Можна переглянути віддалений профіль ВКонтакте і як це зробити?

Як правило, Вконтакте видалені профілі недоступні для перегляду, але все ж є спосіб це виправити і про це ми розповімо в нашій статті.

Сторінка Вконтакті містить особисту інформацію користувача і тому здатна розповісти про нього дуже багато, особливо, якщо це активна людина. Так, можна подивитися, чим людина захоплюється, коли народився, чим цікавиться і яку музику віддає перевагу. А головне, тут можна подивитися його фотографії.

Але якщо раптом людина видаляє свою сторінку, то всі дані закриваються і замість звичного профілю відображається, що користувач видалив аккаунт. Однак, не варто засмучуватися, дізнатися дані все одно можна, а як це зробити, читайте далі.

Можна подивитися віддалену сторінку Вконтакте?

Сторінка видалена

Всередині самої мережі, так і різних сервісів, інформація про користувача зберігається, хоча при цьому для інших вона недоступна. Багатьох хвилює питання, чи дійсно можна подивитися дані віддаленого користувача чи ні? Відповідь однозначна — так, можна, але не завжди.

Як подивитися віддалену сторінку Вконтакте?

Отже, існує кілька способів, перегляду даних з віддаленою сторінки і всі вони дуже прості.

Спосіб 1. Кеш пошукових систем

Кожна пошукова система зберігає в базі дані всіх сайтів і створює їх резервні копії. Подивитися їх може кожен бажаючий! Відповідно, тут зберігаються і сторінки Вконтакте.

Варто сказати, що спосіб буде актуальним тільки якщо профіль видалений не так давно. Якщо це було зроблено давно, то, напевно, робот пошукової вже побував на ній і оновив інформацію.

  • Введіть в рядку пошуку адреса сторінки для перегляду
  • Вам завантажиться список сторінок, де шуканий адреса повинна стояти на першому місці
  • Далі натисніть на невеликий трикутник біля посилання на сторінку в списку натисніть «Збережена копія»
Збережена копія

Відкриється збережена сторінка і, можливо, вона буде як би ще не заблокована і можна буде подивитися на ній інформацію

Якщо профіль закритий від пошукових систем, то навряд чи спосіб у вас спрацює, тому що сторінка не індексувалася і відповідно пошуковику було нічого зберегти.

Спосіб 2. Перегляд сторінок в веб-архіві

Сайти в інтернеті постійно оновлюються, на них з'являється щось нове, при цьому якісь перестають працювати, а ще й приходять нові. Існують спеціальні сервіси, які відстежують всі дії сайтів і зберігають у своїх базах деякі з сторінок, і навіть цілі сайти. При використанні подібних сервісів теж можна подивитися дані з віддаленої сторінки. Їх використання здійснюється за наступним принципом:

  • Спочатку відкривайте сайт https://web.archive.org.
https://web.archive.org
  • Далі в спеціальній рядку вводимо посилання на сторінку, дані якої нам потрібно подивитися.
  • Якщо така сторінка вже завантажена в базу, то відкриється календар і потрібно буде вказати зручну дату. Тут показуються всі дні, за які копія була збережена. Виберіть потрібний день і копія відкриється.

Важливо відзначити, що веб-архів може і не знайти потрібних даних. Особливо це стосується свіжих сторінок, так що якщо профіль з'явився недавно, то шансів на те, що сервіс знайде потрібні дані — дуже мало.

Спосіб 3. Кеш браузера

Цей метод підійде для перегляду тільки якщо сторінка раніше вже відкривалася. Суть в тому, що в браузерах теж зберігаються копії сайтів. Вони роблять це для швидкого завантаження в майбутньому, щоб не довелося довго чекати. Так що якщо ви недавно були на шуканої вами сторінці, а потім раптом її видалили, то цілком можна поритися в надрах кешу браузера і пошукати її там. Така функція є практично у всіх браузерах, але ми розглянемо на прикладі Opera:

Перегляд у кеші
  • В першу чергу треба активувати режим "офлайн". Знаходиться він в налаштуваннях. Просто відзначте галочкою рядок — «Працювати автономно» і все.
  • Після цього скопіюйте адресу сторінки і вставте його в рядок браузера, ну і завантажте, звичайно.
  • Якщо копія сторінки збережена, то вона завантажиться.

На даний момент — це всі доступні способи перегляду видалених сторінок.

Відео: Як переглянути віддалену сторінку Вконтакте?