Сумісність Близнюків в любові і дружбі

Легкі на підйом і завжди в юні душі Близнюки вміють знаходити в житті тільки хороше і щиро цьому радіти. Багато знаки сумісні з Близнюками завдяки тому, що вони точно знають, що щастя поруч. Іноді вони здаються легковажними, і може сформуватися уявлення, що вони живуть тільки сьогоднішнім днем. Знаком керує Меркурій, планета інтелекту і осмислення.

Характеристика

Близнюки відрізняються інтелектом, легко засвоюють інформацію і швидко навчаються новим навичкам. Представники цього знака непостійні, їх думка може змінюватися дуже часто, оскільки на них впливає повітряна стихія. З ними не буває нудно, вони товариські, відрізняються розвиненою фантазією.

Люблять кидатися гучними словами, але намагаються уникати відповідальності. Сприймають події навколо себе лише поверхово, не заглиблюючись у деталі.

Представники повітряної стихії з легкістю відмовляються від своєї думки, тому можуть обдурити очікування навіть самих близьких людей. Близнюки легковажно розпоряджаються фінансами. В душі ці люди прагнуть до ідеалу, але не можуть дати визначення цьому поняттю. Близнюки не схильні довіряти оточуючим і часто відчувають себе чужими у будь-якому суспільстві.

Близнюки першої декади (з 21 по 31 травня) досить прагматичні і раціональні. Ця особливість пояснюється тим, що на них впливає попередній знак. У дитячому віці такі люди проявляють свої таланти у багатьох сферах, але з віком часто відмовляються від колишніх занять. Близнюки першої декади досить амбітні і намагаються вибрати саму престижну роботу. Часто ці люди зайняті пошуком сенсу життя.

Близнюки другої декади (з 1 по 11 червня) більш підвладні впливу Меркурія. Ці люди завжди мають свій погляд на ситуацію, не звикли слухати чужих рекомендацій і порад. Саме з цієї причини їх життя досить насичене, але часто наповнена проблемами. Особистості, які з'явилися на світло в цей час, просто не мислять себе без постійної зайнятості, але постійно намагаються знайти щось краще, тому не можуть займатися чимось одним тривалий час. Це прагнення знайти ідеал поширюється і на особисте життя, тому вони часто міняють партнерок.

Близнюки третьої декади (з 12 по 21 червня) легко заводять корисні знайомства і орієнтуються в хаотичному потоці життєвих змін. Ці люди здаються справжніми щасливчиками. Вони оптимістичні, життєрадісні і цікаві. Головна особливість людей, народжених в цей час – безкорисливість.

Вони без праці позичають значні суми грошей і часто забувають вчасно вимагати повернення коштів.

Позитивні риси

Близнюки користуються будь-якою можливістю для розвитку свого інтелекту. Вони часто вибирають такі розваги, які допоможуть їм у досягненні цієї мети. Близнюки можуть швидко адаптуватися до нововведень і підлаштовуватися під новий лад.

Незважаючи на свою легковажність, представники знаку швидко орієнтуються в екстремальних ситуаціях, уміють зберігати тверезість розуму. Близнюки з легкістю вирішують важкі завдання, які багатьом не по силам.

Негативні якості

Найбільша складність при спілкуванні з представником повітряної стихії полягає в безвідповідальності. Близнюки часто порушують обіцянки, обманюють, якщо ситуація того вимагає. При цьому люди цього знака не мучаться від докорів сумління, не відчувають за собою вини. У пошуку пригод і різноманітності часто встряють у неприємності.

Ознаки закоханості

Близнюки самі розкажуть вам про свої почуття, ви помітите особливу довіру з їхнього боку. Закохані Близнюки роблять щедрі подарунки і всіляко демонструють свою зацікавленість. Така наполегливість і підвищену увагу здаються романтичними і милими, але це спочатку. У період відносин така легковажність по відношенню до фінансів може стати серйозним підґрунтям для непорозумінь.

Поведінка в дружбі

Найкращими друзями для Близнюків стануть Овни, Леви, Водолії і Ваги. Представники цього знака вірні друзі, з якими ви ніколи не занудьгуєте. Близнюки не підпускають близько нових людей, тому що занадто високо цінують свою зону комфорту. Правда, якщо ці люди все ж з ким-то зближуються, то їм буде складно відпускати цієї людини. Якщо Близнюки сваряться з друзями, то намагаються всіляко виправити непорозуміння.

Близнюки швидко спалахують і так само швидко остигають. Такі люди з легкістю піде на примирення першими. Представники знака не люблять визнавати свої помилки, тому майстерно перетасовують факти на свою користь.

Важливо зауважити, що Близнюки не брешуть, а просто не договорюють частина правди.

Близнюки дружать так, ніби крім конкретної людини більше нікого немає, але це триває лише до тих пір, поки на горизонті не з'явиться хто-то цікавіше. Дівчата і хлопці цього знака не вміють зберігати секрети. Їм просто неможливо втримати в собі інформацію.

Які вони в любові і шлюбі?

Близнюки в любовних відносинах дуже бояться відповідальності, тому побудувати з ними тривалі відносини досить важко. Партнери у Близнюків змінюються часто тому, що не всі здатні винести їх легковажності. Представники цього знаку можуть з легкістю не прийти на побачення з-за того, що просто про нього забули. Якщо Близнюки відчули, що ви якось обмежувати їх свободу, то швидко знайдуть привід закінчити відносини.

Близнюки уособлюють подвійність і непостійність у шлюбі. Навіть багаторічний союз не виправляє цих гострих кутів. Жінка або чоловік, які вирішили пов'язати своє життя з представником знака, повинні бути готові до сюрпризів, причому не завжди приємним.

Не варто намагатися обмежувати їх свободу, це може повністю зруйнувати відносини.

Близнюки добре підтримують порядок в будинку і дуже люблять дітей. Вони часто стають батьками-друзями, які завжди знайдуть потрібні слова і прийдуть на допомогу.

Взаємини на роботі

Представники цього знака не терплять сталості, часто міняють партнерів та місце роботи. У кар'єрі добре поєднуються Близнюки і Леви, рішучість друге здатна стрімко вивести бізнес на новий рівень. Близнюки шукають такого ділового партнера, який зможе захистити їх від мирської суєти. Близнюки з Рибами здатні вибудувати такий бізнес, який буде приносити стабільний дохід. Це обумовлено тим, що обидва знака не ставлять перед собою нездійсненних завдань.

Не варто поєднувати в роботі двох Близнюків. Вони позбавлені організованості, тому не зможуть успішно вести справи. Скорпіони надто самовпевнені, тому будуть придушувати своїх колег Близнюків. Для того, щоб представники знака добре працювали з Водоліями, варто підключити до справ практичну Діву. Близнюки не зможуть витримати напору Тельців, останні будуть занадто сильно їх обмежувати.

Сумісність

При взаємодії з іншими знаками зодіаку Близнюки проявляють свою легковажність. Вони можуть почати близькі взаємини і тільки потім зрозуміти, що партнер їм не підходить. Представники стихії Вогню можуть побудувати успішні відносини з представниками знаку. Правда, тільки час покаже, наскільки такі відносини будуть міцними і тривалими. Знаки стихії води можуть стати для Близнюків занадто складними і їм даремно не захочеться розбиратися в їх надрах душі.

З Овнами

Такий союз нестабільний, обидва його учасника можуть різко та безпідставно змінювати свою думку. Ідеальне поєднання і взаємна тяга може змінюватися періодами тотального роздратування і холоду. Поєднання планет-покровителів не змусить пару нудьгувати, вони будуть боротися за лідерство, але при цьому відчувати одне одного дуже сильні почуття. Якщо ці два знака прийняли рішення про створення сім'ї, то відмовити їх буде неможливо.

З Тільцями

Тельці є досить організованими і стабільними по своїй натурі. Це досить чуже для Близнюків, які вважають свободу головною цінністю в житті. Настільки різні погляди на прості речі викликають непорозуміння і дрібні конфлікти ще на початку відносин. Вдалий шлюбний союз можливий, тільки якщо люди дійсно люблять один одного і готові пережити разом всі непорозуміння.

З Близнюками

Приємний і різносторонній роман може закінчитися так само швидко і несподівано, як і розпочатися. Представники знаку швидко чарують один одного, їм разом весело і цікаво. Цього цілком достатньо для спільного проведення часу, а от для сім'ї цього буде замало.

З Раками

Тим, хто знаходиться під заступництвом Місяця, буде складно зачарувати Близнюків з першого разу. Раки цінують стабільність і спокій в любові, чого точно не знайдуть у цих відносинах.

Роман цих знаків буде досить яскравим. Обумовлено це тим, що вони чудово розуміють один одного в ліжку.

У кінцевому рахунку, ініціатором розриву може стати Рак, який знайде такий союз дуже непевним.

З Левами

Леви досить яскраві і енергійні, це безсумнівно приверне Близнюків. Представники знаків не можуть знайти спільної мови. Леви спробують підпорядкувати Близнюків, що останнім явно не сподобається. Леви і самі будуть не раді конкурувати з партнером за увагу оточуючих. В результаті ці люди можуть залишитися друзями і підтримувати теплі стосунки після розриву.

З Дівами

Діва подарує представнику повітряної стихії якісний флірт і велику кількість позитивних переживань. Такі відносини цілком можуть привести партнерів в загс. Уїдливі жарти Дів можуть серйозно поранити добрих Близнюків. У такому випадку останні точно не залишаться осторонь і завдадуть удару у відповідь. Близнюки можуть дорікати своїх партнерів за приземленість і звичку розкладати все по поличках.

З Вагами

Ваги відрізняються скромністю, вони не люблять жити напоказ, їм по душі залишатися в тіні. Поява Близнюків в їх життя повністю змінить ситуацію. Обидва представника стихії Повітря створюють життєві драми, наповнені подіями і переживаннями, тому повної ідилії від таких відносин чекати не варто.

Партнери будуть навмисно провокувати конфлікти для того, щоб закінчити їх бурхливим примиренням.

Зі Скорпіонами

Представники водної та повітряної стихій добре гармонують і доповнюють один одного. Такі люди з легкістю побудують любовні стосунки, але ось для створення міцної сім'ї їм доведеться постаратися. Скорпіони ревниві та люблять все контролювати, легковажність партнера може провокувати спалахи люті.

Близнюкам буде важко звикнути до того, що хтось намагається контролювати кожен їх крок, вимагає від них звіту за кожен вчинок і порух.

Такі відносини, незважаючи ні на що, можуть закінчитися цілком вдалим шлюбом. Правда, таке можливо, тільки якщо обидва партнера перестануть намагатися змінювати один одного і підуть на компроміси.

Зі Стрільцями

Саме таку сумісність можна назвати повною і ідеальною. Стрільці мають нескінченний запас енергії, а Близнюки легкі на підйом. Така пара готова разом йти на різні авантюри, нічого не може стати для них перешкодою. Такий життєвий устой не змінять діти і побут. Партнери зможуть побудувати ідеальні сімейні стосунки, які будуть зрозумілі тільки їм двом.

З Козерогами

Представникам двох знаків буде важко залучити один одного і навіть просто зустрітися у природних обставинах. Козероги люблять проводити час вдома на дивані, Близнюків взагалі важко застати в рідних стінах. Для того щоб вибудувати відносини, доведеться запастися титанічним терпінням. Козерогові доведеться переглянути свої погляди на життя і почати боротьбу зі своїм занудством, яке Близнюки просто не зможуть стерпіти.

Якщо представники знаків зможуть піти на компроміси, то у них вийде дуже щаслива сім'я.

В таких відносинах не буде напруження пристрастей. Їх головним девізом стане повагу і розуміння.

З Водоліями

Представники стихії Повітря зможуть знайти спільну мову, теми для тривалого спілкування та загальні заняття. Планети-заступники наділили ці знаки різноманітними вміннями, вони обидва інтелектуально розвинені. Партнери не допустять, щоб їх відносини псували конфлікти через дрібниці. Партнери не схильні до надмірної ощадливості і не стануть робити спроби пригнічувати один одного.

Проживання під одним дахом допоможе перевірити почуття закоханих на міцність і справжність. Близнюки і Водолії відрізняються легковажністю і часто перемикають свою увагу з одного партнера на іншого. Але не варто квапити події і намагатися затягнути обранця в загс. Якщо почуття дійсно справжні, то сім'я буде міцною і дружньою.

З Рибами

Про сумісність таких знаків не може йти і мови. Риби дуже ранимі і чутливі, а Близнюки надто поверхові й легковажні. Такі люди завжди знайдуть про що поспілкуватися, Риби намагатимуться розгадати таємничу натуру партнерів, а ті, у свою чергу, будуть упиватися розповідями і історіями Риб.

Побудувати тривалі любовні відносини не вийде, бо психологічного комфорту тут не буде.

Поради

Для того щоб такий чоловік залишився з вами, не показуйте, що намагаєтеся його утримати. Близнюки є найбільш волелюбними, вони не зазнають тиску або тиску з боку партнера. Пам'ятайте, що представник цього знака ніколи не буде вашим повністю.

Як завоювати?

Близнюки дуже суперечливі, тому орієнтуватися на їхні уподобання – завдання не з легких. Представники повітряної стихії дуже влюбливі, люблять флірт і прекрасно цим володіють майстерністю. Близнюки отримують особливе задоволення від ведення любовних ігор.

Потрапити в центр уваги Близнюків просто. Навіть якщо сьогодні ви не в їх смаку, то на завтра їхня думка вже зміниться, і ви зможете знову спробувати щастя.

Із представниками знаку можна пробувати різні методи, від ігнорування до відкритого загравання.

Як утримати?

Пам'ятайте, що ще на початку відносин Близнюки намагаються перевести флірт в секс. Опиратися їхньому прагненню на практиці марно і безглуздо. Інтимні стосунки з цим знаком принесуть вам масу задоволення, а ось чеснота вони не оцінять.

Особливість Близнюків в тому, що ви ніколи не втримаєте їх зовнішністю або майстерними сексуальними іграми. Останнє зумовлено тим, що знак впевнений, що може розпалити пристрасть в будь-якому партнері. Близнюки оцінять ваш інтелект і особливі практичні навички.

Представникам знаку важливо спілкуватися зі своїм партнером на будь-які теми. Для утримання повітряного партнера варто особливу увагу приділити розвитку своєї ерудиції та інтелекту.

Близнюки не переносять сталості, їм подобається все нове. Для того щоб утримати увагу знака на собі, потрібно завжди бути для нього цікавіше інших.

Підтримуйте пристрасть до пригод, робіть сюрпризи і дивуйте цікавими подарунками. Останні обов'язково повинні мати практичну користь. Намагайтеся завжди підтримувати інтригу у відносинах, не розкривайте всі карти.

Близнюки не люблять зобов'язань, саме тому цінують в партнері самодостатність і самостійність. Не варто навантажувати представника знака своїми проблемами і просити вирішити їх. Насправді Близнюки легко допоможуть вам навіть в самому складному питанні, але це може значно зменшити їх інтерес до вашої персони.

Детальніше про Близнюках в любові дивіться у відео нижче.