«911» для суглобів: «Живокіст», «Живокіст», «Бішофіт», «911 з бджолиною отрутою», Хондроїтин», «Чага», «Ревмалгон», «Травмалгон», «Сабельник» — застосування, протипоказання, рекомендації по використанню

Рятувальна операція від болю в суглобах можлива препаратами з назвою 911. Про їх різноманіття розказано у наведеному нижче матеріалі.

Серед продукції ТМ «911» підібрані різноманітні мазі і креми, основними складовими яких є речовини, створені самою природою.

Дану продукцію застосовують для лікування недуг зчленувань і хребців. Також, деякі з цих продуктів, допомагають при травмуванні, синцях і ускладненнях у роботі м'язів або зв'язок. Використання мазей в рівній мірі допомагає в якості самостійного засобу, а також гармонійно поєднується з основною терапією.

Різновиди препаратів «911»

Весь «коктейль» з продуктів «911» підрозділяють на 3 об'ємні категорії: бальзами, гелі-бальзами, растирки. Кошти перших двох підгруп відрізняються більш насиченою консистенцією, зовні нагадують мазь і ідеальні для масажу. Розтирання – рідкий засіб, всмоктується швидше. Зазвичай її використовують для окремої терапії або як настанову до масажу.

Придбати будь-який з препаратів «911» можливо в аптеці без рецепта. Застосовуються вони, дотримуючись інструкції або приписом лікаря. Кожне засіб відмінно за своїм складом. Розглянемо їх усі.

«Живокіст 911»

Основний компонент – дельфініум (живокіст); настій і растирки з нього застосовувалися для лікування зчленувань, травмованих зв'язок і м'язів ще середньовічними лікарями.

Крім живокосту, складовими продукту є:

 • Арніка – представник флори, її основні функції – усувати запалення і кровотечу зупиняти.
 • Золотий вус – здатний стимулювати регенеративні процеси в травмованих тканинах.
 • Вітаміни групи «В» — допомагають гармонійно функціонувати ЦНС і відновлювати пошкодження нервових волокон.
 • Оман, багатий вітаміном Е – запобігає швидке старіння організму.
 • Евкаліптова олія – протистоїть бактерій, вірусів і грибків.
Рятувальний

Головним активним інгредієнтом цієї серії є живокіст, насичений алантоїном — для регенерації пошкоджених клітин і тканин. Кореневища рослини містять вітамін В 12, корисний для нормального функціонування ЦНС.

Продукція «911» з живокостом розділена на види, в залежності від компонентів:

 1. З хондроїтином – сприяє відновленню пошкоджених суглобово-м'язових тканин.
 2. З золотим вусом, глюкозамін і хондроїтином — в рідкому вигляді, для втирання в уражене зчленування.
 3. З мурашиною кислотою — з приємними розігрівають властивостями.
Розігріваючий

«Бішофіт 911»

Це мінеральна речовина у вигляді солі магнію, чиї основні функції: зняття запального процесу, больового синдрому, поліпшення кровотоку в ураженій зчленуванні. До того ж, застосування «Бішофіт 911» сприятливо позначається на рівні магнію. Наявність заліза, йоду, брому, золотого вуса, шабельника та живокосту, справляються з хронічним формами хвороб зчленувань і хребців.

Обережно слід використовувати пацієнтами зі збоями в роботі ССС, при гострій ішемічній хворобі серця і вираженому склерозі судин.

«911 з бджолиною отрутою»

Завдяки дослідженням учених, стало відомо, що отрута бджіл вкрай корисний через наявність у ньому 20 амінокислот, унікальних ферментів, неорганічних кислот, а також магнію, фосфору, йоду і кальцію, тому використання його доцільно при багатьох недугах.

Застосування бджолиної отрути під час терапії, здатне усунути запальний процес і біль, стимулювати кровообіг і поліпшити склад крові, потрапляючи в організм через шкірні покриви, що сприятливо позначається на роботі всіх органів.

Разом з отрутою бджіл мазь поєднує в собі також:

 • Гінгко білоба – рідкісний представник флори, чиї унікальні ферменти сприяють розширенню кровоносних судин і підвищення їх пружності.
 • Витяжку кінського каштана – перешкоджає тромбозу судин.
 • Витяжку червоних виноградного листя – допомагає зняти набряки і зменшити відчуття втоми, зміцнює стінки судин.
Порятунок

Мазь на основі отрути бджоли («Софія») – максимально ефективна для лікування суглобових хвороб, при яких порушується кровотік і виникає набряклість. Також вона рекомендована пацієнтам з проблемними венами, схильними до тромбоутворення.

Хондроїтин 911»

Сульфати хондроїтину – найбільш важливі речовини в складі хрящової тканини та синовіальної рідини, яка захищає зчленування і підтримує його рухову функцію. При відсутності достатнього рівня цих речовин в зчленуванні, його поверхні схильні руйнуватися, запалюватися, що призводить до нерухомості зчленування.

Якщо в організмі спостерігається нестача хондроитинов, заповнити її в стані ліки з природним або синтетичним хондроитином. Наприклад, даний засіб з евкаліптовим маслом, витяжкою оману і вітамінами E і F, здатне припинити руйнування хрящових тканин при гострій або хронічній формі хвороби.

Дев'ятсот одинадцять

«Чага 911»

Деревний гриб чага, століттями цінується людиною за його здатність знищувати мікроорганізми, зупиняти кровотечі і проводити дезінфекцію ран і подряпин. Флавоноїди гриба, разом з кислотами органічного походження сприятливо впливають на патологічні зміни в зчленуваннях і хребцях, а також відновлюють кровообіг, усувають синці і набряки. Мазь «Чага», доповнена ялівцевим маслом і маслом чайного дерева, виводить з зчленувань солі і токсичні компоненти, знімає запалення і протистоїть інфекцій.

Корисно

«Ревмалгон 911»

Також ефективний при суглобових болях і запаленнях хребців. Головні інгредієнти: глюкозамін, хондроїтин та витяжка аїру в комплексі з витяжкою перцю гіркого, отрутою бджіл і летючими маслами евкаліпта, ялівцю, ялиці і кедра. Активно діючий інгредієнт метилникотинат – сприяє розширенню судин, кращої тканинної мікроциркуляції, виводить солі і токсини.

Ефективно

Відмінною рисою Ревмалгона є наявність серед складових також витяжки вогняного кореня, насиченого біоактивними речовинами: гистаминоподобными скупченнями, органічними кислотами і мікроелементами. Ефект від впливу витяжки вогняного кореня порівняємо з голкотерапією — блокуючи нервові закінчення, він усуває болі.

«Травмалгон 911»

Камфора, масло евкаліпта і витяжка гіркого перцю, делікатно розігрівають травмовані області, зони ударів, розтягнення, синців. Додатковими складовими продукту, чиї основні функції – болезаспокійлива та протинабрякова, є:

 • лавандова олія — загоює і надає місцевий «заморожує» дію.
 • олія шавлії – усуває біль, знімає запальний процес у м'язах, зчленуваннях, допомагає при невралгії.
Від болю

«Шабельник 911»

Продукт на основі шабельника болотного – багатий летким маслом, каротином, магнієм, калієм, фосфором і аскорбінкою.

З сабельником

Масаж з ним запалених і набряклих зчленувань допомагає зменшити больовий синдром. Також вміст у ньому інших природних компонентів сприяє одужанню:

 • Витяжки вербової кори – самого сильного природного речовини проти запалення.
 • Витяжки індійського ладану – також надійного протизапального інгредієнта.

Як застосовувати суглобові препарати «911»?

Продукція «911» застосовується як підмога до запропонованої лікарем терапії або як окремо чинного кошти. Так як основні компоненти продуктів мають природне походження, використовувати їх рекомендується 2-3 рази на день, тривалий час, роблячи невеликі перерви між циклами.

Використання для суглобів

Процедури, придатні для використання продукції «911», наступні: масажі, легкі розтирання, примочки, нанесення виключно на чисті і сухі шкірні покриви (особливо це відноситься до продукції з витяжкою червоного перцю – нанесена на вологу шкіру, вона може викликати опік).

Кому рекомендовані препарати «911»?

Використання коштів «911» фахівці радять пацієнтам з хворобами, що стосуються:

 1. Опорно-рухову систему – для усунення болю, запального процесу і набряклості.
 2. Зчленування і м'язи після травм — для зменшення в них болю або швидкій регенерації.
 3. Зчленування через відкладення в них солей.
 4. Хрящі суглобів, які з якої-небудь причини руйнуються – щоб зупинити цей процес.
 5. Нервові закінчення – для усунення невралгії або міалгії.
 6. М'язи – через що виникає в них спазму внаслідок активних спортивних тренувань, щоб зняти надлишок навантаження на мускулатуру.

Протипоказання до суглобовим препаратів «911»

Незалежно від того, що продукція «911» містить в основному натуральні компоненти, є деякі обмеження їх використання.

Це пов'язано з:

 1. Індивідуальної негативною реакцією організму на один або декілька складових (як правило, активні інгредієнти).
 2. Ушкодженнями або запальним процесом шкірних покривів в області нанесення.
 3. Можливою алергічною реакцією на продукти життєдіяльності бджіл (бджолина отрута).
 4. Наявністю у пацієнтів тяжких форм хвороб ССС, які можуть посилюватися при використанні бальзаму з бішофітом.
Бувають і протипоказання

Тестування продукції не проводилося на дітей та вагітних, тому застосовувати їх можна тільки у виняткових випадках, за приписом лікаря. До того ж, у всіх коштів «911» є яскравий, трохи різкий запах, що може виявитися перешкодою до терапії для людей, надчутливих до ароматів (рекомендується використовувати обережно).

Відео: Рятувальний препарат 911: протипоказання