Модні жіночі стрижки на 2019 рік: модні тенденції, тренди, фото. Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році на середні, короткі та кучеряве волосся, з чубчиком, виголеними скронями, потилицею, ультракороткі, екстремальні: фото. Стрижки жіночі з показів на 2

Фото огляд модних і популярних стрижок 2019 року.

Зміст

Цього року мода на зачіски для представниць прекрасної статі дещо зміниться, і буде відрізнятися від тих, які були популярні в минулих роках. Набувають популярності короткі моделі, тому дівчата, яким не шкода розлучитися з довгими пасмами, можуть зважитися на експерименти і зрізати свої локони.

Модні жіночі стрижки на 2019 рік: модні тенденції, тренди, фото з показів

У 2019 році варто виділити кілька модних тенденцій, які будуть істотно відрізнятися від минулих років.

Перелік популярних стрижок:

  • Боб-каре. В цьому році дуже модні рівні зрізи з чіткими і рівними лініями.
  • Драбинка. Якщо у вас довгі локони, ви не хочете з ними розлучатися можете дещо урізноманітнити свою стрижку і зробити драбинку. Тобто ступінчаста стрижка шевелюри вигідно підкреслить кругле обличчя і зробить очі більш виразними.
  • Їжачок. Для любительок екстремальності та дівчат молодого віку ідеально підійде дуже коротка зачіска. Її необхідно укладати щодня за допомогою пінки для того, щоб зробити волосся стирчать.
  • Локони. В цьому році дуже популярною буде стрижка в стилі аля дев'яності. Як хімія, яку робили ще кілька десятків років тому. Це кучерики, які нагадують локони баранчика.
  • Якщо ви не готові на такі експерименти, як і раніше, залишаються популярними довгі, рівні волосся. Звичайно, в цьому році вони повинні бути максимально доглянутими і рівними, тому доведеться скористатися праскою і ламінуванням, щоб надати волоссю красивий вигляд.
Моделі з показів
Моделі з показів
Моделі з показів

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році на середні волосся: фото

Оптимальним варіантом на шевелюру середньої довжини є каре до плечей. Воно може бути як абсолютно рівним, так і на спадання. В цьому році не в моді косі, рвані чубчика, тому оптимальним варіантом стане рівна чолка, яка буде доходити до рівня брів. Але це не виключає варіанти з використанням драбинки і филировочных ножиць, для того щоб надати волоссю певної грайливості. Нижче представлені найбільш популярні моделі на пасма середньої довжини.

Варто пам'ятати, що мода дуже швидкоплинна. Тому вибирайте моделі, які краще всього підходять під ваше обличчя і допомагають приховати недоліки.

Моделі на середні пасма
Моделі на середні пасма
Моделі на середні пасма

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році на короткі волосся: фото

В цьому році дуже популярні короткі зачіски. Вони можуть бути різноманітними, відрізняються один від одного технікою виконання і зовнішнім виглядом. Короткі волосся можуть бути як кучерявим, так і абсолютно рівними. Не в моді прилизані рівні волосся. В цьому році необхідно зробити вигляд грайливим, прядки повинні бути по можливості рваними. У моді стрижка їжачок, а також укладання з використанням пінки, для того щоб волосся виглядали недбало.

Варіанти для короткої шевелюри
Варіанти для короткої шевелюри

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році на кучеряве волосся: фото

Дуже популярні кучеряве волосся. Причому не природного хвилястості і не голлівудські локони, а кучерики в стилі дев'яностих років, аля хімія.

Моделі на кучері
Моделі на кучері
Моделі на кучері

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році з чубчиком: фото

В цьому році варто віддати перевагу чубчику. Причому в цьому році вона повинна бути рівною і перебувати на рівні брів. Не особливо популярні зачіски з чубчиками косими, рваними, набік або від середини голови. У моді класична чубчик без додаткової филировки.

Моделі з прядкою
Моделі з прядкою
Моделі з прядкою

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році з поголеними скронями: фото

Дівчата, які хочуть здаватися нестандартними і незвичайними, можуть доповнити свої стрижки на довгі локони або середньої довжини, за допомогою поголеного потилиці або скронь. У цьому сезоні, як і раніше подібні акценти актуальні. Це може стати необхідним в тому випадку, якщо ви хочете виглядати пристойно на роботі, зробити кінський хвіст. А в неформальній і неробочій обстановці хочете виглядати стильно і незвично. У такому разі волосся можуть підводитися, заплітатися, щоб показати виголені скроні і потилицю. Нижче представлені найбільш популярні варіанти з поголеною скроневої частиною і потилицею.

Вибриті віскі
Вибриті віскі
Вибриті віскі

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році з виголеним потилицею: фото

Оголити потилицю можуть дозволити собі худорляві дівчата з овальною формою обличчя.

Поголена потилична частина
Поголена потилична частина
Поголена потилична частина

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році ультракороткі: фото

У 2019 році Земляний Свині дуже популярні моделі на супер короткі волосся. Якщо ви досить молода і смілива, можете взагалі повністю поголити голову. Тобто підстригтися під нуль. Також популярними є різноманітні їжачки. Вони можуть бути як супер короткими, так і трохи довше і поєднуватися з укладанням за допомогою пінки. Нижче представлені найбільш популярні супер короткі зачіски. Вони ідеально підійдуть дівчатам, які віддають перевагу нестандартне спілкування і неформальну обстановку.

Ультракороткая довжина
Ультракороткая довжина
Ультракороткая довжина

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році екстремальні: фото

В цьому році найпопулярніші екстремальні, незвичайні зачіски, які поєднують у собі кілька технік і основ. Зачіска може бути розділена на кілька частин або секцій. Поєднувати у собі, здавалося б непоєднувані техніки. Дуже цікаво виглядають різноманітні поголені або навпаки, подовжені віскі і загальна коротка стрижка. В цьому році екстремальні стрижки або абсолютно рівні з ідеальними зрізами, або повністю рвані і недбалі.

Екстремальні моделі
Екстремальні моделі
Екстремальні моделі

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році креативні: фото

Нижче представлені фотографії найбільш креативних і незвичайних зачісок і стрижок, які популярні 2019 році.

Креативні варіанти
Креативні варіанти
Креативні варіанти

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році асиметричні: фото

В цьому році модна асиметрія, тому ви можете скористатися послугами перукаря або дизайнера. Придумати собі зачіску, не обов'язково користуватися готовими варіантами. Ви можете попросити перукаря скомбінувати кілька технік. Асиметрія може бути як в області скронь, маківки, так і в області потилиці. Все залежить від ваших уподобань.

Асиметричні моделі
Асиметричні моделі
Асиметричні моделі

Самі модні молодіжні жіночі стрижки в 2019 році: фото

В цьому році дуже багато цікавих і незвичайних стрижок саме для молоді, для дівчат, які не бояться експериментувати зі своїм волоссям і їм не шкода їх зрізати. Їх можна як завгодно фарбувати і зістригати. Дуже популярні асиметричні зачіски або навпаки, діаметрально протилежні, абсолютно рівні і пригладжені.

молодіжні моделі
молодіжні моделі
молодіжні моделі

Стрижки Боб, Каре: жіноча мода 2019, фото

Як і раніше користуються популярністю зачіски боб або каре. Вони можуть бути як великими, так і абсолютно рівними, по лінії вух. У моді також короткий боб з виголеним потилицею і дуже короткими передніми пасмами. Все залежить від вашої форми особи і переваг. Нижче представлені найбільш популярні варіанти на основі каре і боб.

Боб, Каре
Боб, Каре
Боб, Каре

Стрижка «Їжачок»: жіноча мода 2019, фото

В цьому році в моді стрижка «Їжачок». Найбільш короткі і незвичайні волосся з цікавою укладанням. Може бути як абсолютно коротким, поголеним, з невеликою довжиною волосся, так і більш жіночним. В цьому випадку для укладання використовується пінка і волосся просто фіксується, щоб стирчали і нагадували їжачок.

Їжачок
Їжачок
Їжачок

Стрижка Гарсон: жіноча мода 2019, фото

Однією з найпопулярніших є стрижка Гарсон. Це короткий варіант зачіски, яка може укладатися різними способами. На піку популярності рівний класичний Гарсон з прямою чубчиком на рівні брів. Але цю зачіску можна зробити асиметричною. Для цього можна використовувати філіровочние ножиці і трохи прорідити шевелюру. Укладається така стрижка за допомогою лаку і пінки. Можна створити хаос на голові, що ідеально підійде для молодих дівчат, які не бояться експериментувати.

Гарсон
Гарсон
Гарсон

Стрижка Італійка: жіноча мода 2019, фото

Популярність стрижка Італійка придбала приблизно в 1950 році. Творцем зачіски став італійський перукар і модельєр. З тих пір ця зачіска не втрачає своєї популярності. Основною особливістю є наявність шапочки у верхній частині голови і драбинка, яка обрамляє щоки. Ідеально підходить для власниць довгого волосся або локонів у середньої довжини, які хочуть урізноманітнити свою зачіску, але не готові розлучатися з довжиною.

Італійка
Італійка
Італійка

Стрижка Пікс: жіноча мода 2019, фото

Стрижка Пікс також з'явилася досить давно. Саме цікаве і незвичайне в цій стрижці те, що її можна укладати різними способами, тобто велика кількість варіантів укладання. Можна зробити як хаос на голові або пригладити все. Така зачіска підійде молодим дівчатам з овальним обличчям. Не підійде для жінок, у яких пишне тіло, так як особа досить кругле і ця зачіска не зовсім підходить під круглий тип особи. Може видавати деяку асиметрію.

Піксі
Піксі
Піксі

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році на тонкі волосся: фото

Варто відзначити, що найскладніше підібрати стрижку під локони невеликої товщини, які досить тонкі. Для їх укладання необхідний начісування, велика кількість укладальних засобів. Для того щоб придати об'єм зачіски, необхідно використовувати гребінці з різною крупністю зубчиків, а також різноманітні перукарські хитрощі. Найкраще для таких волосся підійдуть асиметричні варіанти, які допомагають створити якийсь бардак на голові і додадуть певного обсягу.

Моделі на тонкі пасма
Моделі на тонкі пасма
Моделі на тонкі пасма

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році для повних жінок: фото

Жінкам у тілі не так просто підібрати підходящу зачіску, адже необхідно, щоб стрижка приховувала недоліки обличчя і робила його більш струнким. Варіантів таких зачісок насправді величезна кількість. Варто надавати об'єм волоссю і не допускати прилизанности. Це підкреслить досить щільні щоки і можливий другий підборіддя.

Відмінно виглядають асиметричні моделі. Вони допоможуть приховати щоки і скули. Необхідно зробити обличчя пропорційним. Крім того часто шевелюра забарвлюється в різні кольори на певних ділянках.

Стрижки для повних жінок
Стрижки для повних жінок
Стрижки для повних жінок

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році для 30 літніх жінок: тенденції, фото

Не бійтеся експериментувати і перед тим як підстригтися, скористайтеся спеціальною програмою. Також варто прислухатися до думки фахівця. Він зможе адекватно оцінити товщину і особливості пасм. Крім того підкаже способи укладання та засоби для стайлінгу.

Моделі для 30 літніх жінок
Моделі для 30 літніх жінок
Моделі для 30 літніх жінок
Стрижки для 30 літніх жінок

Наймодніші жіночі стрижки в 2019 році для 50 літніх жінок: тенденції, фото

Не варто боятися довгих локонів і відрощувати пасма. Дуже незвично і стильно виглядають меліроване волосся. Молодять світлі локони і колорування. Варто також скористатися фарбуванням омбре або деграде. Варто вибирати моделі, які вимагають трохи часу на укладання.

Моделі для 50 літніх жінок
Моделі для 50 літніх жінок
Моделі для 50 літніх жінок

Як бачите, варіантів стрижок величезна кількість. Все залежить від ваших уподобань. Також краще звернутися до досвідченого перукаря або скористатися програмою, яка допоможе вам підібрати підходящу зачіску. Адже невдала стрижка може додати вам віку і підкреслити недоліки особи.

ВІДЕО: Модні стрижки 2019