Незвичайне застосування звичайного ламінату: ідеї, фото

Варіанти використання ламінату нестандартним чином.

Ламінат — відмінне покриття для підлоги, яке часто використовується під час ремонту у вітальні або спальні. Воно легко миється, за ними просто доглядати, досить недороге, що дозволяє імітувати паркет. Зараз процвітають способи незвичайного використання ламінату, у цій статті ми розповімо про них.

Незвичайне застосування звичайного ламінату

Варіанти:

 1. Оздоблення стін ламінатом. В основному такий варіант використовується на балконі або ж зонально, для того щоб виділити наприклад, якусь певну стіну. Дуже рідко обробляють стіни ламінатом повністю. Найчастіше це невеликі ділянки. Зазвичай декорують ламінатом узголів'я ліжка. Зараз досить популярним способом є обробка ламінатом кухонного фартуха, але варто враховувати, що деякі моделі ламінату досить недовговічні, тому погано переносять високі температури. Відповідно їх не рекомендується використовувати безпосередньо в робочій зоні біля плити. Намагайтеся в цій зоні проводити обробку кахлем. <>
  Ламінат на стінах
 2. Також нерідко декорують ламінатом туалет, зазвичай одну стінку. Справа в тому, що цей матеріал легко миється, при цьому дозволяє заощадити на придбанні кахельної плитки. В туалеті вологість невисока, на відміну від ванни, тому і такий обробки цілком достатньо, що допомагає заощадити пристойну суму грошей на ремонт.

  Ламінат в туалеті
 3. Панелі ламінату використовуються для оздоблення балконів. Найцікавіше, що тут є кілька варіантів використання: для утеплення або ж безпосередньо на підготовлені утеплені стіни. Справа в тому, що ламінат можна кріпити в приміщеннях, де висока вологість і температура нижче 5 градусів за Цельсієм. Тому, якщо ви задумали таким способом провести ремонт балкона, рекомендуємо спочатку його утеплити, і тільки потім укладати ламінат. В іншому випадку через деякий час він розбухне і розвалиться.

  Ламінат на балконі
 4. Ще одним незвичайним варіантом є використання ламінату для обробки лутки дверей. Тобто, це один із способів дешево виконати укоси при встановленні нових міжкімнатних або вхідних дверей в квартиру. Зверніть увагу, що такий варіант дозволяється використовувати тільки в приміщенні з внутрішньої сторони. Причому для приватного будинку такий спосіб не підходить, тому що точка роси якраз знаходиться в області дверної коробки, що може викликати скупчення вологи та конденсату на ній, і поступове розбухання ламінату в цій області. Тому має сенс тільки монтаж ламінату в теплих приміщеннях. <>
  Дверна коробка
 5. Найцікавіше, що зараз ламінат став використовуватися для того, щоб урізноманітнити своє житло. Зазвичай це робиться в дитячих кімнатах зонально. Наприклад, в області письмового столу дитини, або столика для іграшок та різноманітних ігор, якщо дитина не є школярам, і ходить в дитячий сад. Таким чином, якщо дитина випадково розмалює його фломастерами, легко можна вимити. Чого не можна зробити з шпалерами або пофарбованими стінами.

  Ламінат в дитячій
 6. Одним з найбільш цікавих і незвичайних способів використання ламінату, є виготовлення коробок для дитячих іграшок, а також пуфів. Цей варіант підійде в тому випадку, якщо після здійснення ремонту та укладання ламінату на підлогу, у вас залишилась невелика кількість. У такому разі за допомогою спеціальних куточків, ламелі склеюються і створюються цікаві, незвичайні коробки для дитячих іграшок.

  Коробка з ламінату
 7. Ще одним незвичайним варіантом є виготовлення журнальних столикост. Використовуючи такий матеріал, можна оновити старі меблі, зробити її більш симпатичною. Нерідко за допомогою ламінату здійснюють обробку стелі в заміському будиночку або на дачі. Крім того, за допомогою ламінату можна виготовити полиці для взуття і головних уборів. Звичайно, важкі речі немає сенсу зберігати на таких полицях, тому як ламінат є досить тонким, простим і легким приладом. Виготовити полку під косметику цілком можна, для цього також застосовують металеві кутники, які допоможуть скріпити ламелі створити цікаві, незвичайні полиці. <>
  Столик
 8. Ну і звичайно ж за допомогою ламінату можна зробити шпаківні на вулицю, а також невеликі будиночки для зимових птахів. Скріплюються ламелі зазвичай за допомогою дешевого клейового пістолета із залученням дітей. Це відмінна можливість провести час з дитиною і розвивати його можливості, а також фантазію.

  Годівниця з ламінату
 9. Ламінат на кухні можна використовувати в якості підставки під гаряче або ж в якості настилу при консервуванні, щоб ставити гарячі банки не на стіл, а на панелі ламінату.

  Підставка під гаряче

Незвичайне застосування ламінату в інтер'єрі: фото

Існує два варіанти кріплення ламінату на стіну: клейовий, а також за допомогою замків. Зверніть увагу, що для обробки стін краще всього використовувати як раз клейовий варіант. Тому що для його монтажу немає необхідності встановлювати певну підкладку. В той час, як для замкового ламінату необхідна м'яка підкладка, точно така ж, як укладається на підлогу. Рекомендуємо використовувати для декору стін клейовою матеріал, його досить просто укладати на стіну.

Потрібно просто намазати товстим шаром клею і докласти, при цьому рекомендуємо починати роботу з лівого нижнього кута. Це істотно спрощує ситуацію. Зверніть увагу, що деякі виробники скористалися тенденціями використання ламінату не для підлоги, а для стіни. Тому в продажу з'явилися певні серії, які якраз і розраховані для обробки стін. Вони відрізняються своєю щільністю, а також стійкістю до деяких агресивних засобів. Наприклад, їх сміливо можна клеїти в області фартуха на кухні, при цьому ніяка волога, а також висока температура їм не страшна. Відповідно вартість такого ламінату трохи вище, звичайного, який клеїться або укладається на підлогу.

Ванна
У вітальні
На кухні
Під сходами
У вітальні
У вбиральні
Вбиральня
Кухня

Як бачите, незважаючи на те, що ламінат є класичним покриттям для підлоги, існують і нестандартні варіанти його використання. Не бійтеся проявляти фантазію і знаходити нові способи використання ламінату.

ВІДЕО: Незвичайні варіанти використання ламінату