Чоловік Водолій-Бик: який він і в чому його особливості?

Люди споконвіку приділяли велике значення астрології і прислухалися до того, що говорять зірки. Сьогодні мало що змінилося, і особливий інтерес викликає астрологічна характеристика людини, а також сумісність з іншими знаками зодіаку. У цій статті описано все найцікавіше про чоловіків, які народилися в рік Бика і під знаком Водолія.

Загальна характеристика

Отже, якщо людина з'явилася на світ з 20 січня по 19 лютого 1961, 1973, 1985, 1997 роках, то він ставиться до поєднання Водолій-Бик.

Ці люди – дуже суперечливі особистості. Все тому, що Водолії – натури творчі і піднесені, в усьому шукають натхнення. З Биками все по-іншому: вони міцно стоять на ногах, завжди досягають мети і відрізняються неабиякою завзятістю. Суперечливість проявляється в тому, що з одного боку творчий та духовний потенціал Водоліїв-Биків не знає меж: у них в запасі незліченна кількість ідей, за пазухою величезний артистизм, а в спілкуванні настільки приємні, що зачаровують з перших слів. Однак не все так просто. Такі чоловіки звикли розраховувати кожен свій крок, зважувати кожне слово. Завзятість і працьовитість – їх головні риси.

Водолії-Бики завжди відчувають себе молодими і енергійними і виглядають відповідно. Найчастіше їм щастить, і вони домагаються всього, чого хочуть. Цікаво, що в колі друзів і знайомих такі люди показують відкритість і простоту спілкування, але вдома вони можуть демонструвати якості маніпулятора і тирана. Не варто засмучуватися, адже з будь-якої ситуації є вихід, і якщо чоловік стане проявляти негативні якості, з них достатньо буде лише поговорити.

Відповідні професії

Тяга Водоліїв до спілкування визначає його покликання – допомога людям. Дуже добре реалізують себе у медицині та менеджменті. Творчі здібності можуть допомогти їм стати режисерами, письменниками, акторами.

Завзятість Биків дозволяє їм досягати керівних посад, та й таким чоловікам це під силу: вони грамотно користуються своїми повноваженнями. У цьому їм допомагає гострий розум і вміння мислити.

Яку б посаду не займав представник поєднання знаків Водолій-Бик, його скрізь будуть цінувати і вважати незамінним.

В любові

Представники даного поєднання знаків неймовірно чарівні та привабливі, тому жінки часто звертають на них увагу. Але зайва романтичність і височина заважає таким чоловікам знайти другу половинку, відповідну їх вигаданим очікуванням. Яким? По-перше, це надійність, вірність і націленість дівчата на тривалі серйозні стосунки. По-друге, вона повинна бути такою ж яскравою, неординарною і товариською, як сам чоловік. Так що, дівчата, якщо ви закохалися саме в такої людини, то варто відповідати всім вимогам, щоб привернути його увагу.

В сім'ї

Чоловік Водолій-Бик схильний до стабільності в побуті і прихильності до сім'ї. Його можна з упевненістю назвати зразковим сім'янином, але тим не менш необхідно давати такому чоловікові можливість побути на самоті. Водолію-Бику це потрібно, щоб привести думки в порядок і налаштуватися на творчий лад. Будь-які зміни такі люди сприймають позитивно і, більше того, навіть потребують них.

Водоліїв-Биків можна охарактеризувати як уважних до партнера супутників життя, але бажаючих приймати серйозні рішення самостійно.

У сексі

Це одні з небагатьох чоловіків, мало цікавляться сексом. Набагато важливіше для них почуття і натхнення, яке вони можуть породити. Дивно, що таких чоловіків відрізняє мала емоційність, принаймні, вони не прагнуть її проявляти. Тому, щоб досягти ідилії в інтимному плані, варто відчути внутрішній світ чоловіка, жити в гармонії з ним. І ось тоді щасливу супутницю Водолія-Бика чекає маса сюрпризів, експериментів і різноманітна сексуальне життя.

У кар'єрі

Як і багатьох інших чоловіків, Водоліїв-Биків цікавить матеріальне благополуччя. Але тут не все так гладко: зайва нетерплячість заважає їм досягти бажаного у визначені терміни, а імпульсивність – взагалі довести справу до кінця. Порада для всіх представників даного поєднання знаків: наберіться терпіння, і тоді фінансова спроможність сама знайде вас.

Сумісність з іншими знаками

 • Щур любить обіймати чільну позицію в союзі, чим викличе невдоволення чоловіка.
 • Бик: консервативність і прагнення до матеріального благополуччя стане відправною точкою досить міцного союзу. Про емоційності говорити не доводиться, але практична сторона стосунків здатна згуртувати двох людей.
 • Тигр: абсолютно несумісна пара, у них немає нічого загального, крім взаємного роздратування.
 • Кролик: хороший діловий союз. Вони подібні взаєморозумінням і прагненням досягти результатів, але в любові зовсім не підходять один одному.
 • Дракон — особистість творча, навіть театральна, тому викликає роздратування у практичного Бика. Пара несумісна ні в особистому, ні в діловому відношенні.
 • Змія може причарувати такого чоловіка, але ненадовго. Їхні дороги, швидше за все, розійдуться в найближчому майбутньому.
 • Кінь схожа з Биком своєю працьовитістю, але дивляться вони в різні боки. Чоловік не потерпить лідерства жінки в професійному плані.
 • Коза примхлива, і її коханий не стане терпіти таку рису характеру.
 • Мавпа дуже мінлива, щоб побудувати міцні відносини з Биком, але така пара хвилі може комфортно існувати в літньому віці.
 • Півневі необхідно працювати над такою рисою характеру, як лінь. Стосунки можуть скластися, якщо жінка докладе великі зусилля в роботі над своїм розвитком в особистому та професійному планах.
 • Собака: їх загальна і, мабуть, єдина риса – працьовитість. Якщо відносини між Биком і Собакою виникнуть, то будуть будуватися саме на ньому.
 • Свиня — одна з небагатьох, хто здатний створити міцний союз з таким чоловіком. Непорозуміння у цій парі також не уникнути, але все можна подолати, якщо є любов і пристрасть.

Що стосується західного гороскопу, то найбільш щасливий союз може скластися з Рибами, Стрільцями, Водоліями, Козерогами, Близнюками, Скорпіонами і Левами.

Трохи гірші справи з Овнами, Тільцями і Вагами. Ну а з Раками і Дівами Водолію-Бику не по дорозі зовсім.

Підводячи підсумок, варто зазначити, що чоловіки такого поєднання знаків складні, але цікаві. У них криється безліч граней, і їм потрібна відповідна супутниця життя. Але та жінка, яка виявиться в силах завоювати Водолія-Бика, стане найщасливішою за надійною спиною чоловічий. Спільне життя партнерів виявиться сповненим любові, різноманітного сексу і абсолютної стабільністю.

Детальніше про чоловіків Водоліїв ви дізнаєтесь із наступного відео.