Як запечатувати торець нігтя гель-лаком?

Покриття нігтів гелевим лаком, виконане без порушень технології, здатне радувати вас від 2 до 3 тижнів, до того моменту, поки не відросте нігті і не прийде час для їх оновлення. Недотримання технології, відповідно, скорочує термін носіння манікюру до декількох днів. Як фахівцю нігтьового сервісу, так і того, хто самостійно, в домашній обстановці, займається фарбуванням нігтів, необхідно знати всі тонкощі процедури, в іншому випадку результат принесе почуття розчарування. Правильно запечатати торець (арку) нігтів гелевим лаком – це один з моментів, що ведуть до довгострокового носіння покриття лаком.

Що це таке?

Торцем є зріз вільної кромки нігтьової пластини. У зв'язку з тим, що наноситься не один шар манікюру, то незапечатанная арка просто робить доступними усі пласти гелевого лаку. Незакриті пласти гелю значно легше сколоти, ніж захищені. Запечатування арки – це фарбування вільного кінця нігтя з 2 сторін спочатку основою, потім гелевим лаком, і в кінці – фінішем. Іншими словами, це не один заключний процес, а комплекс операцій на кожній стадії.

Якщо дивитися з естетичної точки зору, одне з кіл, розташованих зріз виглядає вкрай непривабливо і різко кидається в очі. Плюсом запечатування арки нігтьових пластин є зникнення жовтуватого відтінку, пластини менше розшаровуються, на них рідше з'являються відколи. Здорові нігті дозволяють частіше робити манікюр, на відміну від тих, що вже зазнали етапами розшарування, і стали слабкими.

Як грамотно запечатати арку?

Розглянемо техніку запечатування покроково, оскільки сам процес складається з ряду важливих етапів.

Готуємо руки

Як би тривіально це не звучало, але перш ніж почати процедуру, потрібно зайнятися підготовкою рук: ретельно їх помити, зробити ванночку або накласти живильну маску, просочити маслом. Якщо ви бажаєте внести зміни в геометрію нігтьової пластини, тоді виконайте це ще до покриття гелевим лаком.

Запам'ятайте, що відразу ж по завершенні водних заходів накладати лак ні за яких обставин не можна. Нігті розм'якшуються, набувають пористість, і не в силах утримати щільне прилягання гелю до поверхні. Почекати хоч тридцять хвилин. У цей проміжок часу ви зможете підсунути і зрізати кутикулу або надати нігтям потрібну конфігурацію.

Обробка пластини нігтя

Перед нанесенням гелю лаку необов'язково запиливать нігті бафом. Це необхідно виконувати, тільки якщо нігтики надто сильно розшаровуються. В інших ситуаціях обробіть нігті м'якою пилою і покрийте знежирюючим засобом. Для шліфування краще вживати тканину без ворсу. Пильну увагу зверніть на краєчок нігтя, оскільки саме з нього починається відшарування гелю. До підданих обробці бафом пластин нігтів руками торкатися більше не можна. В завершенні цього етапу нігті обробляють знежирювачем.

Використання праймера

Для запобігання ламкості і крихкості нігтів, можете нанести на них праймер (грунтовку). Сохне засіб моментально, і гарантує найкраще зчеплення наступних пластів з нігтьової пластиною.

Праймер дозволяє знежирити, просушити і продезінфікувати пластину нігтя. Практикувати допускається як бескислотное, так і кислотне речовина виходячи з типу пластини.

Наносити грунтовку акуратно, щоб вона ні за яких обставин не опинилася на кутикулі і шкірних покривах близько нігтя.

База під гелевий лак

По завершенні виконання всіх вищеописаних заходів, необхідно взятися за нанесення основи. Це безбарвна тягуче речовина дозволяє не тільки зробити покриття довговічніше, але і оберігає нігті від ослаблення та пожовтіння. Підбирайте базу з включеними до складу біологічно активними речовинами або з доглядаючими складовими.

Товщина бази повинна бути дуже малої. Підсушити основу необхідно в спеціалізованій лампі. Липкий шар неодмінно видаляється. База протидіє вторгнення кольорового ензиму в нігтьову пластину. Найкраще намагатися базове покриття трошки ввести під стирчить край нігтя. Коли нігті сострижены надмірно коротко, і їх розміру недостатньо, щоб запечатати, значить, потрібно або відростити нігті або просто не сподіватися на бездоганну якість манікюру.

Запечатування торця гелевим лаком

Дана процедура включає в себе наступні етапи.

 1. Покладіть тонкий шар основного покриття.
 2. Візьміть кисть і опустіть її у звичайний гель. Видаліть надлишки рідини і обережно промажте крайку нігтьової пластини, тримаючи пензлик у перпендикулярному положенні, волосяним пучком до кінчика пальця. Це дасть можливість попередити відшарування манікюру від пластини нігтя.
 3. Просушіть базисне покриття в LED або UF-лампі протягом 2 хвилин.
 4. Нанесіть шар гелю лаку. Якщо рідина густа, то вистачить одного шару, якщо густоти недостатньо, знадобиться більше покриттів. Кожен просушіть в лампі.
 5. Нанесіть топ і висушіть його.
 6. За допомогою серветки без ворсу видаліть липкий шар.

Фінішний гель

По завершенні нанесення і просушування гелевого лаку, слід покрити нігті фінішним засобом. Шар фінішу повинен бути трохи вище товщини базового покриття. Від якості просушування фінішу безпосередньо залежить глянець нігтів. Спеціалісти з обробки нігтів кажуть, що краще нехай він буде пересушене, ніж недосушенный. Коли покриття недосушена, тоді спільно з видаленням залишків гелю зникне і глянець.

Тонкощі догляду

Після здобуття нігтями прекрасної форми і витонченого зовнішнього вигляду, дуже важливо подбати про них, щоб не сталося розшарування. Заради цього потрібно дотримуватися декількох рекомендацій.

 • Слід лімітувати користування гарячою водою на протязі першої доби після закінчення процедури. Не варто також відвідувати пляж або солярій.
 • Забороняється підпилювати нігтьові пластини. Якщо з'явилися якісь непрогнозовані фактори, необхідно цілком знімати гелеве покриття і виконувати всі операції знову.
 • Потрібно застосовувати рукавички у разі взаємодії з миючими засобами, грунтом, хімічними добривами. Це дозволить виключити забруднення нігтьових пластин, крім того, охоронить чутливі шкірні покриви рук.
 • Рекомендується підібрати час, коли слід походити без лакового покриття. Буде корисно зробити втирання масел, ванночки з парафіном. За допомогою цього нігтьові пластини стануть міцними, і тоді ніщо не нагадуватиме про їх ламкості і розшарування.

Корисні рекомендації

Зупинимося на деяких радах, які дають професіонали нейл-сервісу.

 • Ретельно витирайте пензлик і профарбовують арку без натиску, щоб не ламати голову, чому лак стікає на внутрішню сторону нігтя або запливає вгору непривабливим «валиком».
 • Тримати пензлик тільки перпендикулярно по відношенню до нігтьової пластини, а схвалення на запечатування рух робіть з лівого боку на праву або з правої сторони на ліву, але ніяк не знизу нагору або зверху вниз.
 • Щоб оберегти шкірні тканини під нігтями від попадання лаку, слід застосувати рідку стрічку.

На закінчення можна відзначити, що якщо строго дотримуватися технології, розуміти, яким чином запечатати торець нігтьової пластини гелевим лаком, і не допускати зношування покриття в результаті механічних впливів, то воно буде радувати вас довгий час.

Про те, як запечатувати торець нігтя гель-лаком, дивіться у наступному відео.