Телець, Козеріг: сумісність в любові і сімейного життя

Астрологічний прогноз на сумісність знаків допомагає не тільки визначити, кого слід обрати партнери, але і визначити свої сильні і слабкі сторони. В залежності від людини поруч різні переваги та недоліки можуть виявлятися яскравіше або, навпаки, врівноважуватися партнером. У випадку з Тільцями і Козерогами, які обидва належать до земної стихії, їх союз обіцяє бути досить гармонійним, любов – міцною, а дружба відданою. Однак вони обидва неідеальні, і є аспекти в їх особистостей і відносинах, на які потрібно звернути особливу увагу.

Характеристика знаків зодіаку

Перш ніж говорити про сумісність знаків, потрібно зупинитися на докладній характеристиці кожного з партнерів.

Жінка Телець зазвичай меланхолійна і задумлива, але, загалом, надзвичайно приваблива. Цю жінку оточує ореол загадковості, оскільки вона не любить до кінця відкриватися людям і дуже незалежна. Їй подобаються інтелектуальні розваги, читання книг, перегляд наукових передач. Також вона тонко відчуває музику і нерідко має потребу навчитися грі на якомусь інструменті. Тому це часто цікаві співрозмовники з широким кругозором. У жінок Тельців багато шанувальників, як раз тому, що вони не прагнуть привернути нічиєї уваги. Крім того, вони часто дружать з представниками протилежної статі. Кокетство їм не властиво.

Чоловіки Тельці звертають на себе увагу тим, що не цікавляться спортом і галасливими зборищами. Зате їх приваблює мистецтво, особливо фотографія і музика. Їм комфортніше спілкуватися в невеликих компаніях людей, де їхня думка буде почуте і зрозуміле. Тельці рідко бувають экстравертами. Однак їх не назвеш відлюдниками. Просто вони повільні і мають флегматичним темпераментом, тому їм потрібно багато часу на розгойдування і побудова відносин з людьми. Однак варто дати їм шанс, і вони приємно здивують. Їх надійність і сталість часто залучають до них людей.

Всім земним знакам подобаються стабільність і консерватизм, але Тельці – найбільш легкі на підйом з усіх цих знаків. Часто потребують нових знайомствах і яскравих відчуттях, особливо в юності, коли з них фонтаном б'є чуттєвість і прагнення зануритися в романтичні пригоди. В цю пору представники цього знака обох статей схильні до нещасних влюбленностям. Це тішить їх природну схильність до меланхолії. Однак виростаючи, Тельці переймаються великою повагою до самих себе і вважають за краще не витрачати час на ні до чого не ведуть відносини і людей, які не звертають на них увагу. При цьому з колишніми коханими зазвичай підтримують хороші відносини.

В цілому, Тельці досить спокійні і врівноважені. Зрідка у них бувають напади люті і сказу, коли вони трощать все навколо, як справжні бики, але це триває недовго і незабаром проходить.

Однак у такі хвилини краще не потрапляти їм під руку. Вони можуть наговорити того, про що потім пошкодують, але відносини будуть зруйновані.

Тельці зазвичай вчаться добре, швидко запам'ятовують інформацію, особливо якщо їм це цікаво, і вміють її аналізувати. Однак володіють середніми здібностями. Не мають природної схильності ні до точних, ні до гуманітарних наук, тому в подальшому можуть присвятити себе чого завгодно.

Тельцям важлива стабільність і комфорт, тому вони воліють затишок власного будинку далеких подорожей і екзотичним країнам. Хороший заробіток і надійна постійна робота для них в пріоритеті. В тривалих відносинах їм важливо міцне плече поруч і схожі думки і плани на життя, тому що Тельці по натурі не реформатори і не будуть нікого перевиховувати.

Козероги жінки дуже вибагливі. Справляють враження відкритих і товариських людей, але вони завжди насторожі і мало кому довіряють. Про свої проблеми воліють не говорити і в складній ситуації часто замикаються в собі. У колі людей, безумовно заслуговують на довіру, як правило, лише члени сім'ї. Козероги наполегливо працюють у досягненні своїх цілей, але ніколи не стають трудоголіками. Незважаючи на те, що такі дівчата дуже відповідальні та пунктуальні в роботі, вони завжди знаходять час, щоб провести його з сім'єю і друзями. Козероги реалистки і дуже честолюбні. Часто чудово навчаються в школі і мають схильність до наукових досліджень. Добре можуть себе проявити і в спортивній діяльності, хоча воліють єдиноборства командних ігор.

Як і жінки Козероги, чоловік Козеріг дуже працьовитий і амбітний. Завдяки своїй наполегливій роботі і потужному чарівності сильної особистості він легко досягає свого в кар'єрі та особистому житті. Це хороший сім'янин і надійний друг, оскільки він чесний у відносинах, вірний і не схильний піддаватися обмовам та пліток та все вирішує сам. Він здравомыслящ і прагматичний.

Сім'я і діти завжди для нього в пріоритеті. Він годувальник – з тих, що працюють, щоб забезпечити сім'ї гідне існування. Проте іноді може страждати надмірною скупістю. Економність, на жаль, є рисою його характеру навіть тоді, коли заробіток дозволяє ні в чому собі не відмовляти.

Іноді Козероги можуть здатися надто обмеженими. Їм нелегко прийняти відмінну від їхньої точки зору, і вони будуть сперечатися і сперечатися до останнього.

Завзятість і навіть впертість Козерогів може відлякати, проте в союзі з іншими знаками землі встановлюється повне взаєморозуміння.

Плюси і мінуси

Привабливість Козерогів і Тельців – в їх надійності і консерватизм: так, їх буває складно переконати, зате вони, швидше за все, не підведуть. Однак цей же консерватизм іноді і заважає у спілкуванні з ними, оскільки Козероги і Тельці часто не схильні йти на компроміси. Основною характерною рисою обох знаків є впертість.

Працьовитість і стійкість цих знаків допомагає їм досягати певного рівня життя і підтримувати його. Успіх у кар'єрі дуже важливий для них. Їм дуже важливо жити у великому красивому будинку і облаштовувати його. Тельці наповнюють будинок красивими і приємними оку дрібницями. Козероги більш аскетичні в побуті: не люблять метушні деталей, але вкладаються в якісну обробку приміщень, дорогу і міцну меблі і т. д.

Тельці товариські і володіють хорошим почуттям гумору. Їх легко помітити в невеликій компанії, але в натовпі вони не відчувають бажання привернути загальну увагу. Це добрі і дбайливі люди, які, тим не менш, не зазнають тиску і взбесятся, якщо помітять, що їх намагаються використати. Краще спілкуватися з людьми, які мають поступливим характером і схожими поглядами на життя.

У тому, що стосується різних життєвих ситуацій, вони вміють чекати. Їх терпіння часом здається невичерпним.

Козероги більш невпевнені. Їм необхідно навчитися цінувати себе, а зробити це набагато легше з надійним і розуміючим партнером. Іноді Козероги бувають занадто зацикленими на матеріальних благах і здаються меркантильними. Це не так, гроші – далеко не все в житті для представників цього знака, проте відіграють важливу роль. Песимістичність і схильність до смутку, що часто зустрічається серед Козерогів, але вони не люблять скаржитися. Невпевненість у собі є для них величезною мотивацією до самовдосконалення.

Іноді Козероги можуть бути деспотичны і нетерпимі до недоліків і слабкостей інших людей. Схильні нав'язувати свої бажання і погляди.

У Тельців періодично бувають спалахи люті, а у Козерогів – напади песимізму. Ці знаки іноді страждають меланхолією і невпевненістю в собі, і їм потрібен хтось, хто б врівноважував ці недоліки їх характеру.

Особливості союзу

Козероги і Тельці в цілому формують гармонійні відносини і добре розуміють один одного, оскільки мають схожі темпераментами. Загальні інтереси і терпіння один до одного гарантують чудові стосунки.

У дружбі

Якщо між Козерогами та Тільцями не спостерігається взаємного тяжіння, ці знаки прекрасно ладнають в якості друзів. Тельці в даному випадку виступають ідейними натхненниками союзу та пропонують цікаві теми для розмови або варіанти проведення часу. Козерогам подобається вдачу Биків. Крім того, схожі темпераменти сприяють взаєморозумінню. Між цими знаками цілком може розвинутися справжня дружба, в якій кожен щиро піклується і дбає про інше.

В любовних відносинах

Хлопець Телець рідко буде ініціатором їх відносин, і Козерогові доведеться серйозно попрацювати, щоб його зацікавити. Чуттєвий і розумний Телець рідко залишається без уваги протилежної статі. У любові чоловіки Тельці привертають увагу жінок своєю неординарною особистістю. З-за своєї замкнутості і стриманості вони можуть здатися мрійниками і романтиками. Часто так і є, але мріють Тельці про цілком зрозумілих матеріальних благах. Цьому знаку складно виражати свої емоції, і вони не втоплять кохану в компліментах, зате завжди будуть поруч, щоб допомогти. Красиво доглядають, висловлюючи свої почуття у вчинках, а не словах.

При цьому його приваблюють дівчата веселі, легкі і кокетливі, тобто повна протилежність йому самому. Але так буде лише до зустрічі з Козерогом. Її неприступність і незалежність пробудять у ньому бажання завоювати її. Якщо у них є спільні інтереси, Козерогові легко зачепити Тільця. В подальшому на базі схожих темпераментів і цінностей складеться прекрасний гармонійний союз.

Тельці – чуттєві і в міру романтичні. Однак вони скоріше виберуть господарського і врівноваженого партнера, ніж надихаючого їх естетичні почуття. Козероги більш холодні й стримані у всьому, що стосується любовних відносин, тому їх такий розклад цілком влаштовує. Крім того, їх холодність буде, як не дивно, запалювати Телят, яким захочеться розбудити в них бажання та інтерес до себе.

Відносини будуть розвиватися довго і неквапливо, оскільки представники обох знаків не люблять поспішати і завжди віддадуть перевагу перевірити свої почуття. Між ними відбудеться багато побачень, перш ніж дозріє рішення дозволити своїм відносинам перетворитися в щось серйозне і почати жити разом або укласти шлюб.

Щоб закохати в себе Козерога, Тельцям достатньо бути самими собою. Козероги по натурі схильні страждати невпевненістю в собі і надто зациклюватися на роботі. Тому дівчина Телець має відволікти свого партнера від неприємних думок. Тельці часто виступають лідерами в цьому союзі, штовхаючи відносини вперед. Іноді між представниками двох знаків починається боротьба за владу, оскільки не одному не подобається бути веденим. Щоб любовний вогонь між ними не гас, Тельцям і Козерогам доведеться навчиться йти на компроміси. Втім, володіють спокійним темпераментом і здатністю міркувати розсудливо, це звичайно не викликає у них труднощів.

Дівчина Телець зазвичай приваблива і має багато шанувальників. Їх приваблює її врівноваженість і сильний, але в той же час добрий характер. Однак якщо вона не хоче відлякати свого обранця Козерога на початковому етапі їх спілкування, краще не афішувати свою популярність. Козеріг може впасти в прострацію, а потім віддати перевагу відійти в сторону.

Робота і секс

Робота і сексуальне бажання в життя Тельців і Козерогів пов'язані дуже тісно. Для них важлива матеріальна сторона життя та їх кар'єра. Коли все гаразд у професійній сфері, то Тельці і Козероги сповнені енергії і сексуального бажання. Однак варто чомусь піти не за планом, як це сильно б'є по їх лібідо.

Гармонія в ліжку для цих земних знаків можлива тільки тоді, коли всі ділові проблеми вирішені і приведені в порядок. Тоді до них легко повертається колишня зацікавленість. Цей аспект може дратувати представників інших знаків, наприклад, пристрасних Скорпіонів або чуттєвих Ваг, проте між Козерогами та Тільцями з цього приводу не відбувається ніяких непорозумінь. Ці знаки прекрасно розуміють почуття іншого партнера з цього приводу і готові стримувати свої бажання до більш сприятливих часів.

В побуті

У сімейному житті союз двох знаків можна назвати майже ідеальним. Тельці і Козероги задовольняють один одного як коханці і співрозмовники, дотримуються схожих цілей в житті і врівноважують недоліки один одного. При цьому між ними є досить багато спільного.

Шлюб їх може іноді омрачаться сварками і скандалами, викликаними консервативністю обох знаків. Ці земні знаки не звикли міняти свої звички, весь час чекаючи, що це повинен зробити їх партнер. Однак обидва швидко випускають пару і легко миряться.

Будинок Козерога і Тельця повинен бути великим, оскільки обидва в парі люблять особистий простір і комфорт. При цьому, незважаючи на те, що Телець, швидше за все, буде наповнювати будинок симпатичними дрібничками, необґрунтована розкіш не характерна для цієї пари. Головне, щоб будинок був просторим, на совість побудованим і функціональним.

Союз пари стане ще міцнішим, якщо їм вдасться знайти спільне хобі. Часто сім'ї Тельців і Козерогів разом подорожують, вибираючись на відпустку куди-небудь ближче до природи, або ведуть спільний бізнес. Спільне заняття забезпечує інтерес один до одного до кінця життя.

Козероги і Тельці – вірні дружини. Їхні почуття одне до одного постійно горять рівним полум'ям, періодично переживаючи злети і падіння. Сім'я і діти перебувають у центрі світу. Такі пари стають хорошими батьками, які зазвичай заводять більше однієї дитини. Тельці і Козероги – відповідальні і строгі батьки, які однак занадто захоплені власною роботою і один одним, щоб придушувати свободу своїх дітей. З віком у них може виявитися бажання нав'язувати свої погляди у відповідальні моменти життя дітей, наприклад, при виборі кар'єри або партнера.

В такі моменти, Тельцям і Козерогам не варто забувати, що їх діти вже дорослі люди, мають право жити власним життям і приймати самостійні рішення.

В ліжку

Тельці і Козероги прекрасно сумісні в ліжку. Тельці дуже велелюбні, але не схильні до екзотичних експериментів. Козероги довго підтримують сексуальне бажання до одного єдиного партнеру, і для них кількість не важливіше якості.

У союзі Тельців і Козерогів Тельці будуть більш ініціативні і винахідлива в плані ліжку. Швидше за все, будуть вірні одне одному до кінця життя і сексуально активні аж до поважних років.

Як би те ні було, у відносинах Тельців і Козерогів сексуальне бажання – не ключовий елемент. Їх буде тягнути один одному в плані дружньому і інтелектуальному, що гарантує міцність цієї пари навіть тоді, коли якість або кількість сексуального життя не задовольняє одного з партнерів.

В роботі

Тельці і Козероги – справжні роботяги, дуже працездатні і часто ніжно люблять свою справу.

Коли робота по-справжньому захоплює один або інший знак, важливо, щоб інший зберігав баланс і повертав його до сімейної і любовної життя. Козероги і Тельці цінують таку увагу до їх персон.

З колегами у того й іншого знака завжди прекрасні відносини. Люди навколо цінують професіоналізм, врівноваженість і прагнення триматися подалі від офісних чвар. Тельці підкорюють своїм почуттям гумору і неупередженістю, а Козероги – відстороненої професійністю.

Козероги здатні займати керівні посади. Досить вперті й енергійні, щоб скеровувати інших людей. Не схильні скаржитися і озвучувати свої похмурі передбачення можливої невдачі, вважаючи за краще залишити їх для розмов з сім'єю. Тому вони справляють враження сильного, впевненого в собі керівника. Часто працюють більше всіх у колективі, чим заслуговують загальну повагу.

Тельці – прекрасні виконавці, їм можна довірити будь-яку справу і знати, що вони не підведуть. Але з-за їх повільності управлінські посади – не їх коник. Амбітні і не дурні, і часто домагаються великих успіхів у кар'єрі, але безпосередня взаємодія з командою воліють доручити комусь іншому.

Часом Тельці здатні на оригінальні задуми та рішення. Якщо вони володіють багатим досвідом у певній професійній сфері, розвинена інтуїція їх рідко підводить. Завдяки їх впертості, Тельцям часто вдається побачити свої ідеї втіленими в життя.

У професійній сфері Тельці і Козероги добре проявлять себе в економіці і в банківській сфері. Козерогів можуть вийти талановиті політики, політологи і топ-менеджери. Їм подобається бути в гущі подій, тому з них виходять чудові організатори.

Тельці мають прекрасним аналітичним розумом, що дозволяє їм проявити себе в багатьох областях, наприклад, в ролі історика або філософа. Чудово працюють на самоті. Незважаючи на те, що іноді вони здатні на нестандартні ходи, реклама і мистецтво – найчастіше не їх сфери.

Над чим слід попрацювати у відносинах?

Щоб зрозуміти, над чим Тельцям і Козерогам варто задуматися в своїх відносинах, їм потрібно тверезо оцінити свої слабкі та сильні сторони. Козероги не завжди праві, і якщо Телець починає трощити все підряд, то, можливо, це тому, що ви його не слухаєте і не приймаєте в розрахунок інша думка.

Тельці іноді впадають в лють, яка чи порівнянна з розмірами трагедії. Їм варто дорахувати до десяти, і вони зможуть помітити, що нічого страшного не сталося, і немає нічого, що здатне змусити їх відмовитися від близької людини, тобто, Козерога.

Сильні характери є, з одного боку, джерелом їх постійного тяжіння один одному, але також і часом заважають побудувати повноцінний діалог. Цим земним знакам необхідно зрозуміти, що тиском не завжди можна добитися гарного результату.

Їм варто не забувати про те, що вони цінують у партнера – його впевненість, енергійність і прагматичність, у випадку з Козерогом, і врівноваженість, доброту і вірність, коли мова йде про Тільцях. Жоден інший знак не зможе забезпечити їм такий же гармонійний союз, повне взаєморозуміння і комфорт.

Обидва знака так чи інакше розуміють, що іноді бувають дуже педантичні і схильні чіплятися за минуле і свої звички, які вони вважають втіленням непорушної істини. Володіючи цим знанням, знаки повинні прагнути викорінити цей недолік. Їм варто іноді відмовлятися від звичного побуту на користь подорожей і нових емоцій. Незважаючи на те, що Козерогам важко дається вихід із зони комфорту, зміна обстановки може надихнути їх на нові подвиги в області роботи і особистих відносин. Якщо Козеріг зауважує, що його партнер-Телець почав впадати в легку меланхолію, то несподіваний сюрприз, еротичний масаж або невелика поїздка можуть розвіяти цю тугу.

Ще більше про сумісність Тільця і Козерога дивіться у наступному відео.