Як користуватися штампом для нігтів?

Красиві, доглянуті нігті – це візитна картка будь-якої жінки. Прекрасна стать має в даний час неосяжний діапазон способів догляду не тільки руками, але і можливість створення привабливого і різноманітного манікюру.

Особливості

Індустрія краси, а саме нігтьового сервісу, не стоїть на місці і постійно розвивається. На сьогоднішній день манікюр – це не просто догляд за нігтями, а цілий комплекс заходів, спрямований на створення красивих, доглянутих і привабливих рук. Крім широко відомого й поширеного класичного (обрізного) манікюру з'явилося безліч видів і технологій, які скорочують час його виконання та підвищують якість результату.

Широке поширення в сучасній індустрії нігтьового дизайну набула техніка виконання нейл-арту, яка називається стемпинг або штампінг (від англ. stemp – штампування, тиснення, друк). Це техніка нанесення малюнка на підготовлену поверхню нігтьової пластини за допомогою гумового або силіконового штампа. Отриманий малюнок з допомогою штампа для нігтів буде зовсім не відрізнятися від того, що можна виконати тонкої художньої пензлем, а часом навіть і акуратніше.

Впоратися з нанесенням малюнка за допомогою штампа може навіть новачок. Вивчити порядок виконання такого дизайну нігтів можна за годину, а то й раніше. Головне – слідувати інструкції виконання та проявити максимум терпіння і акуратності. Тоді результат вас обов'язково порадує. Набір для стемпинга складається з скрапера, металевих дисків з вигравіруваними візерунками, штампа, який зовні нагадує печатку, і спеціальних фарб для нанесення малюнка.

Скрапер – це скребок з пластмасовою ручкою і металевою пластинкою по краю, за допомогою якої видаляється зайва фарба з дисків. На металевих дисках вирізане від семи і більше візерунків різних форм і розмірів. Їх можна придбати окремо від набору і вибрати малюнки на свій розсуд. Фарби для роботи зроблені на основі акрилу, розлиті в пляшки, нагадують лаки для нігтів. Консистенція цих фарб набагато густіше, ніж у лаків, тому малюнок не розтікається при нанесенні і зберігає чіткі контури.

Рекомендації по вибору

Асортимент наборів для стемпинга і їх комплектуючих вражають своєю різноманітністю: від дорогих до бюджетних варіантів. При виборі необхідно звернути увагу на наступні моменти.

 • Незалежно від фірми виробника важливо, щоб робоча поверхня штампа була виконана з силікону. Така поверхня рівна, має мікропори, що дозволяє точно переносити малюнок. Якщо подушечка буде прозорою, то з більш високим ступенем точності можна буде переносити рисунок на поверхню нігтя. Штампи-підробки зазвичай мають нерівну поверхню, виконану з твердої гуми. При використанні такого інструменту навряд чи вийде перенести малюнок без залисин і з рівним контуром. Робоча поверхня штампа може бути круглої або прямокутної форми, яка дозволяє наносити візерунок по всій поверхні довгого нігтя.
 • Оригінальний скрапер завжди має металевий наконечник, його підробка виконана з пластмаси. Підробка не прибере необхідну кількість фарби з металевої пластини або прибере його занадто багато. І як результат: замість зображення можна отримати ляп.
 • Металеві пластинки з малюнками також розрізняються своєю якістю. У підробках візерунок буде викарбувано нерівномірно, окремі частини малюнка погано прорізані, що не дозволить виконати якісний дизайн. Диски високої якості прослужать довгий час: про подряпини на його поверхні можна не згадувати.

  Доглянуті руки для сучасної жінки – це її друге обличчя. Багато жінок протягом всього дня витрачають час для проведення процедур, що підтримують красу і привабливість. Але коли немає часу в потоці щоденних подій, але є бажання зробити яскравий манікюр, можна використовувати цікавий винахід – принтер Hollywood Nails. З ним впорається навіть новачок, не мають ніяких навичок роботи з стемпингом. Всього кілька секунд – витончене зображення буде прикрашати нігтики. Принтер дуже зручний у використанні, техніка нанесення малюнка вражає своєю простотою. Він компактний, працює без джерела електричного живлення.

  Принцип його роботи аналогічний стемпингу. Всі маніпуляції виконуються за допомогою верстата, виконаного із звичайної пластмаси. Апарат має рухому частину і основу, яку можна зафіксувати на поверхні за допомогою важеля. В рухому частину принтера вкладені друк і скрапер. На підставі закріплюється металева пластина. Після вибору малюнка і нанесення фарби рухома частина принтера зсувається і віддруковує на штамп малюнок. Палець фіксується нігтьової пластиною на підставі машинки. Рухома частина зсувається до нігтя, опускається штамп, а малюнок переноситься на ніготь.

  Як правильно використовувати штамп?

  Для найкращого результату перед нанесенням малюнка стемпингом необхідно підготувати нігтьову пластину: зробити обрізний або апаратний манікюр, надати бажану форму нігтям за допомогою пилочки. Алгоритм використання стемпинга такий.

  • На підготовлений ніготь наносимо базовий шар лаку. Якщо застосовуються гель-лаки, то нігтьову пластину необхідно знежирити праймером, нанести базу, вирівнюючи поверхню нігтя, і висушити в лампі.
  • Якщо набір використовується вперше, необхідно з пластини видалити захисну плівку.
  • Всі інструменти стемпинга знежирити засобом, що містить ацетон.
  • Вибираємо візерунок на диску, на нього наносимо фарбу.
  • Проводимо скрапером по диску під кутом 45°, видаляючи надлишки фарби.
  • Подушечкою штампа перекочували рухом переносимо малюнок на його робочу поверхню.
  • В аналогічній техніці акуратно переносимо малюнок на поверхню нігтя.
  • При необхідності з бічних валиків нігтя ватною паличкою видаляємо похибки.
  • Покриваємо нігтьову пластину безбарвним лаком або топом. Покривати ніготь топом потрібно дуже швидко і акуратно, щоб уникнути розмиття зображення.

  Чим можна його замінити?

   Якщо чимось замінити штамп для стемпинга, то говорити про високу якість дизайну вже не доведеться. Але на подив майстрів нігтьового сервісу, це можливо зробити. Виручити може медична рукавичка, яка виконана з натурального латексу. Акуратно пальцем на поверхню рукавички переноситься малюнок і далі на ніготь. Також штамп можна замінити вирізаним колом із звичайного гумового лінолеуму або гумки.

   Приклади красивого дизайну

   Використання технології стемпинга для створення красивого дизайну застосовується в нігтьовій індустрії в даний час дуже часто. При виборі кольору необхідно орієнтуватися не тільки на тенденції моди, але і враховувати, що нанесення штампу вимагає використання певних кольорів, фактур, стильовий сполучуваності.

   Важливо уникати перламутрових і напівпрозорих тонів, оскільки виконана графіка просто загубиться і створить неохайний вигляд нігтям. А ось використання матових топів, навпаки, акцентує виконаний дизайн.

   В сучасних тенденціях нейл-арту користуються великою популярністю спокійні, нюдовые тону або ж темні в діапазоні від бордового до чорного. На нігтях таких відтінків яскраво будуть виглядати геометричні малюнки, виконані контрастним кольором з додаванням яскравих акцентів. За допомогою стемпинга дуже легко виконати всім полюбився френч. При цьому існують спеціальні диски для нанесення стемп-френча. Візерунки в цій техніці можуть бути нанесені по всій площі нігтьової пластини або тільки по вільному краю.

   Нанесення стемпинга поверх бази, виконаної в техніці градієнт, зробить нейл-арт нігтів стильним і оригінальним.

   Не так давно отримала широке визнання техніка реверсивного стемпинга. Її суть полягає в тому, що малюнок виконується безпосередньо на робочій частині друку. Процес виконання реверсивного стемпинга дуже трудомісткий і вимагає терпіння, але результат, безсумнівно, порадує. Алгоритм виконання реверсивного стемпинга простий:

   • подушечку друку покриваємо прозорим акриловим лаком;
   • визначаємося з візерунком і наносимо фарбу на диск (бажано для формування контуру малюнка використовувати фарбу темних тонів);
   • скрапером прибираємо надлишки фарби;
   • акуратно переносимо малюнок покатывающим рухом на друк і підсушуємо;
   • далі на самій друку кольоровими лаками розфарбовуємо малюнок і даємо висохнути (при бажанні наносити кольору можна поступово шарами);
   • по закінченні покриваємо картинку товстим шаром прозорого лаку;
   • після висихання всіх шарів обережно пінцетом відокремлюємо картинку від поверхні штампа;
   • на ніготь наносимо базу і акуратно прикладаємо отриману плівку з малюнком;
   • по контуру нігтика відрізаємо надлишки малюнка;
   • покриваємо нігтик з орнаментом закріплювачем.

   Про стемпинге для нігтів і про те, як користуватися стемпингом, дивіться у наступному відео.