Які кольори змішати, щоб вийшов золотий колір?

У даній статті ми розглянемо, з яких квітів можна одержати золотий колір.

Золотий колір найбільш часто використовують для написання церковних ікон, картин, декорування житлових будинків і кімнат. Саме цей колір приваблює і манить своїм благородним сяйвом. Тому в більшості випадків над його створенням працюють професіонали, але його можна отримати і в домашніх умовах. Для цього знадобиться велике бажання, терпіння і фарби, а також наші невеликі поради по керівництву змішування правильних кольорів.

Які кольори змішати, щоб отримати золотий колір?

В основі базових кольорів лежать 3 кольори, від змішування яких і виходять різні відтінки. Золотий колір вважається одним з найскладніших колеров, який дуже важко відтворити. Адже мало просто отримати потрібний тон, потрібно максимально передати блиск благородного металу.

  • Найпростіший спосіб отримати золотий колір – це змішати жовту та червону фарбу. Додавати потрібно саме до жовтої панелі, краплина, щоб не переборщити. Причому співвідношення повинно бути приблизно 9:1.
    • Якщо використовувати занадто багато червоного кольору, то вийде просто світло-коричнева фарба або незрозумілий брудний відтінок. Виправити ситуацію буде важко. Можна спробувати додати білил, але вони далеко не завжди врятують ситуацію.
В основі золота лежить жовтий колір
  • Отримати більш чистий золотий колір допоможе комбінація з жовтого, білого і червоного кольорів. Причому червоний колір вводиться в останню чергу і в самому меншій кількості. Деколи для регулювання відтінку потрібна крапля чорного кольору.
  • До речі, при змішуванні жовтого і чорного кольору, можна отримати різні відтінки старого золота.
  • Відтінків золотого кольору дуже багато, тому вторинний колір може бути коричневим. Він допоможе зробити більш спокійний золотий колір. Але його також потрібно вводити дуже маленькими порціями.
    • Пограти з різними тонами золотого кольору можна, використовуючи різні комбінації кольорів. Наприклад, базовий жовтий колір вводите по 1% білого, червоного і коричневого відтінків, поступово додаючи більше потрібного кольору. Ось ця різниця в їх кількості і допоможе зробити різне візуальне відображення золота.
  • Професіонали підбирають необхідне правильне поєднання з допомогою спеціальних розрахунків і таблиць. В домашніх умовах змішування фарб для отримання необхідного золотого кольору здійснюється методом експериментів.
  • Є ще одна комбінація, що допоможе отримати більше золотисто-коричневий колір. В жовту фарбу потрібно ввести 10% червоної, синьої та білої фарби. Але знову ж таки, вводите за 1%, оскільки навіть велика дозування жовтого не допоможе виправити ситуацію.
Для блиску потрібно використовувати бронзову пудру

Важливо: Зазначимо, що ідеальний золотий колір вийде у разі, якщо базова фарба буде мати легкий перламутр і блиск. Тому можна додати до матовим фарбам окремо трошки перламутру. Відмінним рішенням стане бронзова або золота пудра. В такому разі її потрібно поступово вводити в просто жовтий колір.

Щоб отримати бажаний відтінок при змішуванні фарб, дуже важливо не боятися експериментувати. З першого разу досить важко вивести потрібний тон, тим більше у створенні такого складного, але розкішного колера. Потрібно брати вихідні кольору і пробувати їх змішувати до отримання золотого кольору.

Відео: Які змішати кольори, щоб отримати золотий колір?