Сонник – бачити в сні взуття. До чого сниться взуття чоловіча, біла, чорна, велика, гарна, червона, чиста, на підборах, незручна, дірява, нова, жіноча, стара, втрачена, різна, брудна, чужа, дитяча, жінці, шукати, приміряти, купувати: тілки

Якщо сниться взуття, то певне значення має те, чия вона, її колір, вигляд і відчуття сновидця. Стаття допоможе правильно витлумачити сон, в якому привиділася взуття.

Зміст

Не можна однаково тлумачити той сон, в якому довелося бігати босоніж у пошуках взуття і той, який порадував відчуттям нової пари шкіряних чобіт на ногах. Тому, хто хоче зрозуміти своє бачення, доведеться згадати найдрібніші деталі.

До чого сниться взуття?

Якщо приснилося, що довелося вибирати взуття – попереду чекають серйозні зміни, а точніше, сам сновидець передбачає, очікує і всіма силами наближає їх. Перед ним відкриється кілька шляхів, який з них вибрати? Рішення повинно прийматися самостійно, без стороннього втручання.

Також подібні сни можуть провіщати швидку подорож, подорож, пропозиція, можливо, руки і серця.

Для чоловіка вибір взуття – до успіху в справах наяву. За тлумаченням снів З. Фрейда, взуття символізує бажаного партнера або ставлення до вже наявного, любовні переваги.

Колір взуття не можна залишати без уваги при тлумаченні сну. Наприклад, біла взуття уві сні може бути сприйнята як щось хороше і світле. У слов'янській культурі білий колір є символом чистоти, радості і торжества. Тому біла взуття в сні відображає у свідомості сновидця чисті і світлі помисли, задоволення нинішнім станом справ.

На думку Міллера, з чорним взуттям уві сні можна пов'язати позитивні, сприятливі зміни в житті. Побачити в сні чорні туфлі, тим більше взувати на свої ноги, означає, що чорна смуга в житті закінчиться, і зміни на краще не змусять себе довго чекати.

Мити взуття в сні – дбати про свою репутацію. Тому, хто побачив себе у сні миючим взуття, не байдуже думка оточуючих. Так само це може вказувати на спробу навести порядок у своїх справах, досягти більшого успіху. При позитивному результаті, це вдасться і благополуччя примножиться. Якщо ж відмити від бруду взуття не вдалося – пліткарі зроблять свою справу і репутація сновидця похитнеться.

До чого сниться взуття?

Пара взуття в сні говорить, про те, що самотність у недалекому майбутньому сновидінню не загрожує. Вибір і покупка уві сні нової пари туфель символізує нову зустріч, знайомство, відносини.

Велика взуття у сні говорить про незадоволеності існуючою реальністю. Якщо взуття настільки велика, що в ній важко ходити, то сон наполегливо попереджає про труднощі.

Однак, якщо це гарна, нова, нехай і велика пари взуття, то, незважаючи на всі труднощі і уявну безвихідь, сновидця, зрештою, чекає успіх. Пройшовши непростий шлях, він зможе здобути перемогу.

Якщо взуття в сні виявилося вкраденої, наяву доведеться бути напоготові. Сон обіцяє негатив, сигналить про те, що сновидінню необхідно терміново змінювати манеру поведінки, переглянути погляди. Намічені плани можуть виявитися під загрозою. Але все опиниться в руках сновидця, тільки йому під силу виправити помилки. Також не завадить звернути увагу на оточення – ймовірність удару в спину зараз надзвичайно висока.

Втрата взуття уві сні може передбачати розставання або розлуку з коханою людиною, з яким разом було затишно і добре. Якщо ж у сні була втрачена незручна пари взуття, то сон не віщує нічого поганого. Сновидінню вдасться позбавитися від тяготившей ноші і зітхнути з полегшенням.

Якщо червона взуття сниться чоловікові, то, можливо, його чекає приємна довгоочікувана зустріч. Жінці — чуттєвість, пристрасність, бурхливий темперамент незабаром дадуть про себе знати. Можливо, в недалекому майбутньому її чекає яскрава подія або захоплюючу подорож.

Взуття померлого уві сні може говорити про близькість поглядів з цією людиною. Також деякі тлумачі говорять про можливість пройти схожий життєвий шлях. У цьому випадку у того, хто побачив у сні взуття померлого, є можливість врахувати його помилки в житті і уникнути їх. Якщо ж життя покійного була вдалою, яскравою і забезпеченої, то у сновидця може з'явитися шанс і власне життя перетворити на свято.

Красива взуття в сні відображає нинішній стан душі і справ наяву — все у сновидця добре і влаштовує.

Приснилася гарна взуття

Віддавати взуття – до очікуваних змін. Якщо уві сні родич віддає взуття — йому потрібна допомога або підтримка. За деякими тлумачення віддати взуття — означає скоритися долі, навіть якщо що-то в ній не влаштовує.

Взуття на підборах у сні додасть впевненості, подарує віру у перемогу наяву. Високі підбори уві сні також можуть передбачити удачу в кар'єрі, високий пост, підвищення, нове звання.

Сон, у якому довелося прийняти в подарунок красиву взуття, віщує добрі події. Подарунки отримувати приємно і в житті, і уві сні. Хтось прихильний до сновидінню, готовий допомогти йому.

Дарувати взуття в сні – допомогти нужденному у ній наяву.

Чистий взуття у сне — до вдалого вирішення справ. Позитивний результат не змусить себе чекати. Сновидінню вдасться змусити суперників поважати себе. Так само чиста взуття говорить про відсутність проблем зі здоров'ям, або про те, що з ними незабаром вдасться впорається.

Чистити взуття уві сні, до чого?

Незручна з якої-небудь причини взуття передбачає труднощі, неприємні, важкі ситуації, які доведеться вирішити. Так само сон може говорити про почуття дискомфорту, яке доводиться випробовувати від сформованої ситуації.

Більший або менший ніж необхідно розміру взуття говорить про те, що сновидіння насправді не влаштовує існуючий стан справ. Труднощі, підсвідоме бажання щось змінити, невпевненість у завтрашньому дні – все це передрікає приснився взуття не за розміром.

До чого сниться нове взуття?

Пари нового взуття у сні говорить про те, що самотність сновидінню не загрожує. Вибір уві сні нової пари туфель символізує нову зустріч, знайомство, стосунки в житті.

Примірка декількох пар нового взуття уві сні може означати відносини з кількома партнерами наяву.

Покупка нового взуття — приємна подія, і якщо уві сні довелося піти на шопінг з метою придбати нове взуття, позитивні зміни і радісні події неодмінно настануть у вже найближчим часом.

Приснилася нова взуття

До чого сниться багато взуття?

Все залежить від того, яке взуття наснилася. Якщо це ціла купа взуття в хорошому стані або зовсім новою і блискучою, то сприятливі результати задуманого незабаром змінять на краще життя сновидця.

Багато взуття в будинку — до гостей, пліток, непорозумінь, спорів.

Фрейд тлумачить такі сни, як бажання і думки про багатьох партнерів, а також про популярність у декількох людей.

До чого сниться взуття жінці?

 • Дама, приміряє уві сні нову пару взуття, в майбутньому змінить чоловікові.
 • Побачивши себе у сні, знімає взуття, можна очікувати різке погіршення здоров'я близької людини, переїзд в інше місто або країну. Жінка, знімає пару туфель, може бути близька до втрати чоловіка із-за появи у нього коханки.
 • Жінка, яка уві сні носить взуття, відчуваючи дискомфорт, в житті незабаром виявиться оточеній неприємними їй людьми.
 • Якщо жінці взуття в сні натирає мозолі — наяву буде постійно відвідувати бажання позбутися від дратівливих людей.
 • Доглянута і зручна пара в жіночому сні є позитивним знаком. В недалекому майбутньому виникнуть романтичні відносини з приємним симпатичним чоловіком.
 • Зимове взуття або осіння також означає для жінки романтичні стосунки, а вигляд і довжина носка символізує їх тривалість.
 • Якщо дівчині наснилися старі, потерті черевики, в майбутньому її чекає нещасливий шлюб.
 • Самотня жінка, яка бачила стару взуття, може залишити надії на появу в житті людини, який її полюбить. Зустрічі з чоловіками принесуть тільки розчарування і збитки.
 • Якщо дівчина бачить себе йде на підборах, незабаром її чекає нове романтичне побачення наяву.
 • Жінка бачить у сні яскраву і зручне взуття — її чекає успіх попереду: різкий кар'єрний ріст, поповнення в сім'ї або виконання мрії.
 • Приснився жінці чоловіче взуття, може символізувати поява нового коханого. Якщо взуття була білого кольору – обранець буде володіти мужніми рисами характеру: хоробрістю, наполегливістю, сміливістю.
 • Коли чоловіча рука взуває жінку у сні, у майбутньому її чекають любовні враження.
 • Якщо жінці сняться кеди блакитного кольору – родичі нанесуть візит наяву.
 • Бачити чоловіка в блакитний взуття – до появи коханого.
 • Приміряти взуття не за розміром — бажання, очікування і вимоги не збігаються з реальністю.
 • Взуття на жінці зіпсувалася уві сні — недомовленість, нерозуміння, сварки з другою половинкою, які залишать помітний слід в теперішньому часі і вплинуть на майбутнє.
До чого сниться взуття жінці?

До чого сниться взуття жіноче?

Бачити уві сні жіноче взуття — в житті чекає щастя, успіх і удача, однак, все це буде тривати недовго.

Одружений чоловік побачив уві сні жіночу пару взуття — прикрості не будуть з'являтися в сім'ї дуже довгий час. Він може бути впевненим у тому, що зробив правильний вибір. Холостяк, бачив такий сон, може в недалекому майбутньому зустріти свою обраницю, яка не залишить його колишнім.

Жінка, яка дивилася на витончені туфлі з боку уві сні, може бути переконана в тому, що оточуючі хорошої думки про неї.

Побачений жіночий черевик уві сні може підтвердити, що люди готові приймати сновидця не тільки завдяки привабливій зовнішності, але і з-за його багатого внутрішнього світу.

На думку провісниці Ванги, жіноче взуття символізує початок нового шляху або нового чистого листа життя.

З. Фрейд стверджує, що пари жіночого взуття може в цілому відображати натуру і переваги, її власниці. На його думку, велика кількість взуття в сні обіцяє нові відносини наяву.

Сонник Нострадамуса свідчить, що жіноче взуття може снитися до укладення шлюбу. При цьому старі і зношені туфлі символізують нещасне заміжжя.

Якщо взуття зручна, вона віщує довгу і щасливе сімейне життя.

Поломки взуття попереджають про недомовленості і розбіжності між подружжям.

Жіноче взуття до чого приснилася?

До чого сниться одягати, приміряти взуття?

Хто уві сні приміряв взуття – не задоволений своїм життям, його не влаштовує теперішній стан справ. Він хоче або розглядає інші варіанти виходу з ситуації, думає про зміни.

Приміряння взуття для дівчини — до швидких романтичним відносинам і зустрічам, які не змусять себе довго чекати.

Примірка у сні кількох пар взуття – до знайомства з кількома молодими людьми.

Якщо взуття виявляється зручною і відповідного розміру – зручність і комфорт у житті триватимуть тривалий час.

Взуття знайома, повсякденна – сновидця чекає подорож; нова, неношеная, незнайома – нова справа з хорошими перспективами.

До чого сниться купувати взуття?

Купувати взуття в сні – здійснювати рух вперед наяву.

Куплена взуття на високому каблуці, і вона припала якраз – сновидець в житті робить правильні дії для просування по кар'єрних сходах.

Купувати суворі туфлі – неспішні кроки вперед.

Купити важку, незручне взуття – вибрати складний шлях. Добре, якщо ця взуття виявиться міцною. Такий сон буде означати, що, незважаючи на всі труднощі, сновидець зможе в будь-якій ситуації «утриматися на плаву».

До чого сниться купувати взуття?

До чого сниться загублене взуття?

Втрата взуття уві сні може мати різне значення.

 • Загублена пара була незручною, старої, брудною – в житті вдасться позбавитися від зайвого і непотрібного, що обтяжує і заважає.
 • Якщо уві сні загубилася взуття з однієї ноги – наяву можна заповнити втрату більш вдалим придбанням.
 • Загубилася дорога гарна взуття, уві сні з цього приводу довелося відчувати жаль і досаду – допущені помилки призведуть до гіркої втрати.

До чого сниться взуття на ногах?

Бачити на ногах у себе взуття – відчувати стійкість в житті. Чим краще взуття, тим впевненіше себе почуває сновидець.

Густав Міллер відзначає, що людям, які бачили уві сні взуття на ногах, притаманні такі якості, як мужність, здатність боротися за власне щастя, націленість на перемогу.

 • Темна взуття на ногах – тернистий непростий шлях, по якому доведеться пройти для здобуття омріяного щастя.
 • Взуття на ногах у багнюці – досягти мети заважають заздрісники або конкуренти.
 • Якщо взуття на лівій нозі відмінна від взуття на правій – домогтися бажаного не вдасться, гармонія в житті відсутня.
 • Спостерігати в сні, як взуття на ногах сама собою очищається – з боку прийде несподівана допомога.
Взуття на ногах у сні, до чого?

До чого сниться стара взуття?

Стара взуття може бути символом складнощів, фінансових труднощів, безуспішних зусиль:

 • стоптані каблуки віщують труднощі в сім'ї
 • розклеєна підошва — розрив з коханим.

Проте стара взуття може нести в собі і позитивні значення. Наприклад, приміряти старе взуття — до радості і приємних змін.

Надіті старі черевики можуть обіцяти подорожі у рідні місця. Чистка такого взуття або лагодження обіцяє завершення припинених раніше справ.

 • Викидати старе взуття – до успішного подолання труднощів.
 • Перебирати поношене взуття – життя спогадами, минулим.
 • Взуття зносилася так сильно, що більше не підлягає ремонту і носити її неможливо – сновидця чекає гірке розчарування.

До чого сниться різна взуття?

Різна, непарна взуття в сні – поганий знак. Сильний переляк або велике розчарування спіткає того, хто побачив свої ноги взутими в різне взуття. Тим гірше буде стан справ сновидця, чим більша різниця виявиться між правою і лівою ногою.

Різна взуття на ногах приснилася

До чого сниться брудна, рване взуття?

Брудна і рване взуття уві сні не обіцяє позитиву наяву. В особистому житті це може бути охолодження відносин, сімейні розбірки. У суспільному або колективної — плітки.

Дірява взуття сниться скривдженим людям. Забути образи і продовжувати жити необхідно тому, хто уві сні бачив чоботи, туфлі або черевики з дірками.

 • Якщо на взуття порвані шнурки – справи виявляться незавершеними
 • порвані шкарпетки взуття – над відносинами з партнером нависли грозові хмари
 • відірвалися язички – прийшов час більше слухати, ніж говорити
 • відірвалася або надірвалася підошва – нещасливий шлях
 • багато рваною брудному взутті – до сварок, скандалів, сварок

До чого сниться магазин взуття?

Тому, хто побачить у сні взуттєвий магазин, доведеться постати перед вибором наяву. Чим більше магазин і більший вибір він пропонує, тим більше шляхів і можливостей відкриється перед сновидцем в реальному житті.

Фрейд запевняє тих, хто уві сні опинився в магазині взуття, що сексуальні пригоди їм забезпечені. Найголовніше, щоб серед багатого асортименту не зустрілася непоказна пара взуття. Вона є одночасно попередженням і застереженням від необдуманих вчинків.

Приснився магазин взуття

До чого сниться шукати взуття?

Ключ до розгадки сну, в якому довелося шукати взуття – якість, стан і вигляд втрати.
Якщо взуття гарна, нова, яка підходила і подобалася — потрібно насторожитися і звернути увагу на своє оточення. Хтось будує підступи, наговорює, ставить під удар репутацію сновидця.

Дівчина у сні шукала своє взуття і загублену пару побачила на приятельці — їх дружбу може прийти кінець з-за суперництва і недомовленості.

Шукати взуття і випадково виявити її на сослуживце – переживання з приводу кар'єрного зростання, страх, що хороша посада дістанеться колезі.

Сни, в яких довелося втратити, але пощастило знайти взуття, мають позитивне значення.

Шукати і не знаходити нікчемну стару взуття – до звільнення, відчуття легкості.

До чого сниться чуже взуття?

Побачивши уві сні чуже взуття, варто бути готовим до змін, а ось яких залежить від її стану:

 • нова, хороша добротна взуття – зміни на краще
 • стара – не до добра.

Якщо уві сні доведеться випадково взути чужі черевики і радіти цьомуу – у житті справи налагодяться, але не без несподіваної допомоги стороннього.

Жінці бачити себе в сні чоловічого взуття – в житті на неї задивляється одружений чоловік і хоче зробити своєю коханкою.

Фрейд попереджає чоловіків, що побачили себе в жіночого взуття у сні, про ймовірність наявності у них гомосексуальних переваг.

До чого приснилася чуже взуття?

До чого сниться ходити без взуття?

В цілому, ходіння босоніж у сні – гарний сон, але деякі нюанси можуть «звести нанівець» сприятливе його значення:

 • ходити уві сні босоніж по промерзлій заледеневшей землі, крижаній кірці або сніжному покриву – до впевненим правильним діям, любовному задоволенню
 • ступати босими ногами по брудній дорозі – до суперництва, помилок, поганим думкам
 • потрапити босоніж у сніговий замет – подолати перешкоди
 • прилипнути до льоду босими ногами – нав'язливий шанувальник або прихильниця, позбутися якого виявиться не так-то просто
 • не відчувати дискомфорт від ходіння босоніж – правильна дорога в життя
 • йти по чистій воді – до відпустки, відпочинку, завершення справ, радості
 • йти босоніж і нести взуття в руках – до підтримки впливових людей
 • ходити босими ногами по сухій траві – до прощення
 • камені під босими ногами – перешкоди на шляху
 • піти по гарячому асфальту без взуття – незабаром здійснитися мрія, по гарячій землі або піску – завадить зайва поспіх
 • зайти босоніж в чужий будинок – сновидець схильний довіряти всім знайомим і незнайомим людям округ
 • той, хто уві сні заліз босоніж на стіл, наяву вважає, що він найкращий
Ходити уві сні босоніж

До чого сниться дитяче взуття?

Забруднена неохайна дитяче взуття у сні принесе дрібні клопоти, негаразди. Так чи інакше, вони будуть пов'язані з дітьми.

Якщо дитяче взуття зі сну була акуратною, чистою і залишила приємні відчуття і емоції, то сновидець може розраховувати на невеликі радості, приємні сюрпризи.

Якщо вагітній жінці сниться дитяча пара взуття, її очікують ускладнення в пологах.

Приміряти дитяче взуття в сні — прийняття легковажних рішень наяву.

До чого сниться дитяче взуття?

Виявляється, що взуття в сні може, як виступити передвісником радісних подій, так і передбачити неприємності. Але напевно можна стверджувати, що ніяких глобальних потрясінь або змін у житті сновидца не відбудеться. Раніше чи пізніше, все увійде в своє русло, і життя продовжить звичний плин.

Відео: До чого сниться взуття?