Сонник – бачити в сні аварію: значення сну. До чого сниться брати участь, загинути, врятуватися, травмуватися сильної, невеликий, страшній аварії автобуса, машини, літака, корабля, поїзди, трамваї, мотоцикла, з жертвами, кров'ю, вибухами: тлумачення сну

До чого сниться аварія, і чому підсвідомість змушує переживати страшні миті під час відпочинку, допоможе розібратися стаття.

Зміст

На жаль, не всі сни схожі на чарівні казки, дарують чудовий настрій і залишають приємні спогади. Деякі нічні бачення вражають жорстокістю сюжету, змушують прокидатися в холодному поту і молитися, щоб побачене уві сні ніколи не здійснилося. До таких сновидінь відносяться ті, в яких доводиться пережити аварію або спостерігати, як вона відбувається.

Приснилася аварія

До чого сниться аварія?

Тому, хто в своєму житті бачив аварію наяву, вона, з великою ймовірністю, рано чи пізно привидиться і уві сні. І це не дивно, адже в сновидіннях часто з'являються сюжети з життя, які здивували, потрясли або шокували сновидця. У таких випадках шукати розшифровку сну марно — це всього лише ігри підсвідомості.

Однак того, хто ніколи не бачив своїми очима аварію, але при цьому чітко розглянув її у сні або навіть сам прийняв участь в цьому малоприємному подію, варто заглянути в сонник.

Аварія уві сні не передвіщає лиха чи катастроф. Ці сни виступають своєрідним попередженням: на своєму життєвому шляху сновидець звернув не туди, і якщо не змінити курс як можна швидше, неприємностей уникнути не вдасться.

 • аварія приснилася жінці — випадок порушить всі її плани, потрібно бути готовою до цього; незабаром відбудеться зустріч з малоприємним людиною
 • чоловікові — на роботі доведеться зіткнутися з нерозумінням колег і начальства, однак, щоб отримати бажане, потрібно твердо стояти на своєму; неприємності в сім'ї близьких друзів
 • загинути в аварії у сні — слід проявити максимальну обережність у найближчі кілька днів, не виключені конфлікти з родичами; сон пророкує настання чорної смуги
 • дитина уві сні в аварії — клопоти з дитиною, проте його здоров'ю нічого не загрожує
 • аварія і кров — неприємності у близьких родичів, ситуація, що вимагає втручання і допомоги сновидця
 • вибух машини в аварії — до сімейного скандалу
 • аварія потягу — слід переглянути плани і цілі, вибраний шлях може привести до небажаних малоприємним подій
 • побачена аварія корабля, корабельна аварія у сні вказує на почуття провини і каяття, які гризуть сновидіння наяву, тонути на кораблі — до швидкої закоханості, новому сильному почуттю
 • аварія літака в небі уві сні попереджає про перевагу в житті сновидца матеріального над духовним, що вкрай негативно позначиться вже в найближчому майбутньому
 • аварія на мотоциклі — неприємності, скандал на роботі
 • з трупами — роздратування й агресія можуть стати причиною великої сварки
 • сильна аварія — людина, на якого покладалися великі надії, не виправдовує очікувань, підведе сновидця
 • невелика аварія — до неприємного «привіту» з минулого
 • страшна аварія — самолюбство сновидця вдариш, можливо зрада
 • аварія батьків — батьки переживають про сновидце, хочуть бути почутими їм
 • брата — до розбіжностей з братом
 • сестри — до втрати взаєморозуміння
 • вагітної — сильні хвилювання, переживання
 • трамвай потрапив в аварію — хибні уявлення сновидця можуть зіграти з ним злий жарт
 • аварія на мосту — рішення, яке ухвалить невдовзі сновидець, може виявитися доленосним, хоч і не самим правильним
 • наслідки аварії — не можна покладатися на допомогу сторонньої людини, всі проблеми потрібно постаратися вирішити самостійно
 • збити пішохода — хтось спробує обмовити сновидця
 • аварія на літаку — в духовній сфері сновидця незабаром відбудуться несприятливі зміни
 • колишнього хлопця — таємна або явна агресія по відношенню до нього
 • метро — настав час переглянути свої відносини з родичами, вони заслуговують більше уваги і теплоти, і зараз дуже потребують щирих почуттях сновидця
 • вантажівок — настав час проявити характер, показати все, на що здатний
 • втрата управління — кинуті на півдорозі справи нагадають про себе не найприємнішим чином
 • уникнути аварії — вдасться виплутатися зі складної і, здавалося б, безнадійної ситуації.

Якщо вірити соннику Цвєткова, то аварії в море уві сні обіцяють любовні розчарування, а аварії на дорозі — невдачі в бізнесі.

Уникнути аварії в сні — гарний знак.

До чого сниться аварія на машині?

Приснився автомобільна аварія обіцяє сновидінню, що будь-яких неприємностей ще можна уникнути, а біди — запобігти. Ретельний аналіз обставин і спокійний, розсудливий підхід до справи допоможуть вийти сухим з води.

Сонник Лоффа свідчить, що аварія на дорозі уві сні трапляється, щоб застерегти сновидця від неприємностей. Чим сильніше вона була і чим більше було постраждалих, тим складнішою буде ситуація наяву, тим більше людей буде у неї залучено. Зараз сновидінню стає все складніше тримати під контролем важливі справи.

Густав Міллер був переконаний, що аварія на машині в сновидінні попереджає про скандал, який розгориться на найближчому заході. Неприємності відбудуться з вини сновидця.

До чого сниться аварія на автобусі?

Автобус уві сні — символ суспільства, соціуму, зв'язків. Добре, якщо у сні довелося їхати на красивому справному автобусі по прямій рівній дорозі. Але якщо цей автобус потрапив в аварію, сон набуває від'ємне значення.

Він означає, що соціальні зв'язки сновидця нестабільні, і саме це послужить причиною бід і неприємностей в майбутньому. Друзі відвернуться або зрадять в самий складний період життя. Розраховувати на допомогу сторонніх людей також не варто.

 • Якщо автобус потрапив в аварію з вини сновидця, наяву він сам і стане винуватцем усіх бід, які з ним відбудуться незабаром.
 • Виявитися в сні пасажиром автобуса, що потрапив в аварію — до неприємностей, провиною яких стануть люди з близького оточення.
Аварія автобуса в сні символізує нестабільні соціальні зв'язки сновидця.

До чого сниться аварія з моєю участю, без моєї участі?

Аварія з участю сновидця може передбачати погіршення його здоров'я в тому випадку, якщо уві сні він був збитий на дорозі автомобілем. Чим сильніші були пошкодження уві сні, тим складніше і небезпечніше може статися хвороба. Змінити ситуацію ще можливо, якщо терміново почати займатися власним здоров'ям.

Людям, що прагнуть всіма силами уникати будь-якої відповідальності наяву, можуть снитися сни, в яких вони збивають пішохода, перебуваючи за кермом авто. Подібна поведінка заважає досягти успіху. Слід відкинути сумніви і страхи і сміливо зробити крок вперед.

Також схожі сновидіння нерідко лякають новоспечених водіїв. Але боятися їм нічого — разом з досвідом водіння з'явиться впевненість, а страшні сни про аварії перестануть турбувати ночами.

Той, хто уві сні потрапив в автомобільну аварію, будучи пасажиром, наяву не може позбутися нав'язливого контролю з боку начальства або батьків. Таке положення справ може призводити до конфліктів. Слід постаратися зберегти добрі стосунки з оточуючими і не вступати з ними в словесні перепалки.

Фрейд у своїх роботах зазначав, що чоловіки, які уві сні часто бачать аварії зі своєю участю, наяву бояться порушень в роботі статевих органів. Їх побоювання небезпідставні, оскільки психічна й емоційна навантаження відіграють важливу роль у функціонуванні статевої системи. Також Фрейд пророкував пробудження невідомих досі почуттів тим, хто потрапив у аварію у сні.

Тим, хто уві сні збив пішохода, перебуваючи за кермом, наяву складно домогтися успіху.

До чого сниться аварія з жертвами, без жертв?

Сон, у якому були жертви аварії, вказує на швидке втручання сновидця в конфлікт сторонніх людей. Зараз бажано не втручатися в чужі розбірки, і, ставши їх випадковим свідком, зробити вигляд, що нічого не помітили.

Якщо ж стриматися не вдасться, і втручання здасться єдиним правильним виходом, швидше за все конфліктуючі сторони врешті-решт зверне свій гнів саме на сновидця.

До чого сниться аварія на дорозі?

 • Аварія на дорозі символізує мінливість долі, перешкоди на життєвому шляху.
 • Якщо сталася з вини сновидця — наяву також, він виступить винуватцем усіх проблем.
 • Врятувати людей від аварії на дорозі — сприятливий знак, що обіцяє удачу в реалізації задуманого.

Циганський сонник свідчить, що людина, побачивши аварію на дорозі уві сні, наяву відчуває докори сумління за вчиненого колись проступку.

Аварія на дорозі уві сні попереджає про перешкоди на життєвому шляху.

До чого сниться аварія чоловіка?

Аварія, що сталася з вини чоловіка, може присниться жінці, повністю залежною від цієї людини. Ймовірно, він користується своїм становищем, доставляючи дружині неприємності.

Бачити уві сні з боку, як чоловік потрапив в аварію — покладатися на розуміння і допомогу чоловіка найближчим часом не варто. Можливий конфлікт, який призведе до бурхливого з'ясування відносин.

До чого сниться аварія одного?

Якщо довелося бачити в сні, як друг потрапив в аварію, варто задуматися про власне ставлення до цієї людини. Ймовірно, в глибині душі зачаїлося негативне почуття, яке не можна назвати добрим і позитивним. Це може бути злість, образа чи заздрість. Чим більше пошкоджень отримала машина одного уві сні, тим сильніше це відчуття, і тим швидше воно проявиться.

До чого сниться чужа аварія?

 • Чужа аварія у сні означає, що прийшов час щось міняти наяву. Якщо залишити все, як є, події почнуть розгортатися не в ту сторону.
 • Бачити, як перевертається чужа машина — незабаром думку сновидця про кого-то зміниться.
 • Здалеку спостерігати, як сталася чужа аварія — вірогідна несподівана прибуток.
Побачити в сні чужу аварію — до необхідності змін наяву.

До чого сниться багато аварій?

Багато аварій у сні — символ великого обману. Сновидець або сильно помиляється, або сам попався на гачок шахраїв. Потрібно переглянути події, що відбуваються. Дорога звернула не в ту сторону, і це може погано закінчитися.

Також сон, в якому довелося бачити багато одночасних аварій, можна розглядати як серйозне попередження про неприємності. Зараз не варто зайвий раз ризикувати або приймати необдумані рішення.

До чого сниться аварія зі сторони?

 • Бачив у сні аварію з боку, але не брав у ній участі, ризикує незабаром виявитися втягнутим в чужі нехороші справи. Найближчим часом слід проявити пильність і відмовитися від участі в сумнівних заходах.
 • Бачити з боку великої аварії з жертвами, вибухами і вогнем — до неминучих конфліктів, сильним сварок.

До чого сниться вижити в аварії?

Абсолютно різне значення мають сон, в якому вдалося вижити в аварії і звільнитися при цьому лише легким переляком, і сон, в якому сновидець отримав сильні травми і пошкодження в аварії.

У першому випадку, сон попереджає про ймовірність появи в житті сновидца нечесних людей. Найближчим часом слід проявити особливу обережність при укладенні угод і підписання документів.

Рани і травми, отримані в сні в результаті аварії, вказують на обмани та зради наяву. Доведеться пережити приниження чи образу, за якими послідує сильна образа сновидця.

Того, хто уві сні вижив в аварії, слід проявити обережність наяву.

Незважаючи на те, що далеко не всі побачені сновидіння точно збуваються, деякі сонники рекомендують утриматися від поїздок як в якості пасажира, так і в якості водія в будь-якому транспорті в той день, коли уві сні привиділася аварія. Прислухатися до цих рекомендацій чи ні — справа кожного, але обережність і обачність зайвими не будуть.

Відео: До чого сниться аварія?