Бішофіт-гель для суглобів: склад, форма випуску — як засіб діє? Які є протипоказання у Бішофіту? Побічна дія препарату, відео інструкція

У статті детально описано, як діє препарат Бішофіт на здоров'я суглобів, які має протипоказання і як правильно його застосовувати.

Мінерал природного походження — бішофіт добувають бурінням. Спочатку він виглядає як маслянистий розчин, далі його переробляють. Для зручності використання пацієнтам готовий продукт продають у вигляді гелю. А вже сам гель застосовують для місцевого лікування різних хвороб складових тканин, хребетного стовпа.

В препараті є корисні складові, це такі як: залізо (Fe), натрій (Na), бром (Br), хлор (Cl) і т. д. Бо продукт і використовується в медичних цілях. Ще б, засіб має сильну дію на запалення різного характеру. Це обумовлено процесом його тривалого формування. Бішофіт чим-то схожий на мінерали, які утворюються в Мертвому морі. Точніше — він схожий з ними тільки процесом зародження, але у нього більш сильно проявляються характеристики при лікуванні різноманітних недуг, на відміну від інших мінералів.

Бішофіт-гель: склад, які види препарату бувають?

Як вже говорилося раніше, в склад мінералу входить безліч корисних речовин, тому і визначається його ефективність в терапевтичному впливі на пацієнтів. У програмі є наступні елементи:

 • Магній (Mg), натрій (Na), йод (I)
 • Бор (B), калій (K), кальцій (Ca)
 • Залізо (Fe), кремній (Si), бром (B)
 • Вітаміни PP, літій (Li), мідь (Cu), титан (Ti).
Панацея для суглобів — Бішофіт

Ще в склад лікарського засобу входять допоміжні речовини, які здатні забезпечити потрібну густину продукту і тривале збереження. Зокрема, це такі інгредієнти як:

 • Вода, гліцерин, консерванти
 • Гелеобразующіе речовини, триетаноламін.

Вже говорилося, що Бішофіт буває у формі розсолу, так його спочатку видобувають, а потім виробляють гель. Доктор може призначити пацієнту і ту, і іншу форму, але користуватися зручніше все ж засобом у вигляді гелю. Гелева форма має ряд позитивних характеристик і переваг по відношенню до розсолу:

 1. При нанесенні на епідерміс швидше активуються процеси руху кровотоку саме в цій зоні, де намазав препарат.
 2. Гель не дратує епідерміс.
 3. У складі продукту є додаткові інгредієнти, які покращують стан шкірних покривів.
 4. Панацея чудово поєднується з іншими препаратами, і його дозволяється використовувати при фізіотерапевтичних процедурах.
 5. Гелю вистачає на тривале користування, так як він економно витрачається.
Гель Бішофіт з магнієм

Бішофіт-гель для суглобів: як діє?

Мінерал бішофіт — природна панацея, ще б пак — він має цілий джерело корисних складових. Його видобувають у формі маслянистої рідини бурінням свердловин на глибині майже два кілометри. Наприклад, у Полтавському джерелі загальна мінералізація становить близько — 360 г/л. Після видобутку його обробляють фармацевтичні виробники.

Завдяки цьому у вихідному продукті зберігаються всі мікроелементи і корисні речовини. У Полтавських свердловинах видобувають бішофіт з високим вмістом Mg. Цей компонент добре допомагає впоратися із запаленням м'язових тканин, суглобових поверхонь, кісткових матеріалів. Також він потрібен для підтримки імунної системи.

Мінерал Бішофіт для терапії суглобів
 • Магній — це і є одна з діючих речовин для формування кісткового матеріалу, він позитивно впливає на клітини нервової системи. Компонент позитивно діють на процес роботи серця, судинної системи. Завдяки їй поліпшується перистальтика мускулатури. Якщо в організмі вміст магнію в нормі, то пацієнт спокійний, і немає ризику розвитку тромбозу, аритмії гіпертонії. Магній має протисудомну, знеболюючою дією.
 • Інші речовини, які є у складі продукту, мають протизапальну дію на вогнище ураження суглобових тканин, антибактеріальну дію на шкірні покриви. Калій нормалізує процеси в клітинах тканин організму, йод покращує фібринолітичні реакції в крові. Бром має вплив на стани збудження, гальмування. Натрій балансує реакції на клітинному рівні.
 • При набряклості гель Бішофіт дає позитивний ефект. Тому він здатний звужувати судини. Запалення проходять після регулярного використання даного гелю. Вже після декількох застосувань багато пацієнти спостерігають позитивний ефект, відбувається регенерація різних типів тканин, посилюється кровопостачання. Останнє сприяє швидкому одужанню.
 • Завдяки всьому цьому далі відбувається загальне поліпшення настрою, нормалізується сон у людини. Гелевий склад дієвий для лікування суглобових поверхонь, хрящових волокон, м'язових тканин, кісткових матеріалів. Ще його можна застосовувати для лікування нападів кашлю — це універсальний препарат.

ВАЖЛИВО: Склад на основі гелевої форми можна зберігати тривалий період часу на відміну від мінерального розчину.

Бішофіт-гель для суглобів: коли пнаданий, як використовувати?

Бальнеологічний гель використовують для терапії прогресуючих захворювань суглобів, хрящових волокон, кісткових тканин. Якщо конкретніше, то дієвий препарат при:

 • Артрозі, всіх формах ревматизму, радикуліті
 • Остеохондрозі, п'яткової шпори, ураженні м'язових волокон у пацієнтів з ДЦП
 • Запаленні всередині кісткових, суглобових поверхонь хребетного стовпа
 • Люмбаго (больовому синдромі в попереку)
 • Дистрофічних змінах у внутрішніх органах.

Цей засіб ефективно працює не тільки в боротьбі з суглобовими захворюваннями, але і діє при проблемах з ЦНС, Бішофіт застосовують для косметичних процедур. Він усуває целюліт.

Як застосовувати гель?

ВАЖЛИВО: Препарат працює, як антисептик, використовують гель для зменшення больових відчуттів при патології суглобів, хребта, він стимулює імунну систему, лікує кашель.

Спосіб застосування:

Гель Бішофіт застосовують місцево, зовнішньо — безпосередньо на вогнище запалення суглобів або м'язових тканин. Його використовують у комплексі з іншими заходами терапії. Існує безліч препаратів на основі мінералу від різних виробників. Для більшої ефективності в них додають допоміжні компоненти, такі як ялиця, лаванда, золотий вус, живокіст та інші. Ці екстракти збільшують дієвість гелю, забезпечують більш глибоке проникнення до вогнища запалення.

Застосовувати засіб просто, достатньо втерти гель в болючу ділянку тіла три рази на добу, курс може залежати від тяжкості захворювання, лікарі рекомендують використовувати гель протягом двох тижнів. Далі застосовують препарат у разі потреби, через деякий проміжок часу на розсуд лікуючого лікаря.

Бішофіт: протипоказання, побічна дія препарату

Мінерал має позитивний вплив на запалені суглоби, але у препаратів на основі цього природного лікаря є протипоказання:

 • Пухлини різної етіології (і злоякісні і доброякісні).
 • Не варто наносити гель пацієнтам, у яких є надчутливість до активних компонентів гелю.
 • Не можна намазувати гель, якщо є рани, садна в больовій зоні.
 • Алергенні реакції, хоч на один компонент із складу гелю.
 • При порушеннях у пацієнтів серцевих ритмів, прогресуючої стенокардії, порушеннях кровотоку другого і третього ступеня.
 • При вагітності.

Якщо препарат застосовує жінка в період лактації, то потрібно робити це під постійним контролем лікаря. Дітям призначають гель так само під суворим контролем, починаючи з дев'ятирічного віку. Літнім пацієнтам рекомендується використовувати Бішофіт з обережністю.

Побічні дії

Гель може викликати і побічні ефекти:

 • Алергію на шкірних покривах
 • Інші ознаки алергенних реакцій (нежить, кашель і т. п.)

При перших же таких проявах препарат треба відміняти.

Лікування суглобів

Відео: Бішофіт-гель для суглобів