Вибираємо рідина для зняття гель-лаку і шелаку Severina

Поява стійких нігтьових покриттів типу шелак зробило справжню революцію в манікюрному справі. Багато жінок воліли робити манікюр і педикюр з допомогою бюджетних варіантів гель-лаків у домашніх умовах. Таке покриття довго зберігається в відмінному стані. Однак вимагає більше сил і часу для зняття.

Як вибрати?

Всі засоби для зняття гель-лаку мають такі незмінні компоненти у своєму складі, як ацетон, етилацетат і сольвент. Всі ці розчинники пошкоджують ніготь. Він починає розшаровуватися, ламатися і стоншується. Ізопропіловий спирт, часто йде в складі цих коштів, дуже сушить ніготь. Для зменшення поганого дії складових компонентів виробники додають у свої продукти речовини, які зволожують, пом'якшують, живлять і зміцнюють нігті.

Важливо! Віддавайте перевагу саме тим продуктам для зняття стійких покриттів, у складі яких є рослинні екстракти, олії, вітаміни, гліцерин і вазелін.

При купівлі рідини для зняття шелаку керуйтеся наступними принципами:

  • уважно прочитайте склад продукту, зверніть увагу на вміст у ньому шкідливих і корисних компонентів;
  • віддавайте перевагу тим виробникам, які спеціалізуються на виготовленні засобів для манікюру та догляду за руками;
  • перед купівлею дізнайтеся, як використовується цей засіб, можливо, знадобляться додаткові інструменти;
  • тривалість дії рідини – дуже важлива характеристика; якісне засіб для зняття гель-лаку діє не більше семи хвилин.

Підходити до процесу зняття гель-лаку будинку треба уважно. Неправильно підібране засіб може згубно позначитися на здоров'я нігтів. В ідеалі краще довірити цей процес майстрам манікюрної справи. Це допоможе уникнути багатьох проблем з нігтями.

Характеристика

Рідина Severina – це альтернативний спосіб зняття стійких нігтьових покриттів самостійно. Вона проводиться російською компанією, яка спеціалізується на виготовленні продуктів для манікюрної індустрії. Центральний офіс фірми розташований в Москві. Візуально баночка кошти схожа на звичайне ацетонсодержащее засіб. Злегка рожеве або блакитне прозору рідину можна придбати в невеликих упаковках. Дизайн ємності лаконічний, на ній відсутні наклейки.

Вся важлива інформація надрукована червоним або синім кольором на самій пляшці. Тут можна знайти інструкцію, запобіжні заходи та склад продукту.

Засіб для зняття гель-лаку Severina оснащений тонким носиком-дозатором, який дуже зручний у застосуванні. Дозатор при необхідності можна зняти. Деякі пляшечки мають захисну від проливання помпу. Така форма продажу кошти є найбільш комфортною і практичною у використанні. Рідина Severina легко і швидко знімає будь стійке покриття, при цьому не пошкоджуючи нігтьову пластину. Даний засіб не призначений для нарощених нігтів, а також для нігтів, зроблених на типсах. Не можна наносити його на вироби з пластику.

Інструкція кошти детально розписує процес використання продукту, а саме:

  1. попередньо спиляєте верхній шар покриття підходящої по жорсткості пилою;
  2. підготуйте десять ватяних дисків; наріжте фольгу на невеликі прямокутники;
  3. змочіть ватяний диск засобом, покладіть його на ніготь і добре зафіксуйте фольгою;
  4. витримайте рідина 10 хвилин;
  5. з допомогою дерев'яної палички зніміть залишки покриття, попередньо знявши фольгу і диски.

Відгуки покупців

Зрозуміти за відгуками про якість кошти дуже проблематично. Вони настільки суперечливі, що не знаєш кому вірити. В інтернеті можна знайти відгуки задоволених і сердитих на якість продукту користувачів. Деякі покупці стверджують про приємному запаху рідини. Вони вловлюють легкий аромат троянди. Інші залишають відгуки про різкий і неприємний, але все ж переносимом запаху. Треті кажуть, що без маски працювати з продуктом просто неможливо. Аромат настільки їдець, що подразнює очі, ніс і викликає блювотні позиви. Однак невисока ціна продукту компенсує недоліки аромату.

Є негативні відгуки про токсичність засоби для зняття гель-лаку Severina. Воно роз'їдає шкіру при зіткненні, викликаючи жахливе роздратування. В інтернеті можна знайти кілька відгуків з фотографіями «до» і «після» застосування продукту. На картинках, на яких зображені нігті після використання засобу, нігтики і шкіра навколо них знаходяться в жахливому стані. Дуже добре видно як рідина пошкодила околоногтевые валики. Залишається тільки гадати, що так нашкодило нігтям: сам засіб або неправильне його застосування.

У свою чергу інші відгуки покупців не перестають нахвалювати рідина для зняття Severina. Дівчата доводять, що в порівнянні з іншими такими засобами, Severina дуже делікатний продукт. Він абсолютно не викликає печіння, не сушить і не пошкоджує шкіру. При повному дотриманні інструкції швидко розм'якшує гель-лак, роблячи його пухким. Блискучі покриття і манікюр з різноманітним дизайном теж можна зняти легко і невимушено.

Частину відгуків про те, що засіб погано розм'якшує гель-лак шелак. Після засоби покриття дуже складно зняти за допомогою апельсинової палички, що дуже пошкоджує ніготь. Доводиться наносити рідина повторно. Виробник стверджує, що причина, швидше за все, полягає в тому, що не було знято верхнє фінішне покриття.

Якщо засіб Severina дуже сушить ніготь і шкіру навколо нього, виробник рекомендує використовувати після зняття гель-лаку поживне масло, а нігті покрити відновлює лаком.

Покупці відгукуються про економічності кошти. На місяць достатньо однієї пляшечки. Рідина легко дозувати. Для зняття гель-лаку його потрібно зовсім небагато. А продуманий дизайн пляшки запобігає випаровування і переливання продукту Severina. Варто використовувати рідину для зняття гель-лаку Severina – особиста справа кожної дівчини. Головне – робити все по інструкції з дотриманням заходів безпеки, а також не використовувати грубі методи, якщо продукт не подіяв, що дуже погіршує здоров'я і зовнішній вигляд нігтів.

Про те, як знімати гель-лак шелак рідиною Severina, дивіться у наступному відео.