Як вибрати і замовити стільниковий телефон Huawei Honor 8 32GB, 64GB, Plus в інтернет магазині Алиэкспресс? Як вибрати колір телефону: каталог Алиэкспресс

Купуйте на Алиэкспресс Huawei Honor різних моделей за низькими цінами. Відмінні технічні характеристики, гарний дизайн, сучасний стиль виконання — це не єдині переваги Хонора.

Зміст

Якщо ви хочете купити якісний смартфон з хорошими технічними характеристиками, але за низькою ціною, тоді вибирайте телефон Huawei Honor 8. Він відмінно підходить для справжніх любителів фото. Багато користувачів стверджує, що саме ця модель Хонора знімає набагато краще, ніж Айфон 6s.

 • Телефон Huawei Honor 8 має безліч переваг. Виробники постаралися на славу, і зробили дійсно якісний продукт.
 • Стабільний прийом сигналу мережі забезпечується вибором доступною стільники з найсильнішими мережевими прийомами. У телефоні є велика база операторів мобільного зв'язку, тому реєстрація в роумінгу відбувається швидко.
 • Смартфон виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Про це говорить відповідність вимогам директив RoHS і REACH.
 • Найнижчі ціни на смартфон цієї моделі можна побачити на Алиэкспресс — великої торговельної інтернет-майданчику. Покупці знайдуть тут кращі пропозиції від продавців різних країн світу.

Як замовити та придбати телефон Huawei Honor 8 32 GB на Алиэкспресс — білий, чорний, золотистий, сріблястий?

Як замовити та придбати телефон Huawei Honor 8 32 GB на Алиэкспресс білий, чорний, золотистий, сріблястий?

Якщо ви ще не зареєстровані на найбільшій інтернет-майданчику, вам потрібно це зробити, щоб здійснювати покупки. Читайте статтю про те, як завести аккаунт на Алиэкспресс. Якщо у вас є вільний час, тоді ви можете вивчити відеоінструкції самостійно, та пройти реєстрацію за цією ссилкою.

Важливо знати: Оперативної пам'яті до 32 Гб достатньо для зберігання великої кількості файлів та розміщення Windows. Крім цього залишиться місце для створення різних папок і виконання інших мобільних дій.

Як замовити телефон Huawei Honor 8 32 GB на Алиэкспресс?

Отже, ви хочете замовити і придбати телефон Huawei Honor 8 32 GB на Алиэкспресс білий, чорний, золотистий або сріблястий? Дотримуйтеся такої інструкції:

 • Зайдіть на головну сторінку сайту, та в пошуковому вікні введіть назву смартфона: «Huawei Honor 8». Виберіть сортування за «кращого вибору» і натисніть «Пошук».
 • Перед вами відкриється каталог з найкращими продавцями. Якщо з'явилася сторінка, на якій пропонуються не тільки телефони, але і аксесуари, тоді ліворуч у суміжних категоріях клікніть по вкладці «Мобільні телефони».
 • Спочатку вибирайте телефон за ціною і фото. Майже кожен продавець пропонує телефони з корпусами різних кольорів. Вам потрібно лише зайти на сторінку товару і вибрати такий колір смартфона, який вас цікавить — білий, чорний, золотистий або сріблястий. Також виставите параметри необхідної вам оперативної пам'яті, яка повинна бути в телефоні, і набір характеристик: стандарт, з адаптером і так далі.
 • Тепер вивчіть технічні характеристики пристрою, які знаходяться на сторінці нижче. Прокрутіть повзунок вниз, і ви побачите опис телефону.
 • Якщо вас все влаштовує, після вибору кольору і вказівки параметрів ємності, сміливо натискайте «Купити зараз».
 • Сайт перенаправляє вас на сторінку перевірки деталей замовлення та правильності написання адреси доставки. Зверніть увагу, як заповнений адресу чи немає помилок. Правильно має бути виставлено кількість товару, колір смартфона і інші параметри.
 • Потім клікайте на «Оформити та оплатити». Оплата проводиться швидко. Вам потрібно підтвердити проведення цього процесу за допомогою телефону — введіть код, який прийде в СМС повідомленні.
 • Тепер починається робота Алиэкспресс: перевірка надходження платежу і відправлення товару продавцем. Після цього ви можете відстежувати свою посилку і чекати її доставки на пошту міста.

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 64GB Алиэкспресс — білий, чорний, золотистий, сріблястий?

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 64GB Алиэкспресс білий, чорний, золотистий, сріблястий?

Смартфони з оперативною пам'яттю в 64 Гб вибирають користувачі, які люблять закачувати багато відео і музики. Щоб постійно не видаляти старі файли перед закачуванням свіжих, вибирайте смартфони з хорошою оперативною пам'яттю.

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 64GB Алиэкспресс білий, чорний, золотистий, сріблястий? Замовлення телефону даної моделі з оперативною пам'яттю в 64 Гб буде схожим на замовлення попередньої моделі.

на сторінці замовлення. Натисніть на «віконце» з потрібними цифрами, як показано нижче на скріншоті. Поруч з показниками може бути написаний колір, тому зверніть увагу на цей показник.
Як замовити та придбати Huawei Honor 8 64GB на Алиэкспресс?

Деякі продавці пропонують окремим рядком вибрати обсяг пам'яті і колір. Як це буде виглядати, видно на скріншоті нижче.

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 64GB Алиэкспресс білий, чорний, золотистий?

Після вибору параметрів пам'яті та кольору пристрою, натисніть «Купити зараз», «Оформити та оплатити», і чекайте перевірки платежу.

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 Plus Алиэкспресс — білий, чорний, сріблястий, золотистий?

Як замовити та придбати Huawei Honor 8 Plus Алиэкспресс білий, чорний, сріблястий, золотистий?

Молодіжний, стильний і модний Huawei Honor 8 користується величезною популярністю серед користувачів.

Важливо: Безліч переваг і відсутність недоліків роблять цю модель зручною у використанні. Користувачі відзначають високу технологічність пристрою і красивий дизайн.

Невеликі відмінності в технічних характеристиках моделі Huawei Honor 8 Plus від інших телефонів цього виробника майже непомітні. Але все-таки деякі користувачі воліють модель «з плюсом». Як замовити та придбати Huawei Honor 8 Plus Алиэкспресс білий, чорний, сріблястий, золотистий? Виконайте такі етапи:

 • Наберіть у пошуку сайту назву телефону: «Huawei Honor 8 Plus». Не забувайте вказувати в суміжній категорії «Мобільні телефони», щоб відсортувати аксесуари та інші приналежності.
 • Тепер шукайте модель, яка вас влаштує за ціною і фото, клікайте по зображенню.
 • Вибирайте параметри збоку від зображення на сторінці товару, як було показано на скріншотах вище, і натискуйте «Купити зараз».
 • Потім клікайте на «Оформити та оплатити» — процес купівлі завершено. Вам потрібно почекати, поки сайт перевірить надходження платежу, щоб продавець зміг відправити товар.

Який телефон Huawei Honor краще: порівняння характеристик

Який телефон Huawei Honor краще: порівняння характеристик

Якість мобільного телефону залежить від функціональності і працездатності. Це допомагає зробити смартфон зручним у використанні під час розмов і при виконанні інших мобільних операцій.

Для кожного користувача Хонора свій телефон найкращий — це природно, адже це його вибір. Але, а все-таки — який телефон Huawei Honor краще? У цьому допоможе розібратися порівняння характеристик:

Назва моделі ОС Дозвіл екрану Енергетичний накопичувач Розміри пристрою
Huawei Honor 8 Plus Android 5.0 1920×1080 2680 мА/год 72.10×144.90×6.40 мм.
Huawei Honor 7 Android 5.0 1920×1080 3000 мА/год 71.90×143.20×8.50 мм
Huawei Ascend P7 4.4 Android 1920×1080 2500 мА/год 68.80×139.80×6.50 мм
Huawei Honor 6 4.4 Android 1920×1080 3100 мА/год 69.70×139.60×7.50 мм
Huawei Honor 5X Android 5.1 1920×1080 3000 мА/год 76.30×151.30×8.20 мм
Huawei Ascend P6 Android 4.2 1280×720 2000 мА/год 65.50×132.65×6.18 мм

Всі моделі Хонора мають відмінні технічні характеристики. Складно сказати, який телефон кращий, так як на один смартфон встановлена нова ОС, але у неї менша потужність акумулятора — Huawei Honor 8 Plus, а на іншому встановлений Android 4.4, але є ємна батарея (3100 мА/ч) — Huawei Honor 6.

Висновок: Вибір завжди за користувачем. Що в пріоритеті, і що потрібно — хороша батарея, дисплей з великою роздільною здатністю, значні розміри або сучасна ОС — вирішувати тільки особисто кожному покупцеві.

Як вибрати колір телефону: каталог Алиэкспресс

Як вибрати колір телефону: каталог Алиэкспресс

Колір телефону — це важливий критерій вибору для багатьох покупців. Комусь хочеться виділитися з натовпу, і він вибирає золотистий Хонор, інші люблять практичність, вибираючи пристрій з корпусом чорного кольору, а третім подобається привертати до себе увагу оточуючих, і тому віддають перевагу білому і сріблястому кольорі.

Як вибрати колір телефону в каталозі на Алиэкспресс? Важливі нюанси:

 • Колір вибирається безпосередньо на сторінці товару. Це ви знаєте з описів замовлення Хонора, які написані вище. Кожен продавець пропонує всі кольори телефону, які є у виробника. Якщо в певному магазині разом чотирьох кольорів всього два або три, значить, у цього продавця немає у продажу інших кольорів. Шукайте іншого продавця у каталозі.
 • Всі монітори комп'ютерів відображають кольори по-різному. Перш ніж визначитися з вибором кольору, необхідно побачити, як він виглядає в реальності. Сходіть в звичайний магазин і подивіться, який колір корпусу вам більше підходить, а потім замовте такий же на Алиэкспресс.
 • Якщо ви плануєте надіти на телефон чохол, тоді вибирайте будь-який колір корпусу, так як його все одно видно не буде.

Ось посилання на ще один каталог Алиэкспресс з продажем Хонора різних моделей, кольорів і за різними цінами — вибирайте, купуйте і насолоджуйтеся новим і стильним девайсом!

Відео: Огляд Honor 8: подвійна камера і класний дизайн (review)