Сонник — бачити в сні капусту. До чого сниться капуста свіжа, квашена, в качанах, в городі, в пиріжки, пироги, шаткована, гнила, жінці, дівчині, чоловікові, хлопцеві: тлумачення сну

Капуста уві сні може стати передвісником майбутніх сприятливих подій, так і непередбачених негативних ситуацій. Стаття допоможе розібратися, до чого саме приснилася капуста.

Зміст

Люди завжди приділяли велику увагу сновидінь, намагаючись пояснити або відшукати таємні знаки в запам'яталися фрагментах. Сни довго залишалися загадкою, що послужило створенню різних тлумачів, що дозволяють розшифрувати значення нічних видінь. Сучасним сонникам можна довіряти, адже саме в них зібрані найбільш точні трактування та роз'яснення.

У той час як у житті капуста – звичайний, хоч і дуже корисний овоч, уві сні все не так однозначно. Сновидіння, в якому довелось побачити капусту, може виявитися вкрай несприятливим, або ж, навпаки, передвіщати щасливе майбутнє або наближається успіх. Визначити, до чого приснилася капуста, допоможуть яскраві, що запам'ятовуються деталі сну.

Бачити уві сні капусту, до чого?

До чого сниться капуста?

 • З сонника Соломона випливає твердження, що побачити капусту уві сні, означає наближення сімейних проблем і нещастя. Можливо наступ хвороби, бійка чи розкриття таємниць.
 • Їсти уві сні кольорову капусту — до зауваження за порушення чи невиконання своїх обов'язків.
 • Завершення смуги невдач означає зростаюча уві сні цвітна капуста. Відкриються нові можливості перед тим, хто радів уві сні хорошим сходам цвітної капусти.
 • Якщо людина бачить брюссельську капусту, йому слід проявити обережність при здійсненні покупок або інших витратах. Великі фінансові витрати в цей період вкрай небажані.
 • Бачення морської капусти може передвіщати поліпшення здоров'я близької або коханої людини. Брокколі, навпаки, пророкують погіршення стану здоров'я.
Морська капуста у сні — до одужання

Сновидіння з зеленої капустою пророкує заміжній жінці безповоротній розрив. Якщо вона прибирає листя капусти, її життя буде наповнене стражданнями і переживаннями. Докількість знищених листочків буде передвіщати тривалість нещасливого періоду: чим більше жінка їх прибере, тим довше вона буде страждати.

 • Якщо молода жінка побачила зростаючу цвітну капусту, її чекає швидке заміжжя, у якого не буде жодних перешкод.
 • Бачити кольрабі, означає, що дівчині рекомендовано придивитися до оточуючих хлопцям, хто-то з них таємно закоханому в неї.
 • Білокачанна капуста уві сні дівчата може передвіщати вагітність. Форма і якість овоча будуть вказувати на стан пологів, наприклад: вони будуть легкими і швидкими, якщо капуста апетитна.
 • Кокетство, флірт з молодими людьми чекає молоду дівчину, яка готує уві сні пиріжки з капустою. Однак у неї є ризик стати жертвою неприємного події.
 • Готувати пиріжки з капустою в чужому домі – до появи таємного шанувальника.
До чого сниться капуста жінці, дівчині?

До чого сниться капуста чоловікові, хлопцеві?

Побачена капуста уві сні чоловіка або хлопця віщує, неприємності на роботі. Так само йому варто придивитися до своїх колег, простежити за їх діями. Серед них можуть бути заздрісники і недоброзичливці, распускающие чутки і прагнуть зайняти місце сновидця.

До чого сниться капуста свіжа?

У соннику Міллера зазначено, що свіжа капуста пророкує удачу, щастя, благополуччя. Людина буде впевнена у своїй вдачі довгий час.

 • Якщо свіжа капуста сниться в понеділок або у вівторок — належить серйозна справа з підступом, до якого варто відповідально поставитися.
 • Капуста, що сниться в ніч на середу, віщує розбрат у відносинах з-за матеріальних труднощів.
 • У ніч на четвер сон обіцяє радість і благополуччя.
 • Побачити в сні капусту в п'ятницю — до великих витрат.
 • У ніч на суботу — до поліпшення здоров'я рідних людей.
 • Свіжа капуста, яка приснилася у неділю, обіцяє приємні зустрічі з друзями.
Капуста свіжа, до чого приснилася?

До чого сниться капуста в качанах?

 • Молодий качан уві сні може стати натяком на те, що настав час змін. У першу чергу варто змінити своє ставлення до навколишнього соціуму.
 • Недоспевшие качани уві сні вказують на нещирість сновидця і застерігають його від неприємностей, які можуть стати результатом обману. Змінивши своє ставлення до людей і ставши до них чесним, усього лихого вдасться уникнути. В іншому випадку недовіра до сновидінню буде зростати.
 • Гнилий качан, навпаки, обіцяє знаходження істини і правдивого стану речей на даний момент.
Капуста в качанах, до чого сниться?

До чого сниться квашена капуста?

 • Якщо уві сні довелося побачити квашену капусту в нечистої посуді — даремні розтрати найближчим часом забезпечені.
 • Квашена капуста в не зовсім товарному вигляді означає появу великих проблем, що виходять з маленьких невдач.
 • Апетитне блюдо, приготоване з квашеної капусти, означає, що в майбутньому сновидінню пощастить відчути успіх і смугу удач.
 • Квасити капусту уві сні може передвіщати молодій жінці швидку вагітність.
До чого приснилася квашена капуста?

До чого снилося, що їв капусту?

У соннику Весела говориться, що поїдання капусти уві сні обіцяє отримання дарів і зустріч з близькими людьми. Однак інші сонники стверджують, що незабаром настане туга.
Тут слід згадати, які почуття і відчуття довелося випробувати уві сні при поїданні капусти. Якщо сновидець відчував голод і їв капусту з задоволенням, більш ймовірно настання сприятливого періоду. Якщо ж капуста виявилася несмачною або пробувати її не хотілося – дрібні неприємності не примусять себе довго чекати.

До чого сниться багато капусти?

Капуста у великих кількостях обіцяє важкі спогади, навівають тугу за втраченим можливостям, і розставання. Період смутку триватиме недовго, він кілька скрасится поліпшенням матеріального стану.

Так само подібні сни віщують масові суспільні потрясіння і заворушення. Можливо, сновидінню під силу передбачати майбутнє.

До чого сниться багато капусти?

До чого сниться капуста на городі?

Якщо вірити соннику Міллера, то капустяне поле у сні передвіщає початок активних дій заради досягнення своєї мрії чи мети. Однак капуста на городі уві сні може означати і серйозні проблеми зі здоров'ям сновидця, що виникли в результаті стресу на роботі або емоційної втоми.
Довгоочікувані гості ступлять на поріг будинку сновидця, якщо уві сні він спостерігав за зростаючої біля цього будинку капустою.
Розсада овоча уві сні попереджає, що в середовищі знайомих є заздрісники. Якщо уві сні довелося спостерігати за процесом вирощування капусти, несподівані вісті не змусять себе чекати.

Капуста на городі, до чого приснилася?

До чого сниться купувати капусту?

У соннику С. Фрейда і Ванги написано, що придбання капусти на ринку уві сні передвіщає успіх у справах і на роботі, щастя в повсякденному житті. Всі витрачені зусилля не пройдуть дарма, що і допоможе досягти успіху. Слов'янський сонник повідомляє, що неймовірне і несподівана подія, яка виявиться дуже радісним, незабаром станеться в житті сновидца.

Однак існують ще негативні припущення. У соннику Міллера йдеться про те, що купівля капусти віщує ймовірність втрати, лиха або загибелі.
Сонник Цвєткової та Езотеричний сонник переконують, що навколо сновидця багато пліток, оточили і обліпили його, подібно павутині. Заздрісники, не бачачи відсічі, лихословлять і несхвально висловлюються, не ховаючись.

Купувати в сні капусту, до чого?

До чого сняться калачі, пироги з капустою?

Сонник Міллера свідчить, їсти уві сні пиріжки з капустою – до підлим підступам ворогів, неприємностей.

Якщо вірити соннику Цвєткової, то поїдання пирогів з капустою обіцяє несподівана поява небажаних гостей.

Пекти пироги з капустою – до жахливих неприємностей, труднощів і настання переломного періоду.

Мусульманський сонник, навпаки, пророкує достаток, успіх, благополуччя і поповнення в родині у того чоловіка, який уві сні пік пироги з начинкою з капусти.

Сонник Хассе віщує нещастя, фінансові проблеми і неготовність до прийняття рішень. Тому тим, хто довіряє цьому сонником, слід проявляти обережність найближчим часом, якщо уві сні він побачив пироги з капустою.

Езотеричний сонник обіцяє досягнення довгоочікуваної мети того, хто уві сні їв великі пироги з капустою; маленькі пиріжки з капустою – до поповнення у фінансах або отримання премії на роботі, невеликий нагороди.

До чого сняться калачі, пироги з капустою?

Якщо сняться пиріжки з капустою на столі, це може бути передвісником незначних змін в житті. Так ж зміни можуть статися у фінансовій сфері. Можна допустити варіант змін у сімейному й особистому житті.

Побачена уві сні пиріжки з капустою в печі символізують важку роботу, за яку незабаром вдасться отримати гідну винагороду. Якщо випічка рум'яна – сновидець без зусиль справиться з будь-якими завданнями, пригорілі – його будуть переслідувати численні перешкоди і проблеми під час виконання роботи.

Смачна здобна випічка з капустою може снитися до примирення з коханою людиною, а несмачна, прісна, охолоджена або осіла – до розбіжностей і конфліктів.

До чого сниться різати, шаткувати капусту?

Сонник Хассе віщує, що різати капусту у сні – до наближення періоду труднощів, туги і відчаю, пережити який буде непросто. Цвєткова трактує розрізання капусти, як попередження неприємностей, які будуть на даний момент.

По соннику Міллера, шинкування капусти може передвіщати суєту у всіх сферах діяльності і заворушення в особистому житті. Якщо капуста була зеленого кольору – зрада коханого або зрада друга стане неприємним сюрпризом.

Різати, шаткувати капусту уві сні, до чого?

До чого сниться гнила капуста?

Гнила капуста може обіцяти хвороби, ризик, сумнівні пропозиції, від яких варто відмовитися. Якщо вірити соннику Фрейда, уведенное уві сні велика кількість гнилих качанів капусти може передвіщати витрату безцінного часу, а якщо зіпсованих кілька качанів – попереду чекають досягнення у великому ділі.

У соннику Цвєткової йдеться про те, що гнила капуста уві сні буде передвісником важкої хвороби. Якщо капуста зовні свіжа, а всередині гнила – хвороба буде мати прихований характер. Сонник Ванги і Міллера стверджує, що гнила капуста уві сні є причиною бід, невезіння і нервового розладу в житті.

Як можна переконатися з вищесказаного, розшифровки снів з присутністю капусти можуть виявитися найнесподіванішими, а інколи й суперечливими. Велике значення для правильного трактування такого сну має сорт, вид і стан приснився капусти, а також ті почуття, які сновидінню довелося випробувати.

Вірити в розгадки снів чи ні — вибір читача. Але те, що сновидіння несуть в собі передвіщає сенс, і в більшості випадків передбачення збуваються, забувати не варто.

Відео: До чого сниться капуста: сонник, тлумачення сну