Хлопчик Стрілець: характер, поради з вибору імені та виховання

Такий знак зодіаку Стрілець, відомий багатьом своєю суперечливістю. Народжені під ним відрізняються вражаючою запасом терпіння, але при цьому завжди прагнуть до пригод. Вони можуть бути занадто прямолінійними, але із-за своєї миролюбності не прагнуть нікого не образити.

Практично всі ці риси виявляються вже в ранньому дитинстві і доставляють батькам чимало проблем на всіх стадіях дорослішання дитини. І справа аж ніяк не в негативні сторони його характеру.

У цій статті ми розповімо про те, чого чекати в майбутньому, якщо ваш син народився в період з 22 листопада по 21 грудня. А заодно поділимося порадами, як правильно виховувати такого хлопчика, і яке ім'я йому підійде найкраще.

Характеристика

Незалежно від статі, маленькі Стрільці відрізняються підвищеним інтересом, із-за чого часто потрапляють у складні ситуації. Проявлятися ця риса починає, як правило, у самі ранні роки. Ледь навчившись повзати, малюк приступає до дослідження світу навколо нього.

Але простим цікавістю найчастіше справа не обмежується. Хлопчикам притаманне почуття гумору і любов до постійного веселощів. Це відбивається в сильній тязі до пустощів і розіграшів, які можуть доставити оточуючим чимало проблем.

Як тільки дитина підросте, його стає складно утримати в чотирьох стінах. Він прагне проводити більше часу на свіжому повітрі, перетворюючи природу в свою безмежну ігровий майданчик.

Сидіти на місці йому не дозволяє і підвищена товариськість. Вже в перші роки його життя ви помітите, що малюк не любить бути на самоті. За межами рідних стін хлопчики швидко знаходять спільну мову з маловідомими людьми і заводять з ними дружбу. Завдяки своїм товариськості і почуттю гумору хлопці-Стрільці мають велику кількість друзів.

Стрільці відрізняються гарною фантазією, яка завжди допомагає їм придумати собі заняття по душі. Також ця риса обумовлює тягу Стрільців до мистецтва з самого дитинства. Найчастіше вибране хобі супроводжує їх протягом усього життя, а іноді навіть стає основою для успішної творчої кар'єри.

Поставивши собі за мету, хлопці-Стрільці стрімко рухаються до неї, незважаючи ні на що. Не завжди така цілеспрямованість є позитивною якістю

Намагаючись досягти бажаного, Стрільці можуть пожертвувати іншими сторонами свого життя і навіть тим, що їм дорого. Ця риса супроводжує їх, як у дитинстві, так і на протязі всього життя.

Але не варто забувати про тваринний (за східним гороскопом), яке впливає на дитину. Наприклад, хлопчики, народжені в рік Собаки, більш потайливі і намагаються не доставляти оточуючим клопоту. В майбутньому Стрільці-Собаки стають більш відповідальними, ніж інші Стрільці.

Як виховувати

Виховання хлопчиків-Стрільців вимагає особливого ретельного підходу. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб впоратися з непохитним характером таких дітей.

Як вже було сказано вище, вони цікаві і схильні до пустощів. Не намагайтеся приборкати ці риси. Будь-які спроби утримати Стрільців на одному місці призведуть до нових проказам.

До того ж підвищену цікавість часто веде до шкоди для дитячого здоров'я. Батькам доведеться уважніше стежити за своїми чадами, щоб уберегти їх, особливо в ранні роки.

Не намагайтеся стримувати їх, це не дасть результату, краще забезпечте оточення. Сховайте небезпечні предмети, поставте на захист розетки, обмежте доступ до вікон і т. д.

Тим не менш постійно бути поруч ви не зможете. Особливо коли дитина підросте і вийде за межі рідного дому. Вам доведеться звикнути до частих синців, подряпин і іншим травм на свого сина. Сам же хлопець не буде надавати їм великого значення.

Правда для цих дітей завжди важливіше. Вони завжди намагаються бути чесними самі і вимагають того ж від оточуючих. Рекомендується частіше говорити їм правду. Дізнавшись про обман батьків, маленькі Стрільці дуже засмутяться.

Для них більш кращою є гірка правда, ніж солодка брехня.

Однак тут у справу вступає суперечливість Стрільців. Діти розповідають правду, але люблять її прикрасити. А жива уява дозволяє виставити фантазії у вельми правдоподобном світлі.

Стрільці дуже волелюбні, і це виражається практично у всіх аспектах їхнього життя. Треба з дитинства привчати їх до дотримання загальноприйнятих норм і правил, щоб вони якомога рідше нехтували ними для досягнення своїх цілей.

Також вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб привчити дітей до охайності. З-за своєї нелюбові до монотонної роботи вони не дуже-то люблять прибирати за собою.

А щоб направити енергію і активність у потрібне русло, слід віддати хлопчика-Стрільця в яку-небудь спортивну секцію, де він зможе реалізувати весь свій потенціал і розтратити надлишок фізичних сил.

Але рухливі заняття – не єдине, що приваблює дітей. Можливо, в дитячі роки Стрільці не дуже люблять читати, зате підлітки завжди знаходять собі поживу для розуму. Це може бути художня література або навіть праці з філософії та психології. Або любов до читання може замінити тяга до якого-небудь іншого мистецтва.

Ще одна річ, до якої вам доведеться привчати свого сина – вміння правильно витрачати гроші. Стрільці схильні до марнотратства. Хлопчику потрібно пояснити, яким важко заробляються гроші.

А якщо ви вирішите покарати сина за щось, у вас повинна бути вагома причина.

В будь-якому віці Стрільці болісно сприймають несправедливість і можуть надовго затамувати образу.

Тому, перш ніж призначити синові покарання, доступно поясніть йому, з якої причини це робите. Якщо ж зопалу звинуватили його в чомусь, краще вибачтеся.

Імена для хлопчиків-Стрільців

Незважаючи на всю складність характеру, Стрільці мають безліч позитивних рис. Підібравши хлопчикові невідповідний ім'я можна перекреслити більшу їх частину.

Ми розповімо про найпоширеніші імена, які, навпаки, посилять риси і позитивно вплинуть на загальний характер дитини.

  • Олександр – старовинне благородне ім'я, яке підходить Стрільцям як не можна краще. Багато в чому тому, що воно підкреслює їх основні позитивні якості, а саме доброту і мужність. В майбутньому чоловіки зможуть досягти захмарних висот у кар'єрі, завдяки своїм талантам і стійкого характеру.
  • Артемій (або Артем) – додає Стрільцям впевненості в собі. Це якість разом з вродженою незалежністю дозволяє їм стати хорошими лідерами. В цьому їм також допомагають товариськість і уміння розташовувати до себе людей. На жаль, Артем-Стрільці занадто довірливі. Їм доведеться часто розчаровуватися через обманів. Але з віком вони навчаться не довіряти тим, хто цього не заслуговує.
  • Максим – гарне ім'я для Стрільця, якому судилося зробити наукову кар'єру. А допоможуть йому в цьому наполегливість, працьовитість та аналітичний склад розуму. Ви виявите схильність дитини до точних наук вже в ранні роки. І якщо йому це сподобається, він зробить все, щоб домогтися успіху.
  • Ярослав – ще одне ім'я, яке обіцяє успіхи в кар'єрі. Звичайно, воно знижує товариськість Стрільців, але наділяє їх інтелігентністю і безконфліктністю. До того ж, ви самі зможете переконатися, що Ярослави-Стрільці – найчесніші люди в світі.

Так само ви не помилитеся, назвавши свого сина, народженим під знаком Стрільця, Володимиром, Станіславом або Петром.

У висновку варто сказати, що хлопці-Стрільці – не прості за характером діти. Але вибравши їм відповідне ім'я і знаючи, як їх правильно виховувати, ви станете для них кращими батьками.

Гороскоп дитини, що народилася під знаком Стрільця, дивіться у відео нижче.