Як заблокувати користувача ВКонтакте: використання «чорного списку», повне блокування користувача ВКонтакте

Часто в соцмережах нам не хочеться спілкуватися з яким-небудь людиною, тому варто обмежити його доступ. А як це зробити — дізнаєтеся зі статті.

Іноді у користувачів соціальної мережі ВКонтакте виникає потреба у блокуванні кого-небудь, і для цього існує безліч причин (сварка з другом, розлучення, наклеп, набридлива реклама і так далі). Заблокувати чужий рахунок ВК, позбавивши його власника можливості дивитися вашу сторінку, залишати на ній коментарі і лайки, цілком можливо – причому відразу декількома способами.

Використання «чорного списку»: як заблокувати небажаних користувачів ВК?

Внесення небажаного користувача в «чорний список» — самий простий і доступний спосіб припинити з ним усіляке спілкування на теренах Вконтакту, захистивши себе від його активної діяльності на вашій сторінці і від можливості бачити ваші оновлення.

Цей процес можна зробити двома способами:

  • У своїх налаштуваннях знайдіть пункт «Чорний список» і забийте в віконце посилання на шуканий аккаунт або ім'я його власника. А далі все просто – клікайте на пункт «Додати в чорний список», і докучливий користувач більше не буде докучати.
Додаємо в НС
  • Можна занести людини в «чорний список» прямо на його сторінці ВКонтакте. З цією метою увійдіть на неї, прокрутіть весь список менюшки до самого низу, де і розташована посилання блокування. Натиснувши на неї, ви зможете забанити власника даного облікового запису.
Блок

Скарга: як здійснити цей метод блокування?

Якщо хто-то вас добряче розлютила, то можна спробувати повністю заблокувати його в ВКонтакте. Для досягнення бажаного також існує парочка дій.

  • Якщо ви можете довести, що користувач соціальної мережі здійснює будь-які протизаконні дії, то слід скласти офіційну заявку в службу техпідтримки з проханням заблокувати його. Для цього потрібно увійти в профіль недруга і клікнути на «Поскаржитися на сторінку», а потім заповнити формуляр із зазначенням причин такого побажання. Залишиться тільки відправити запит і почекати рішення адміністраторів.
Скарга

Якщо ви будете досить переконливі, то заявки на бан посиплються в службу техпідтримки як з рогу достатку, а вам знову доведеться трохи почекати винесення остаточного вердикту.

Відео: Як заблокувати сторінку людину ВК?