Трифазний гель-лак: що це таке і як наносити?

Останнім часом широкої популярністю серед справжніх модниць користується манікюр, виконаний гель-лаком. Жінки стверджують, що насамперед це зручно і практично. Адже звертатися до майстра або проводити процедуру в домашніх умовах можна раз в 3-4 тижні, що, безумовно, економить час. Більш того, манікюр шелаком — це завжди красиво. До того ж з розвитком технологій з'явилася величезна кількість всіляких елементів декору для прикраси нагідок найвибагливіших дам.

Зараз в індустрії краси можна вибрати з широкого спектру продуктів саме те, що доведеться вам за смаком. Виробники пропонують не тільки різноманітну палітру шеллаков, але і безліч засобів, які допоможуть вам досягти ідеального манікюру. Особливим успіхом користується так званий трифазний гель-лак.

Що таке трифазний гель-лак?

Виходячи з назви даного засобу можна зробити висновок, що для його нанесення використовують три основних продукту: базове покриття, кольоровий склад і закріплювач. Варто зауважити, що без цих коштів манікюр не зможе протриматися на ваших нігтях встановлений термін, і через кілька днів втратить первісний вигляд.

Фахівці зауважують, що колірну палітру трифазних гель-лаків не можна назвати біднішими різноманітності відтінків однофазних шеллаков. Відомі бренди однаково успішно поставляють всі види засобів. Не займає багато часу підбір базового і закріплює покриттів. Вони завжди є у вільному доступі і в різної цінової категорії. Особливо важливо, що багато марки виробляють і спеціальні каучукові бази. Подібні засоби допомагають позбутися нерівностей на нігтьових пластинах.

Достоїнства і недоліки трифазних гель-лаків

Насамперед необхідно відзначити відмінну консистенцію лаків, нанесення яких проходить у три етапи. Вона не густа і не рідка — середня. Це дозволяє рівномірно розподілити засіб по нігтю, уникаючи попадання під кутикулу і освіти залисин.

Також важливим фактором є довговічність трифазних гель-лаків. На відміну від шеллаков «в один етап» дані кошти довше зберігають свій первісний вигляд, що не може не радувати тих, хто економить свій час.

Трифазний гель-лак легше знімається в порівнянні з однофазним і зовсім не залишає слідів на нігтьовій пластині, що не може не радувати.

Проте сама процедура роботи з трифазною системою займає кілька більшу кількість проведених в салоні хвилин, ніж нанесення однофазного гель-лаку. Звичайно, багато хто відзначає, що це не настільки важливо в порівнянні з відмінним результатом роботи.

Деякі поради щодо вибору трифазних гель-лаків

При виборі будь-якого виду шеллаков необхідно звертати особливу увагу на кілька основних факторів.

 • Запах. Він не повинен бути різким і неприємним. Швидше за все, отруйний запах буде свідчити про наявність величезної кількості шкідливих речовин у складі. Це, звичайно, не є добре для здоров'я ваших нігтів.
 • Розмір пензлика. Їй не слід бути занадто вузькою, щоб ви змогли вдало розподілити лак на нігті. Вона не повинна бути широкою, щоб нанесене засіб лягло максимально акуратно. Стежте за якістю волосків пензля, адже від них залежить зовнішній вид манікюру.
 • Можливість поєднання «нерідних» коштів. Це означає, що вам краще перевірити, чи можна використовувати базу і кольорове покриття різних виробників, не вплине це на якість кінцевого результату.

Техніка манікюру трифазним гель-лаком

Як вже говорилося вище, використання трифазного шелаку займає досить довгий проміжок часу. Однак результат точно не залишить вас байдужим, а захопленим поглядам подруг не буде межі.

Покроково розглянемо технологію нанесення цього засобу на ваші нігті з самого початку.

 • Першим і одним з головних етапів є перетворення нігтів. Потрібно привести нігті в порядок, тобто видалити кутикулу з метою досягнення більш точного результату. Далі, надати кожному ноготку бажану форму. Зараз особливо потрібні природні форми — закруглена або мигдалеподібна. Також потрібно спиляти зовнішній глянсовий шар нігтів, щоб він був повністю готовий для нанесення засобів.
 • Потім необхідно скористатися спеціальним засобом, щоб знежирити нігтьову пластину. Це потрібно для найкращого зчеплення нігтя з базовим покриттям і самим гель-лаком. А також подібна процедура оберігає від якихось невидимих людському оку небезпечних мікробів, захищає від грибка.
 • Після слід нанесення щадного безкислотного праймера. Варто вибрати саме такий, щоб уберегти свої нігті від зайвого проникнення кислот, а себе – від специфічного запаху. Цей шар необхідний для міцного зчеплення нігтьової пластини з подальшим шаром гель-лаку. Нанесене засіб висихає протягом 20 секунд, а використання УФ-лампи зовсім не потрібно.
 • Далі, переходимо до найцікавішого. Наносити базове покриття потрібно тонким шаром на всю довжину нігтя, повністю покриваючи його від кутикули до кінця вільного краю нігтя. Для просушування в УФ-лампі знадобиться близько 2 хвилин, а в LED-лампи – всього 30 секунд.
 • Події все більш насиченим. Наносимо кольорове покриття. Якщо ваш вибір припав на кольоровий пігмент, то його необхідно фарбувати у два шари, щоб уникнути так званих залисин.

Але тут варто бути особливо акуратними. Не потрібно наносити занадто товстих покриттів: можуть з'явитися пухирці і доведеться все починати спочатку.

З ніжними і пастельними відтінками справа йде простіше, тому майстри помічають, що достатньо одного шару. Що стосується просушування, інструкція та ж: 2 хвилини в УФ або 30 секунд LED-лампи.

 • Ні в якому разі не можна ігнорувати етап запечатування торця нігтя. Це важливо, якщо ви бажаєте уникнути можливої появи сколів і тріщин.
 • На завершальному етапі манікюру використовуємо фінішне покриття, його ще називають «топовим». Тут дуже важливо наносити засіб тонким шаром, з обов'язковим запечатуванням торця нігтьової пластини.

Якщо ви приділили досить багато уваги декору нігтів і вони покриті всілякими опуклими деталями, майстри рекомендують наносити топ в два шари. Це вже точно захистить ваш манікюр від усіх загроз з боку навколишнього середовища.

Далі, не пошкодуйте часу на хорошу сушку кожного нігтя, щоб манікюр ще довго радував вас своєю красою.

 • В кінці процедури потрібно зняти липкий шар з поверхні топового покриття. У цих цілях краще використовувати спеціальний засіб і ватний диск.

Проте буває так, що цієї рідини не виявилося під рукою. Тоді майстри радять скористатися звичайним спиртом. Результат буде не гірший.

При правильному нанесенні і дотриманні інструкцій виробників трифазний гель-лак довго зможе досить довго захоплювати оточуючих своїм блиском.

Процедура зняття гель-лаку

  Розглянемо етап видалення шелаку з одного нігтя. Очевидно, що таким же чином потрібно попрацювати з кожним нігтем.

  1. На ніготь необхідно накласти ватний спонжік, попередньо змочений в рідині для зняття гель-лаку. Для цього краще всього використовувати саме ватяну основу, тому що вона зможе вберегти ніготь від будь-яких негативних впливів.
  2. Зверху ніготь з спонжіком потрібно обмотати шматочком фольги 10 на 10 сантиметрів.
  3. Почекати 15 хвилин.
  4. Зняти фольгу і спонжік з нігтя. За допомогою апельсинової палички трохи постукати і роздрібнити гель-лак.
  5. Від решти частин шелаку допоможе позбутися невелика пилочка, призначена для полірування нігтів.

  Як правильно знімати гель-лак, дивіться у наступному відео.