Змова на остуду — коли потрібно читати, як уникнути наслідків: слова змови

Кожні випробування дано нам з якоюсь метою, і ми повинні їх подолати і пережити. Тому, перш ніж приступити до читання змови на остуду, задумайтесь чи справді вам необхідні він, або ви без нього не впораєтеся.

Зміст

Невпевнені в собі або зневірені жінки здатні вдаватися за допомогою до магічних ритуалів. Вони вдаються до різних засобів, щоб утримати коханого, зберегти повноцінну сім'ю або прибрати коханку з життя чоловіка.

У таких випадках хочеться звільнитися від таких болісних переживань і в цьому може допомогти змова на остуду. Також він використовується для збереження сімейних відносин, якщо чоловік або хлопець знайшов інший об'єкт для любові.

Замовляння на остуду: коли застосовується?

У любові і душевних переживаннях часто з'являються хворобливі і заплутані ситуації. Буває, що після тривалих відносин або божевільної пристрасті раптом розумієш, що ви зовсім чужі і приходить пора розлучатися. І не завжди розставання проходять гладко, роз'їдає туга душу, і серце рветься на частини.

Замовляння даного типу зараховують до чорної магії одворотів. Іноді і світлі цілителі використовують подібні ритуали, щоб відвести від одруженого чоловіка коханку і зберегти шлюб. Мета ритуалів на остуду – створити магічний вплив, щоб розвести коханих. Результатом стає охолодження почуттів однієї з сторін, і дія від нього набагато м'якше, якщо б використовували відворот або рассорку.

Остуда

Застосовується в наступних випадках:

 1. Ви дізналися, що на вас приворот
 2. «Нездорова» любов, яка руйнує ваше життя
 3. У чоловіка з'явилася коханка, і ви хочете повернути його
 4. Докучає настирливий залицяльник
 5. Якщо пара не може бути разом
 6. Після розриву ви не можете забути людину і це приносить нестерпні страждання.
 7. Улюблений нечесний або брехливий чоловік.

Використовують змова на остуду для того, щоб полегшити страждання і знайти спокій у серці. Якщо змова проведено правильно, то незабаром ви відчуєте себе набагато легше, звільнитися від гнітючих вас почуттів і зважитеся завершити заздалегідь приречені відносини.

ВАЖЛИВО: Щоб ритуал спрацював, потрібно суворо виконувати всі дії і правила.

Змова на остуду: умови та підготовка до ритуалу

 • Робити тільки на третю чверть спадною місяця. З кожним днем місяць буде зменшуватися, а почуття гаснути.
 • Ідеальний день для здійснення обряду – вівторок.
 • В п'ятницю і в неділю робити заборонено.
 • Відчуваючи на собі, необхідно дотримуватися жіночих і чоловічих днів тижня. Жіночі – п'ятниця або субота, чоловічі – понеділок або четвер.
 • Для уникнення негативних наслідків, необхідно обов'язково провести «відкуп», піти в святе місце і поставити свічку до будь іконі.
Звільняємося

Такі замовляння передбачає розрив любовних зв'язків і повне згасання почуттів через байдужість. Існують і такі види ритуалів, їх сила могутніша, після яких настає ненависть до другої половинки і огиду.

 • Охолодження до коханого проявляється відразу. Спершу настає відчуження до вашого партнера, що переростає у ворожість і неприязнь. Життя змінюється в позитивну сторону, коли ви виконуєте остуду на себе.
 • Залишають нав'язливі думки про нездійснений партнера, гіркоту про коханого, і ви звільняєтесь від емоційної напруги. Ви відчуваєте свободу, ваші думки стають світлими і ви готові до нових стосунків.
  Не варто зловживати магією. Якщо ви здатні самі пережити розставання, вдаючись до чарів, ви тільки нашкодите собі.
 • Це позначається також на подальшій долі, ваші почуття стануть притупленими, байдужими і новий партнер не буде відчувати себе комфортно поруч з вами.
 • Використовуйте ритуали, тільки в крайніх заходи і дуже обережно.

Як визначити, що на вас або вашого партнера наклали остуду?

 1. З'являється дратівливість через дрібниці і часті сварки.
 2. Різке погіршення відносин, небажання бачити спільне майбутнє, будувати плани.
 3. Пропадає сексуальне бажання, більше не тягне до партнера, з'являється відраза.
 4. Недоліки, які раніше навіть не помічали, стали переважати гідності.

Ознаки проявляються вже після одного-двох днів після накладення остуды. Раптовий холод, відчуження, замість нещодавно палаючої пристрасті і любові. Це може свідчити про чужому вторгнення в енергетику. Ритуал буде порятунком для заміжніх жінок, у яких з'явилася суперниця. Допоможе в короткі терміни повернути коханого чоловіка. Але якщо чоловік пішов до коханки з любові, ваша родина руйнувалася вже давним-давно, то використовуючи метод остуды, ви накликаєте на себе великий негатив.

Змова на остуду з маком

Купіть мак на ринку, і проведіть ритуал. Його потрібно робити у вівторок, після того, як зайшло сонце, прочитавши слова 3 рази. Обов'язково бути в одній кімнаті і дивитися на місяць, коли будете читати заклинання.

Після цього заговорений мак висипте за поріг вашого будинку. До досягнення мети читайте змову кожен вівторок. Перший раз робіть його на убуваючу місяць, далі фазу місяця можна не враховувати. Результат з'являється приблизно через місяць, і чоловік розриває всі відносини з коханкою.

Із зернятками

Потужний змова на остуду, який досить швидко поверне чоловіка в сім'ю від Н.І. Степанової

Роблять за допомогою свічки і льоду. Вимовляєте заклинання над ними до тих пір, поки згасне свічка і лід перетвориться у воду.

Потужний

При появі підступної суперниці, яка всіма силами намагається розірвати ваші стосунки з коханим, можна виконати повернення судженого. Виконують строго опівночі.

Як відвести від будинку розлучницю з допомогою змови на остуду?

Візьміть рибу, фото коханки і обов'язково дізнайтеся її ім'я. Складається обряд з двох частин, але їх обов'язково виконують в один день, в цьому випадку, результат ви отримаєте майже миттєво.

Приготуйте будь-яку страву парубку або чоловікові і заговоріть його. Їжу потрібно робити і читати над нею слова. Таку їжу не можна нікому давати, крім того для кого вона призначена. Чим більше з'їсть об'єкт змови, тим швидше проявитися дію.

На їжу

Такий змова на остуду самий безпечний і використовується найбільш часто. Тому що він не відображається на психологічний стан чоловічої статі, а також його здоров'я, швидко допоможе розірвати міцний зв'язок між чоловіком, жінкою.

Візьміть рибу, очистіть її і відріжте голову. На фотографії позначте ім'я тієї жінки, з якої хочете розлучити чоловіка (хлопця). Голову і тулуб риби покладіть на фото, потім вимовте закляття 3 рази поспіль. Після завершення рибу потрібно викинути.

В кінцевому підсумку, розлучниця втратить інтерес до чужого коханому і можливо навіть покине місто вашого проживання.

Остуда на воду, з цвяхом

Вам знадобиться склянка води і повна тиша. Зробіть так, щоб у кімнаті було тихо, і ніхто вас не зміг відвернути. Закрийте всі двері, вимкніть усі гучні предмети і домофон.

Візьміть у руки склянку і промовте змова. Текст прочитайте два рази і випийте півсклянки. Другу частину розприскайте на обличчя і тіло.

З водою

Інше:

 • Візьміть дві свічки, звичайний гострий цвях і склянку досить холодної води.
 • Зачекайте, поки настане ніч, сядьте за стіл, а також запаліть свічки.
 • Зверніть увагу на воді, і весь час згадуйте партнера. Уявіть вас щасливими окремо один від одного. Думайте про це 10 хвилин.
 • Піднесіть гострий край цвяха до свічок, і дочекайтеся, поки почервоніє кінчик.
 • Опустивши цвях у воду, читайте заклинання три рази:
Слова

Після обряду йдіть спати, ні з ким не розмовляйте. Зроблене справу зберігайте в таємниці і самі не згадуйте про це.

Остуда молитвою

Такий обряд більш важкий. Дуже рано вранці прийдіть до річки і зачерпніть воду, яка йде проти течії. Вмийтеся цією водою промовляючи такі слова:

Біля річки

Зняття остуды змовою

Коли у вас виникла підозра, що на вашого обранця накладена остуда, то проведіть цей обряд. У цьому вам допоможе звичайна кухонна сіль. Вона відмінно справляється з різними видами очищення і псування. Візьміть жменю солі і опівночі заговорите її такими словами 3 рази:

На сіль

Після прочитання, сіль висипте в суху ємність, і вживайте в їжу щодня. Через якийсь час втручання у вашу енергетику буде видалено.

Змова на остуду з церковними свічками і водою

Один з найдавніших способів, щоб забути велику любов. Якщо неможливо вже бути з людиною, а почуття переповнюють через край, що важко дихати, спробуйте цей спосіб.

Купіть в церкві дві свічки і принесіть їх додому. На одній треба відзначити ваше ім'я, а на іншу людину, якого бажаєте прибрати з серця. Запаліть свічки тільки з допомогою сірників і поставте посередині склянку зі святої води. Пригадайте все найкраще у спільних стосунках і всі переживання, що були між вами, проявіть свої почуття, поплачте. Дивіться на палаючі свічки і ваші почуття будуть згоряти. Як завершите, то швидко загасити всі свічки в воді, і скажіть:

На свічках

Так ви спалите всю любов, і з кожним днем буде ставати легше.

Змова на остуду на вітер

Один з найбільш легких варіантів. Робити його потрібно при вітряній погоді на відкритій місцевості. Йдіть проти вітру і повторіть слова три рази:

На вітер

Вітер — могутня сила природи. Вона рознесе ваші слова по всьому світу і ваша нерозділене кохання не сховається ні в одному кутку. Муки припиняться, і стане набагато легше. Біжіть або йдіть так швидко як зможете, поки не відчуєте легкість і свободу у всьому тілі. Ви звільняєтесь від тяготивших вас почуттів.

Наслідки змови на остуду: як їх уникнути?

Правильно проведений обряд допоможе охолодити почуття і забути людину. Сильна остуда проявитися ворожістю до об'єкта. Сила ритуалу проявляється майже відразу, настає відторгнення від коханого. З часом почуття охолонуть і ваше серце звільниться від переживань і гноблення.

Після проведення всіх магічних дій обов'язково відвідайте церкву і откупите свій гріх. Навіть якщо ви не робите нікому зла, ви міняєте природний хід подій. А будь-яке чаклунство може спричинити за собою покарання. Це відіб'ється на вашому здоров'ї, сім'ї, благополуччя та ін.

Антипривязанность

Якщо ви просто посварилися, і це тимчасова дія, а ви зробили змову на остуду, то закохатися заново в цієї людини або ж скасувати дію ритуалу, вже буде неможливо. Якщо ж любов до людині вас руйнує вже довгий час, і ви не можете впоратися з нею самостійно, то дотримуйтесь рекомендацій і позбавляйтеся від цих знищують почуттів.

Існує безліч доступних ритуалів. Але слід запам'ятати, що божественні сили не схвалюють втручання в чию небудь долю (крім зняття наведеного злими людьми негативу). Тому ви повинні пам'ятати, що використовувати змова на остуду можна тільки в дуже рідкісних і дійсно необхідних випадках. Після проведення ритуалів обов'язково відвідайте церкву і помоліться. Поставте свічку біля ікони і три рази прочитайте «Отче наш».

Відео: Чарівне охолодження