Голлівудські зірки в дитинстві і зараз: порівняння — добірка фото знаменитих чоловіків і жінок

У цьому матеріалі ви знайдете фото голлівудських зірок в дитинстві і зараз. Повірте, буде дуже цікаво!

Людині властиво змінюватися з віком. Тому, виростаючи, ми втрачаємо дитячу безпосередність і наївність, і разом з ними змінюється наш погляд і вираз обличчя. Ми стаємо більш серйозними, зосередженими і задумливими. Зважаючи на це, якщо порівняти знімки будь-якої людини в різні періоди його життя, то можна чітко побачити, як він змінювався. Світові знаменитості такі ж люди, як і всі інші, тому вони також змінюються, дорослішають і старіють. Якщо вам цікаво, як виглядали голлівудські зірки в дитинстві, тоді ознайомтеся з інформацією нашої статті.

Голлівудські зірки в дитинстві і зараз: порівняння, підбірка фото

Дивлячись на деякі знімки майбутніх зірок, важко уявити, що, подорослішавши, вони стануть популярними і впізнаваними людьми. Їх життя буде наповнене цікавими та незабутніми подіями, а мільйони шанувальників будуть стежити за кожним їхнім кроком. Отже, почнемо.

Голлівудські зірки в дитинстві — знамениті жінки

1. Кіра Найтлі

Голлівудська зірка в дитинстві
 • Ця голлівудська зірка в дитинстві виглядала дуже мило. Вона була харизматичним і активною дитиною, тому легко заводила знайомства і знаходила собі друзів. Подорослішавши, Кіра почала захоплюватися історією, і незважаючи на те, що народилася у творчій родині, вирішила отримати диплом історика. Але почавши навчання, вона зрозуміла, що історія не так захоплююча, як їй здалося спочатку. Тому приблизно через рік вона кидає навчання і починає акторську кар'єру. І як показав час, вона поступила правильно. Адже на даний момент вона дуже затребувана актриса.

2. Дрю Беррімор

Голлівудська зірка в дитинстві
 • Ця мила і весела дівчинка почала зніматися дуже рано. Мама так хотіла для своєї дитини слави, що погодилася на зйомки, коли Дрю було тільки 11 місяців. Але навіть у такому юному віці вона змогла показати свій характер. На зйомках реклами дитину вкусила собака, і замість того, щоб плакати, Дрю розсміялася і продовжила грати з твариною. По мірі того, як дівчинка росла, її все частіше запрошували на зйомки, тому до 15 років вона вже була затребуваною актрисою. Дрю регулярно знімається і зараз, тому ми зможемо ще довго насолоджуватися харизматичністю цієї усміхненої знаменитості.

3. Крістен Стюарт

Голлівудська зірка в дитинстві
 • Якщо порівняти знімки цієї голлівудської зірки в дитинстві і зараз, то можна побачити, що вона не дуже сильно змінилася зовні. Той же відкритий погляд, природна посмішка і худорляве обличчя. Вже дитинстві вона мала обличчя, яке так і просилося на екран. Але її батько, незважаючи на те, що був тісно пов'язаний з кіноіндустрією, бажав доньки більш спокійного життя і наполягав, щоб вона отримала гарну освіту.
 • Спочатку майбутня зірочка не дуже протестувала і жила життям звичайної дитини. Але все ж тяга до сцені у неї була, тому вона активно брала участь у всіх шкільних спектаклях. На одному з них її і побачив кіноагент, і запропонував їй роль. Крістен переконала батьків дати їй шанс, і з цього часу регулярно знімається в різних фільмах.

4. Сара Джессіка Паркер

Голлівудська зірка в дитинстві
 • Дитинство цієї голлівудської зірки був не самим райдужним. Народилася вона в заможній родині, і перші роки свого життя прожила цілком щасливо. Але коли Джесике виповнилося 5 років, її батьки розлучилися і роз'їхалися в різні куточки Америки. Це було настільки сильною травмою для дівчинки, що вона навіть не змогла піти в школу зі своїми однолітками.
 • Але з часом її життя почало налагоджуватися, і щоб хоч якось відвернути себе від сумних думок, Джессіка почала займатися балетом. У підлітковому віці вона почала захоплюватися акторським мистецтвом. Новий чоловік мами, щоб налагодити з нею відносини, почав заохочувати її захоплення, і через деякий час майбутня знаменитість отримала свою першу роль.

5. Аманда Сейфрід

Аманда Сейфрід
 • Ця голлівудська зірка в дитинстві бачила себе виключно моделлю. Але так як її батьки мали відношення до медицини, то і дочки хотіли більш серйозну професію. У школі дівчинка домоглася свого, і вмовила батьків оплатити їй курси моделей. Її завзятість дало плоди, і в 11 років вона підписала серйозний контракт, і стала обличчям компаній, що займаються пошиттям брендового дитячого одягу.
 • Батьків дуже порадували успіхи дочки, тому, коли в 15 років їй запропонували знятися в телевізійному проекті, вони погодилися. Це і стало першою сходинкою в її кар'єрі актриси. З тих пір Аманда постійно знімається в різних проектах, шоу, фільми, і навіть дає концерти, на яких зачаровує всіх своїм чудовим голосом.

6. Джулія Робертс

Джулія Робертс
 • У підлітковому віці вона підробляла в піцерії і у взуттєвому магазині, щоб у неї були кишенькові гроші. Подорослішавши, вона вирішила поступити в інститут, але провалила іспити, і пішла на акторські курси. Після них вона отримала головну роль, яка і зробила її популярною — роль у фільмі «Красуня».

7. Кірстен Данст

Кірстен Данст
 • Кірстен Данст можна назвати улюбленцем фортуни. Якщо подивитися на життя цієї знаменитості з боку, то здається, що все їй дається легко. Вона встигає зніматися в кіно, рекламі, знімати фільми і сама займатися продюсуванням інших талановитих людей. Але насправді ця голлівудська зірка з дитинства почала будувати акторську кар'єру. У трирічному віці вона знялася в невеликій ролі, і дуже сподобалася глядачам. Спочатку її ролі були маленькими, іноді навіть епізодичними. Але в міру дорослішання, ролі стали більш серйозними, і на даний момент Крістен популярна голлівудська актриса.

8. Мілла Йовович

Міла Йовович
 • Ця красива актриса перші роки свого життя провела в радянській Україні. Але через побутові труднощі батьки Мілли вирішили переїхати жити до США. Але і Америка не чекала їх з розпростертими обіймами. Батькам доводилося постійно шукати підробіток, щоб вижити. Ці життєві обставини і стали причиною розлучення батьків.
 • Батько залишив сім'ю і всі клопоти лягли на плечі мами. Мілла, на тлі стресу, стала дуже проблемною дитиною, тому мама, щоб направити її енергію в потрібне русло, сплатила їй акторські курси. Після їх закінчення майбутня зірка Голлівуду отримала роль у фільмі «Блакитна лагуна». Вона і зробила Міллу знаменитою.

9. Емма Уотсон

Емма Уотсон:
 • Цю знаменитість ми знаємо по фільму «Гарі Поттер». Роль розумної і цілеспрямованої Герміони принесла славу і популярність Еммі. Майбутня зірка народилася в сім'ї адвокатів, і все життя мріяла стати актрисою. Але батько був проти, тому їй довелося задовольнятися виступом у шкільних виставах.
 • Але побачивши оголошення про набір юних акторів на фільм «Гаррі Поттер», вона все ж таки вмовила батька, і він дозволив їй брати участь в кастингу. Як казав потім, з надією що Емму не візьмуть на роль, і вона постане жити в ілюзіях. Але їй не тільки запропонували роль, але вона ще й зробила її знаменитою.

10. Сальма Хайек

Сальма Хайек
 • На цьому знімку ще важко дізнатися майбутню чарівну і притягальну актрису кіно. Голлівудська зірка в дитинстві виглядає дуже тендітною і ніжною. Але цей ангельський вигляд дуже оманливий. З самого дитинства Сальма знала, що буде актрисою, і робила все, щоб її мрія збулася. Вона навіть зважилася на навчання в коледжі закритого типу, далеко від батьків.
 • Але саме тут, виступаючи у виставі, вона отримала пропозицію, яке змінило її життя. 1989 рік вона знялася в теленовелі «Тереза». І хоча спочатку вона знімалася для мексиканської аудиторії, подивилися її і в Америці. Завдяки цьому про Сальму дізналися в Голлівуді, і вона стала отримувати ролі, які зробили її популярною і відомою.

Голлівудські зірки в дитинстві — знамениті чоловіки

1. Елайджа Вуд

Елайджа Вуд
 • Цей усміхнений хлопчик народився в творчій родині. Його брат і сестра були акторами, тому майбутня голлівудська зірка ще дитинстві познайомилася з кіноіндустрією. Але з-за того, що маленьким він був дуже непосидючим, йому не особливо подобалося годинами сидіти на знімальному майданчику.
 • Трохи подорослішавши, він вирішив, що теж хоче популярності і слави. Але домагатися її він вирішив в модельному бізнесі. Гарного юнака швидко помітили і запросили на зйомки реклами. Потім його почали запрошувати на невеликі ролі, з якими хлопчик чудово справлявся. У 1999 році його запросили на роль у фільмі «Володар кілець», який і зробив його знаменитим.

2. Деніел Редкліфф

Деніел Редкліфф
 • Деніел Редкліфф народився в сім'ї літературного агента й агента з телевізійних кастингів. Батьки дуже любили сина, тому ніколи його ні в чому не обмежували. Хлопчикові завжди подобалася сцена, тому в школі він намагався брати участь у виставах. Причому часто погоджувався на ролі, від яких відмовлялися. З-за цього однокласники вважали його диваком, і намагалися менше з ним спілкуватися. Але Деніел не сумував і продовжував займатися улюбленою справою.
 • Завзятість хлопчика було помічено і його запросили на роль маленького чарівника у фільмі «Гаррі Поттер». Він чудово зіграв роль, і завдяки цьому у нього з'явилися шанувальники по всьому світу. Деякі кінокритики називали його актором однієї ролі, і стверджували, що дуже скоро шанувальники забудуть новоспечену зірку. Але Деніел і тут всіх здивував. Він постійно знімається в різнопланових стрічках і іноді виступає в театрі.

3. Роберт Дауні — молодший

Роберт Дауні
 • Ця голлівудська зірка з дитинства брала участь в проектах батька-режисера. У п'ять років він зіграв свою першу, правда невелику роль. Після цього періодично він знімався в кіно, поки не прийшла пора йти в школу. Мати з батьком вирішили дати синові різнобічну освіту, тому віддали його на балет. Якийсь період хлопчик ним займався, і йому це навіть подобалося. Але подорослішавши, він зрозумів, що балет не приносить йому задоволення.
 • Він вирішив кинути його як раз в той час, коли у батьків почався шлюборозлучний процес, тому підтримати його не було кому. Йому довелося самому взяти в себе в руки, і просто вчитися заради хорошого атестата. По закінченню школи він зрозумів, що все ж хоче бути актором і почав ходити на кастинги, на одному з них йому і запропонували роль в комедії «Спеціаліст по зніманню». Вона і зробила Роберта знаменитим і пізнаваним.

4. Леонардо Ді Капріо

Леонардо Ді Капріо
 • Якщо вимовити ім'я цього актора, то напевно відразу прийде на розум знаменитий фільм «Титанік». Але насправді популярність знаменитості приніс зовсім не він, а фільм «Зубастики 3». Саме після ролі в цій кінострічці Леонардо став отримувати запрошення на головні ролі. До виходу цієї стрічки майбутній зірці доводилося задовольнятися зйомками в рекламних роликах і епізодичних ролях.
 • Був період, коли Леонардо навіть хотів кинути кар'єру актора, але життя розпорядись інакше, і він отримав роль у вищезгаданому фільмі. Після позитивних відгуків кінокритиків, режисери звернули увагу на вродливого юнака і вже він почав вирішувати в якому фільмі зніматися, а в якому немає.

5. Бред Пітт

Бред Пітт
 • Ця голлівудська зірка в дитинстві захоплювалася спортом і музикою. Про кар'єру актора Бред взагалі не мріяв, і в майбутньому бачив себе журналістом. Більше того, він навіть поступив на журналістський факультет і отримав диплом. Але опинившись на порозі дорослого життя раптом зрозумів, що хоче все змінити, і заявив батькам, що буде підкорювати Голлівуд. Вони були шоковані, але відмовляти сина не стали. Вирішили, що це просто юнацький егоїзм, який скоро пройде, і їх хлопчик житиме такий же життям, як і вони.
 • Тому вони дали йому грошей і відправили назустріч мрії. Але в Голлівуді таких шукачів щастя виявилося багато. Тому, перш ніж отримати свою першу роль Бреду довелося працювати водієм і вантажником. Але він накопичив грошей, пішов на акторські курси і незабаром отримав роль у фільмі «Даллас». У 1988 році він отримав свою першу головну роль і більше ніколи не спускався з голлівудського Олімпу.

Відео: Голлівудські зірки в дитинстві і зараз