Особливості системи IBX System для зміцнення та відновлення нігтів

Слабкі, ламкі і нігті – проблема більшості дівчат, з якої часом не справляються численні поверхневі покриття і лікувальні лаки. У цьому випадку реальним порятунком стає система IBX System, компоненти якої, проникаючи вглиб пластини, що діють зсередини, а тому виявляються більш ефективними. Про тонкощі використання препаратів системи розповість наша стаття.

Що це таке?

Система внутрішнього дії IBX System призначена головним чином для зміцнення та відновлення нігтьової пластини. Система є двофазною і реалізується за допомогою двох препаратів.

 • Одне засіб (IBX) наноситься в два невидимих шару і розміщується у флаконі об'ємом 14.3 мілілітра. Цей препарат проникає глибоко всередину і створює захисний шар, здатний запобігти негативні впливи як ультрафіолету, так і інших зовнішніх явищ, в тому числі і механічних, а також стимулює ріст нігтів.
 • Інше покриття (IBX Repair) міститься в пляшці об'ємом 9.5 мілілітра і відповідає за глибоке відновлення: заповнення борозенок, вирівнювання поверхні і склеювання лусочок расслоившегося нігтика. До його складу входять тільки натуральні вітамінні компоненти, наприклад, масла авокадо і жожоба і ніяких руйнівних частинок.

Система IBX глибоко проникає всередину нігтя, бореться з розшаруванням пластини, живить, зволожує і прискорює його ріст. Тому її рекомендується застосовувати практично в будь-яких випадках: якщо у людини занадто тонкі нігті, якщо вони як-то пошкоджені, покриті або вм'ятинами білими цятками. Відмінним рішенням стане зміцнення нігтів перед подальшим нанесенням гель-лаку або нарощуванням з використанням різноманітних методик і матеріалів.

Спеціально готувати нігтики до нанесення засобів IBX немає необхідності. Однак варто уникати розпарювання і засобів, розм'якшуються пластину. Використання води в цьому випадку не рекомендується взагалі, так як рідина робить більш складним процес проникнення лікувальних компонентів всередину. До речі кажучи, зняти покриття ніяк не вдасться, так як компоненти проникають глибоко всередину. Тому не варто переживати, що лікувальний шар відпаде, його самоусунення буде поступовим, збігається з природним відрощування нігтьової поверхні.

Нігті, покриті засобами системи IBX, зовні значно не змінюються, тільки знаходять здорове сяйво і виглядають не такими ослабленими і деформованими. Це пояснює популярність процедури не тільки у жінок, але і у чоловіків, що стежать за своїм зовнішнім виглядом. Аналогів у IBX System не є. Крім того, самі препарати застосовувати окремо забороняється, тільки в межах єдиної процедури, однак, деякі дівчата все ж наважуються їх розділити.

Головним недоліком IBX називають високу вартість системи, причому процедури, здійснюється як в салоні, так і в домашніх умовах. Якщо набувати індивідуальний набір для догляду, то його вартість буде становити приблизно 3 000 рублів. Для поїздки або початківців майстрів манікюру є сенс придбати мініатюрну версію, ціна якої не перевищує 1 500 рублів. В салоні за обробку нагідок доведеться заплатити від 700 до 1 500 рублів, в залежності від статусу закладу та професіоналізму його працівників.

Плюси і мінуси

Система IBX володіє численними перевагами, що пояснює її популярність серед жіночого, так і чоловічого населення.

 • Значні зміни будуть помітні вже після першого сеансу: нігтики відразу ж стануть здаватися акуратніше і здоровіше.
 • Із-за здатності розчинів проникати всередину нігтя, відновлення виявиться більш якісним, адже воно йде зсередини і не може бути порушений ззовні.
 • Процедура приходить на допомогу в тих ситуаціях, коли інші поверхневі кошти не справляються, наприклад, у випадках з розшаруванням, появою борозенок і білих плям.
 • Нігті не тільки відновлюються, але і починають рости швидше.
 • Якщо використовувати систему на регулярній основі, то нігтики завжди будуть виглядати і відчувати себе найкращим чином. Лікувальний шар завжди можна наносити і під лакове покриття, це навіть рекомендовано професіоналами.
 • У складі препаратів утримуються виключно натуральні компоненти, а значить, використання розчинів не забороняється навіть жінкам, які перебувають у положенні, і годуючим матерям.

Можна ще додати, що проведення процедури будинку вимагає як мінімум придбання ультрафіолетової лампи, що виявиться додатковою статтею витрат. Однак, враховуючи, що купленого засобу повинно вистачити приблизно на п'ятдесят процедур, набагато вигідніше буде придбати препарати і перейти на домашні процедури, ніж щоразу віддавати близько 1 000, а то і більше рублів в салонах.

Покрокова інструкція нанесення

Процедура нанесення лікувального покриття укладається у тридцять хвилин у початківців майстрів, потім її тривалість навіть скорочується. Вона абсолютно безпечна і не викликає ніякого дискомфорту у людини, якій її проводять. При наявності необхідних навичок систему IBX легко вдасться реалізувати і в домашніх умовах. Особливою перевагою в цьому випадку виявиться вміння майстрині самостійно використовувати гель-лак або нарощувати нігті.

 • Першим ділом нігтики очищаються від залишків попереднього покриття. Слідом проводиться так званий гігієнічний манікюр: коригується форма нігтика, прибираються кутикула і птеригий. Однак робити це треба без застосування рідини. Пластина обов'язково знежирюється, після чого можна приступити до нанесення покриття.
 • Першим використовується засіб з флакончика об'ємом 9.5 мілілітрів (IBX Repair). Воно наноситься на пластину дуже акуратно, в один тонкий шар, не заходячи на торцеві частини нігтика, немов звичайний лак. Від кутикули та бокових валиків краще відступати на один міліметр.
 • Потім протягом шістдесяти секунд нігті необхідно прогрівати, причому для цього підійдуть навіть пристрою зі звичного домашнього вжитку. Наприклад, це може бути проста настільна лампа з лампочкою розжарювання потужністю, що досягає 75 Ватт, або фен на максимальній потужності. Пальці важливо розмістити так, щоб між ними і тепловим елементом зберігалося відстань від п'ятнадцяти до двадцяти сантиметрів. До речі, використовувати світлодіоди або енергозберігаючі лампочки в цьому випадку не вийде.
 • Якщо раптом з'являться неприємні відчуття, то процедуру необхідно терміново припиняти.
 • Надлишки невысохшего препарату прибираються за допомогою сухої серветки, позбавленої ворсинок, після чого необхідно скористатися вже спеціалізованої лампою, щоб активізувати компоненти. Якщо це пристрій LED, то достатньо буде хвилинки, а у випадку з UF-лампою – пари хвилин. Залишки знову ж прибираються безворсовою тканиною, але в цей раз вже намоченої дезінфектором з вмістом спирту, але ні в якому разі не ацетону.
 • Тепер можна переходити до використання другого засоби для зміцнення нігтів. Воно називається IBX і знаходиться у флаконі об'ємом 14.3 мілілітра. Злегка струснувши пляшечку, щоб перемішати містяться масла, потрібно буде нанести покриття так, щоб торець знову ж таки не запечатывался, тобто не зачіпаючи кутикулу і зону біля нігтя.
 • Слідом нігтики знову висушуються під звичайною лампою або за допомогою фена, але вже від трьох до п'яти хвилин, звільняються від надлишків і «запечатуються в спеціальному пристрої – ультрафіолетовою лампою.
 • У фіналі важливо не забути знежирити пластину і намазати кутикулу маслом.

Якщо система IBX використовується в перший раз або процедура виконується раз на чотири тижні, нанесення засобу з великого флакона варто повторити, але скоротивши час просушування до двох хвилин. Оброблені нігтики можна відразу ж покрити декоративним покриттям або гель-лаком. Взагалі, фахівці рекомендують використовувати систему від одного до чотирьох разів на місяць, в залежності від того, наскільки ослаблена або зіпсована нігтьова пластина. Для профілактики достатньо звертатися до фахівця раз в три тижні.

У тому випадку, якщо нігтики знаходяться в критичному стані, зміцнювати їх доведеться кожні сім днів. Таким же чином система застосовується і після зняття травмуючого покриття. Коли пластини вже частково відновилися, проміжок між лікувальними процедурами збільшується до чотирнадцяти днів. Крім того, лікування слід повторити безпосередньо перед проведенням нарощування або використання гель-лаку.

Відгуки

Відгуки, що стосуються застосування засобів IBX System, носять в основному позитивний характер. Фахівці з манікюру відзначають, що якщо покроково слідувати інструкції, нанесення покриття проходить без ускладнень, і клієнти залишаються в захваті від ефекту, що проявляється вже після першого застосування. Досить навіть чотирьох процедур, і навіть ослаблені, ламаються нігті стають значно міцніші. Така процедура стає справжнім порятунком для молодих мам, але допомагає вона і клієнтам, у яких тонкі, нігті присутні з самого народження.

В якості профілактики клієнти салонів воліють застосовувати процедуру приблизно 1 раз в місяць. Серед позитивних змін дівчата відзначають зникнення білих цяток, жовтих смужок, вм'ятин і сколів, що виникають від активної домашньої роботи. Крім того, система IBX допомогла багатьом поліпшити носкість гель-лаку, який раніше відторгався, а після оздоровчого покриття, і став основою, почав краще триматися. Зняття гель-лаку тепер не діє згубно на пластини, попередньо захищені даної двофазною системою.

Про те, як використовувати систему IBX System, дивіться у наступному відео.