Приказка — «Сивина в бороду, біс у ребро»: значення

Про чоловіків, які у віці виявляють бажання до відносин з молодими жінками, кажуть: «Сивина в бороду, біс у ребро». Що ж означає ця приказка?

Після декількох років шлюбу, зрада являє собою нарциссическое задоволення, підтверджуючи собі своє ж чарівність, незважаючи на вік. Таким чином, доросла людина буде шукати пригоди з молодими жінками, щоб упевнитися в собі, що він як і раніше приємний і має доказ того, що він може пережити другу молодість.

Деякі чоловіки сприймають нові відносини поза шлюбом, як антидепресант, свого роду компенсацію, щоб заповнити глибокі порожнечі, продиктовані самотністю або постійним внутрішнім невдоволенням. Для інших, виражає відмова від почуття залежності від партнера.

Приказка — «Сивина в бороду, біс у ребро»: значення

Сивина в бороду, біс в ребро — фактично означає зміну літнім людиною, найчастіше чоловіком, звичайного поведінки у шлюбі. У більшості випадків застосування цієї мостини, мається на увазі початок будь-яких романтичних і сексуальних відносин. Рідше, поява нових захоплень, до цього не властивих.

Якщо мова йде про самотнього чоловіка, то не все так погано. А ось якщо чоловік женап? Невід'ємною передумовою, говорячи про цю тему, є те, що спочатку він зраджує думками, а потім і тілом.

Зрада — це завжди вибір людини і висловлює воно внутрішній дискомфорт, продиктований незадоволенням особистості або пари, навіть коли, мабуть, сентиментальні стосунки здаються ідеальними.

Бажання літнім чоловіком відносин з молодими дівчатами

Не варто стверджувати, що вираз «сивина в бороду, біс у ребро» має суто негативний характер. Часто відбувається, будь то чоловік або жінка, досягаючи кризи середнього віку, кардинально змінюють своє ставлення до життя. Розуміючи, що час йде на роботу і побут, і таке становище не залишило місця для своєї внутрішньої самореалізації.

Тоді відбуваються дивовижні перетворення. Навчений досвідом і знуджений за свободу професор, купує мотоцикл і їде в турне по Європі. Бабуся, виростила своїх онуків, починає відвідувати гурток східних танців, а бізнесмен, вибудував свою імперію, кидає все і їде в село вирощувати капусту. У цей момент, знайомі і рідні, стурбовані такою поведінкою, констатують факт — «Сивина в бороду, біс у ребро».

Відео: Сивина в бороду, біс у ребро. Ближче до тіла