Характеристика жінки Близнюка, народженої в рік Щура

Жінка Щур-Близнюки – це дуже активна людина, за яким потрібно спочатку наздогнати, перш ніж намагатися розуміти. Тим не менш, це дуже яскрава особа, щоб її ігнорувати.

  Опис характеру

  Характеристика жінки Близнюка, народженої в рік Пацюка, починається з того очевидного факту, що для такої панночки життя – це низка захоплюючих і яскравих подій, які не можна пропускати в жодному разі, адже саме наша героїня і є тут головним персонажем. Розглянута особистість – творча, вона все життя буде намагатися відшукати себе, а в процесі спробує безліч різних видів діяльності. Значна частина того, що робить ця жінка, виставляється напоказ, адже без самовираження і активного громадського обговорення Щур-Близнюки не може. Така гіпертрофована тяга до творчості і перетворення навколишнього світу нерідко перетворюється в деяку відчуженість дівчата і навіть втрату почуття реальності.

  Щур-Близнюки бачить свої життєві цілі і наполегливо рухається в напрямку їх, не вважаючи за потрібне розповідати про плани та перспективи перед кожним зустрічним. Остання риса нерідко стає їх проблемою, адже творчість і замкнутість або скритність є погано сполучаються характеристиками. Для досягнення успіху в будь-якій сфері Пацюк повинна навчитися активніше спілкуватися з людьми.

  В цілому ж така жінка постійно сподівається на те, що досягнення її цілей ось-ось приведе до покращення життя, але на практиці навіть цілеспрямовані представниці цього знака Зодіаку змушені кинути задум, оскільки не завжди правильно оцінюють ступінь складності задуманого.

  Любов і відносини

  У ранньому віці Щур – ідеальний персонаж з романтичної казки про кохання, оскільки яких-небудь інших вимог, крім як бути об'єктом власного обожнювання, у неї до партнера немає. Втім, з часом пріоритети змінюються і доросла жінка вже не хоче приймати чоловіка таким, який він є, намагаючись переробити під себе, що нерідко призводить до проблем у відносинах.

  Втім, сильний підлогу поруч з такою дівчиною повинен відчувати себе досить впевнено, оскільки Щур-Близнюки щиро вірить в ідеальність свого супутника і нікому, навіть найближчим людям, не дозволяє піддавати сумнівам таке твердження. Інша справа, що, зачарувавши таку даму, варто постаратися хоча б приблизно відповідати першим враженням заради такого ставлення до себе, тому що вона, навіть будучи засліплена коханням, рано чи пізно помітить, що без рожевих окулярів картинка виглядає дещо інакше. Пацюк з очима, що відкрилися на непривабливу правду, відчуває глибоке розчарування і майже завжди готова припинити такі відносини, а в деяких випадках можливі навіть прояви агресії до чоловіка, якого вона зовсім недавно обожнювала.

  Шлюб і сім'я

  Перебувати в шлюбі з Пацюком-Близнюками буде просто не всім – багатьом вимогливим чоловікам не сподобається, що така дівчина не прагне у стосунках мати якісь постійні обов'язки. При цьому представниця розглянутого зодіакального сполучення від шлюбу чекає сімейного тепла, кількість якого здатне розчарувати її за вже описаною причини.

  Щоб шлюб не опинився під загрозою розірвання, потрібно правильно підбирати пару, або йти на компроміси. Перший варіант передбачає пошук чоловіка, який буде любити Щура не за затишок домашнього вогнища, створюючи його самостійно або в принципі не потребуючи в ньому.

  У другому випадку жінці доведеться відповідально підійти до відносин і спробувати почути побажання партнера з твердим наміром знайти компроміс.

  Питання кар'єри

  Надмірно виражена замкнутість представниць цього зодіакального поєднання призводить до того, що підвищення по службі їм отримати дещо складніше, ніж більшості колег – дається взнаки невміння заводити корисні зв'язки. Слід уточнити, що Щури-Близнюки зазвичай не надто переймаються з цього приводу, оскільки кар'єристками таких дівчат назвати складно, і навіть при багаторічній рутинної роботи на одному місці біля них зазвичай не виникає прагнення до якихось різких змін. Така характеристика кілька суперечить вічного прагнення Щури опинитися в як можна більш комфортних умовах, так що заради досягнення успіху варто було б активніше попрацювати над собою в плані розвитку навичок комунікації.

  Потенційні партнери

  Сумісність Щури-Близнюків можна окремо визначати як по року народження, так і за знаком Зодіаку. З першим все досить просто – Щура потрібна любов, а також певна допомога з боку у вирішенні своїх проблем і розуміння того, що частину домашніх обов'язків, можливо, доведеться взяти на себе чоловікові. У відповідності з такими запитами найкраще підходить такий дівчині молодий чоловік, народжений у рік Собаки або Тигра.

  Непоганим варіантом може виявитися також Дракон або чоловік Щур, однак, у цьому випадку певні поступки і притирання все ж будуть неминучими.

  Що ж стосується зодіакальної сумісності, то її варто розглянути уважніше.

  • З Овном життя дівчини Близнюків буде досить яскравою, оскільки обидва партнери – люди енергійні. Це і становить головну небезпеку, тому що обидва знака дуже вразливі і схильні приймати рішення на емоціях.
  • З Тельцем дівчині Близнюкам забезпечена фінансова стабільність – у важливі моменти ці хлопці чудово страхують один одного і удвох здатні накопичити будь-яку суму, не сильно обмежуючи себе у витратах. Проблемою є абсолютно різний темперамент: спокійний, домашній і дуже терплячий Телець не завжди уживається з неспокійними і вибуховими Близнюками, які домашній затишок не дуже цінують.
  • Дует Близнюків хороший своєю здатністю дати партнерові свободу мати власних друзів і хобі, хоча останнім варто підшукати загальне, щоб пара не розбіглася, захопившись кожен своїм. Ризиком ж буде величезна емоційність обох – скандали напевно будуть частим і дуже яскравим явищем, а з часом можуть і розбити відносини.
  • З Раком зазвичай вишиковуються досить довірчі стосунки, обидва партнера свій союз вважають взаємовигідним і спільно працюють на його благо. Втім, Рак, як і Телець, для Близнюків дуже домашній, і різниця в ідеалах здатна зіграти з парою злий жарт.
  • Лев, та ще й чоловік, бачить себе справжнім господарем свого життя і головним у своїй родині, бо з Близнюками, високо цінують власну свободу, йому буде складно. Компроміси в такій парі можливі, але на них повинні бути налаштовані обидва, інакше когось одного доведеться ламати або розходитися зовсім.
  • З Дівою пара зазвичай досить міцна, заснована не тільки на любові, але і на дружбу – у двох знаків досить багато спільного, але вони бачать все це під різним кутом, що і притягує їх один до одного. Ризик криється в тому, що Діви хочуть бачити ідеальну дружину і надійного партнера, на роль якого легковажні Близнюки не дуже-то підходять.
  • Складно знайти більш підходящого для Близнюків партнера в емоційному плані, ніж Ваги, які в багатьох сенсах теж легковажні – зокрема, обидва схильні віддати перевагу інтелектуального розвитку, аніж важко працювати заради багатства. При цьому обопільна легкість означає, що при згасанні любові цих двох разом вже не тримає зовсім ніщо, хоча друзями залишитися вони можуть.
  • У парі зі Скорпіоном жінка Близнюки готова надати право бути лідером партнеру, і результат подобається обом, але властолюбивому чоловікові буде складно миритися з волелюбністю своєї половинки.
  • Стрілець і Близнюки потроху доповнюють один одного у більшості сфер відносин, але знаки знаходяться в протилежній позиції, тому багато в чому антагоністичні. Особлива проблема – приводи для ревнощів, які Стрілець буде давати з завидною постійністю.
  • Козеріг жінка цього знаку сприймає як кам'яну стіну, за якою можна сховатися, а той, схоже, лише радий виховувати такого собі «дитину». Втім, для неї він буває занадто нудним, оскільки завжди живе за планом, а вона йому здається занадто вітряною і безладною.
  • З Водолієм нашої героїні нудно не буде – такі пари добре тримаються навіть без любові, оскільки вони нерідко цікаві один одному і в якості друзів. Причиною розставання тут зазвичай стає дрібниця, оскільки партнери часто сперечаються, а за масою всього цікавого в житті кожного з них можуть просто «забути помиритися». Добре, хоч розставання зазвичай відбувається мирно.
  • Нормальні відносини з Рибами можливі тільки в результаті обопільної старанної роботи над собою, оскільки обидва опиняються один для одного скритними. Риби – це тепло почуттів і затишок впевненості у завтрашньому дні, а ось Близнята більше схожі на інтелект, шукає нових випробувань. Наостанок обидва ще не готові стати лідером пари, а розбалансованість союзу призводить до непоступливості і частих сварок.

  Амулети

  Камінь для жінки Щури-Близнюків слід вибирати з урахуванням її характеру. При всій своїй некомунікабельність така дівчина оригінальна і досить розумна, а також не позбавлена певної аристократичності, тому берил і турмалін, олександрит і місячний камінь, тигрове око і цитрин – ось кращі для неї варіанти. Таких оберегів може бути кілька, головне – уникати темних і холодних відтінків, вибираючи помаранчеві, жовті і зелені тони весни.

  Про відповідні знаки для жінок-Близнюків дивіться у відео нижче.