Відмінювання імені Ксенія за відмінками: закінчення, прийменники

У даній статті ми поговоримо, як схиляється ім'я Ксенія і що воно означає.

Як і багато популярні імена, Ксенія, з'явилося в Греції. Коли на Русі приймалося православ'я, імена теж змінювалися і якісь пішли в минуле, а які-то стали популярними.

Як схиляється ім'я Ксенія за відмінками?

Залежно від падежу ім'я Ксенія буде вживатися по-різному. Нижче для вас наведена табличка, як буде звучати ім'я в залежності від використовуваного відмінка:

Відмінювання імені Ксенія

Ім'я Ксенія — переклад, значення

Ім'я Ксенія

У перекладі з грецької мови Ксенія означає «гостинна». Ім'я не стало дуже популярним в Європі і тому залишається в побуті виключно російського народу.

Ксюша в дитинстві трохи примхлива, але хороша дівчинка. Примхи вона показує не всім, а тільки тим, хто це дозволяє робити. Ксюша відрізняється добротою й відповідальністю. Вона хороша подруга, але якщо вона буде продовжувати вередувати, то це може привести до проблем. З дитинства їй подобається увагу хлопчиків і вона користується цим.

У школі Ксюша вчиться добре. Їй цілком можуть ставити оцінки за гарні очі, а вже будувати вона вміє. Маніпулюють людьми Ксюші з самого дитинства. Однак, якщо у неї прокинувся інтерес, то вона проявить неабиякий розум і наполегливість. Просто їй треба захотіти цього.

Що стосується здоров'я, то воно в дитинстві слабеньке. Ксюша погано їсть і часто хворіє на застуду. Краще знайти для неї спортивну секцію по душі. Це може бути танцювальний гурток, гімнастика і так далі.

Відео: Схиляння імен іменників — 3 відмінювання