Витинанки-літери на Новий рік 2019-2020 для напису «З Новим роком!»: роздрукувати шаблони для вирізання, фото

Варіанти і трафарети витинанок букв для новорічної написи.

Зміст

Новорічні свята завжди асоціюється з чимось прекрасним, щасливим і незвичайним. Для того щоб вас захлеснуло святковий настрій, прикрасьте ваші житло по-особливому. Одним з варіантів є використання трафаретів і різноманітних написів.

Буква «С» — витинанки з паперу: трафарети для вирізання, фото

Написи трафарети можна повісити в кімнаті. За допомогою букв можна прикрасити стіни, штори, також вікна. Щоб написи виглядали органічно, їх часто декорують новорічними іграшками і мішурою, а також гірляндами. Їх теж можна вирізати з білого паперу. Букви виготовляються з паперу або картону, підручних засобів і часто декорують битими ялинковими іграшками, блискітками, бісером, навіть мереживом. Дуже незвично виглядають написи в стилі витинанок. Всі літери в такому випадку виходять різьбленими і дуже красивими. Вони фігурні і покращують святковий настрій.

Звичайно, найоптимальнішим варіантом є використання написи на стіні або на вікні. Для цих цілей скористайтесь різноманітними літерами. Зараз в магазинах дуже багато готових написів. Якщо ви не встигли, їх в магазинах розкупили, виготовте їх самостійно. Самою першою літерою привітання є буква «З». Її необхідно виготовляти в такому стилі, як і всі інші літери. Тобто практично всі букви повинні бути виконані або різьбленими, або кольоровими або прикрашені блискітками, мішурою, мереживом, бісером.

Літера С
Літера С

Літера «Н» — витинанки з паперу: трафарети для вирізання, фото

Наступна літера «Н». Нижче представлено кілька незвичайних варіантів букви «Н».

Буква Н
Буква Н

Буква «О» — витинанки з паперу: трафарети для вирізання, фото

Далі у привітанні присутня літера «Про». Виготовити її найпростіше, так як вона має трохи вигинів. Буква теж вирізається в стилі попередньої написи. Тобто попередніх букв. Якщо напис різьблені, то і всі букви повинні бути мереживними, тонкими і ніжними.

Буква

Літера «В» — витинанки з паперу: трафарети для вирізання, фото

Далі йде літера «В». Вона теж виготовляється у стилістиці всій написи. Нижче представлені найбільш симпатичні варіанти цієї букви.

Літера

 

Буква «И» — витинанки з паперу: шаблони для вирізання, фото

Вельми незвичайна і досить складна буква, яка виготовляється з двох частин. Нижче представлені цікаві варіанти.

Буква И
Буква И

Літера «М» — витинанки з паперу: шаблони для вирізання, фото

Взагалі, витинанка — це вид декоративного мистецтва, яким займалися слов'яни. Багато з них вважали витинанку магічним символом. З її допомогою вдавалося залучити в будинок успіх, удачу, любов, а також прибуток. Зараз подібна прикраса використовується як і раніше, для декорування приміщення. Їх наклеюють на стіни, вікна. У давні часи їх клеїли на камін, а також часто використовували замість фіранок на вікна. Нижче представлені варіанти літери «М».

Буква М
Буква М

Буква «Р» — витинанки з паперу: шаблони для вирізання, фото

Найцікавіше, що зараз витинанки нерідко використовуються для прикраси вікон і житла до новорічних свят. Виглядають такі вирізки з паперу дуже симпатично. Вони бувають як одношаровими, так і багатошаровими. Нерідко виготовляються з кольорового паперу, а також методом поєднання декількох кольорів.

Літера Г

Буква «Д» — витинанки з паперу: шаблони для вирізання, фото

Зараз у продажу можна придбати готові витинанки, теж симпатичні вирізки, які виготовлені автоматизованим шляхом за допомогою спеціальних верстатів. Вони досить акуратні і дуже красиві. Але все ж, якщо у вас є трохи вільного часу, можете зайнятися виготовленням витинанок. Нижче представлені варіанти літери «Д».

Літера Д

 

Знак «!» — витинанки з паперу: шаблони для вирізання, фото

Нижче представлені варіанти вирізання м'якого знака з паперу.

Знак !

Знак !

Виготовити напис власноруч досить просто. Скористайтеся папером і ножицями, а також нашими трафаретами.

Трафарети на новорічні цифри можна завантажити тут.

ВІДЕО: Написи-витинанки