Сонник – бачити в сні одяг: значення сну. До чого сниться, одягати, знімати, забруднити верхню, нижню одяг померлого, небіжчика, чоловіка жінці, чоловікові: тлумачення сну

Одяг, приснився уві сні, нерідко символізує ставлення оточуючих до сновидця. «За одягом зустрічають» — говорить народна мудрість.

Зміст

Складно переоцінити роль одягу в повсякденному житті. Для кожного часу року і на будь-які погодні умови людство винайшло безліч підходящих варіантів одягу. Вона може бути красивою, практичною, зручною або незручною, тісного чи вільного — якою завгодно, але ясно одне – без неї ніяк.

До чого уві сні приснилася одяг?

До чого сниться одяг?

Ролі, відведені людині в суспільстві, часто відображаються в його сновидіннях у вигляді одягненої одягу.

У разі, якщо уві сні вас цікавить одяг була на комусь іншому, сон трактується стосовно цієї людини, а не самого сновидца.

 • Якщо довелося уві сні відчувати на собі мокрий одяг – це знак, що сновидець вкрай дискомфортно почуває себе в тому оточенні, в якому перебуває. Такий негатив може бути наслідком якогось власного проступку, з-за якого соромно дивитися людям в очі і дуже хочеться змінити оточення. Але правда в тому, що від себе не втечеш. Потрібно набратися хоробрості, покаятися і обговорити все на чистоту.
 • Якщо приснилася мокрий одяг, замоченная в тазу, пральній машині, або лежить в іншому місці, але не надіта – це добрий знак. Випав шанс виправити свої помилки. Таку унікальну можливість доля дає не часто, упускати її не можна.
 • Чистий одяг — сновидець людина відкритий і прямолінійний. Такі люди не стануть обтяжувати себе кулуарними інтригами і плітками. Простодушність допомагає їм позитивно дивитися на життя, не беручи до уваги недомовки, їдкі натяки, написані між рядків.
 • Пом'ятий одяг, приснився сон, характеризує того, на кого вона одягнута, як особистість непостійну і позбавлену цілей. Коли людина сама не знає, чого хоче, можна порадити йому спробувати звернути свою увагу на ближніх. Завжди поруч є люди, які потребують допомоги, так чому б не направити енергію в бік благодійності. Це прекрасний вибір для самореалізації.
 • Улюблений одяг, приснився у сні – знак домашнього затишку і тепла. Так само сон може відображати тугу за домом, якщо сновидець зараз знаходиться в розлуку з сім'єю.
 • Яскравий одяг символізує, що в своєму оточенні сновидець у великому фаворі. Його всі люблять, ним захоплюються. Якщо не здолає зіркова хвороба, то звуки бурхливих овацій і тепло дружньої визнання будуть радувати ще довго.
 • Велика одяг – знак того, сто сновидець опинився в незвичному оточенні, і буде відчувати себе не в своїй тарілці. Найбільш простий вихід із ситуації – змінити дане оточення, однак, це може перешкодити реалізації намічених цілей.
 • Маленька, тісний одяг – до неминучих важким випробуванням. Слід чітко розставити пріоритети і визначити чим можна пожертвувати в разі необхідності, а що не можна втрачати ні за яких обставин.
 • Порваний одяг, приснився сон, є застереженням. Обман і злий умисел ховаються під маскою доброзичливості. Не варто надто довіряти малознайомим людям.
 • Самому рвати на собі одяг у сні – знак звільнення від безцеремонно нав'язаних чужих думок. Розкрити очі на правду допоможуть надійні друзі.
 • Якщо жінці приснився чоловік у робочому одязі – наяву їй зустрінеться цікава людина. Він відразу ж справить дуже сприятливе враження, яке, на жаль, виявиться хибним.
 • Носити в сні одяг навиворіт — до труднощів у спілкуванні з оточуючими людьми. Проблеми комунікації цілком вирішувані, якщо провести аналіз і з'ясувати, чим вони обумовлені. Коли не виходить знайти спільну мову з близькими, потрібно постаратися глянути на проблему з точки зору співрозмовника. У разі зайвої сором'язливості при спілкуванні зі сторонніми людьми, скутість можна побороти, уявляючи, що співрозмовник – давній добрий знайомий, друг дитинства.
 • Прати одяг у сні – означає виправляти свої помилки в реальному житті. Чим більш натхненно проходить процес і чим краще отриманий при пранні результат, тим більш якісно буде очищена репутація, більш результативно пройде відновлення доброго імені.
 • Втратити одяг і шукати її в сні – до втрати контролю над ситуацією в дуже важливій сфері життя. Розгубленість та неспроможність взяти себе в руки можуть призвести до плачевних наслідків. Прийшов час подолати свої страхи і поетапно розібратися в ситуації. Якщо уві сні пошуки одягу увінчалися успіхом – в житті при виборі пріоритетів прийняте рішення виявиться не просто вірним, а до неможливого вдалим.
 • Просити одяг у сні – незадоволеність нинішнім станом справ. Є два варіанти вирішення проблеми. Перший – змиритися і радіти тому, що посилає доля, другий – прийняти активну позицію, відшукати корінь зла, причину невдоволення, і приступити до вирішення проблеми одночасно з кількох сторін.
 • Зашивати в сні одяг знак того, що зовсім недавно сновидець взяв участь в якомусь «битві» і тепер настав час проаналізувати результати, виправити недоліки, знайти і усунути всі слабкі місця. Можливо, існує необхідність налагодити охладевшие останнім часом ділові відносини або родинні зв'язки.
 • Віддавати уві сні одяг – значить ділитися душевною теплотою наяву. Такий сон може приснитися альтруисту, доброму, безкорисливого і чуйному людині. Хоча віддача від людей приходить не завжди, доля більш уважна і сама знаходить спосіб винагородити за щедрість.
 • Красти одяг – знак безпеки і удачі в досягненні цілей. Допомогу прийде ззовні. Не варто недооцінювати поради професіоналів. Так само добре було б запитати думку досвідчених колег.
 • Шити одяг – для дівчини сон обіцяє неймовірно вдале заміжжя. Обранець виявиться надійним, добрим, турботливим чоловіком. Для заміжньої жінки такий сон обіцяє благополуччя в родині.
 • Перебирати одяг у сні – знак майбутньої кропіткої, трудомісткої роботи. Слід згадати, якою була мета перебирання одягу і наскільки близько вдалося до неї наблизитися. Якщо за підсумком сновидець таки зміг навести порядок в купе одягу, вибрати щось необхідне – в реальності виконана робота буде щедро винагороджена.
Дискомфорт наяву зазнає той чоловік, який уві сні відчув на собі дотик мокрої одягу до тіла.

До чого сниться нова одяг?

Новий одяг у сні — символ процвітання, повноцінного життя.

Якщо надіта одяг виглядає новою і красивою – сновидець перебуває на піку своїх можливостей, йому зараз все по плечу. Важливо невідкладно приступати до виконання задуманих справ, щоб не втратити набраних обертів, інакше результативність може різко знизитися.

Один з найбільш сприятливих снів є той, в якому нова одяг була надіта на сновидця, припадала йому впору.

До чого сниться магазин одягу?

Такий сон – знак, що в особистому житті відкриваються нові горизонти і можливості. Попереду цікаве побачення і, швидше за все, не одне. Потрібно згадати, які саме речі сподобалися в магазині одягу уві сні:

 • домашні тапочки – до сімейного затишку
 • нижня білизна – до розвитку пристрасних стосунків
 • сукні та спідниці – до цікавого, різнобічного спілкування.
Того, хто уві сні відвідав магазин одягу, наяву чекає цікава зустріч.

 • Якщо приснилося, що знайомий чоловік похилого віку, одягнений у все біле, йшов назустріч по дорозі — сон нерадісний. Велика ймовірність того, що насолоджуватися товариством у цьому світі залишилося, на жаль, недовго. Обов'язково потрібно приділити цій людині максимум уваги і турботи, поки ще є час.
 • Чорний одяг, приснився уві сні, передвіщає розчарування і смуток. Виняток становить той випадок, коли за сюжетом сну одяг траурна. Тоді сон, навпаки, обіцяє радість і благополуччя.
 • Золота одяг – знак вирішення всіх матеріальних проблем, фінансового благополуччя. Для незаміжньої жінки побачити себе в сукню з золотої парчі – до зустрічі із забезпеченим, надійним чоловіком, з яким вона зможе відчути себе справжньою королевою.
 • Червона одежа уві сні – застережний знак. Очікується серйозне випробування почуттів. Розбіжності з коханою людиною можуть перерости в грандіозний скандал і навіть повний розрив відносин. Можливі прояви неконтрольованих почуттів з боку сновидця.
 • Жовта одяг – знак фінансового надходження. Жовтий колір символізує багатство і достаток. Очікуйте підйом у сфері бізнесу. Але якщо жовта одяг була брудною або некрасивою — до хвороби.
 • Рожева одяг для представниці слабкої статі символ молодої, активної життя. Велика ймовірність романтичних відносин, які стануть початком великої любові. Якщо рожева одяг приснилася чоловікові – знак спірне. Слід приділяти більше уваги своїй коханій, а якщо такий в даний момент немає, пора ближче придивитися до оточуючих незаміжнім красуням.
 • Синій одяг у сні – знак великої мудрості. Якщо наснилося бути одягненим у все синє – сновидінню прийде якесь важливе відкриття. Також синій колір одягу уві сні може вказувати на наявність сильного покровителя, захисника.
 • Зелена одяг – до виконання заповітного бажання. Зелений – колір надії і юності.
 • Бути в сні одягнений в темний одяг – до безпричинного смутку, пригніченого настрою. Подолати напади смутку допоможу прогулянки на свіжому повітрі, зміна обстановки. Варто зауважити, що тимчасова нудьга може затягнутися надовго, якщо не вживати ніяких зусиль по боротьбі з нею.
 • Різнокольоровий одяг — до швидких змін.
Колір приснився уві сні одягу має велике значення.

До чого сниться купувати одяг?

Якщо уві сні довелося купувати одяг – сновидець досить боязка особистість, яка гостро потребує схвалення оточуючих. Важливо розуміти, що кожна людина унікальна і неповторна, завдяки чому і цікавий. Не варто намагатися змінювати обличчя і приміряти нові образи лише для того, щоб комусь сподобатися. Перш за все, потрібно полюбити самого себе.

Якщо в сні хтось купував одяг сновидінню, наяву він із задоволенням скористається запропонованою допомогою.

Якщо приснилося, що мірила, приміряла, вибирала одяг?

У жінки, яка уві сні приміряла або вибирала одяг, є заздрісні конкуренти в колективі.

На думку деяких тлумачів снів довго приміряти, вибирати одяг у сні, і врешті-решт знайти ту саму потрібну річ – ознака неймовірною посидючості і цілеспрямованості. Завдяки саме цим якостям характеру очікується стрімке кар'єрне зростання.

Вибір одягу у сні вказує на наявність конкурентів наяву.

До чого сниться людина в одязі, без одягу?

Як правило, в повсякденному житті ми звикли бачити людей саме в одязі, тому важливо звернути увагу на вигляд самої одягу, і тлумачити сон в залежності від цього.

 • Якщо приснився голий, напівголий знайомий чоловік – ця особа знаходиться в небезпеці. Можливі проблеми зі здоров'ям.
 • Сон в якому сновидець сам опинився напівроздягненим в публічному місці обіцяє йому несподівані почесті й повагу.
 • Людина в прозорому одязі — сновидець хоче дізнатися, побачити більше, ніж йому дозволено.

До чого сниться багато одягу?

Якщо уві сні було багато різного одягу – сновидець знаходиться в стані хронічної втоми від метушні і дрібних щоденних турбот. Пора взяти відпустку на роботі і тимчасово змінити декорації. Вихідних явно недостатньо. Кілька днів, проведених на відпочинку в невимушеній обстановці, зможуть підняти працездатність на максимально високий рівень.

Якщо уві сні довелося одягати на себе багато одягу — наяву доведеться вжити дії для захисту від чогось або когось, здатного завдати шкоди. Зараз сновидець вразливий.

Багато одягу уві сні попереджає про ризик перевтоми наяву.

До чого сниться одягати, знімати одяг?

Тлумачення цього сну залежить від того, наскільки комфортно сновидець себе почував, і яку саме одяг він одягав або знімав.

 • Якщо процес одягання був украй незручним, тісний одяг, доводилося в неї буквально втискуватися, то попереду серйозні перешкоди. Потрібно підготуватися до них і закликати на допомогу вірних друзів.
 • Якщо ж надягається одяг був зручним, добре сиділа попереду безхмарні часи.
 • Знімати одяг у присутності людей, оголюючи тіло — бажання нових відносин, близькості.
 • Знімати брудну, незручне, рвану одяг — звільнення від гнітючого, що заважає, що давить. Це може бути довгоочікуване одужання, розрив відносин, переїзд на нове місце проживання або зміна виду діяльності.

До чого сниться брудний одяг?

 • Брудний одяг у сні говорить про зіпсованої, заплямованою репутацією. Якщо винуватець цього сам сновидець, нічого не поробиш, доведеться взяти на себе відповідальність і виправляти ситуацію самотужки.
 • Можливий також варіант, що хтось розпускає порожні брудні чутки. У цьому випадку переживати і турбуватися не варто. Правда і справедливість восторжествують зовсім скоро.
 • Якщо причиною забруднення одягу уві сні стала довга її носка, то наяву сновидінню доведеться боротися з поганим самопочуттям і настроєм.
З поганим настроєм доведеться боротися того, хто уві сні побачив брудний одяг.

До чого сниться кров на одязі?

Сон попереджає про те, що вороги не дрімають. Хитромудрі задуми не принесуть їм бажаного результату, якщо в сні пощастило випрати забруднений кров'ю річ, вивести пляму.

Можливо також, що сновидінню доведеться боротися з негативними чутками про себе. Багато сил і нервів, щоб спростувати помилкові звинувачення в свою адресу.

Пляму засохлої крові на одязі у сні пророкує хворобу наяву.

До чого сниться дитячий одяг?

 • Для молодої жінки бачити дитячий одяг у сні, означає, що вона прагне стати матір'ю.
 • Для чоловіка такий сон – свідчення її невпевненості у власних силах.
 • Східний сонник передрікає турботи і клопоти найближчим часом тому, хто уві сні вибирає і купує пелюшки, повзунки або боді для новонародженого малюка. При цьому тепла зимова дитячий одяг трактується як настання кризового періоду, а легка літня — як схильність до легковажним необдуманих вчинків.
 • Безцільно розкладати, розглядати в сні дитячий одяг — до невпевненості в собі, в правильності власних вчинків.
 • На значне покращення фінансового стану може розраховувати той, хто уві сні отримав у подарунок дитячий одяг. Але якщо подарував чи віддав уві сні одяг малюка — наяву доведеться деякий час миритися з нестачею грошових коштів.
Вибір дитячого одягу у сні говорить про бажання і готовності молодої жінки мати дітей.

До чого сниться одяг померлого, небіжчика?

Надягати на себе в сні речі небіжчика – до збагачення, укладання вигідних договорів, удачі в бізнесі. Якщо побачений небіжчик знайомий чоловік – обов'язково потрібно подумки подякувати його, помолитися в церкві за упокій душі.

Перебирати, розглядати одяг померлого у сні — наяву сновидінню необхідно повернутися до виконання незавершених справ.

До чого сниться чужа одяг?

Одягати на себе чужий одяг у сні – поганий знак. Сон говорить про те, що сновидець занадто сильно переймається чужими турботами і справами на шкоду своїм власним інтересам. Це не корисно для здоров'я, такі хвилювання вносять сумбур і плутанину у його власний світ. А крім того, не всі люблять, коли хтось нав'язливо суне свій ніс в їхні особисті справи. Кожна людина проживає своє життя.

Чужа старий одяг у сні — поганий знак.

До чого сниться одяг чоловіка?

Сон в якому жінка бачила одяг свого чоловіка говорить про те, що вона щаслива в шлюбі. Її чоловік надійний і люблячий людина, хороший сім'янин.

Якщо уві сні жінка дбайливо доглядала за одягом чоловіка, наприклад прала або гладила – значить вона в реальному житті добра помічниця і вірна супутниця для свого коханого.

До чого сниться рвана, старий одяг?

Сон, у якому довелося приміряти або носити рвану одяг говорить про те, що сновидець ризикує опинитися в досить поганому стані. Залежність від неприємного, непорядної людини каменем ляже на плечі, і звільнитися від неї стане можливим лише після завершення розпочатої справи. Доведеться залишити свою думку при собі і мовчки рухатися в потрібному напрямку.

 • Дірки в одязі уві сні символізують відсутність захисту, слабкість, ослаблення здоров'я, погіршення відносин з близькими людьми або неприємності на роботі.
 • Стала старою від довгої шкарпетки одяг символізує потребу, брак грошей, борги.
 • Стара від часу, що вийшла з моди, але при цьому гарна, добротна і зручний одяг у сні закликає сновидця озирнутися назад, повернутися до минулого, залишеному, але незавершеного раніше. Інша трактування такого сну попереджає про ризик втратити прекрасний шанс із-за власних консервативних поглядів.
Дірявий одяг часто сниться людям, які потребують захисту та заступництво.

До чого сниться гарний одяг?

Носити гарний одяг, захоплюватися нею уві сні – знак того, що сновидець досить самозакохана людина, для якої особиста вигода завжди на першому місці. У відносинах такої людини називають гравцем в одні ворота. Слід переглянути свій погляд на речі. Існує великий ризик того, що рано чи пізно всі відвернуться і доведеться проводити дні наодинці з самим собою коханим.

Придбавати, забирати багато гарної дорогого одягу — до великим можливостям, які незабаром відкриються перед сновидцем.

До чого сниться верхня, нижня одяг?

 • Верхній одяг найчастіше сниться до отримання новин, також може вказувати на соціальний статус сновидця.
 • Теплая верхній одяг – знак надійного захисту. У сновидця є сильний покровитель свій особистий козир в рукаві.
 • Нижня одяг символізує характер інтимних відносин. Якщо уві сні вона виглядала непривабливо, то справи у сновидця в сексуальній сфері прямо скажемо, не дуже. Пора придбати пару нових комплектів нижньої білизни в реальному житті і знайти спосіб приємно здивувати свого партнера.
Чим багатше і красивіше верхній одяг у сні, тим стабільніше положення сновидіння наяву.

До чого сниться одяг і взуття?

Одяг і взуття в сні визначають ставлення до сновидінню інших людей. Чим краще зовнішній вигляд одягу і взуття, тим у вигіднішому світлі бачать сновидіння оточуючі. Взуття так само може означати швидке подорож.

Нова взуття уві сні для незаміжньої дівчини – знак нового знайомства з цікавим хлопцем.

До чого сниться забруднити одяг?

Сон, у якому довелося забруднити свій одяг, говорить про те, що сновидець допустив якусь помилку, внаслідок чого може постраждати його репутація.

Бруднити чужий одяг – розносити плітки. Слід уважніше стежити за своєю мовою, щоб ненароком не взбовтати зайвого.

Того, хто уві сні забруднив чужий одяг, наяву доведеться стати рознощиком пліток.

Таким чином, сни, в яких довелося побачити одяг, здатні багато розповісти, застерегти від необдуманих вчинків або підказати правильний шлях. Важливо тільки правильно розшифрувати їх, пригадавши всі деталі, і прислухатися до отриманих порад і рекомендацій.

Відео: До чого сниться одяг?