Сонник – бачити в сні гори. До чого сниться підніматися, спускатися, їхати, падати, котитися з гори високою, красивою, з піску, великий, сніговій, жінці: тлумачення сну

Високі і низькі, круті і пологі, засніжені і лісисті гори уві сні можуть провіщати абсолютно різні події в житті. До чого довелося побачити в сні гори, розповість стаття.

Зміст

Горді й неприступні гори у сні часто виступають символом нескорених вершин в житті, цілей, планів, до реалізації яких сновидець прагне всіма силами. Однак, щоб зробити якісь висновки і правильно трактувати сон, тільки одного способу гори уві сні не достатньо.

Загальну картину повинні доповнювати такі деталі, як відчуття і наміри сновидця при спогляданні гори, його дії і переживання. Враховуючи і об'єднуючи значення навіть, здавалося б, незначних елементів, можна отримати достовірну розшифровку сновидіння.

Гори уві сні

До чого сняться гори?

Часто людям, втомленим від міської суєти, сняться сни, в яких їм доводиться влаштовувати собі нічліг в горах, розташованих у мальовничій безлюдній місцевості. Подібні бачення можна трактувати, як потреба відпочити, відправитися в подорож або, хоча б, якийсь час побути наодинці самим з собою і своїми думками. Якщо слідувати цій раді, найближчим часом все в житті стане на свої місця. Події повернуться таким чином, що все бажане сама прийде до рук.

 • Намагатися дістатися до вершини гори – зараз, як ніколи, необхідно займатися саморозвитком, постаратися реалізуватися в улюбленій справі.
 • На вершині гори стоїть людина, але дістатися до нього неможливо досягти бажаних результатів не вдасться, шлях кумира виявиться непосильною для сновидця.
 • Людина простягає руки по напрямку до сновидінню або йде до нього – всі бар'єри в житті будуть подолані.
 • Випадково знайти скарб в горах – сновидця чекає на пропозицію зайняти нову відповідальну посаду на службі.
 • Опинитися змученим і пораненим в горах – глухий кут у справах на службі, безвихідна ситуація, втрата сил і життєвої енергії.
 • Виявити розколину в горах – до отримання спадщини, виграшу, випадкового везіння.
 • Ходити всередині гори – до вдалому збігу обставин.
 • Гори охоплені вогнем – сновидця підстерігає небезпека.
 • Прокинутися в той момент, коли з'явився ризик зірватися з гори чи провалитися у випадково виникла на шляху прірву – наяву вдасться уникнути проблем, знайти вихід зі складної ситуації.
 • Гірська ланцюг уздовж наміченого шляху – заздрісники і вороги будуть вставляти палиці в колеса, але, незважаючи на це, мета буде досягнута.
Знайти скарб в горах у сні

До чого сниться підніматися в гору?

Якщо уві сні довелося підніматися в гору людині, який наяву страждає від важкої недуги, то незабаром справи підуть на поліпшення. Здоров'я почне відновлюватися. Важкий і повільний підйом говорить про поступове, неквапливому відновлення. Швидкий легкий підйом, вдався як би сам собою, говорить про швидке наближення періоду прекрасного самопочуття і настрою.

Якщо на початку підйому довелося відчувати власну молодість і силу, а на вершині – виявити себе старим і слабким, то по дорозі до здійснення мрії буде отримано величезний різносторонній досвід, який в подальшому може виявитися дуже корисним.

Підніматися в гору уві сні

До чого сниться снігова гора?

Сніжна гора з крижаною вершиною у сні – поганий знак. Він віщує швидке охолодження почуттів до партнера.

Якщо ж на сніговій вершині гори уві сні довелося побачити зеленіюча дерево або кущ – партнер зробить необдумана дія, результатом якого може стати завершення відносин. Але у сновидця залишається шанс прийняти свого партнера з усіма його недоліками і дивацтвами, не розв'язувати конфлікт, а, навпаки, простягнути йому руку допомоги. Тільки так відносини вдасться зберегти.

 • Сніжна гора, вершина якої покрита снігом уві сні – заклик до активних дій наяву. Здійснивши ривок, вдасться досягти поставлених цілей.
 • Сніжна гора, вершина якої покрита землею – пріоритети розставлені невірно, бажано як можна швидше змінити курс.

До чого сняться гори жінкам?

Значення гір уві сні для жінки докладно витлумачено в соннику Міллера:

 • Дівчину, у сні покорявшую гору разом зі своїм усміхненим братом, наяву чекають зміни в кращу сторону.
 • Жінка уві сні відчуває втому, яка заважає їй підкорити гірську вершину, в житті зіткнеться з тим, що їй не вдасться впоратися з поставленим завданням. Плани впадуть, події, що відбулися на деякий час змусять зупинитися, вибивши з колії.
 • Жінка піднялася на гору без труднощів, з красивою стежці – намічені цілі будуть легко досягнуті.
Жінкам сняться гори

До чого сниться спускатися з гори?

Спускатися з гори у сні – сходити з наміченого шляху, збитися з курсу, відкласти важливі справи.

Взагалі, спуск у сні з гори – попередження, проігнорувавши яке можна вплутатися в складну неприємну ситуацію. Якщо при спуску не було страху – положення сновидця не так критично, як може здатися. Невдачі, гіркі образи, невдачі будуть переслідувати того, хто при спуску з гори сновидець відчував страх.

Якщо довелося спускатися з гори, використовуючи для цього лижі, представлена наяву можливість не терплять зволікання і зволікань. Благополучний результат можливий, якщо сновидець встигне скористатися ситуацією.

Сонник сняться гори

Сімейний сонник трактує образ гір уві сні, як непереборні перешкоди в житті. Недосяжним виявиться справа всього життя, навіть якщо воно було ретельно сплановано і продумано до дрібниць.

Сонник Лоффа говорить про горах під сні, як про величі, поряд з якою криється небезпека. Обійти її не вдається? Наяву доведеться змиритися з долею і з гідністю і вдячністю прийняти все те, що нею уготоване.

Сонник Деніз Лінн гори уві сні трактує, як виникли можливості. Прилив сил допоможе досягти будь-яких висот у житті, якщо у сні вершина гори була підкорена.

Гори з двома піками у сні, згідно соннику Езопа, вказують на можливість досягнення мети завдяки допомозі впливового людини.

Сонник сняться гори

До чого сниться висока гора?

Вдале швидке і легке підкорення вершини високої крутої гори в сні пророкує запаморочливий зліт кар'єрними сходами.

Якщо сходження на вершину доставило радісноь – наяву також діяльність, яка здійснюється заради досягнення мети, стане джерелом приємних емоцій.

Підніматися на гору було складно, а результат подорожі не приніс очікуваного задоволення? – У житті також не доведеться довго святкувати перемогу і радіти досягнутим результатам.

Милуватися високою горою – готуватися до серйозної роботи, розробляти проект.

Боятися того, що гори висока – сумніви у власних силах, завади через невпевненість та нерішучість.

До чого сниться вода з гори?

Бути в горах і випадково натрапити на чисту гірську річку – до несподіваного вирішення проблем. Винахідливість і кмітливість сновидця допоможе йому знайти вихід там, де раніше його ніхто не міг виявити.

Безліч потоків, струменистих з гори – неважливі, малозначущі події у великій кількості.

Вода з гори приснилося, до чого?

До чого сниться вершина гори?

Якщо вершини гір у сні оголені, не мають ніякого покриття – тривоги і переживання будуть заважати просуватися вперед. Зупинившись, озирнувшись назад, на нещодавно прожите, можна виявити причину власних страхів і зрозуміти, що потрібно зробити, щоб позбутися від них.

Якщо вершина гори як би сама собою наближається уві сні, то в житті так само легко підуть справи. Обставини складуться якнайкраще.

До чого сниться гора піску?

Пісок у сні символізує швидкоплинність, хиткість становища. Гора піску говорить про те, що в житті відсутня стабільність. Постійні супутники сновидця в даний момент – невпевненість, сумніви, занижена самооцінка.

 • Намагатися піднятися на гору піску у сні і відчувати, як ноги провалюються – легковажні вчинки, які сновидець здійснить в надії, що задумане таким чином швидко здійсниться.
 • Гори піску на березі моря – швидка зустріч з приємною людиною.
 • Підійматися на розпечену гору піску – до нещастя, яке настане з вини сновидця.
 • Сходити на гору з мокрого піску – життя емоціями.
 • Прилягти для відпочинку на горі з піску – до проблем зі здоров'ям.
 • Гора золотого піску – до багатства, поліпшення матеріального стану.
 • Гора з цукрового піску у сні обіцяє «солодке» життя наяву. Чим більше була гора, тим довше доля буде прихильною до сновидця.
Гора піску у сні

До чого сняться гори в снігу?

Високі засніжені гори уві сні символізують чисті щирі наміри і мотиви, служать добрим знаком для тих, хто розпочав новий проект, але поки сумнівається в його успішності.

Добре, якщо сніг на горах уві сні чистий. Він відображає душевний стан сновидіння і обіцяє йому удачу в справах. Брудний пухкий сніг у сні попереджає про заздрісників, сплетниках і злопыхателях, які присутні в близькому оточенні сновидця.

До чого сниться їхати в гору?

Їхати в гору на машині – розмірений, ретельно продумане рух, добре сплановані дії, які приведуть до успіху. Головне, щоб уві сні авто не довелося ремонтувати на півдорозі – тоді в житті доведеться долати перешкоди, боротися з перешкодами.

Їхати в гору на велосипеді – щоб мрія збулася, сновидець проявить сміливість, візьме на себе відповідальність.

Піднятися на гору, перебуваючи в ліфті – швидко досягти успіху.

Їхати в гору на машині уві сні

До чого сниться велика гора?

Велика гора уві сні може означати як можливість, так і непереборні перешкоди. Все залежить від того, які почуття відчував сновидець при погляді на гору, що він мав намір зробити.

 • Якщо гора була непереборною перешкодою, отделявшим його від бажаного, життя доведеться поборотися, щоб досягти мети.
 • Велика гора здалася прекрасною, сновидець швидко і без праці піднімався до її вершині – удача буде супроводжувати сновидінню.

До чого сниться котитися з гори?

Швидко котитися з гори у сні – ознака невпевненості і страху наяву. Занепокоєння не дає дихати на повні груди, радіти життю. Здоров'я поки що не підводить, але якщо так піде і далі, то звернення до лікаря не уникнути.

При наявності невирішених спірних питань, швидко спускатися з гори у сні – поганий знак, що вказує на те, що спір буде програно, а удача відвернеться від сновидця.

Котитися з гори, відчуваючи під собою камені – неприємні ситуації, які сновидець спровокує власною поведінкою.

Котитися з гори уві сні

До чого сниться дім на горі?

Добре, якщо у сні довелося мати свій будинок в горах. Сон говорить про те, що, не дивлячись на перешкоди, критику і недовіра до оточуючих, сновидінню вдасться вистояти і з гідністю продовжити свою справу. Якщо будинок був міцний, високий, добротний – впевненість у собі і своїх силах не покине. Якщо ж будинок був хиткий, нестійкий, виглядав ненадійно – самовладання часом залишає сновидця, іноді він сумнівається в собі.

Мати будинок на схилі гори у сні – наяву відчути підтримку близької людини.

До чого сниться стояти на горі?

Бачити себе в сні, що стоїть на вершині гори – в житті незабаром відбудуться серйозні, але непередбачені зміни. Не обов'язково вони виявляться сприятливими, але їх результатом стане поліпшення соціального статусу або матеріального становища сновидця.

Побачити себе в сні як би з боку, підійматися на гору – готовність долати перешкоди на шляху до заповітної мрії настільки висока, що всі неприємності будуть здаватися непомітними і малозначущими. Мета близька, і сновидець усвідомлює необхідність руху.

До чого сниться стояти на горі?

До чого сняться гарні гори?

Уві сні виявитися оточеним красивими горами і милуватися ними – в житті випаде можливість скористатися власними вміннями та знаннями і залишитися задоволеним результатом.

Красиві гори уві сні далеко, до них неможливо дістатися – сновидець розуміє, що в житті міг би досягти більшого, проте не робить спроб, щоб змінити хоч щось.

Стрімке наближення до красивих горах – правильний напрямок руху, позитивний результат незабаром буде досягнутий.

До чого сниться, що падаєш з гори?

Падати, зриватися з гори в сні – у справах доведеться потерпіти невдачу. Однак це не привід опустити руки. Зараз саме час переглянути плани і почати нове сходження. При цьому потрібно постаратися зберегти нажите.

Якщо часто сниться, що падаєш з гори, то в житті напевно відбуваються якісь зміни, з якими підсвідомість ще не змирилося.

Також падіння з гори уві сні може символізувати заборонені бажання наяву. Це твердження має сенс, якщо під час падіння сновидець не відчував страху або розчарування.

Падаєш гори уві сні

Як можна помітити, сновидіння, в яких так чи інакше фігурують гори, не можна трактувати однозначно з-за їх багатогранності. Щоб впевнено рухатися вперед, підкоряючи вершини, сновидінню рекомендується прислухатися до порад тлумачів і виконати їх рекомендації.

Відео: До чого сниться гора?