Анораки Яструб

Стильні куртки вітрозахисні, надягають через голову – анораки – міцно увійшли в моду і ще довго будуть залишатися актуальним трендом. У зв'язку з цим багато молодіжні марки, особливо нові, залюбки вводять її в модельний ряд своєї продукції. Серед таких – харківський бренд «Яструб».

Анораки «Яструб» відрізняються широким вибором фасонів і забарвлень, радують високою якістю і прийнятною ціною.

Особливості

Молодіжна марка, орієнтована на створення вуличної моди, – «Яструб» – з'явилася не так давно – в 2014 році.

Це українська команда прогресивних і творчих людей, які прагнуть випускати вітчизняну одяг, не поступається по своїй якості і стилю відомим світовим брендам.

Висококласні матеріали йдуть в роботу на найсучаснішому і технологічному обладнанні, і на виході виходять практичні, комфортні і ультрамодні речі для міських модників.

Хоча марка «Яструб» досить молода, вона вже випускає більше 40 моделей різних предметів одягу і аксесуарів. Такого арсеналу цілком достатньо, щоб створити неповторний стиль і оригінальні образи на кожен день.

Моделі

За час такого недовгого існування у бренда «Яструб» з'явилися всього дві оригінальні моделі. Але їх колірне різноманіття дає широке поле для вибору
  • Анораки «Яструб» Classic. Такі куртки наділені всіма особливостями, притаманними традиційним моделям анораков. Класичний прямий крій, великий нагрудну кишеню (правда, вшивний, а не накладної). Спереду застібка-блискавка з вітрозахистом, капюшон і поділ на закручуванні шнурком, манжети рукавів оснащені липучками для регулювання ширини. Є також бічні кишені, поєднані в один.

Такі анораки виготовляються з натуральної бавовняної тканини з мембранним покриттям для захисту від дощу. Є маса колірних рішень: чорний, білий, червоний, темно-синій, світло-синій, двоколірні, камуфляж, абстрактні принти.

  • Анораки «Яструб» Delta. Ці оригінальні моделі відрізняються від класичних поруч чорт. Так, застібка-блискавка на нагрудній кишені тут не прихована планкою і є не тільки практичним, але і стильним елементом. Також в таких моделях анораков на заміну липучках на манжетах прийшли застібки-кнопки. Вони ж є і на бічних накладних кишенях. Утяжка з нижнього краю подолу тут перекочувала на область пояси.

В районі пахв є спеціальні вентиляційні отвори. Це і традиційний по крою і фасону капюшон – мабуть, єдині риси, що збігаються у цих моделей з класичними. Колірні рішення також різноманітні.

Поради щодо вибору

Дизайнери марки «Яструб» подбали про те, щоб серед асортименту товарів знайшлася модель для кожного послідовника модних тенденцій. Виробник пропонує широкий розмірний ряд. Колірні рішення є на будь – який смак для прихильників консервативної гами, так і для любителів яскравих нарядів.

На даний момент марка виробляє тільки літні та осінньо-весняні анораки