Сонник — кури: до чого сниться уві сні руда, чорна і біла курка? До чого сниться курка, що несе яйця, клюющая, варена, з курчатами?

Вона символізує благополуччя та сімейний достаток. Тим не менш, слід звертати увагу на те, як виглядає ця домашня птиця і як себе веде.

До чого сниться курка жінці?

 • Бачити уві сні курку — добрий знак. З упевненістю можна сказати, що такий сон означає благо, яке має відвідати вашу родину, достаток, комфорт і спокій, як у відносинах, так і в душі.
 • Задумайтесь тільки, адже асоціації зі словом «квочка» зовсім теплі та домашні. Так і зі сном, у якому приснилася курка — це явний натяк на сімейне благополуччя і любов.
 • Особливе значення має сон про курку, який снитися жінці. Якщо куриться раптом приснитися жінці, яка ще не мала у своєму житті дітей — це вірний знак, що говорить про те, що незабаром настане довгоочікувана вагітність.
До чого у сні бачити курку?

Якщо уві сні жінка побачила курку, їй потрібно обов'язково звернути увагу не тільки на колір оперення птиці (чорний, рудий, білий), але і на те, як веде себе курка: агресивна або вона спокійна. Подібні подробиці мають дуже велике значення для тлумачення сну.

Багато сонники тлумачать сни про курку, як про добрі новини, які незабаром повинні відвідати людини. Якщо курка снитися чоловікові, це далеко не значить, що незабаром у нього з'явиться дитина, адже дане тлумачення відноситься тільки до жінок. Це може тлумачитись, як:

 • Швидка приємна зустріч з людиною довгоочікуваним
 • Гарне проведення часу з членами сім'ї або родичами
 • Спілкування з людиною з вашого близького кола, з яким ви довго не бачилися
Приснилася курка, що це означає?

З іншого боку, сон про курку може мати цілком не спокійне тлумачення. В даному випадку мова йде про те сні, де курка вела себе вкрай неспокійно або на неї впливали якісь інші чинники, наприклад лисиця або людина. Такий сон означає:

 • Можливі клопоти і проблеми в сімейних відносинах
 • Можлива сварка з друзями з вини сторонньої людини
 • Можливих нежданих гостях або недобрих відвідувачів вашого будинку

До чого сниться курка, що несе яйця?

Дуже сприятливе значення має той сон, в якому вам приснилася курка, що несе яйця. Така птиця досить спокійна, що говорить про гарні стосунки в родині, з дітьми і коханим чоловіком. Те, що курка несе яйця — свідчить про своєрідний достатку, який ви можете отримати різними способами.

Якщо ви бачили уві сні яйця, які тільки що знесла курка, це можна розтлумачити, як:

 • Несподіване отримання істотного матеріального (фінансового) достатку (премія, відпускні, подарована сума).
 • Можливо, це говорить про те, що незабаром вам удача благоволить і ви виграєте велику суму грошей.
 • Можливо те, що ви задумали — здійсниться і принесе вам виграш.

З іншого боку, якщо такий сон сниться дівчині або жінці — це може мати особливий підтекст і означати наближення вагітність.

До чого сниться курка, що несе яйця?

Якщо уві сні ви побачили курку, яка несе яйця і до того ж зібрали їх — це говорить про те, що надалі вас буде переслідувати достаток і благополуччя. Це свідчить про те, що ви не будете в майбутньому відчувати якогось недоліку і будете жити, маючи достатню кількість фінансів і абсолютно безбідного життям.

До чого сниться курка і курчата?

Бачити уві сні курку -хороший знак і не завжди ця домашня птиця предзнаменует клопоти в сім'ї. Запам'ятавши, як саме вам приснилася курка, можна буде адекватно оцінити і передбачити події, що наближаються. Значення має все: колір ,її поведінка, наявність інших елементів у сні.

Сон з куркою уві сні може мати значення «гостей» і «відвідувачів». А якщо ця птиця змогла приснитися разом з курчатами, то це може бути досить точним передбаченням того, що були до вас приїде багато і вони будуть здалеку. В залежності від того, яка поведінка буде у курки (а курка — це саме втілення вас), таким привітним і буде прийом гостей.

Якщо птах не сидить на місці, постійно сокоче й неспокійна до курчатам — то приїзд гостей буде:

 • Клопіткою
 • Неспокійним
 • Фінансово накладним

Якщо молодій жінці перед весіллям снитися курка, оточена курчатами, це говорить про те, що в подальшому її чекає щасливе сімейне життя, де вона зможе подарувати своєму чоловікові безліч спадкоємців.

Варто так само і звернути увагу на те, як ведуть себе уві сні курчата. Якщо курчата досить спокійні, чисті і справные — це хороший знак, який говорить про те, що ваші рідні будуть здорові і щасливі. Якщо вони розмірено клюють зерно і відпочивають — це свідчить про матеріальному і фінансовому достатку в родині.

Важливе значення в такому сні займає ставлення до курки курчатам:

 • Якщо курка квохчет і не звертає уваги на курчат — це тривожність в сім'ї. Цілком можливо, що незабаром когось застане захворювання. Зверніть увагу на те, як почувають себе всі члени сім'ї: особливо діти і люди у віці. Такий сон носить попереджувальний характер.
 • Якщо раптом вам приснився переполох в курнику і курка тривожно захищала курчат — це може говорити про наближення веселих гуляння та веселощі в галасливих компаніях серед друзів або родичів. Нічого поганого такий сон не обіцяє.
 • Якщо сон з куркою і курчатами снитися людині, що займаються бізнесом — це говорить про його успішних справах і просуванні особистого справи. А якщо сімейному людині — то варто задуматися про те, чи достатню кількість уваги ви приділяєте свої дітям і близьким людям?
 • Якщо людина напередодні важливої події бачить сон з куркою і курчатами — це може мати для нього таке значення, як багато маленьких труднощів і проблем, з якими доведеться зіткнутися й поборотися. Ретельно підходите до вирішення кожного питання, звертайте увагу на найменші нюанси. Якщо ви не будете надто обачні, ваша справа зможе закінчитися для вас невдачею і розчаруванням.
Може трапитися і так, що курка уві сні буде занадто агресивною, приміром буде клювати курчат. У такому випадку сон носить попереджувальний характер і намагається застерегти вас про домашні проблеми з батьками, коханими або дітьми. В самому страшному випадку — це може означати розлучення незабаром. Якщо ви побачили такий сон і боїтеся втратити теплі стосунки зі своєю другою половинкою, то варто зайнятися своїм особистим життям і почуттями.
Варто звернути увагу на колір курки з курчатами, адже яким би позитивним не був сон з квочкою, чорна курка завжди говорить про настання проблем, а якщо мова йде про курчатах (діти, кохані, близькі, рідні), то це предзнаменует сварку,хвороба або образи в родині. Так як курку, швидше за все втілюєте саме ви, то перш за все варто звернути увагу на свою поведінку і ставлення до рідних.
до чого сниться курка з курчатами?

До чого сниться чорна курка?

Курка — хороший знак, який може бути присутнім у снах у кожної людини. Але тим не менше, існують нюанси, на які обов'язково варто звертати увагу, якщо вам приснилася ця птиця. Найважливіший момент — це її колір.

Чорна курка уві сні і носить абсолютно нейтральних характер і може свідчити про майбутню погоду в майбутньому. Так, чорна курка віщує сильні дощі, зливи і грози.

Якщо чорна курка носиться по вулиці у дворі або в будинку, вона не спокійна і постійно кудкудакає — це говорить про те, що скоро до вас можуть приїхати абсолютно несподівані гості, яких ви не так вже й раді бачити у своєму домі. Але тим не менш, вам належить організувати зустріч і провести якийсь час в суєті і турботах.

Виявляється, що варто звертати увагу і на те, в який день тижня сниться вам чорна курка. Якщо сон приснився у ніч з четверга на п'ятницю — він має найбільш сильний і правдиве значення. Він буквально «кричить» вам про те, щоб ви були максимально обережні, адже незабаром життєві обставини зможуть затягнути вас в неприємні пригоди.

Якщо чорна курка вам приснилася в неділю — це говорить про те, що варто чекати підступу від близьких і рідних людей. А якщо він приснився вам в понеділок — чекайте невдач в особистих справах і починаннях. В такому разі не варто намагатися налагодити що-небудь самостійно — у вас нічого не вийде. Зверніться за допомогою до друзів і близьким.

В іншому випадку, чорна курка стає втіленням «чорного» людини. Тобто, мова йде про людину з чорними волоссям: жінці чи чоловікові. Така людина незабаром з'явиться у вашому житті і що-то в ній змінить: подарує суму грошей, налагодить або зіпсує особисте життя, внесе сум'яття чи порадує хорошою звісткою.

Чорна курка може бути доречними — коханця або коханку. Але так само, як кажучи про зраду, вона дає вам зрозуміти, що любовні втіхи в подальшому принесуть вам багато задоволення.

Сон, у якому приснилася курка, до чого він?

Якщо вам одночасно наснилось кілька чорних курок, то всі турботи і проблеми, які можуть застати вас зненацька слід множити у кілька разів. Такий сон намагається вас попередити про майбутні невдачі і тому вам необхідно налаштувати себе на майбутні труднощі та важку роботу.

Чорна курка може мати і хороший знак уві сні. Це станеться тоді, коли ви будете уві сні її годувати хлібом або зерном. В такому випадку, курка буде бути доречними для вас серйозний і довгоочікуваний подарунок, отриманий від близької або коханої людини.

Ще кілька значень чорної курки уві сні:

 • Якщо така птиця знесла яйце — хороший знак, що говорить про те, що незабаром прибуде фінансовий достаток.
 • Самотня і відсторонена чорна курка, яка сама по собі гуляє у дворі — знак самотності та приреченості, образи і почуття покинутості усіма.
 • Чорна курка на столі — удача в казино або грошових ставках.
 • Якщо людина на ринку набуває чорну курку — це говорить про те, що незабаром до нього прибуде достаток і благополуччя, а так само, можливо, і міцне здоров'я.
 • Якщо сон показує картину ,як ви дуже довго ловіть курку чорного кольору — це свідчить про те, що вам доведеться виконувати кропітку і важку роботу.
 • Якщо уві сні ви зарубали чорну курку — це ознака того, що ви вміло впораєтеся з усіма труднощами і проблемами, які зустрінуться у вашому житті.

До чого сниться біла курка?

Сон з куркою завжди не страшний чреватыми і негативними прогнозами. Він говорить про те, що надалі вас чекають невеликі зміни або клопоти. Часто сон розшифровують в залежності від кольору приснився птиці і це абсолютно вірно — колір оперення вирішує все і здатний кардинально змінити значення.

Біла курка уві сні, як будь-яка інша біла птах — сприятливий і добрий знак. Вона завжди говорить про те, що вас чекає щось приємне і позитивне, звільнене від небезпек і ворогів. Варто лише звернути увагу на поведінку білої курки у сні, щоб досить вірно витлумачити його.

Якщо уві сні приснилася біла курка:

 • Будьте уважні, сон в якому ви дуже хочете спіймати білу курку, але у вас ніяк не виходить це зробити буде служити для вас ознакою фінансових труднощів. Можливо, він говорить про зайвої трати грошових коштів або спускання їх на вітер. То ж значення має сон, де ви хочете придбати білу курку на ринки, але або вам її не продають або її просто немає.
 • Якщо уві сні ви спостерігаєте за білою куркою і чітко бачите, як вона мажеться брудом (або робите це самостійно), то це говорить вам про те, що в майбутньому часі з вами здатна трапиться схожа ситуація — ви запятнаете свою честь і змусите людей сумніватися у вас.
 • Якщо уві сні ви намагаєтеся ретельно очистити білу курку від бруду — це говорить про те, що ви будете наполегливо щось комусь доводити, пояснювати ситуацію, намагатися «очистити» свою честь і гідність.
 • Якщо ви бачите сон ,в якому біла курка застрибує вам на коліна, на стіл або просто в руки — це вірний знак того, що незабаром до вас прибуде достаток, а так само всі дала підуть вгору, радуючи вас благополуччям. Крім того, вашому здоров'ю та здоров'ю ваших близьких абсолютно нічого не буде загрожувати.
 • Якщо у вашому сні біла курка несе яйця і ви це бачите або навіть збираєте їх — це знак того, що в подальшому ви зможете отримати прибуток або фінансову допомогу.
 • Якщо уві сні ви спробували або нагодували білу птицю, то такий сон має добре значення. Невдовзі ви надайте необхідну допомогу близькій людині, ніж вирішите більшість його проблем.
 • Якщо уві сні ви зловили білу курку і ощипываете її для того ,щоб приготувати їжу, то швидше за цього в реальному житті з вами трапиться така ситуація, в якій ви не зможете контролювати результат подій.
 • Якщо ви спостерігаєте за тим, як біла курка окремо «пасеться» у дворі, окремо їсть від своїх родичів і просто мовчазно сидить в стороні — це втілює вас і натякає вам про те, що потрібно трохи відпочити, або провести час наодинці і задуматися про вчинках.
До чого сниться біла курка?

Якщо ви побачили сон, в якому було багато курей і чітко помітили одну — білу. То це говорить тільки про те, що надалі вам не загрожують ніякі небезпеки і ви можете спокійно продовжувати жити радісною і розміреним життям.

До чого сниться руда курка?

Як і в інших випадках, курка — хороший знак, що втілює ваше справи і близьких людей. Тому, сон в якому присутня ця птиця, слід тлумачити виходячи з її поведінки і кольору оперення, а так само інших нюансів. Якщо вам приснилася курка рудого кольору — розслабтеся, це сприятливий знак, який не обіцяє нічого поганого.

Сон, у якому приснилася руда курка:

 • Курка рудого, золотого, мідного, жовтого та помаранчевого кольору завжди втілює в собі рідної і близької людини, тому обов'язково звертайте на стан птиці — це зможе натякнути вам про майбутні події.
 • Якщо ви уві сні зловили і вбили руду курку — варто розібратися у відносинах з близькою людиною чи помиритися, щоб не зберігати на нього образи і остаточно не зіпсувати з ним стосунки.
 • Якщо ви спостерігаєте натовп рудих курок з курчатами, які пасуться у дворі — це говорить про можливе наближення великому родинному святі: ювілей, день народження, весілля.
 • Якщо руда курка ходить по столу або по меблів у будинку — це свідчить про швидке достатку та сімейного благополуччя, де кожен матиме те, чого потребує.
 • Руда курка, приснився чоловікові втілює його кохану і в залежності від того, як вела себе курка (тікала, ходила за вами, кудкудакала або огризалася) слід робити певний висновок про значення сну. Якщо поведінка курки негативний — необхідно задуматися про те, чи правильно ви ведете себе по відношенні до своєї жінки.
До чого сниться руда курка?

До чого сняться варені кури?

Курка — популярна домашня птиця, яку часто тримають в господарстві і не рідко вживають в їжу. Однак курка у вигляді їжі, вірніше — курятина, не завжди має сприятливе значення для людини. Будьте впевнені в тому, що якщо чітко запам'ятали зі сну м'ясо курки — це буде мати для вас не найкраще значення.

М'ясо, яке снитися, а особливо якщо це м'ясо курки — символізує жіноче втручання. Причому, це втручання має не сприятливий ґрунт — заздрість, підступність, страх і підступність. Побачивши уві сні м'ясо курки, будьте уважні і обережні, щоб вам ніхто не зміг зашкодити в реальному житті.

Якщо ви точно зрозуміли свій сон з вареним м'ясом курки — це зможе застерегти вас від майбутніх проблем. Тому, в будь-якому випадку необхідно вміло користуватися своєю перевагою — запам'ятовувати сон і вміти його правильно розтлумачити ,щоб уникнути будь-яких наслідків.

До чого сниться варена курка:

 • Шматок вареного м'яса курки на тарілці перед вами позначає те, що вам доведеться докласти достатню кількість зусиль для того, щоб поборотися за свої права, своє благополуччя і задоволення.
 • Крім того, варене куряче м'ясо може втілювати собою уві сні начальство, яке є у кожної людини на роботі. Тому слід досить серйозно поставитися до такого сну, щоб зуміти уникнути проблем на роботі.
 • Варене м'ясо курки може натякати на те, що надалі вам доведеться зіткнутися з багатьма труднощами і навіть дорученнями, виконати які буде не зовсім легко. Це може стосуватися як вашій професійній діяльності, так і особистого життя.

Якщо ви не просто дивіться на варене м'ясо, але і їсте його, відкушуючи шматки — це говорить про те, що всі виниклі на вашому шляху проблеми вирішувані і ви зможете легко з ними впоратися своїми силами.

До чого може приснитися варена курка?

Є один нюанс, який здатний перетворити сон з вареним м'ясом у сприятливий знак. У такому сні варене м'ясо має є хтось інший. В такому випадку, це буде означати лише те, що всі проблеми на вашому шляху вирішить інший чоловік і вони ніяк не зможуть торкнутися. Добре, якщо в сні вас ніхто не пригостив вареною курятиною і ви залишилися голодні.

До чого сниться багато курей?

Курка, яка уві сні виглядає здоровою і доглянутою — завжди сприятливий знак. Вона втілює в собі матеріальний достаток і фізичне здоров'я для людини і його рідних. Буває і так, що уві сні одночасно сниться безліч курок і цей сон має кілька значень:

 • Курки, які пасуться у дворі втілюють у собі ваших рідних і членів сім'ї. Якщо вони спокійно валують і клюють зерно, то це говорить лише про те, що у вашому будинку буде спокій і достаток, вам не доведеться про щось переживати.
 • Курки, які б'ються між собою і влаштовують переполох має значення шумного урочистості свята, який може статися у вашому домі. Так само на це свято можуть приїхати далекі родичі і подарувати вам метушню з приводу їх влаштування.
 • Курки з курчатами, яких багато навколо вас або у дворі — так само позначають приїзд довгоочікуваних або непроханих гостей в будинок.
До чого сниться багато курей?

До чого сняться мертві кури?

Не варто боятися сну, у якому ви побачили одну або кілька мертвих курей ,адже він має цілком сприятливе значення і не здатний бути доречними для вас ніяких негативних подій.

 • Мертва курка, а точніше її тушка — говорить лише про те, що в майбутньому вам пощастить позбутися накипевших проблем і тривог, які присутні у вашому житті. Така курка може свідчити ваш подальший життєвий спокій, в якому будуть відсутні труднощі і проблеми зі здоров'ям.
 • Якщо уві сні ви піймали велику курку, вбили її і обпатрошили, а потім приготували в їжу — це говорить про те, що ви доб'єтеся поставлених перед собою цілей і отримаєте ту прибуток, на яку розраховували.
 • Зверніть увагу на курку, яка вам приснилася. Якщо це не труп, а вмирає і видає звуки птах — то такий сон обіцяє тривожність і можливі сльози з будь-якого приводу.
 • Якщо вам приснилася мертва біла курка, то швидше за все це свідчить про те, що незабаром всі ваші труднощі благополучно вирішаться.
 • Якщо вам приснилася мертва чорна курка — цей сон має тривожне значення і якщо у вашій родині є важко хвора людина, можливо сон передвіщає його смерть.
До чого сниться мертва курка?

Будьте уважні, якщо вам наснився сон, в якому ви хотіли придбати живу курку, але вам підсунули мертву — це говорить про можливі інтриги і розмовах за вашою спиною. Остерігайтеся в такому випадку не доброзичливих людей і думайте про своє благополуччя.

До чого сниться клюющая курка?

Курка, яка приснилася людині в досить агресивному настрої має ряд значень:

 • Якщо курка клює зерно або хліб у сні — це сприятливий знак, який говорить про достаток в родині і про спокійного сімейного життя.
 • Якщо курка клюють іншу курку уві сні — це означає, що в родині існують які-небудь конфлікти, які потребують негайного вирішення, щоб не запустити відносини і не привернути розбрат.
 • Якщо курка клюнула людини — цей сон говорить про те, що ви наполегливо і успішно будете протистояти життєвим негараздам.
 • Якщо курка клюнула вас уві сні — це говорить про те, що ви мало часу проводите з родиною, що може згубно позначитися на вашому житті і стосунки з рідними людьми.
 • Якщо курка клює курчат — це говорить про те, що незабаром у родині виникнуть конфлікти, яких потрібно або уникнути, або негайно вирішити.
До чого сниться клюющая курка?

До чого сниться курка з півнем?

Курка з півнем одночасно уві сні може мати кілька значень. Все залежить від того, в якому саме настрої і розташуванні були ці дві домашні птахи, яке вони мали оперення і що робили.

Сон, у якому приснився півень і курка, до чого він?

До чого сниться курка і півень:

 • Якщо кому-небудь з подружжя приснилася курка, яка досить агресивно поводилася з півнем — сон втілює в собі відносини пари. У такому випадку треба негайно звернути увагу на стосунки в сім'ї і уникнути можливих сварок і конфліктів.
 • Сон в якому присутня півень і кілька курок, за якими він доглядає в рівній мірі, говорить про те, що чоловік ва (або коханий) може мати інтриги на стороні, тому варто вкрай важливо поставитися до такого тлумачення.
 • Якщо уві сні півень топче курку — цей сон передвіщає любов і романтичні відносини двом закоханим.
 • Якщо у всі півень женеться за куркою, слід уважно поставитися до такого сну, адже він віщує інтриги і змови за вашою спиною.

У будь-якому випадку, півень і курка завжди втілюють у собі відносини двох коханих людей. Тому слід робити особливе тлумачення сну, яке буде мати значення особистих відносин.

Відео: «До чого знятися кури? Сонник: кури уві сні»

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти