Найкращі корейські серіали: топ-20

Корейська культура дуже стрімко розвивається і вже здобула значний сектор мистецтва. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь про цікаві корейських серіалах.

Зміст

Драми, створені в Кореї – кінострічки, які ярки на емоції, любов, надійність, зраду і навіть теплоту. У більшості корейських серіалів ви не здатні передбачити фінал, настільки хитромудрий сюжет (буває випадки, що вони навіть надприродні). Автори і режисери намагаються всі образи і героїв робити яскравими, не закомплексованими в своїх почуттях і діях.

Всі дії, які відбуваються в драмах, наповнені чудовою музикою. Все це в тандемі утворює, справді незабутню картинку, в яку закохується кожен глядач.

Топ найкращих корейських серіалів: відмінні риси корейських серіалів

Корейці не створюють серіали, які ви будете дивитися не один рік. Вони достатньо тривалі, але з цікавим сюжетом. Хоч такі драми виглядають досить легко, але глядач завжди знаходиться в напрузі і переживання з кожною серією. Фінал у корейських серіалів завжди різний і не завжди це happy end.

Не виключені сльози, які пов'язані з загибеллю головних героїв, розставанням двох люблячих сердець і тому подібне. Це одна з небагатьох компаній, яка не дбати про позитивні емоції глядачів, а створює цілком реальну картину, яка трапляється у кожного з нас. Саме у таких серіалів найбільше телеглядачів, адже вони не знають, що їх чекає в кінці, і вони хочуть все нових і нових відчуттів.

  • Основний сюжет корейських драм – любов і взаємини між люблячими серцями, складності, які виникають між ними і як вони їх долають. Також можуть бути серіали про сімейних відносинах, вірній дружбі, або навіть шляху, який людина долає, щоб досягти успіху.
  • Естетика в кожній картині понад усе. Актори намагаються передати всі емоції досить яскраво і з почуттям. Сльози і радість у героїв настільки щирі, що телеглядач починає в це вірити і його самого переповнюють почуття. Щоб передати всю чуттєвість, всі сюжети і сцени зняті на тлі прекрасної природи і підкріплені прекрасною музикою.
  • Іноді можна подумати, що всі корейські драми повні наївності, але це тільки з першого погляду. Вони пронизані щирістю, ніжністю, душевністю і сенсом.
  • Кожен серіал створений так, щоб глядач міг порівняти своє життя з життям акторів, знайти щось спільне або зробити відповідні висновки з побаченого.
  • Автори створюють такі серіали, щоб людина, яка його дивився, переживав за героїв, плакав разом з ними і у фіналі прикро, що все так швидко закінчилося. Ось це все робить корейські серіали такими популярними серед глядачів.
  • Серіали корейського виробництва можуть бути як сучасними, так і історичними. Жанри також різні: це і романтичні комедії і навіть наукова фантастика.
  • Перший серіал корейського виробництва вийшов на екран у 1960 р. Спочатку це були невеликі серіали на пару серій, але вже в 1990 році режисери знімали від 10 до 25 серій.

Корейські серіали особливо популярні у світі, так як субтитри йдуть на різних мовах.

20 місце. Заткнися і грай! (2012 р)

  • Серіал розкриває жорстоку війну двох популярних рок-груп. Однією з причин цих конфліктів стала дівчина, в яку закохуються відразу двоє лідерів груп.
  • Серіал цікавий дівчатам і хлопцям підліткового віку. Це історія, в якій можна зустріти все: ненависть і дружбу, втрату і життя, щастя і біль.
  • Багато з цих емоцій постійно перетинаються в сюжетній лінії і цим затягують глядача до перегляду.
Про рок-групі

19 місце. Невідкладний роман: 21 серія (2014 р)

Головна героїня працює дієтологом, а головний герой вчиться в медичному університеті. Вони люблять один одного і незабаром одружаться, але родичі і батьки проти цього шлюбу. З-за постійних конфліктів сім'я розлучається. Але через деякий час доля їх знову зводити разом вже більш усвідомленому віці.

Ця драма з високим смислом, вона здатна показати, де справжня любов, а де всього-навсього закоханість. Не дарма випадкова зустріч в життя дає їм шанс зрозуміти сенс справжніх почуттів. Такий серіал – це певна інструкція як пережити розлучення або розставання з коханим, дає зрозуміти, хто з вас неправий у тій чи іншій конфліктній ситуації.

18 місце. Три дні: 16 серій (2014 р)

Головний герой серіалу – Глава Держави Південної Кореї. Історія починається з того моменту, коли він вирушає відпочивати у власну резиденцію. На відпочинку відбуваються 3 постріли і з незрозумілих обставин президент пропадає. Завдання охоронця повернути президента.

Серіал

Це зовсім нетиповий сюжет для серіалів виробництва Кореї. Зйомки настільки реалістичні, що з'являється відчуття, що глядач сам потрапляє у фільм, все бачить і переживає як наяву. Відмінно підібрана лірична музика допомагає це ще більше відчути сюжет.

17 місце. Цієї зими дме вітер (2013 м)

Справжній поціновувач жіночої краси і за сумісництвом мачо з-за постійних своїх пригод потрапляє у в'язницю. Туди його замикає ревнива коханка. Відсидівши термін, він потрапляє у зовсім невластиву для нього ситуацію і стає перед вибором, який вирішить його подальшу долю. Щоб піти від відповідальності і врятувати себе він вирішується на обман.

Про мачо

Така історія типова для серіалів, але дуже популярна серед глядачів. Вона захоплює своєю сюжетною лінією і, звичайно ж, музикою, яка занурює вас повністю в те, що відбувається. Серіал створений показати щирість у стосунках, і показати, що слова це ще і дії, і обґрунтовані вчинки.

16 місце. Полуденне сонце (2014 р)

Випадковим чином молодий хлопець вбиває хлопця. Головний героя, послу смерті батька, який заробляв гроші обманом, намагається почати правильне життя, але за певної причини відмовляється, і ставати на хибний шлях шахрайства. Через пару років після події він закохується в дівчину. І виявляється той юнак, якого він убив випадковим чином та є її хлопець.

Протягом усіх серій ви будете як на голках від подій, що відбуваються. Гра акторів чудова та яскрава, що дає право йому увійти в топ кращих корейських серіалів.

15 місце. Дощ любові (2012 р)

Колись багато років тому сім'я розлучилася і кожен з батьків роз'їхався в різні куточки планети «поділивши» дітей. Але одного разу діти зустрічаються. Чи вони будуть спілкуватися, як рідні люди, або розійдуться як їх батьки?

Про кохання

Багато відносять цей серіал до кращого корейського кінематографа. Навіть, незважаючи на те, що серіал про підлітків, але він створений також і для більш старшого віку. Цей серіал зібрав у собі всі проблеми життя людини: безмежну любов, недовіра, суперництво, дружбу, сімейні цінності. Варто хоча б подивитися першу серію, щоб полюбити його і дійти до фіналу.

14 місце. Повелитель сонця (2013 м)

Надприродне

Сюжет настільки закручений і непростий. Музика, прекрасна гра акторів просто заворожує і занурює в цей своєрідний і такий заплутаний світ.

13 місце. Я чую твій голос (2013 м)

У драмі 3 головних героя навколо яких розгортаються всі події. Перший це жінка-юрист, характер якої ославляет бажати кращого. Другий – молодий хлопець, обдарований екстрасенсорними здібностями. Третій – поліцейський, який потім стає адвокатом.

Головна риса цього серіалу – змив, який простежується в кожній серії, все інше відходить на другий план. Підняті питання законодавчого права, юриспруденції, помилки, які допускає слідство і багато іншого. Фінал серіалу цілком зрозумілий і точний. Серіал допоможе людям, які так і не навчилися прощати, визнавати свої помилки, допомагати один одному в складних ситуаціях.

12 місце. Хитрість незаміжньої жінки: 16 серій (2014 р)

Романтична комедія, дії якої розгортаються навколо пари, яка коли-то розлучилася, а через деякий час почала заново будувати відносини.

Романтик

Серіал просто закрутить голову від кохання, пристрасті, почуттів, які відчувають головні герої. Виглядати досить легко. Жінки, які тривалий час живуть на самоті стають хитрішими, що не скажеш про головну героїню.

11 місце. A. N. JELL: Ти прекрасний! (2009 р)

Головна героїня настільки легковажна, що до неї самі притягуються неприємності. Її брат мріє зробити кар'єру на естраді і стати співаком. Як-то раз її просять піти на обман і перевтілитися в хлопчика, щоб підіграти своєму братові.

Цей творчий і оригінальний сюжет просто заворожує своєю новизною.

10 місце. Спадкоємці (2013 м)

Історія непростих школярів, батьки яких еліта. Вони не напружуються в навчанні, не думаю про майбутнє, так як воно вже для них давно написано. Все в світі контролюється батьками, крім головного почуття – кохання.

Серіал

Головний герой серіалу – красень, якого може закохатися кожна жінка на планеті. Серіал насичений любовними інтригами, сльозами і радістю.

9 місце. Доктор незнайомець (2014 р)

Історія драми розгортається, коли батька і сина викрадають і перевозять жити в Північну Корею. Юнак йде вчитися на лікаря, як і його батько. І через деякий час біжить з Північної Кореї, щоб у новому місці продовжити займатися улюбленою справою і заробити гроші, щоб врятувати свою кохану, яка залишилася в КНДР.

Сюжет настільки цікавий, що не залишить байдужим нікого.

8 місце. Принц з горища (2012 р)

Це фантастика і романтична комедія в той же час. Історія короля, який втрачає свою любов і щоб її знайти перестрибує в 21 століття. Там він зустрічає її цілком сучасною жінкою, яка гуляє по місту і зовсім не думає про повернення назад.

Многожанровое

Корейська драма настільки насичена різними жанрами, які в тандемі просто прекрасні.

7 місце. Красень (2013 м)

Головний герой Доктором Ма Пе – красень, якого тільки бачив світ. Він починає дружити з колишньою дружиною багатого людини. Їй імпонує молодий юнак, адже у нього є цілі і амбіції в життя, і вона починає йому допомагати. Вона постійно дає йому завдання, які пов'язані з підступом жінок різного типу.

6 місце. Хлопчики краше кольорів (2009 р)

Історія 4 хлопців-школярів. Це діти багатих батьків. Вони розпещені грошима. Хлопці створили групу під назвою F4. Всім хто їм не подобається, вони хочуть зробити погано. Але одного разу проти них стає дівчина, і між ними розгортається боротьба.

Про школярів

Це один з самих кращих корейських серіалів. Красиві хлопці просто зачаровують глядачок своєю неперевершеною грою.

5 місце. Секрет (2013 м)

Героїня виходить з в'язниці, в якій відсиділа не зі своєї вини. Вона просто хотіла допомогти свою коханій людині, але він не дочекався її, а став зустрічатися з молоденькою багатою дівчиною.

До кінця не ясно, чому дівчата на таке йдуть? Заради чого чи заради кого?

4 місце. Міський мисливець (2011 р)

Молодий хлопець 17 років майстерно володіє зброєю, а також бойовими мистецтвами. Але в одну мить він вирішує переглянути свої погляди після того, як перед ним відкрилася сімейна правда. Дії розгортаються в Сеулі – місті, з яким пов'язане минуле його батьків. Він стає на захист простих людей і при цьому не забуває про біль, яку йому заподіяли.

Про захисника

Назва говорить сама за себе. В сюжеті присутня і полювання і жертви. Навіть герой на нетривалий час стає жертвою. Різні жанри чудово сплелися воєдино в цьому серіалі.

3 місце. Я сумую за тобою (2012 р)

Дії розгортаються в шкільні роки. Тиску і глузуванням схильна дівчинка-школярка, над якою знущаються її однокласники, адже її батько-вбивця. Молодий хлопець стає на захист бідної дівчини і в них з'являється почуття один до одного. Проте якісь події змушують їх розлучитися на цілих 14 років. Пройдуть вони випробування розлукою?

Це детектив, де складно знайти негативних героїв. Кожен з них страждає по своєму, і глядач намагається кожного жалкувати й плакати над його невдачами.

2 місце. Таємничий сад (2010-2011 р)

Фантастика, в якій юнак і дівчина обмінюються тілами.

Фантастика

Подібне ви навряд чи знайдете в інших драмах. Це серіал про те, наскільки любов буває сильною і міцною. Весь сюжет просочений теплотою, ніжністю, магією. Містика і щира любов йдуть разом. Автор пішов від брудних, хтивих сцен. Основа всього фільму це думки і міркування.

1 місце. Хороший хлопець (2012 р)

Сюжет розгортається навколо пари, в якій один любить, а інший дозволяє себе любити. Він готовий віддати все, щоб його кохана була щаслива, але вона вибирає гроші, а не щиру любов.

Шикарні актори роблять цю драму номер один у рейтингу найкращих. Тут є і любов, і ненависть.

Відео: ТОП корейських серіалів