Як запросити чоловіка на побачення, щоб він не відмовив?

Здавна склався стереотип про те, що жінка не повинна робити перший крок і виявляти своїх почуттів, поки чоловік сам не почне доглядати, балуючи даму квітами, запрошеннями в кіно і іншими приємними моментами. Але на жаль, життя найчастіше схожа на кіно, і трапляється так, що саме жінці іноді доводиться робити перший крок, коли у неї, наприклад, виникли сильні почуття чи симпатія. І, перш за все, варто продумати один важливий момент: як запросити чоловіка на побачення, щоб він не відмовив?

Особливості

Бувають такі ситуації, що дівчина точно відчуває, що хлопець дуже цікавиться нею, але у нього не вистачає рішучості запросити її. В такому випадку можна і підбадьорити його, підштовхнути до думки про те, що непогано було б куди-небудь разом сходити.

І немає нічого ганебного, як вважають деякі люди, якщо дівчина сама запрошує хлопця.

Якщо перше побачення відбулося за її ініціативою, то логічніше буде почекати другого кроку від чоловіка. Ну а якщо пауза затягнулася, є два варіанти розвитку подій. Відпустити ситуацію і не засмучуватися, це не та людина. Або ж забути про всі забобони і повторити спробу.

Є ситуації, коли хлопець подобається, але уваги він ніякого не приділяє і, можливо, навіть не помічає, що їм зацікавлена дівчина.

Тут треба діяти обережно, спочатку промацати грунт, дізнатися, чим він цікавиться, постаратися налагодити хоча б мінімальний дружній контакт.

Якщо це людина з колективу, може бути, вдасться під час перерви за чашкою кави завести розмову про його улюблених фільмах, іграх, книгах, музиці. Це може бути все що завгодно.

Будь-якому чоловікові дуже подобається, якщо жінка цікавиться його захопленнями, а особливо якщо вона хвалить його за якісь дії.

Може бути, він добре грає на гітарі чи володіє літературним талантом, прекрасний спортсмен або досвідчений скелелаз. Обов'язково потрібно знати всі його сильні і слабкі сторони, тоді легше буде діяти.

Варто, наприклад, сказати, що все життя мріяла відправитися в гори, але ніяк не вдавалося знайти попутника. Швидше за все, він сам запропонує відправитися з ним у турпохід. Або повідомити, що вам теж подобається та ж сама група, що і йому, і, між іншим, зауважити, що у вас є зайвий квиток. Головне, не упустити той самий момент, коли можна знайти ці точки дотику, які наблизять до бажаного побачення.

Інший варіант, коли знайомство відбулося за листуванням, і новий знайомий чомусь зволікає із запрошенням на побачення. Тут алгоритм дій дуже простий. В процесі спілкування люди намагаються якомога більше дізнатися один про одного, відповідно, діляться своїми думками, розповідями про себе. Достатньо проявити інтерес до якої-небудь темі і кинути цілком безневинну фразу: «Як ти дивишся на те, щоб обговорити це за чашкою кави?». Швидше за все, відповідь буде позитивною.

І щоб дати зрозуміти, що це всього лише дружня бесіда, перше побачення краще призначити, наприклад, в кав'ярні, в обід або вдень у вихідний день.

Але головне, потрібно врахувати, що чоловік не повинен складатися у відносинах з іншою дівчиною, і вже тим більше не повинен мати сім'ю. По-перше, валити чужі стосунки заради своїх цілей просто неприпустимо, слідом за цим обов'язково підуть неприємності, і навряд чи вийде насолодитися безхмарним щастям. Ну а по-друге, більше шансів отримати від чоловіка відмова, що буде цілком передбачуваним.

А невдалий досвід може надовго відбити охоту робити крок назустріч першої. Так що, перш ніж рухатися до своєї мети, слід обов'язково з'ясувати, чи відкритий людей для стосунків, і немає перешкод.

Як сформулювати і передати запрошення?

Завжди потрібно враховувати той нюанс, що чоловік може зробити, але це зовсім не привід для того, щоб почати сумніватися у своїй привабливості або думати про те, що десь була допущена помилка. Обставини можуть бути різними. І однією з причин може бути те, що у нього не так давно відбувся розрив з коханою дівчиною, і до нових відносин хлопець просто не готовий.

Але потрібно постаратися зробити так, щоб він не відмовив. А тому, озброївшись знаннями, отриманими про нього, слід забронювати квитки в театр або кіно, на концерт або футбол.

Залежить від того, що вдалося про нього дізнатися. І просто при будь-якому зручному випадку повідомити, що були плани сходити на матч (концерт, в кіно) з подругою, але вона, на жаль, не змогла.

Насправді, фрази можуть бути будь-якими, але звучати повинні правдоподібно. Так що не варто вигадувати занадто фантастичных небилиць. Якою б текст прозвучав з вуст дівчини, хлопця буде ясно, що вона не проти провести з ним час.

З іншого боку, якщо щось піде не так, дівчині зовсім не про що турбуватися, вона просто не хотіла, щоб пропав квиток. От і все. Але якщо час пройде добре, то представник сильної статі придумає, як можна провести його в наступний раз.

Якщо дуже страшно робити перший крок самій, боячись отримати відмову, можна скористатися СМС. Текст при цьому зазвичай пишеться найпростіший.

Наприклад: «Є два квитка на класний спектакль. Критики дуже хвалять. Подруга дістала квитки, але в останній момент їй довелося вийти на роботу. Хочеш скласти мені компанію?» Або такий варіант: «Подарували два квитка на концерт. Я знаю, як тобі подобається ця група. Можемо сходити разом».

Для більш боязких дівчат є варіант ще краще і надійніше. Можна запросити хлопця провести час в компанії друзів. Найчастіше в таких випадках відмови не буває. А там вже треба брати ситуацію в свої руки і спробувати провести з ним якомога більше часу і поспілкуватися.

Куди покликати?

З одного боку, багато хто вважає, що запрошувати першою на побачення – це щось непристойне. З іншого, таке можуть дозволити собі тільки дуже впевнені дівчата, які знають, що їм не відмовлять або здогадуються про те, що симпатія у протилежної статі теж присутня.

Варіантів, куди покликати хлопця, дуже багато. Пропозиція відвідати нещодавно відкрився бар, щоб скласти про нього свою думку, швидше за все, буде прийнято чоловіком. Ну а там він, звичайно, проводить до будинку. Саме час сказати, що можна було б зустріч повторити.

Крім того, не забороняється і просто запросити прогулятися по парку, набережної, поговорити і помилуватися красою, якщо це весна, літо або осінь.

У процесі прогулянки можуть виникнути різні теми, здатні зблизити двох людей.

Якщо діяти рішуче, а не промацувати обстановку, можна відразу запросити на романтичне побачення, замовити столик в ресторані або прогулянку на яхті, в залежності від того, які місця для відпочинку є в місті.Непоганим варіантом може виявитися кіно на вечірній сеанс, головне, вибрати такий фільм, щоб він був цікавий обом. Театр, концертний зал теж підійдуть. Це можливість обговорити побачене після заходу за чашкою чаю або келихом вина.

Це підходить лише в тому випадку, якщо чоловік позитивно ставиться до таких заходів. В іншому випадку є ризик отримати відмову.

Якщо дівчина хоче влаштувати зовсім незвичайне побачення, то тут вже все залежить від фантазії. Адже це може бути все що завгодно: катання на роликах, ковзанах, лижах, кінна прогулянка, політ на повітряній кулі-стрибок з парашутом, майстер-клас по спільному виготовлення цікавих речей або пробне заняття з танців. Все залежить від уподобань партнера і розуміння дівчини, до чого він може бути готовий, а від чого, швидше за все, відмовиться.

У наступному відео вас чекає хитрий прийом, який гарантовано допоможе піти з чоловіком на побачення.

Як поводитися на побаченні?

Якщо довгоочікуване побачення відбулося, і є бажання зустрічатися далі, потрібно вести себе так, щоб хлопець обов'язково захотів прогулятися ще раз. Зробити це зовсім нескладно. Не треба в перший же вечір намагатися змусити його якось висловити свої почуття і підштовхувати до якихось дій.

Кращим варіантом буде вести себе ненав'язливо підтримувати розмову, проявляти інтерес до всього, що він говорить, сміятися, жартувати, злегка фліртувати.

Під час зустрічі буде зрозуміло, як варто поводитися більш стримано чи можна дозволити якісь дрібниці, наприклад, триматися за руки, щоб поцілувати в щоку на прощання. Далі цього на першому побаченні заходити не варто. Можливо, чоловікові і захочеться продовжити вечір і зблизитися більше, але треба пам'ятати про те, що перше враження незабутнє.

Слід бути дуже обережною, щоб нічого не зіпсувати. Але, звичайно, найкращий спосіб – покластися на свою інтуїцію.

Як одягтися?

Будь-яка дівчина відчуває себе комфортно і впевнено, якщо виглядає ідеально. Тому образ потрібно ретельно продумати.

Обов'язково зробити зачіску, але ту, що вже робили раніше, ту, яка йде і перевірена часом. Ніяких експериментів на зразок завивки, фарбування, стрижки.

Все це може бути не дуже вдалим, і тоді настрій буде зіпсовано, в деяких випадках доведеться відмовитися від зустрічі. Стриманий макіяж буде до речі, не варто фарбуватися занадто яскраво.

Що стосується одягу, то краще всього надіти свій улюблений наряд, в якому комфортно.

Немає необхідності в дуже короткій спідниці і надмірно глибокому декольте. Все це не підходить для першого побачення. Нові туфлі теж не варіант.

Вони можуть непередбачувано себе повести, і всі думки будуть вже не про побачення, а те, як би швидше дістатися дому і скинути взуття. Тому краще одягти красиві і улюблені туфельки, необов'язково навіть на підборах. Одну-дві прикраси, поєднаних між собою і з загальним стилем, також будуть виглядати елегантно.

Поради

Перед тим як запрошувати хлопця, слід зібрати про нього всю необхідну інформацію. У цьому можуть допомогти соцмережі, друзі, колеги. Чим більше інформації, тим більше збільшуються шанси на успішне побачення. Дізнавшись про його захоплення, обов'язково потрібно почерпнути необхідну інформацію, щоб підтримати розмову і блиснути ерудицією.

Важлива порада від психолога: вести себе впевнено (не плутати з нахабством!) і доброзичливо. Запрошуючи на побачення, не треба мимрити, бентежитися і падати в непритомність. Набагато більше підійде посмішка на обличчі, відкритий погляд і впевнений голос.

При спілкуванні з чоловіком на першому побаченні обов'язково потрібно проявити інтерес до його персони, незайвим буде пару раз похвалити, тільки момент для цього повинен бути відповідний.

Як не дивно, чоловіки постійно потребують схвалення і похвалу. Якщо вдасться проявити обізнаність в частині того, чим він цікавиться, молодий чоловік це оцінить, і йому захочеться як мінімум поспілкуватися ще раз.

Ще одна ситуація, до якої треба бути готовою, це відмова. І прийняти його треба гідно. Ніяких різких зауважень або шпильок. Ввічливість і спокій. Тим більше, що завтра все може змінитися, і завжди потрібно так думати. Довгоочікуване побачення трапиться, але не в цей раз. Дуже важливо налаштувати себе на позитивний лад і вірити в себе, тільки тоді можна добитися успіху.