Зрада на роботі: ознаки, причини і варіанти дій

Службовий роман часто руйнує сімейні стосунки, особливо в разі зради дружини. Багатьох чоловіків цікавить, як розпізнати подружню невірність, що може з'явитися причиною жіночої слабкості, можна її пробачити.

Причини зради

Спільний побут, сімейні тяготи об'єднують подружню пару. У той же час навалившиеся турботи здатні погасити палкі і ніжні почуття. Подружжя перестають відчувати любов партнера. Сімейні конфлікти, дрібні сварки сприяють охолодженню інтимних відносин. Нерідко чоловіка вдома зустрічає буркотлива і неохайна жінка, а на роботі — доглянута і доброзичлива колега. Товаришка по службі теж може виявитися чиєюсь дружиною або дівчиною.

Більшу частину часу людина проводить на робочому місці. Спільна робота двох людей протилежної статі нерідко приводить до романтичних відносин, які в результаті закінчуються інтимним потягом один до одного. Галантний колега здатний заповнити відсутні позитивні емоції. Не кожна жінка здатна встояти перед ніжними освідченнями в коханні.

Нерідко службовий роман виникає між начальником і підпорядкованої. Дружина зраджує чоловікові зі своїм босом найчастіше з примусу. Боязнь втратити роботу, бажання просунутися по службовій драбині — основні причини подружньої невірності. Керівник може примушувати до сексу шляхом погроз і шантажу. Не виключена несподівано виникла пристрасть, яка призвела до зради з начальником або іншою товаришем по службі. Інтерес до колеги може виникнути при припиненні знаків уваги з боку чоловіка. Переставши відчувати себе бажаною, жінка піддається на красиві залицяння з боку боса або колеги. З товаришем по роботі ваша дівчина чи офіційна дружина може зблизитися на корпоративі, який влаштовує керівництво для об'єднання працівників з метою досягнення подальшої спільної плідної роботи. Свята і корпоративи іноді призводять до короткочасних інтимним стосункам між сімейними людьми.

Як розпізнати?

Своєчасно розпізнати зраду дружини допоможуть пильність і чуйність. Поспішні висновки в даній ситуації недоречні. Потрібно ретельно проаналізувати кожен характерна ознака зради.

 • Несподівано дружина перестала допускати чоловіка у свій особистий простір. Вона почала приховувати особисту переписку, телефонні дзвінки. Не розповідає про майбутні або відбулися зустрічі. У вечірній час та вихідні їй телефонують з метою вирішення деяких робочих моментів. Дружина з телефоном виходить в іншу кімнату. Висока ймовірність, що поведінка пов'язана зі зрадою. Важливо пам'ятати: не виключено, що із-за вашої прискіпливості, осмеивания висловлювань подружжя, різних її послань або бурхливих обговорень з друзями, родичами вона стала соромитися, боятися вашої критики, перестала довіряти вам.
 • Дружина приділяє своєму зовнішньому вигляду багато уваги. Ретельно робить макіяж, зачіску. Перед відходом на роботу довго стоїть перед дзеркалом, уважно вдивляючись в риси свого обличчя. Така поведінка має особливо насторожити, якщо вона перестала радитися з вами з приводу свого іміджу, про якому раніше дбала набагато менше. Їй стало байдуже, як вона виглядає поруч з вами. Пам'ятайте: подібна поведінка може означати небажання відставати від своїх подруг.

Дорогі прикраси, костюми, гарні сумочки та інші аксесуари, що з'являються регулярно у дружини, можуть виявитися подарунками коханця.

 • Характерну підвищену увагу до чоловіка, надмірна турбота і ніжність вказують на спробу загладити свою провину перед чоловіком. Невірний чоловік, опинившись в подібній ситуації, навпаки, починає чіплятися до дружини з будь-якого приводу. Він починає порівнювати свою половинку з коханкою, яку вважає в даний момент кращою. Важливо пам'ятати: на практиці буває, що жінка дійсно усвідомила і оцінила позитивні якості чоловіка. Переосмислення може статися після втрати другої половини подругою: розлучення або смерть коханого чоловіка.
 • В інтимному житті відчувається холодок з її боку. При відмові прояви ласки і ніжності можливий варіант, що почуття цілком віддаються іншій людині. У подібній ситуації невірний чоловік іноді зовсім припиняє сексуальне життя з дружиною або починає демонструвати набуті навички в нових відносинах. Пам'ятайте: не слід забувати, що причиною такої поведінки можуть бути часті сварки з чоловіком, що накопичилися образи, втома, депресія, хвороба, вагітність.
 • Гостра реакція на критику з боку чоловіка стала викликати невдоволення, роздратування. У жінки підвищується самооцінка при посиленій увазі до неї стороннього чоловіка. Важливо знати: не виключений варіант, що дружині набридли ваші нескінченні негативні висловлювання, зауваження з приводу.
 • Пропуск дзвінків чоловіка. Пояснення можуть бути самими різними: не почула, їхала в громадському транспорті, була зайнята, розрядилася батарея, забула телефон. Не забувайте: така поведінка необов'язково трапляється при зраді.
 • Зведення спілкування до мінімуму. Викруткою і молотком дружина сама починає активно користуватися. Чоловіка ні про що не просить. Увечері немає розповідей про минулий день.
 • Поява у вашій компанії нової людини, якому дружина приділяє багато уваги.
 • Раніше пунктуальна дружина починає затримуватися на роботі. Часті понаднормові робочі години обов'язково повинні насторожити дружина. Особливо якщо дружина повертається додому з радісним обличчям, а не з виснаженим виглядом, який характерний при виснажливої праці. Поява позапланових перевірок і звітів, яких не було раніше, є першим тривожним знаком. Вона розповідає про понаднормові години з явною байдужістю, а не роздратуванням. Зверніть увагу на її аромат, не присутній на одязі або волоссі сторонній чоловічий запах. Категорична заборона зустрічати з роботи в такі дні дружину може означати боязнь потрапити. Важливо пам'ятати: обстановка на підприємстві може змінитися зі зміною керівництва або з іншої причини, а дружина справді піклується про чоловіка, бо не хоче, щоб він витрачав свій час і зустрічав її з роботи.
 • З'явилися відрядження або одноденні службові поїздки, не поліпшують матеріальне становище в сім'ї, повинні насторожити чоловіка. Відрядження частішають, а зарплата залишається на колишньому рівні. Пам'ятайте: не виключено бажання дружини побудувати успішну кар'єру.
 • Ознакою зради може бути байдужість до сімейних справах, до розмов з вами. Пропав інтерес до приготування вечері, миття посуду, наведення порядку в будинку. Побут повністю покинутий. Дружина не бажає ходити в гості до ваших батьків. Важливо знати: іноді втрата інтересу до життя пов'язана із захворюванням або депресією.
 • Таємнича задума наштовхує на думку: думи подружжя спрямовані на обожнюваного нею людини.

Слід пам'ятати: похитнулося здоров'я, труднощі на роботі, проблемні стосунки з родичами теж можуть стати причиною задумі.

Чи можна пробачити?

Пробачити зраду дружині дуже важко. Зачеплене чоловіче самолюбство і гордість. Не треба робити необдуманих дій. Кардинальні заходи можуть бути прийняті зопалу. Треба дочекатися, коли пройде початковий шок, почнуть з'являтися здорові думки. Остаточне рішення слід прийняти самому чоловікові без участі друзів, родичів, знайомих.

Перш за все, треба розглянути ситуацію з різних сторін. Є два важливих моменти:

 • зрада сталася одноразово: у відрядженні, на бенкеті, корпоративі або під тиском, погрозами начальника, небезпечного знайомого або ж помститися невірному чоловікові;
 • обоє протягом тривалого часу не були вірні одне одному.

У цих випадках дуже важливо щиросердне зізнання. Дружина кається, добровільно погоджується змінити поведінку, виключає повторення невірності чоловікові. Согрешившая половинка сама повинна прийняти рішення. Вона відмовляється від відряджень, відвідування вечірок без супроводу чоловіка. Дружина офіційно перериває зв'язок на стороні, зателефонувавши коханцеві в присутності своєї другої половинки. Дружина демонстративно викидає подарунки коханця, забезпечує доступ чоловіка до соціальних мереж і телефоном. Тривалий роман з колегою найкраще завершити звільненням з роботи.

Прощення невірної дружини можливо, якщо вона завжди була доброю господинею, турботливою матір'ю. Перша і єдина зрада цілком може закінчитися примиренням. Прощення також можливо за умови негайного припинення любовному зв'язку, переривання всіх контактів з коханцем в короткий термін.

Пробачити невірну дружину і відновити сімейні стосунки вкрай складно в наступних випадках:

 • жінка свідомо пішла на зраду, сама схиляла колеги до любовних утіх;
 • при наявних прямих доказах дружина не зізналася і не покаялася;
 • коханець на роботі виявився кращим другом чоловіка або людиною з числа близького оточення – він вхожий в сім'ю;
 • при наявності у дружини кількох коханців;
 • дружина відмовляється рвати стосунки з коханим людиною;
 • дружина не бажає змінювати підходи до свого життя.

Поради психолога

Краще всього дізнатися правду про зраду, задавши несподівано пряме запитання дружині. Таємні стеження ні до чого доброго не призводять. Вони обов'язково завершиться грандіозним скандалом і остаточним розривом відносин.

З одруженим начальником роман безперспективний, він заздалегідь приречений на крах. Скороминуща інтрижка на корпоративі може бути випадковим епізодом. Зусилля чоловіка повинні бути спрямовані не на пошук коханця, а на виправлення ситуації:

 • почніть приділяти дружині більше уваги, ніж раніше: даруйте квіти, засипте її компліментами, подарунками, виконуйте всі прохання;
 • організуйте поїздку, похід, розваги;
 • запросіть в ресторан, кафе або кіно;
 • виконаєте її бажання;
 • більш трепетно ставитеся до інтимних стосунків;
 • слухайте уважно її розповіді;
 • почніть з нею активну переписку через популярні месенджери;
 • критику намагайтеся доносити до дружини м'яко, не прикро;
 • не скупіться на гроші і ласкаві слова;
 • вчасно виконуйте справи по будинку;
 • прислухайтеся до її порад, прохання.

Це не означає, що ви будете йти у дружини на поводу і виконувати всі її примхи. Залишайтеся завжди справжнім чоловіком. Появі істинної любові сприяє щоденна наполеглива праця над відносинами в родині. Первісна іскра поступово гасне. Пристрасть і закоханість з часом проходять.

Потрібно наповнювати сімейне простір теплом, любов'ю, розумінням. Змінювати відносини в кращу сторону слід регулярно. Приказка свідчить: коли в сім'ї лад, не потрібен і клад. Якщо є справжнє глибоке почуття до чоловіка, у відносинах присутня відкритість один одному, довіру, то зрада практично неможлива.

Пам'ятайте: не завжди явні ознаки зради можуть означати подружню невірність. Здоровий глузд повинен переважати над ревнощами.