Як зареєструвати і прив'язати банківську карту на Алиэкспресс з мобільного телефону: інструкція. Як зберегти дані банківської картки в мобільному додатку Алиэкспресс для оплати наступного замовлення?

Інструкція по приєднанню банківської картки до сайту Алиэкспресс за допомогою телефону.

Багато хто з нас більшу частину свого часу знаходяться за межами свого будинку. Дуже багато часу ми проводимо даремно в пробках або в транспорті. Саме тому всі намагаються скоротати час, використовуючи різноманітні гаджети. Під рукою зазвичай планшет і телефон. Тому здійснювати покупки теж можна не використовуючи стаціонарний комп'ютер, а за допомогою мобільного телефону.

Як зареєструвати і прив'язати банківську карту на Алиэкспресс з мобільного телефону: інструкція

Для початку вам доведеться зареєструватися на сайті.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте »статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс.

Інструкція:

  • Якщо ви до цього жодного разу не користувалися сайтом Алиэкспресс за допомогою телефону, то вам доведеться завантажити мобільний додаток. Воно досить зручне і дозволяє використовувати фільтри під час пошуку товару. Знайти його можна в Плей Маркеті і App Store через офіційний сайт Алиэкспресс пройшовши по цьому посиланню.
  • Якщо ви вибрали підходящий товар вас влаштовує його ціна, достатньо натиснути клавішу «Купити». Після цього система вас перенаправить на нову сторінку.
  • Тут потрібно бути уважним. Так як є два рядки. Верхня для власників mastercard і Maestro. Трохи нижче розташований рядок з іншими способами оплати. Вам потрібно вибрати підходящий. Після цього натисніть «Додати карту».
  • Перед вами з'явиться сторінка, де ви повинні вказати номер своєї картки, строк її придатності і на кого вона видана. Коли ви заповните всі поля, внизу є віконце з написом «Готово». Сюди натискати не МОЖНА. В іншому випадку вам весь час доведеться заповнювати поля і вносити свої платіжні дані.
Кнопку «ГОТОВО» натиснути зверху в правому куті
  • Після введення реквізитів у правому верхньому куті натисніть «Готово». Тепер ваша карта прив'язана. Щоб закінчити дію, підтвердіть оплату. Вам на телефон прийде СМС повідомлення з паролем.

Варто відзначити, що приєднати до вашого аккаунту можна безліч карт і платіжних систем. Все залежить від того, коли і яким чином вам зручно здійснювати оплату. Точно так само можна зберегти кілька карток. При цьому немає необхідності, щоб на рахунку було долари. Розплачуйтеся в тій валюті, в якій вам зручно. Сайт автоматично виконає конвертацію.

  • Тепер можете перевірити, чи збереглася ваша картка. Для цього зайдіть в особистий кабінет і в свій профіль. З правої сторони з'явиться віконце «Мої банківські картки». Натисніть на клавішу, і ви побачите всі карти, які закріплені за вашим аккаунтом. Наступного разу ви зможете вибирати карту або спосіб оплати з випадаючого списку.

Нижче на картинках наочно показано, що і як робити.

Додаєте товар у корзину
Вводите платіжні дані своєї картки
Введіть код безпеки
Перевірте свої банківські картки на Алиэкспресс в мобільному додатку

Незважаючи на те, що мобільний додаток Алиэкспресс з'явилося відносно недавно, багато покупців вже оцінили зручність здійснення покупок через сучасні гаджети. Не витрачайте час даремно, вибирайте і купуйте товари в метро або в іншому громадському транспорті.

ВІДЕО: Порядок приєднання карти до Алиэкспресс на телефоні