Що буде якщо зателефонувати на номер телефону 666, існує такий номер? Що означає, якщо в номері телефону є цифри 666: прикмети

У даній статті ми розглянемо, що означає комбінація цифр 666 і так вона страшна.

У нашому житті завжди є місце чогось містичного і надприродного, але тільки в тому випадку, якщо ми віримо в це. Міфи щодо номери 666 існують дуже давно і багато схильні вірити, що це всього лише чиїсь фантазії, але чи це так?

666 – це номер диявола?

666 – це містичний номер не дає спокою багатьом. Поєднання 3-х шісток завжди асоціюється з чимось поганим, злим і потойбічним. Але чи правильно ми розуміємо значення цих цифр і чи мають вони щось спільне з дияволом?

 • Дане число прийнято вважати зашифрованим ім'ям звіра Апокаліпсису. Згадується цей звір в Біблії.
 • Під цим самим звіром іноді мають на увазі антихриста. А він у свою чергу ототожнюється з тим, хто брехливо видає себе за Ісуса, тим, хто проти Ісуса. Якщо узагальнити, то антихристом називають того, хто проти християнської віри.
 • В давні часи було прийнято зашифровувати імена і представляти у вигляді певного числа. Кожна літера мала своє число і після складання всіх букв та їх числових значень, люди отримували якраз якийсь номер або число. Є припущення, що 666-це зашифроване саме таким чином ім'я.
Число диявола?
 • Що стосується номера диявола, то все дуже неоднозначно. Дійсно 3 шістки приписуються виключно нечистого і всьому, що з ним пов'язано, оскільки цифра 6 символізує розруху, незавершеність.
 • Незважаючи на це, немає чітких доказів про те, що дане число має якесь виключно негативний вплив на життя людини і планети.
 • Якщо говорити про те, що 666 – це номер телефону диявола, то варто уточнити наступне. Багато віруючих і навпаки невіруючі в це люди, які телефонували за даним номером, і всі вони говорять абсолютно різні речі. Хтось чує шум, хтось гудки, хтось стверджує, що йому відповідав сам диявол.
 • Вірить у це і перевіряти чи це – справа ваша. Але при цьому потрібно пам'ятати, що дуже багато залежить від того, як ми самі ставимося до даного номер і числа. Якщо наділяти номер 666 чимось містичним і надприродним, після дзвінка по ньому вас неодмінно наздожене щось, що ви обов'язково зв'яжіть з даними дією.

Існує чи номер телефону 666?

 • Звичайно ж, номер 666 є, він існує і цілком реальний. По ньому можна зателефонувати і найімовірніше крім тиші і потріскувань ви також почуєте чийсь голос або автовідповідач.
 • Дуже часто багато мобільні оператори використовують цей номер для різних платних послуг. Це можуть бути розваги, вікторини і т. д.
Дзвінок на 666
 • Важливо знати, що є країни, в яких номери телефонів мають лише 3 цифри, а не звичні для нас 5-6. У такому разі відповідь також очевидна і логічний – є на планеті люди, у яких номер телефону складається з 3-х шісток.
 • Варто сказати, що містику люди бачать не тільки в номер 666, але і в інших різних умовах, з різною кількістю цифр, якщо в цій комбінації зустрічається 666. Тому в такому випадку теж варто стверджувати, що подібні номери існують.

Що за номер телефону 666 з Мегафона?

Даний номер у Мегафона, як і у багатьох інших операторів, є коротким і головне платним номером сервісу.

 • В інтернеті з'явилася маса інформації про те, що після дзвінка на номер 666 у абонента списується досить велика грошова сума.
 • Активісти, спробувавши розібратися, з'ясували, що сама компанія заявляє про свою непричетність до подібних афер і переконує, що у них такого номера з розважальним порталом немає.
 • Пояснюють це тим, що набираючи номер *666*, дзвінок якимось чином автоматично перенаправляється на номер *666#, де і списуються кошти з рахунка.
 • Саме тому всіх, хто користується мобільним зв'язком Мегафона, та в принципі і будь-який інший зв'язком, компанії закликають не дзвонити на сумнівні номери з незрозумілою тарифікацією дзвінків і смс.

Що буде якщо зателефонувати на номер телефону 666?

Всесвітня мережа сповнена різними розповідями про те, що ж буде, якщо подзвонити на цей загадковий номер. При цьому є й цілком нешкідливі розповіді. Що ж станеться, однозначно сказати не можна, але є припущення, що може статися наступне:

 • Нічого. Безліч історій повідомляють нам про те, що при дзвінку на номер 666 не відбувається нічого. Люди чують лише тишу і незрозумілі потріскування, які так само можна чути в тому випадку, якщо на телефонній лінії трапилася якась поломка. При цьому деякі не залишають надій побачити в цьому хоч трохи надприродного і стверджують, що після подібного вам обов'язково зателефонують, прямо з пекла.
 • Як показує практика, а не розмови та історії, якими діляться люди, після дзвінка все-таки нічого не відбувається. В Інтернеті навіть є історія-доказ: молодій мамі надійшов дзвінок з номера 1-666..., однак, вона не встигла взяти трубку з-за того, що була зі своїм малюком. За розповідями жінки трохи пізніше з цього ж номера їй почали приходити дивні смс, але, незважаючи на це, нічого поганого ні з нею, ні з її крихіткою не сталося.
 • Також є думка, що дзвінок на подібний номер закінчиться для абонента людини проблемами зі здоров'ям і життям в цілому. І для цього зовсім не обов'язково почути чийсь голос на тому кінці телефону, достатньо просто набрати 666 і натиснути кнопку виклику.
Таємний номер
 • Є ще більш страшні і для багатьох неправдоподібні передбачення. Після дзвінка на номер диявола, в вашій квартирі, будинку, дзеркалі має оселитися щось потойбічне, що не буде давати вам спокійно жити.
 • З більш реалістичних і для багатьох людей куди більш страшних наслідків – списання певної суми з рахунку. При цьому суми бувають і правда, якщо не містичними, то космічними вже точно.
 • Важливо розуміти, що людина, яка є емоційним, з нестійкою психікою, дійсно після такого дзвінка може потрапити в неприємну ситуацію і навіть постраждати. Але це станеться не через містику і капостей потойбічних сил, а з-за нав'язливої ідеї, що щось має статися.

Чому не можна дзвонити на номер телефону 666?

Чисто теоретично, так і практично в принципі теж, дзвонити на цей номер можна. Але ось чи потрібно? На це запитання кожен має відповісти собі сам.

 • Якщо ви віруюча і недовірлива людина, то від дзвінків на даний номер вам, швидше за все краще відмовитися. І справа не тільки в диявольському номері, але і у вашому настрої. Після таких дзвінків вразлива, емоційна людина починає буквально чекати неприємностей звідусіль і бачить їх в кожній неприємної дрібниці, яка трапилася з ним до цього щодня, але просто не привертала його уваги.
 • Більш того, навіть якщо врахувати, що написане в Біблії щодо числа звіра, то немає ніяких підстав вважати, що носій зашифрованого імені чомусь повинен обов'язково звернути на вас увагу і заподіяти вам шкоди.
 • Виходячи з цього, на номер 666 не варто дзвонити, щоб не турбувати свою фантазію і нерви, а також не залучати до себе своїми дурними думками справжні проблеми.
Дзвінок 666
 • Якщо говорити про шахрайстві, пов'язаному з різними короткими номерами, то не варто дзвонити на цей номер тому, що навіть за з'єднання оператор стягне з вас кругленьку суму.
 • З цієї ж причини не рекомендують відправляти будь смс на номер 666, якщо тільки ви не робите цього цілком усвідомлено. Адже наслідки можуть бути аналогічні.

Що означає, якщо в номері телефону є цифри 666: прикмети

Все залежить від того, як ви ставитеся до цифри 6, і різним комбінаціям з неї, у тому числі до 3-м шісток.

 • Багато людей не відрізняються вірою в надприродне. Тому для них номер 666 і ці цифри у номері є лише звичайними цифрами, такими, наприклад, як 777 або 111.
 • Для тих, хто схильний бачити в числі 666 і цифру 6 містику і небезпека, значення такої комбінації в номері буде дещо іншим.
 • Є прикмета, що люди, які свідомо чи несвідомо «впускають» у своє життя 6-ки і комбінацію з цифр 666, підсвідомо прирікають себе на страждання і можливо навіть загибель. При цьому мова йде не тільки про цифри 666 в телефонному номері, це може бути номерний знак, тату на тілі в якій є 666.
 • Також існує думка, що цифри 666 в номері телефону можуть сигналізувати людині і прийдешньої небезпеки і про те, що йому пора змінювати своє життя.
Ставлення людей до таких номерами досить різноманітно
 • Є і такі припущення, які зводяться до того, що людина, яка в своєму номері має 3 шістки, знаходиться у владі темних сил. Це, звичайно ж, не обіцяє власникові нічого хорошого, тому деякі особливо віруючі і недовірливі люди радять негайно міняти номер.
 • Якщо звернутися до науки про цифри, то ми отримуємо дещо іншу картину. Якщо скласти всі цифри номера, ви отримали цифру 6, то цього швидше добре, ніж погано. Ну, а якщо керуватися логікою, то і 3 шістки нічого поганого в собі не несуть.
 • Також є думка, що комбінація з 666 символізує секс, пристрасть, жагу великих грошей і в деякому роді безсовісність. Виходячи з такої думки, можна припустити, що 666 в телефонному номері свідчить про те, що людина занадто багато часу приділяє подібним речам і йому потрібно переглянути свій спосіб життя.

Як бачите, думки людей та науки про диявольському числі розходяться. Хтось вважає це безглуздою вигадкою, а хтось щиро вірить в містичне походження 3-х шісток. Вірити в це чи ні – справа ваша, однак, не варто робити бездумні вчинки, за які можна як мінімум постраждати фінансово.

Відео: 10 фактів про число звіра