Який вплив має Тримедат на організм пацієнтів? Тримедат: як приймати до або після їжі: форма випуску таблеток, показання до вживання, інструкція із застосування, протипоказання, відгуки

Від таких неприємних симптомів, як здуття, відрижка, блювота, болі в животі існує багато препаратів. Розглянемо один з них в подробицях. Дізнаємося, як діє Тримедат на ШКТ, і як його пити до їжі або після.

Це лікарський засіб здатне регулювати інтенсивність моторики кишечника, інших органів травлення. Використовують Тримедат для усунення симптоматики різних захворювань ШЛУНКОВО-кишкового тракту, зокрема нудоти, метеоризму, больових відчуттів у черевній частині, проносів і запорів.

Лікарська форма випускається в таблетированном вигляді, і може мати два найменування: Тримедат Валента або просто Тримедат. Далі в подробицях вивчити інструкцію до препарату і дізнаємося, як правильно лікуватися таблетками.

Який вплив має Тримедат на організм пацієнтів: форма випуску таблеток

Як вже згадувалося, існують різні назви препарату, але по суті відмінності у складі таблеток не є, просто ліки виробляють різні фармацевтичні компанії і слово Валента застосовують для уникализации найменування. Це робиться з метою отримання документації фабриками для подальшого оформлення торгової марки виробником.

Пігулки можуть мати у своєму складі по 100 або 200 мг діючої речовини. Форма таблеток плоскоцилиндрическая, колір — білий. Препарат відносять до групи лікарських засобів, які беруть участь у регулюванні моторних функцій стравоходу. Активним діючим компонентом служить — тримебутин малеат. Речовина здатна впливати на перистальтику стравоходу, нормалізує роботу сфінктера, ефективно діє на роботу товстого кишечника, сприяє виведенню калових мас.

Вплив Тримедата полягає в рівнянні сил скорочень стравоходу і пересувань у всіх ділянках кишечника. Завдяки цьому відбувається рух харчової грудки з необхідною швидкістю. Їжа не затримується в різних відділах стравоходу, і, до того ж, вона не дуже швидко і пересувається по всій ділянці. Що призводить до нормальної роботи органу, і в подальшому усуваються всі симптоматичні реакції, які пов'язані з різними патологіями. Зокрема це такі, як: здуття, запор, діарея, кольки, болючі відчуття в очеревині.

Таблетки — Тримедат

ВАЖЛИВО: Терапевтичне вплив кошти зводиться тільки до усунення симптоматичного прояви різних недуг. Тому його треба використовувати в комплексі з іншими лікарськими формами. Небажано займатися самолікуванням. Перед вживанням пігулкою потрібна обов'язкова консультація фахівця, який встановить правильний діагноз і призначить необхідну схему терапії.

Тримедат: як приймати до або після їжі — показання до застосування

Перш, ніж почати пити пігулки, слід вивчити схему прийому засобу та інші дані з інструкції. Це ліки служить для усунення наступній симптоматики:

  • Усунення непрохідності (паралітичної), яка іноді виникає після оперативного втручання.
  • Зменшення синдрому роздратованого стравоходу, якщо це проявляється болями, спазмами кишечника, діареєю або навпаки — запором, неприємним відчуттям розпирання в очеревині.
  • Зменшення проявів рефлюксного гастроезофагеального захворювання, диспепсичних ознак розладів ШКТ, які можуть проявлятися при дефектах моторики кишечника.
  • Позбавлення від таких неприємних симптомів, як нудота, блювотні позиви, як у дорослих, так і у дітей.
  • Також ці пігулки призначають медичні фахівці при підготовці до різних видів ендоскопічних, рентгенологічних обстежень внутрішніх органів (стравоходу, шлунку).
Особливості впливу тримедата

ВАЖЛИВО: Існує багато засобів цієї категорії, тому кожному пацієнту необхідно підбирати певний препарат, враховуючи індивідуальне здоров'я. Щоб позбутися від неприємної симптоматики в шлунку і кишечнику, перед прийомом препарату треба ретельно вивчити інструкцію, в тому числі і протипоказання, щоб не погіршити свій стан.

Тримедат — інструкція

Для того, щоб пігулки правильно діяли на організм і сприяли швидкому одужанню пацієнта в точності з інструкцією приймати препарат. Зазвичай таблетки ковтають, запиваючи рідиною (досить — чашки води). Вживаються таблетки три рази на добу по 100 або 200 міліграм. Ця дозування рекомендується дорослим та дітям старше дванадцятирічного віку. Дітям від шести до одинадцяти достатньо вживати 50 міліграмів три рази в день. Малюкам від трьох до п'яти потрібно 25 міліграмів три рази в день.

Лікувальний курс визначають індивідуально. Наприклад, при проявах синдрому роздратованого стравоходу досить чотиритижневого курсу прийому засобу. Для профілактичних цілей вживають таблетки по сто міліграмів на добу близько трьох місяців. При хворобах травних органів (зокрема: панкреатитах, холециститах, ГЕРХ, гастритах, виразках) лікарський засіб вживають до зникнення симптомів або ж протягом двох-трьох місяців. По закінченні яких треба було робити перерву близько трьох місяців.

Ефект від пігулкою проявляється не відразу, пацієнт відчуває полегшення тільки після двотижневого вживання. Якщо у людини гостра симптоматика у вигляді нудоти, відрижки, блювання, кишкових кольок, то рекомендовано вживати засіб по інструкції в лікувальних дозах та короткими курсами. Перестають пити таблетки, коли симптоми повністю зникають. Іноді вживання таблеток у максимальних дозах зводить прояви захворювань нанівець протягом триденного терміну.

Для підготовчих заходів до ендоскопічних процедур або ж рентгенівським дослідженням п'ють пігулки в кількості 100 мг два рази на добу або по рекомендації лікаря. Після операбельних втручань Тримедат п'ють також за рекомендаціями медичних фахівців, зазвичай, для дорослих доза становить 100 або 200 мг три рази на добу, поки не пройде симптом паралітичної післяопераційної непрохідності. Цей термін може змінюватись в межах чотирьох-шести тижнів.

Як вживати препарат?
Як пити препарат до їди чи після?

Багато лікарські препарати приймають незалежно від прийому їжі, їх дія ефективно в будь-якому випадку. Тримедат ж краще вживати до їжі, як дітям, так і дорослим. Медики рекомендують пити пігулки за 15-20 хвилин до їжі, так засіб буде ефективніше. У тому випадку, якщо не виходить випити таблетку вчасно, то дозволяється вжити її після вживання їжі через двадцять-тридцять хвилин.

Ця схема дієва при плановому вживанні препарату. Якщо ж симптоматика (біль в очеревині, спазми стравоходу, коліки) виникли раптово, то не варто чекати двадцять-тридцять хвилин після прийняття їжі, треба вживати засіб для полегшення неприємних проявів. І дозування визначають по інструкції, як для дорослих, так і для дітей.

Протипоказання препарату

Лікарська форма має кілька протипоказань до вживання. І при призначенні його пацієнтам, слід врахувати їх, інакше стан хворого може тільки погіршитися.
Протипоказання:
  1. Не призначають пігулки малюкам, яким немає ще трьох років зроду. Це застосовно і для дитячого препарату з малими дозуваннями діючої речовини.
  2. Тримедат 200 міліграмів не можна вживати дітям до 12 років.
  3. Не рекомендується вживати таблетки людям, які мають алергенні реакції на будь-складова речовина препарату.
  4. Протипоказана лікарська форма вагітним на малих термінах до чотирнадцяти тижневого періоду вагітності.
  5. Не можна пити Тримедат пацієнтам з недостатністю лактози або лактозною непереносимістю, при глюкозо-галактозної мальабсорбції.

Не можна перевищувати дози препарату, щоб не було побічних ефектів.

Відгуки про Тремидате

Якщо вивчати думки пацієнтів, які вже користувалися препаратом, то можна знайти безліч позитивних відгуків. Вони свідчать про позитивну динаміку препарату в усуненні симптоматики різних недуг ШЛУНКОВО-кишкового тракту і в першу чергу патологій, пов'язаних з захворюваннями кишечника.

Відгуки про тримедрате

Павло, 34 роки

У мене завжди присутній в аптечці це засіб. Користуємося ним при розладах шлунка, кишечника, коли болить живіт, запор, здуття. Ефективно працює, швидко налагоджується робота стравоходу. У дитини, коли кольки, теж даємо таблетки, по рекомендації лікаря. Вже після першого прийому Тримедата стає помітно легше.

Христина, 33 роки:

Після операції на шлунку спостерігалися неприємні відчуття в стравоході, біль, здуття і т. д. Лікар призначив приймати Тримедат. Помітила значні поліпшення вже через кілька днів після прийому засобу. Завдяки цьому швидко пішла на поправку. Зараз тримаю препарат завжди в аптечці і іноді пропиваю його курсами для профілактики або п'ю для усунення неприємних симптомів, які іноді бувають у мене після переїдання.

Стас, 26 років:

Коли моя дитина захворіла панкреатитом, лікар в комплексі з іншими лікарськими препаратами призначив Тримедат з-за того, що у дитини було відчуття здуття в животі, болі, блювання і т. п. Після прийому його, дитині стало помітно легше, напевно комплекс ліків теж подіяв на стан сина позитивно. Ще лікували цими таблетками запор, препарат показав свою ефективність вже на другий день. Хороший засіб, раджу.

Відео: Тримедат як приймати до або після їжі