Як красиво заховати дроти від телевізора? Як заховати проводку в бетонній і гіпсокартонної стіні? Незвичайні способи заховати дроти на стіні: опис

Способи заховати дроти від телевізора і комп'ютера.

Після здійснення ремонту, доводиться встановлювати по місцях побутову техніку. При цьому виявляється, що дроти суттєво псують зовнішній вигляд кімнати, необхідно їх заховати. У цій статті ми розглянемо основні способи заховати дроти.

Як заховати дроти від телевізора на стіні за допомогою короба і плінтуса?

Найпростішим варіантом є використання короби. Представляє він з собою тунель, який складається з двох частин. Перша частина кріпиться до стіни за допомогою саморезов, а друга надівається як рейки або на засувках. Всередині короба поміщається провід і закривається верхньою кришкою. Завдяки великій кількості квітів, вдається підібрати відтінок, який буде максимально наближений до стіни або дерев'яної поверхні. Цей спосіб є одним з найпростіших, але може істотно зіпсувати дизайн і зовнішній вигляд кімнати. Такі короби виглядають не дуже привабливо і примітивно.

Короб для проводів
Короб для проводів

Ще одним варіантом заховати дроти, є установка плінтусів з коробами. Їх конструкція мало чим відрізняється від самих коробів, бо як нижня частина кріпиться до стіни за допомогою саморезов, а верхня просто прикріплюється. Найчастіше верхня планка, яка закриває дроти, виготовлена з гуми або силікону, тому вона дуже щільно прилягає до плінтусів, закриваючи дроти. Необхідно спочатку прикріпити нижню частину, розташувати в ній дроти, а потім заклацнути, із застосуванням накладної планки. Дуже симпатично виглядає такого роду дизайн, бо зовсім не видно, що дроти заховані в плінтусі.

Плінтус під дроти

Як заховати проводку в стіні з бетону, гіпсокартону?

Прокладка кабелів в стіні — один з найбільш складних варіантів, використовується тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити ремонт. Необхідно вирізати штроби і красиво укласти дроти, замазати алебастром або закрити за допомогою шпаклівки. Але якщо в кімнаті вже є ремонт, і ви не збираєтеся зривати дорогі шпалери або збивати фарбування, то цей варіант не підходить. Штроблення здійснюється за допомогою болгарки або спеціального перфоратора.

Щоб цей варіант спрацював, необхідно спочатку намалювати на листку схему, в якому порядку, де і як будуть розташовуватися дроти, щоб вони діставали до розеток. Якщо ви не збираєтеся зривати шпалери, то доведеться впоратися з проводами іншим методом.

Штроблення під дроти

Один з найпростіших варіантів — це закладка між гіпсокартоном і стіною. Цей спосіб підійде в тому випадку, якщо стіни вирівнювали за допомогою гіпсокартону.

Інструкція:

  • Працювати з цим матеріалом дуже просто, необхідно скористатися спеціальним ножем, яким ріжуть гіпсокартон і виконати штроби під дроти.
  • Далі, укладається проводка і замазується шпаклівкою або алебастром. Цей спосіб також використовується в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити ремонт. Якщо ж немає, можна поступити іншим способом.
  • Для цього знадобляться наступні підручні матеріали: гайка, нитка гачок, дріт. Потрібно підвісити гайку на нитку, вирізати в стіні зовсім невеликий отвір, зверху опустити нитку з гайкою вниз, зробити знизу отвір, дістати гайку через нижню щілину.
  • Далі, потрібно під'єднати провід, тобто прив'язати його до нитки і витягнути через верхній отвір. Таким чином провід буде перебувати в стіні. Ви заховаєте дроту без штроблення, а також пробивання тунелю.
  • Досить простий і недорогий метод, який не вимагає додаткових витрат. Якщо стіни не гіпсокартонні, а бетонні, то доведеться справлятися власними силами.
Проводи у гіпсокартон

Як заховати дроти на стіні від телевізора: креативні та альтернативні методи, фото

Існують цікаві, альтернативні методи, за допомогою яких можна заховати дроти. Як не дивно, декор можна придбати в магазинах для саду, городу або дизайнерських відділах. Яким чином здійснюється декорування? Найчастіше проводу в стіні видно від телевізора до розетки, цю частину стіни необхідно прикрасити або замаскувати. Для цього можуть використовуватися штучні квіти, панно, ікебани.

Нерідко за допомогою проводів роблять своєрідні малюнки або композиції. Для цього потрібно намалювати на стіні простим олівцем майбутній малюнок, тобто його лекало, і по цих контурах викласти проводу із застосуванням звичайних кріплень, тобто кабельних затискачів. Можна скористатися цікавими і незвичайними накладками на стіну.

Малюнок з проводів

Зараз в магазинах техніки можна придбати гумові або силіконові накладки, які кріпляться на липучках, являють собою розгалужене дерево з листочками, всередині якого і ховаються дроти. Таким чином на стіні утворюється композиція. Як кліпс або затискачів можуть використовуватися птахи, метелики, листячко. Детальніше можна побачити на фотографіях. В такому дизайні можна придбати звичайні кліпси, а також стяжки для проводів.

На жаль, не у всіх магазинах можна придбати такі вироби, тому рекомендуємо скористатися зеленої самоклеєнням. Для цього вам необхідно вирізати з самоклейки листочки, квітки, стебла дерева і просто прокласти провід у формі гілок або стовбура. Зверху закріпити самоклеєнням, імітувати дерево або квітковий мотив.

Затискачі для проводів

Цей варіант підходить у тому випадку, якщо стіна однотонна, немає наклеєних кольорових шпалер, все досить стримано, тому прикрасити проводу досить просто. Саме таким способом ви вбиваєте одним пострілом двох зайців: прикрашаєте стіну і ховаєте дроти. Нижче представлено кілька поширених, симпатичних і самих незвичайних варіантів.

Декор проводів
Креативні ідеї
Ховаємо дроти
Ховаємо дроти
Як заховати дроти в квартирі?

В якості основи для декору варто використовувати малюнки-самоклейки, які можна придбати на AliExpress. Обов'язково продумайте ідею і виміряйте довжину проводів, щоб не помилитися.

ВІДЕО: Як креативно заховати дроти?