Модні тенденції манікюру кольору хакі

Бути красивою хочеться кожній жінці незалежно від її віку. В образі важлива будь-яка дрібниця, адже саме від неї деколи залежить настрій, а також почуття власної краси і гармонії. І вже якщо потрібно приділити увагу нігтям рук, то вони повинні виглядати розкішно. У цьому сезоні мода пропонує нам потішити себе манікюром кольору хакі. Які модні тенденції та різновиди технік, що потрібно знати, щоб виглядати сліпуче і подобатися самій собі, читайте докладно далі.

Нюанси кольору і форми

Хакі – болотний тон колірної палітри. Він темноват, а тому вимагає особливої уваги до вибору форми нігтьових пластин. Наприклад, це відмінне рішення для коротких і плоских нігтів, оскільки темний колір візуально робити їх довше і вужче. У той же час на довгих нігтики він буде виглядати інакше, тому при більшій довжині потрібно скоротити кількість використовуваного декору, а також приділити увагу формі самих нігтьових пластин, щоб манікюр в кінцевому підсумку не виглядав агресивно.

Співвідносячи модний колір з «нейл» -трендами, можна з упевненістю зазначити, що ідеальною формою для манікюру відтінки хакі будуть нігті трьох типів: овальної (універсальний тип), злегка прямоватой і мигдалеподібної. Що стосується довжини, то сьогодні вона прагне до помірності, як, втім, і оформлення самого манікюру. При цьому колірні рішення будуть побудовані за принципом довжини: чим коротше нігті, тим темніше контраст. Пов'язано це з тим, що велика довжина і темний колір сприймаються складніше, а виглядати вульгарно для сучасної жінки неприйнятно.

Модні колірні рішення

Кожен новий сезон мода пропонує безліч колірних поєднань, завдяки яким можна зрозуміти, який модний дизайн, а що безнадійно застаріло. Якщо інші тони сьогодні можуть похвалитися величезним переліком комбінацій, хакі досить вибірковий у виборі «компаньйона». Однак є кілька фарб, з якими він виглядає гармонійно і, незалежно від обраного наряду, може стати кращим його прикрасою.

Гармонійними поєднаннями можна назвати мікси хакі з:

 • нюдом і чорним;
 • фісташковим і білим;
 • світло-сірим і чорним;
 • молочним і білим;
 • тілесним, чорним і білим;
 • сріблом і чорним;
 • світло-сірим і бежевим.

Крім того, є й інші контрасти, з якими болотний колір манікюру може виглядати гармонійно. До них відносять марсаловый і золотий. Однак додавання того ж золота вносить в дизайн деякі обмеження, тому назвати таке поєднання універсальним не можна. До того ж єднання хакі і золота виглядає важче, ніж його дует з сріблом. Різні відтінки при поєднанні вносять в дизайн свій настрій. Наприклад, світлі контрасти роблять манікюр легше, пом'якшуючи основний болотний колір.

Види

Хакі можна використовувати в різних методиках манікюру. При цьому можна застосовувати будь-який вид покриття, наприклад:

 • глянцевий;
 • матований;
 • желейний;
 • хамелеоновый;
 • температурний;
 • магнітний;
 • дзеркальна;
 • шиммерный.

Кожен з них унікальний по-своєму, причому багато з різновидів можна комбінувати між собою. Найбільш затребуваними сьогодні лаковими продуктами є матові і глянсові види. Вони відмінно виглядають і в одному дизайні, представляючи собою гру контрасту двох різних фактур. Матові покриття вважаються трендовими. Крім традиційного типу, вони можуть бути фактурними, додають покриттям вид тканини. Ефект може бути різним: від сатину до щільного велюру або навіть оксамитом і замші.

Що стосується шиммера, то сьогодні його використовують для підкреслення акцентів манікюру кольору хакі. Магнітні лаки в цьому сезоні особливо красиві і відрізняються від попередніх різновидів глибиною і обсягом, дозволяючи створювати тривимірний ефект в дизайні. Цим користуються майстри манікюрних салонів, пропонуючи своїм клієнткам часом неординарні шедевральні варіанти дизайну.

Температурні моделі сьогодні поступаються першість хамелеоновым, які можуть пристосовуватися до різного висвітлення, дещо змінюючи тон кольору. Що стосується дзеркальних лаків, то їх використовують в манікюрі частіше як акценти, на яких згодом можна створювати малюнки. Причому більш ефектно виглядають дизайни, для яких поверх дзеркальної основи використовували не тільки малюнок, але і спеціальну манікюрну пудру.

Декор і актуальні техніки

Нігті кольору хакі можна прикрасити різним декором. Наприклад, сьогодні модно використовувати:

 • манікюрну фольгу;
 • різноманітні наклейки;
 • готові штампи;
 • акрилову пудру;
 • стрази і кристали;
 • камифубуки і бульонки;
 • фольгований скотч;
 • перлову і дзеркальну пилок.

Підбирають декор виходячи з обраної концепції оформлення і конкретної техніки манікюру. Наприклад, відмінною основою для дизайну є класичний тип виконання, при якому нігті фарбують повністю. Втираючи в неї манікюрний мелкофракционный порошок, можна отримати дзеркальне, градієнтне або перлове покриття. Хакі – відмінна основа для оформлення нігтів під панцир травневого жука, який створюють також на основі класичної методики манікюру.

Френч не втрачає своєї актуальності вже багато сезонів поспіль. Сьогодні його посмішка може бути не тільки дугоподібної – в моді прагнення до геометрії і лаконічності. А тому можна зробити посмішку у вигляді прямої або діагональної лінії, трикутники, півкола. Крім того, можна зробити її волно - або зигзагоподібної.

Стосовно перевернутого френча варто відзначити: на його основі сьогодні створюють найкращі вечірні оформлення. Наприклад, у моді навмисне підкреслення зони кутикули, що можна виконати контурною лінією за допомогою гель-фарби, фольгою або дрібними стразами. Чимало красивих і модних дизайнів виходить на основі місячного манікюру. Сьогодні лунка може бути не тільки нефарбованої, але і трикутної.

Іноді вона і зовсім нагадує півмісяць, роблячи ефект отросшего нігтя, що, до речі, вельми актуально для коротких нігтів, оскільки візуально збільшує їх довжину. Такий дизайн нерідко доповнений різними вертикальними смугами з нескладним візерунком. Крім того, на цій основі можна комбінувати різні методики манікюру. Наприклад, незабарвлену частина нігтя можна декорувати ручним розписом або вуалевой основою.

Вуалевая техніка примітна тим, що вона візуально робить дизайн легше, облагороджуючи навіть найбільш лаконічне рішення. Це найкраще застосування чорного контрасту: на напівпрозорому чорному фоні буде здаватися шляхетніше будь декор акцентного нігтя. Не можна не згадати і градієнт, який найбільш стильно і дорого виглядає, виконаний у родинних відтінках хакі. Якщо ж хочеться пом'якшення темного кольору, можна поєднувати хакі зі світлим контрастом.

Вибираючи декор, потрібно відштовхуватися від конкретного випадку і стилю жінки. Стрази і кристали спочатку зобов'язують до розкішного сукні і виходу у світ. І чим їх більше, тим гірше виглядає манікюр. Якщо вони дійсно необхідні, їх потрібно дозувати або розставляти на акцентах точково. Для демонстрації розкоші можна використовувати пудру, яка краще інших декоративних елементів внесе статус в жіночий образ. З фольгою ж треба бути обережною, щоб дизайн з благородного не став дискотечним.

Про те, як зробити манікюр кольору хакі своїми руками, дивіться у наступному відео.