Як поскаржитися на сторінку в ВК? Що потрібно робити, щоб користувача ВКонтакте заблокували?

Щоб поскаржитися на докучливого користувача ВКонтакте, потрібно скористатися нашими порадами.

Нас з дитинства вчать, що ябедничати – не зовсім добре, але адже бувають ситуації, коли без сторонньої допомоги неможливо впоратися з людиною, заподіює неприємності або ж справжній шкоди. Саме з цією метою розробники соціальної мережі ВКонакте і придумали механізм скарг, завдяки якому можна не тільки вплинути на докучливого користувача, шахрая або злочинця, що порушує чинне законодавство, але і повністю заблокувати його аккаунт в соцмережі. Дана опція з'явилася у Вконтакті в 2011 році.

Подача скарги адміністраторам соцмережі ВКонтакте

Щоб офіційно поскаржитися на користувача ВКонтакте, досить зайти на його сторінку і перегорнути вниз її вміст до виявлення кнопки Поскаржитись на сторінку» (вона розташована близько пунктів про відправлення подарунка, видалення з друзів і додати в закладки). Клікнувши на неї, відкриється форма для скарги, в якій потрібно буде не тільки вибрати одну із запропонованих причин, але і прокоментувати своє послання.

Якщо ви твердо впевнені в своїй правоті, то сміливо клікайте на кнопку «Відправити» — ваша кляуза потрапить до адміністраторам соцмережі, які і займуться її розглядом.

Подача скарги

Порада: Щоб результат розгляду вашої скарги приніс вам задоволення, спочатку уважно почитайте офіційні правила соцмережі. Тоді ви зможете найбільш грамотно сформулювати свої претензії і описати порушення, допущені вашим недругом.

Скарга на користувача ВКонтакте, щоб його сторінку заблокували

По-перше, оголосивши ворожо налаштованому користувачеві соцмережі війну, ви повинні чітко розуміти — будь-які ваші скарги адміністрація ВКонтакте уважно перевіряти! Тому про брехні краще забути, інакше адміністратори будуть розглядати питання вже про вашу блокування. Будемо діяти рішуче, але чесно.

Скаржитися треба чесно

Отже, якщо власник профілю ВКонтакте не тільки вам насолив, але й порушив правила співтовариства, то сміливо скаржтеся адміністраторам, вибравши зі списку одну з причин, серед яких: образлива поведінка, спам, рекламна спрямованість сторінки або порнографія.

Попросіть своїх друзів також поскаржитися на цього користувача. Чим більше заявок від різних користувачів, тим сильніше ймовірність блокування його сторінки.

Порада: Пам'ятайте, що блокування аккаунта не гарантує спокійного життя, адже людина насправді нікуди не зникає. Він цілком може створювати все нові профілі ВКонтакте і продовжувати свої капості.

Відео: Скарги на користувача ВКонтакте: як поскаржитися?