Що написати дівчині, яка подобається?

Часто так трапляється, що молодій людині складно продовжувати спілкування з дівчиною, яка йому сподобалася при знайомстві. У таких ситуаціях зазвичай заважає зайва скромність і сором'язливість, хлопець не впевнений у своїх силах, тому соромиться говорити дівчині про свої почуття і взагалі підтримувати з нею контакт. Іноді, навпаки, чоловік настільки самолюбство, що веде себе дуже напористо по відношенню до протилежної статі. Давайте розбиратися, що і як потрібно написати дівчині, щоб не тільки сподобатися їй, але і утримати її увагу.

Основні принципи спілкування з дівчиною

Оригінальність

Дівчата не сприймають банальності. Абсолютно нудно, коли з вигляду симпатичний молодий чоловік пише якісь банальні речі. Наприклад, «Привіт, як справи?», «Чим займаєшся?», «Як тобі спалося?» тощо. Очевидно, що коли ви довго перебуваєте у відносинах, це може виглядати як турбота. Але якщо ваше знайомство відбулося зовсім недавно, то такі обороти зовсім не доречні.

Важливо «зачепити» людини, щоб йому знову хотілося спілкуватися з вами, заходити в соціальні мережі, завжди бути на зв'язку. Будьте оригінальні. Не пишіть банальностей, придумайте щось незвичайне. Припустимо, «Сьогодні ти точно підкориш Всесвіт, доброго дня!» або «Нехай тобі присняться бузкові носороги в Африці». Нехай це буде дурістю, але вона буде від душі.

Питання і відповіді

Забудьте про односкладових питаннях. Підштовхуйте дівчину до спілкування. Не варто питати того, на що можна відповісти «Так», «Ні» або обійтися простим «Добре». Вам необхідно заманити дівчину, викликати його на діалог, значить, хтось повинен почати, нехай це буде саме молодий чоловік.

Спробуйте запитати щось, на що можна відповісти розгорнуто. Наприклад, «Які емоції у тебе викликав цей фільм?» або «Що ти думаєш про останній події в школі/інституті?».

Почуття гумору

Це ще важливіше. Чим ще можна привернути увагу, якщо не вдалим жартом? Звичайно, можна знаходити цікаві і піднімають настрій жарти в інтернеті. Але куди ефектніше буде вчасно показати своє власне почуття гумору. Не потрібно мислити шаблонно, просто подивіться на ситуацію з боку, придумайте свої якісь ситуації і дійте, але обов'язково з гумором.

Наприклад, якщо дівчина вийшла з мережі або довго не відповідає, краще не використовувати банальне «Ти де?». Спробуйте написати «В якій колодязь ти там провалилася?» або «Ти жива?».

Почуття міри

Не потрібно бути занудою. Так, в прямому сенсі. Не пишіть занадто часто, занадто багато і без особливого приводу. Безумовно, важливо підтримувати постійний контакт, але будь терплячої людини стане дуже напружувати ситуація, коли листування триває цілодобово. В кінцевому підсумку ви залишитеся за бортом. Тому необхідно залишати як собі, так і дівчині час на особисті думки, місце для особистого простору.

Захоплення

Дуже важливо зрозуміти, з ким ви маєте справу. Припустимо, ви ніколи не бачилися з дівчиною, отже, спільних тем для розмови у вас немає. Щоб почати діалог, потрібно знайти якісь подібності, або ваші захоплення, які можуть привернути увагу. Для цього уважно вивчіть її сторінку в соціальній мережі. Там можна знайти, наприклад, музичні уподобання жінки або, може бути, її захоплення за групами, до яких вона складається.

Грамотність

Для багатьох представниць прекрасної половини людства найважливішим чинником є вміння молодої людини звертатися зі словом. Тобто його грамотність, правильне і доречне вживання тих чи інших слів і понять. Ви справите позитивне враження на гідну й освічену дівчину, якщо у ваших повідомленнях будуть дотримані норми орфографії, пунктуації поставлені там, де це необхідно, а слова вжиті в потрібному контексті.

Як утримати увагу?

Крім того, що ви стали чудовим співрозмовником, вам потрібно зуміти зберегти увагу дівчини по відношенню до вас, змусити її захотіти спілкуватися з вами не тільки в інтернеті, але і в житті. Мало сподобатися їй за листуванням, треба бути на висоті і наяву.

 • Перш за все, необхідно знайти спільні інтереси. Це може бути все що завгодно: від фільмів до риболовлі, від гірських лиж до колекціонування старовинних книг. Спробуйте знайти об'єднує вас хобі, це підніме ваші відносини на новий рівень. А потім вже разом спробуйте щось нове, ризикніть зазнати якої-небудь незвичайної їжі або удвох подивитися фільм жахів, якого ви так боїтеся.
 • Фліртуйте! Коли вона побачить, що ви бажаєте продовження знайомства, точно не залишиться байдужою до вашим старанням. Завжди пишіть їй компліменти, але пам'ятайте про міру і знайте собі ціну. Важливо, щоб віддача була від обох.
 • Дайте їй зрозуміти, що постійно думаєте про неї. Навіть написане пізньої ночі повідомлення змусить її вважати, що думки про неї відвідують вас цілодобово. Безумовно, це буде приємно кожній дівчині.
 • У будь-якій справі важливо знати міру, а в спілкуванні з дівчиною – особливо. Не переборщуйте з постійними листуванням, це пригнічує будь-якої людини. До того ж нескінченний обмін повідомленнями не може призвести до вдалому становленню пари. Намагайтеся бути ненастирливим і прагнете до того, щоб і дівчина почала писати вам першою. Це однозначно буде вказувати на той факт, що ваші стосунки мають майбутнє.

Вдалі приклади

Звичайно, красиві слова зможуть залучити величезну кількість жінок. Однак куди важливіше не просто кидати компліменти в різні боки, а говорити правду, писати дійсно щирі і змістовні СМС-повідомлення. Тим більше якщо ви не хочете затримуватися на даному етапі відносин. Давайте розглянемо деякі приклади оригінальних листів.

  Повідомлення для знайомства з сподобалася дівчиною

  • «Сьогоднішній день ідеальний для нових знайомств. Тобі не здається, що воно відбувається прямо зараз?».
  • «Добрий день! Мене звати Олександр. Ми з вами перебуваємо в одній групі, думаю, у нас багато спільного. Не бажаєте познайомитись?».
  • «Привіт! Швидше за все, ви мене не пам'ятаєте, однак я не можу перестати думати про вас».
  • «Добрий вечір! Сьогодні на вечірці ти прекрасно рухалася, не бажаєш скласти мені компанію на завтрашньому святі?».

  Повідомлення-компліменти

  • «Сьогодні на вашій сторінці з'явилася прекрасна фотографія. Мені дуже подобається. Як у вас вийшло зробити подібний знімок?».
  • «Щодня поспішаю зайти в мережу, щоб насолодитися спілкуванням з вами».
  • «Мені цікаво спілкуватися з вами в інтернеті. Чекаю нашої зустрічі наяву».

  Повідомлення, які змушують посміхнутися

  • «Моє найприємніше заняття – думати про вас».
  • «Краща жінка Всесвіту провела сьогоднішній вечір зі мною».
  • «Не хочу, щоб хвилини нашого з тобою спілкування закінчувалися».

  Повідомлення-вибачення

  • «Хочу виправити те, що сталося. Обіцяю, що тобі сподобаються правки».
  • «Розумію, з-за мого характеру ти нервуєш. Обіцяю, тепер ти будеш спокійна».
  • «Не хочу втрачати тебе з-за такої дурниці. Прости».

  Як замінити «Привіт»

  • «Сьогодні ви така гарна, що я зовсім забув привітатися».
  • «У вас не знайдеться ниточки? Мені б хотілося поговорити з вами дружбу!».
  • Привітання на іноземних мовах підкреслять вашу індивідуальність. Наприклад, «Салют!».
  • «Здрастуй». Здавалося б, зовсім просте слово, але зазвичай його сприймають більше щастя, ніж банальне «Привіт».

  Повідомлення перед сном

  • «Не забувай про будильник! Робота чекати не буде».
  • «Пішов спати, щоб швидше настав день, коли ми зустрінемося».
  • «Спи міцно. Я буду охороняти твій сон».

  Повідомлення вранці

  • «Доброго дня, а я буду чекати вечора, щоб швидше обняти тебе».
  • «Я охороняв твій сон, а тепер буду забезпечувати тебе хорошим днем».
  • «Доброго ранку! Думав про тебе всю ніч».

  Типові помилки

  Багато дівчат зауважують, що їх відштовхують фрази в повідомленні на кшталт «Привіт. Як справи?». Вони вважають, що це заїжджено і зовсім не привертає уваги. Швидше за все, після цього повідомлення дівчина порве з вами всі контакти.

  Деякі представниці прекрасної половини людства особливо соромляться, коли молоді люди при знайомстві дозволяють собі всілякі вульгарні жарти та натяки сексуального характеру. Безумовно, це змушує задуматися про серйозність намірів хлопця.

  Використання різних жаргонів і нецензурних висловів також не призведе ні до чого хорошого. Принаймні, це неприпустимо в перші дні спілкування, коли люди можуть судити один про одного тільки по зовнішності або стилю письма.

  Не менш важливим фактором є дотримання орфографічних та граматичних норм української мови. Ваш убогий словниковий запас однозначно не призведе ні до чого доброго, а тільки погіршить ситуацію продовження знайомства з дівчиною.

  Недостовірні дані про вашої особистості точно не приведуть у захват жінку, коли обман розкриється і стане ясно, хто ви є насправді. Якщо ви бажаєте серйозних стосунків з гідною жінкою, ні в якому разі не обманюйте її неправдивою інформацією і підставними фото.

  Дівчата завжди звертають увагу на непомітні чоловічого ока деталі. Тому важливо привести в порядок свою станицю: додати правдиву інформацію про себе, виставити фото в тверезому стані, з добрим настроєм. Для правильного уявлення про вас в очах інших вкажіть ваші інтереси, хобі.

  «Привіт, давай знайомитись!» – так краще не писати, адже подібна форма не передбачає для відповіді слово «Ні». Отже, це поставить дівчину в скрутне становище, що миттєво відверне її від вас.

  «Швидше за все, моє повідомлення залишиться непрочитаним, але...» – подібні фрази демонструють найсильнішу непевність чоловіка і, як наслідок, опускають його значущість в очах жінки.

  «Може бути, я зовсім не в твоєму смаку» – напевно це сильно насторожить дівчину, адже звідки їй знати, хто перебуває за екраном монітора. Більш того, в тій же ситуації, адже інформації про співрозмовника так само не багато.

  У будь-якому випадку, при листуванні з дівчиною, яка вам сподобалася, важливо бути собою. Адже хто знає, може бути саме з нею вам вдасться побудувати прекрасну сім'ю.

  Про помилки в листуванні з дівчиною дивіться у відео нижче.