки є поверхню у вигляді трапеції. Ніготь, вузький біля основи і розширюється до кінчика, не дозволяє пилкою надати йому бажану пряму форму. Але навіть у такій ситуації існує спосіб виправити його зовнішній вигляд.

Фахівці рекомендують виконувати корекцію постійно, так як це дозволить домогтися стабільного, хоч і не повного ефекту.

Як виправити будинку?

Для виправлення трапецієподібної форми нігтів необхідно виключити занадто коротку обробку поверхні, і позбутися від звички гризти нігті, якщо така є. Ці два чинники справляють істотний вплив на розширення пластини у верхній частині.

Також важливо при обробці кутикули проштовхувати її спеціальною паличкою від верху до основи. Це не дозволить боковим валикам заступати на робочу поверхню, і змусить ніготь трохи більше розширюватися в нижній частині. Форма стане схожою на класичну овальну.

Для того щоб кутикула виглядала доглянутою і повільніше зростала, необхідно перед кожною процедурою її розм'якшувати. А після обробки обов'язково зволожувати тканини живильним кремом. А от щоб звузити верхні межі нігтя, виконується періодичне підпилювання його бічних кінчиків. Це візуально зменшує ширину кінчика.

Коригування нарощуванням

Сучасним та дієвим способом виправлення зовнішнього вигляду трапеції є нарощування.

У салонах часто рекомендують нарощування пластин на форму. Але для домашнього використання краще підійде акрилове покриття, так як його простіше виконати.

У цього способу є кілька суттєвих недоліків, головним з яких є витончення нігтя. Після регулярного, нехай навіть і грамотно виконаного, покриття акрилом, ніготь стає тонше по всій поверхні. Від цього псується зовнішній вигляд ослаблених кінчиків, які по мірі відростання загинаються донизу.

Тому найбільш легким і простим способом є правильна обробка та підбір декору.

Ідеї оформлення

Коли нігті від природи мають форму трапеції, ідеальним варіантом стане манікюр на коротку або в крайньому випадку середню довжину.

Зупинимося на кількох ідеях, які полегшать життя власницям «трапецій».

  • Комбінацією темних і світлих відтінків можна візуально витягнути робочу поверхню. Краще всього для цих цілей підійде манікюр з геометрією. Широка пряма смужка лаку, проведена посередині темним тоном, створить враження прямого нігтя і приховає розширюються бічні кінчики.
  • Відмінним рішенням стане і манікюр в стилі мінімалізму. Тут можна нанести малюнок з вертикально йдуть декількох смуг, які також поставлять пряме напрям всьому декору.
  • Непогано виглядають на коротких нігтях і нюдовые тони. Вони створять враження акуратності і доглянутості. Це може стати відмінним рішенням для робочих буднів, ділового стилю.
  • Застосування яскравого лаку також допустимо. Але при повному покритті поверхні краще вибирати лак з блискітками. Це допоможе не акцентувати увагу на формі завдяки переливам.
  • Модними видами дизайну, придатними для трапецієподібних нігтів, є також місячний манікюр і френч. При створенні декору у французькому стилі варто користуватися класичним білим оформленням кінчика. Світлий відтінок буде красти розширення у верхній частині нігтя.

Поради по перетворенню трапецієподібної форми нігтів чекають вас у наступному відео.