Сонник — сниться уві сні церква: значення сну. До чого сниться будувати церкву, молитися, хреститися, плакати, вінчатися, ставити свічки, перебувати в церкві чоловікові, жінці, дівчині, вагітної, дитині: тлумачення сну

Церква часто сниться напередодні важливих подій. Яких саме — допоможе визначити стаття.

Зміст

Церква, приснився сон, говорить про духовне зростання, благополуччі, про прагнення до досягнення просвітлення. Храм – символ очищення від гріхів, дарованої надії на порятунок. Часто такий сон глобальний, тобто він говорить про стан не тільки людини, а цілої держави або навіть про стан справ у світі.

Уві сні приснилася церква

До чого сниться церква?

 • Церква – дуже неоднозначно тлумачиться різними сониками. Існує багато нюансів, пов'язаних з різними деталями такого сну.
 • Стара церква у сні – означає велику духовну мудрість, накопичену довгими роками, сновидець зараз знаходиться на порозі важливого відкриття, причому воно може стосуватися як його особисте життя, так і життя суспільства.
 • Нова церква – знак зміни роду діяльності, зміни роботи, підвищення по службі, кар'єрного зростання. Нове починання буде дуже цікавим, захоплюючим, хоча і потребує колосальних витрат часу і сил.
 • Темна всередині церква — до невизначеності в життя.
 • Будується церква – до врегулювання вікового конфлікту, на дозвіл якого вже мало хто сподівався. Факт його існування був давно прийнятий як догма. Брати участь у будівництві храму – означає примиритися із самим собою. Будівництво церкви у сні можна без перебільшення розглядати як споруду своєї особистої сходи в небеса. Добрі справи в реальності зміцнять отриманий духовний підйом. Поспішіть надати допомогу ближньому. Підійде як матеріальна підтримка, так і підмога добрим словом.
 • Самому будувати церкву — до початку нової справи.
 • Недобудована церква – надія на примирення давньої ворожнечі, знак того, що ймовірність міцно склеїти розбиту дружбу навіть дуже велика. Головне цього не просто захотіти, але зробити хоча б маленький перший крок до зближення.
 • Біла церква – символ цнотливості, високої моральності, непорушності моральних підвалин. Для сімейної людини такий сон знак взаємної вірності і чистоти відносин подружжя.
 • Золота церква говорить про швидке об'єднання деякої кількості однодумців. Зазначення того, з чим саме воно буде пов'язано, слід шукати в деталях сну. Проте, можна говорити, що якщо навіть мета такого об'єднання друзів, сім'ї або народу поки ще не відома, то наслідки будуть однозначно корисними для всіх.
 • Красива церква символізує взаємини з оточуючими. Сон носить рекомендаційний характер, він вказує на необхідність докласти зусилля, змінити своє негативне ставлення до людей в цілому і до окремих індивідуумів зокрема, навіть якщо вони того, очевидно, не заслуговують. Розливайте добродушність — повернеться сторицею.
 • Чорна церква в сні – знак глобальних змін, яким би дивним, насторожує не здався сон – очікувані зміни будуть на краще.
 • Якщо церква у сні виглядає занедбаною, заросла павутиною, закрита на замок – сновидець інтроверт в самому крайньому прояві. Потрібно перестати закриватися в собі, поступово перейти до активного спілкування з людьми, для початку, хоча б з деякими, найбільш близькими.
 • Порожня церква в сні – знак самотності. При цьому потрібно розуміти, що одиноким людина може бути і в колі людей. Відсутність взаєморозуміння в стосунках з близькими людьми може стати важкою травмою. Таке положення справ погано позначається на здоров'ї, стимулює загострення хронічних захворювань, спад імунітету. Зараз допоможуть тільки відверті бесіди, щирі зізнання. Як правило, у людини завжди є люди, яким зовсім небайдужа його життя. Ніколи не можна про це забувати.
 • Дерев'яна церква означає нове житло. Переселення може бути не самим легким справою, як кажуть один переїзд страшніше двох пожеж. Втім, веселе свято з приводу новосілля підніме настрій. Можливий швидкий переїзд в інше місто або навіть країну. Однак не варто поспішати спалювати за собою мости. Пустити коріння на новій землі не завжди легко.
 • Хреститися у церкві – означає феєричне завершення давно розпочатого грандіозного підприємства. Якщо є якась цікава, але не реалізована з різних причин задум – обов'язково потрібно до неї повернутися і просто розглянути її під іншим кутом. Результат перевершить всі очікування.
 • Плакати в церкві – означає привести свої думки і почуття в порядок, примиритися з собою і з Богом. Сон говорить про вихід на новий виток духовного розвитку.
 • Сповідь в церкві – сон говорить про тривожному стані, знервованості, пов'язаної з якимось непривабливим вчинком у житті. Кращий спосіб позбутися від докорів совісті – прийти на службу в храм і сповідатися в реальному житті.
 • Дзвін у церкві – брати участь у гострому протистоянні, конфлікті. Якщо дзвін був приємний для слуху, мелодійна, — перемога буде не швидкої, довгоочікуваного, але абсолютної. Але погано, якщо дзвони уві сні були пошкоджені або деформовані. Такий сон передвіщає втрати.
 • Йти в храм – прагнення до отримання відповідей на давно терзали важливі питання. Якщо доля підштовхує на компроміси з совістю, всіма силами упирайтеся і не піддавайтеся на такі провокації. Легкий, але непорядна варіант вирішення проблеми обернеться великими проблемами в майбутньому, надовго ляже важким каменем на плечі.
 • Заходити в церкву – отримати одкровення, якусь мудрість, якої не вистачало для щастя впродовж всього свідомого життя. Відповіді на найскладніші запитання виявляться на поверхні.
 • Католицька церква – попереду нелегке випробування, яке вимагатиме рішучих кроків. Сумніви і розгубленість приведуть до морального виснаження. Чим швидше і чіткіше буде складено план дій, тим менше зайвих сил і здоров'я буде витрачено.
 • Церква без ікон – знак не дуже позитивний. Він символізує нечесність, безкарність. Знайти правду буде не просто. Слід набратися терпіння і провести скрупульозну, майже ювелірну роботу по встановленню істини. Тільки в цьому випадку справедливість восторжествує.
Дерев'яна церква в сні передвіщає швидке переселення наяву

 • Церква, приснився незаміжньою жінці, дівчині обіцяє їй вдале заміжжя, дуже хорошого, надійного нареченого.
 • Якщо жінка заміжня, сон говорить про її великому сімейному благополуччі, про надійність домашнього вогнища, відданості дружина.
 • Церква для вагітної жінки – чудовий знак. Дитина народиться здоровим і міцним. Доля малюка буде щасливою, а життя довге. Якщо охрестити немовля ім'ям якогось святого, то у дитини на все життя буде сильний захисник і покровитель, який допоможе йому вирости доброю і світлою людиною.
До чого сниться церква жінці?

До чого сниться церква чоловікові?

Церква уві сні для чоловіка може бути знаком погіршення відносин зі своєю другою половиною. Для настання відлиги слід проявити ініціативу і м'яко, делікатно взяти ситуацію під свій контроль. Турбота, ніжність і увагу розтоплять лід відчуженості. На зміну йому прийде черговий «медовий місяць».

До чого сниться церква у сні?

Церква в сні – знак прийдешніх змін, прийняття важливих рішень. Внутрішня мудрість допоможе ступити на вірний шлях. Важливо не звернути з нього, піддавшись миттєвим спокусам. Миттєва слабкість може обійтися надто дорого.

Церква у сні передвіщає зміни в житті.

До чого сниться колишній в церкві?

Якщо приснилася колишня пасія в церкві – це значить, що настав час прийняти рішення. Доведеться або подзвонити своєму «екс», серйозно поговорити, обговорити відносини, оцінити плюси і мінуси проведеного разом часу, відкинути образи і почати з початку, або ж раз і назавжди звільнитися від примарних зв'язують уз, поставити крапку і почати життя з нового аркуша. Серце підкаже правильний шлях.

До чого молитися в церкві?

Молитва в церкві уві сні – це ніщо інше, як звернення людини до Бога, нехай навіть у вимірі сну. Такий сон часто може прийти у важкі часи. Перед особою невідворотної біди навіть не особливо віруюча людина розуміє свою безпорадність.

Коли проблеми лягли важким тягарем, повністю готові розчавити і немає шансів перемогти їх своїми силами, внутрішня сутність людини рветься в молитві з закликом про допомогу. Після такого сну, як правило, справи йдуть на лад.

Для людини ж звичного до молитви цей сон не є пророчим.

До чого сниться церква і батюшка?

Священик (батюшка) у церкві – знак довголіття, життєвої мудрості, духовного добробуту. Якщо відкинути незграбні спроби зловити журавля в небі і почати спокійно й неквапом будувати своє щастя на міцному фундаменті, винагородою стануть домашній затишок, ідилія в сімейному житті, цілком належне положення в суспільстві і надійне здоров'я.

Батюшка в повному святковому вбранні – знак міцної віри.

Батюшка в церкві у сні — до благополуччя і довголіття.

До чого сниться церква та ікони?

Ікона у сні — знак дуже хороший, свідчення того, незважаючи на проблемність дилеми, вибір буде зроблений правильно. З тисячі можливих варіантів знайдеться один єдино вірний.

 • Для молодої дівчини — велика ймовірність вибору прекрасного супутника на все життя.
 • Зі сну ікони в церкві – нагадування про необхідність прийняття складного рішення. Сон підштовхує до відповідального кроку, який зробити просто необхідно. Правильно розставлені пріоритети полегшать цю задачу.

До чого сняться купола церкви?

Бачити уві сні золоті куполи храму – до культурного росту, причому не тільки особистим, але і моральному піднесенню суспільства в цілому. У грізні, перехідні, революційні часи такий сон обіцяє довгоочікуване відродження. Вже пробиваються перші промені сонця після затяжної бурі на зводі важких історичних віх.

Зі сну церковні куполи віщують сновидінню культурне зростання.

До чого сниться церква і свічки?

Палаюча свічка в церкві у сні – до зустрічі з давнім добрим знайомим. Старий друг краще нових двох. Зараз ця прислів'я як не можна до місця. Зустріч зі старим добрим другом зігріє теплом і радістю простого спілкування, коли немає потреби ретельно підбирати вирази, боятися сказати зайве.

Безліч свічок, запалених в церкві – уособлення найближчого оточення. Судячи з характеру полум'я свічок можна робити висновки про людей, які знаходяться поруч. Чим яскравіше і рівніше горять свічки, тим більше пощастило з рідними, друзями і колегами.

Якщо уві сні було безліч свічок, розкиданих по підлозі – це поганий знак. Сон говорить про те, що люди відвернулися від Бога. Суспільство впадає в моральний колапс. Що робити? Починати виховання суспільства в першу чергу — до себе, у другу — зі своєї сім'ї.

До чого сниться церква зовні?

Якщо приснилася церква зовні, здалеку – сон говорить про розчарування. Якесь дуже трепетно і довго очікувана подія так і не відбудеться.

Якщо ж сновидець все таки згодом зайшов у храм – це означає, що не все втрачено. Невеликий шанс отримати бажане все ж залишається. Однак для того, щоб наблизитися до бажаної мети, доведеться неабияк попітніти, підняти старі зв'язки, піти з поклоном і проханнями до впливовим людям. Оцініть ситуацію тверезо. Важливо вирішити, чи варта шкурка вичинки.

Розчарування в житті чекає того, хто уві сні побачив церкву здалеку.

Палаюча церква обіцяє мало хорошого, насуваються важкі випробування. Від того, як вони будуть подолані, може залежати вся подальша життя, причому не тільки сновидця, але його сім'ї, найближчого оточення. Важливо не опускаючи рук і не втрачаючи ентузіазму діяти поступово, поетапно. Кожен раз, беручи на себе посильну ношу, доводити розпочате до кінця і без тривалих пауз знову братися за нову порцію роботи. Допоможе подолати лише тверда віра.

До чого сниться служба в церкві?

Якщо приснилося, що в церкві йде служба, але сновидець при цьому в ній не бере участь, спостерігає зі сторони – сон говорить про внутрішні зміни, каяття, нахлинули угрызениях совісті. Такі емоції хоч і незручні, навіть неприємні, але вельми корисні для духовного зростання. Настав важливий період в житті. Обов'язково потрібно окинути поглядом все своє минуле, зробити висновки, налаштувати свій моральний компас і з цих пір рухатися в правильному напрямку.

До чого сниться вінчання в церкві?

Якщо уві сні довелося вінчатися зі своєю другою половинкою, з якої в реальності вінчання вже відбулося – сон свідчить про панування в сім'ї світі, взаєморозуміння, високих і ніжних почуттях.

Якщо вінчання у сні спостерігалося з боку – доля дає приголомшливий шанс, не скористатися яким просто злочинно. Сон обіцяє нове важливе знайомство. В житті зовсім скоро з'явиться покровитель, впливова людина, яка може багато чому навчити, стати дуже цінним наставником. Для дівчини такий сон може передвіщати заміжжя, міцне чоловіче плече.

Вінчання в церкві у сні обіцяє несподівану удачу або нову можливість.

До чого сниться зруйнована церква?

Зруйнована майже вщент церкву у сні говорить про несподіваний крах надій і сподівань.

Якщо в церкві зруйновані лише окремі зводи або приміщення, слід насторожитися – плани знаходяться під загрозою. Зайва обережність зараз не зашкодить. Проявивши пильність можна убезпечити себе від серйозних неприємностей.

Сон, у якому зруйнована церква наново відбудовувалась, йшла реставрація, знак примирення зі старими кривдниками. Настав час забути минулі чвари і відновити добрі стосунки.

До чого сниться багато церков?

Багато церков у сні одночасно – знак великої любові у найширшому розумінні цього слова. Любов оточує буквально з усіх боків. Вона багатогранна і багатолика. Нею просякнуте і наелектризоване повітря навколо. Вона невід'ємна і невіддільна від життя і світу в цілому. Вона була, є і буде, однак саме зараз доля наділила даром відчути її в собі і навколо себе. Любов проявиться турботи рідної людини, радісний сміх дитини, в світлому небі над головою, в пориві свіжого вітру, у трепетанні травинки.

До чого сниться перебувати в церкві?

Якщо уві сні довелося бути присутніми на службі, читати молитви – це до заслуженої поваги, подяки. Близькі люди оцінять всі старання. Сон обіцяє також вдале завершення розпочатих справ.

До чого дитині сниться церква?

Якщо приснилася церква дитині, це знак того, що батькам потрібно приділяти більше часу своєму чаду. Причому важливо застерегти дитину від якогось небезпечного, згубного вчинку, на який він вже майже зважився.

Такий сон може свідчити, про те, що дитина готова до серйозного, дорослого розмови про Бога, про сенс буття, про те, «що таке добре і що таке погано» в житті.

Якщо дитині приснилася церква, батькам слід звернути увагу на його оточення і заняття.

До чого сниться ставити свічки у церкві?

Ставити свічки у церкві – до великих, серйозних змін в житті. Тут важливо звернути увагу на характер вогню.

 • Якщо полум'я свічок рівне, світле, що віддає тепло – попереду радісні, благодатні часи.
 • Якщо свічка уві сні коптить, полум'я тривожне, що переривається, відчутна небезпека від вогню – потрібно підготуватися до жорсткої боротьби з численними перешкодами і неприємностями. Легко не буде, але і про безвиході мова не ведеться. Треба відкинути всі страхи і сумніви, тільки так можна стати переможцем.
 • Якщо приснилася згасла свічка – чекайте напад меланхолії. Запасіться ароматним чаєм, теплим пледом і, може бути, котом. Печаль теж буває світлою. Головне не впадати у відчай і не заглиблюватися у вир зневіри надовго.
Свічки в церкві уві сні.

Церква — особливий символ, який не з'являється в снах озлоблених, жорстоких людей, чиїх сердець чужі любов, жалість і співчуття. Того, кому уві сні пощастило побачити церкву, навіть якщо трактування цього нічного бачення не обіцяє щасливих подій, можна порадіти — їх життєвий шлях іноді тернистий, але завжди освітлений щасливою зіркою.

Відео: До чого сниться церква?