Чому дівчина каже, що не хоче поки відносин: причини, що робити? Як добитися дівчину, яка не хоче відносин: поради та рекомендації. 5 кроків, які допоможуть домогтися серйозних стосунків з коханою дівчиною

У даній статті ми розберемо і порадимо молодим людям, що робити в ситуації, коли дівчина не хоче відносин.

Багато чоловіків стикалися з такою ситуацією, коли їх улюблена дівчина їм симпатизує, але при цьому не хоче з ними серйозних стосунків. Можливо, дівчина просто не готова зустрічатися з хлопцем або у неї не вистачає вільного часу на стосунки. Спробуємо розібратися, як вчинити, якщо дівчина відмовляється від відносин, існує вихід з такої ситуації.

З яких причин дівчина відмовляється зустрічатися?

Щоб розібратися з цією проблемою, почніть грати за правилами дівчини. Скажіть коханій, що ви її прекрасно розумієте, поговоріть з нею відверто. В результаті ви точно з'ясуйте основні причини. Вони можуть бути найрізноманітнішими:

 • Дівчина нещодавно розлучилася з іншим чоловіком, а тому не може забути ці відносини.
 • Дівчина не бажає поспішати й поспішати з новими відносинами.
 • Ваша улюблена вважає вас хорошим другом (поки).
 • Вона боїться знову розчаруватися у відносинах.
 • Дівчина просто не хоче зустрічатися ні з одним чоловіком.
Причин для відмови у дівчини може бути багато

Який би ви не отримали, обміркуйте його, перевірте по можливості. Поспостерігайте за коханою, поговоріть з неї знайомими і подружками, послухайте, про що саме говорять інші люди про дівчину. Не нападайте на неї відразу, оскільки є шанс того, що дівчина справді в майбутньому захоче завести з вами стосунки, тільки це може відбутися трохи пізніше.

Дівчина просто не хоче зустрічатися ні з одним чоловіком

Дівчина може заявити вам, що вона взагалі не хоче мати відносин. Тут може бути 2 головних варіанти ситуації:

 • Вона любить жінок (це трапляється, але дуже рідко).
 • Вона обманює вас, і себе.

Друга причина вважається більш доцільною. Якщо улюблена стверджує, що відносини їй не потрібні, тоді вона бажає здатися в ваших очах незалежною жінкою, дуже сильною. Також дівчина може обманювати щоб ви мучиться, чи вона просто шкідлива.

Дівчина не хоче відносин

Кохана не може бути у відносинах

Іноді словосполучення «не хочу» стає словосполученням «не можу». У такій ситуації причин може бути декілька, наприклад, навчання, стан здоров'я, сімейні проблеми і так далі.

Як правило, така відповідь вважається лише відмовкою. Оскільки навіть старанні учениці і дуже зайняті дами кидають власні справи, присвятивши себе коханій людині. Але, якщо дама звинувачує в усьому виключно обставини, тоді ви їй точно не потрібні, просто вона не хоче заподіяти вам біль.

Дана теорія буває також правдивою, якщо присутні значні обставини. Приміром, дівчина набагато вас молодше або біднішими. У такій ситуації звичайно ж, перед відносинами може виникнути якась перешкода.

Власна вигода

Найчастіше дівчина стверджує, що не бажає відносин, щоб хлопець для неї був тільки «рабом». Вона лише деякий час відмовляється мати з вами відносини. Однак ви при цьому можете з нею спілкуватися, допомагати по роботі або навчанні і так далі.

Зустрічі можуть бути просто заради вигоди

Проблема полягає у вас

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, не лайте кохану. Шукайте проблему в собі. Може бути, ви не змогли себе проявити як потенційного партнера, не довели дівчині, що можете бути зовсім іншим.

Швидше за все ви дуже складна або навпаки проста особистість, і це дівчину відштовхнуло. Деколи жінок відштовхує надмірна серйозність. Оскільки не кожна дама мріє про стрімких серйозних відносинах. Кожна леді мріє про романтику, флірт і так далі.

Проблема може критися в партнері

Зверніть увагу власне на те, який стиль в одязі віддає перевагу дівчина, чим вона захоплюється, який у неї характер. Найчастіше чоловіки роблять безліч помилок, а тому не подобаються жінкам. Внаслідок чого вони ще й дивуються, за яким же причин дівчина відмовляється від відносин.

Яка б ситуація не склалася, постарайтеся уважно розібратися в проблемі, не зліться і не приймайте стрімких рішень. Вам просто варто зрозуміти, із-за чого саме так все сталося.

Що необхідно зробити, щоб добитися дівчину: поради

Задумайтесь, чому ви хочете завести стосунки саме з цією дівчиною. Хіба з-за того, що дівчина дуже красива? Якщо для вас це серйозна причина, то ви можете зіткнутися з деякими проблемами. Адже привабливі дами оточені увагою інших чоловіків. Отже, подумайте гарненько, чи потрібна вам ця дівчина і стосунки з нею.

 • Дайте дівчині взаємністю. Самий ідеальний метод спонукати даму до якихось серйозних кроків – заборонити їй це робити. Радійте разом з дівчиною, будьте завжди доброзичливі. Скажіть коханій, що ви теж не хочете серйозних стосунків. Повірте, вашу даму це обов'язково зачепить.
 • Проявіть себе як хорошого друга. Дружба – це саме те, що призводить до серйозних стосунків. Якщо у вас з дівчиною є якісь інтереси, що об'єднують вас, тоді можете запропонувати їй провести вільний час поруч з вами.
 • Якщо дама стверджує, що їй серйозні стосунки не потрібні, це означає, що ви показали дамі свою любов. Багатьох дівчат таке ставлення може налякати. Отже, не показуйте дамі власні почуття. Якщо кохана буде готова до відносин, вона сама запропонує їх вам.
Добитися дівчину все ж можна
 • Якщо у вас з дівчиною не тільки дружба, тоді вам варто пам'ятати про дотиках. Несподівані дотики, обійми здатні привести до більш близьких відносин. Як правило, дівчата в дружніх відносинах здатні на більше, ніж чоловіки припускають.
 • Ніколи не просіть даму, щоб вона стала вашою улюбленою. Поставивши дівчину перед подібним вибором, ви ризикуєте її назавжди втратити. Отже, не ставте перед нею якісь рамки. Просто частіше з нею прогулюйтеся, насолоджуйтеся такими дружніми відносинами.

5 кроків, які допоможуть домогтися серйозних стосунків з коханою дівчиною

З самого початку з'ясуйте – подобаєтеся ви коханій жінці чи ні. Але якщо ситуація дійсно складна, дівчина відмовляється звертати на вас увагу, тоді зупиніться. Якщо ж шанс якийсь все-таки присутня, тоді поступите таким чином:

 1. З'ясуйте причину, через яку у вас нічого не виходить. Часом пані навіть самі не знають чіткої відповіді на те, чому їх відносини не цікавлять.
 2. Продумайте план, за яким ви будете діяти, визначте мету і досягайте її. Поставте перед собою чітку мету, наприклад, поцілунок. Рухайтеся і дійте відповідно до цієї позиції. Можливо, вона вас зблизить.
 3. Дайте дамі зрозуміти, що ви налаштовані серйозно і досить рішуче. Всі знайомі і подружки коханої повинні зрозуміти, що ви доглядаєте за нею. Так ви зможете довести, що не боїтеся виставляти власні почуття на огляд інших людей.

  Допоможіть улюблену
 4. Робіть різні спроби починаючи з самих незначних (похід в кафе) і закінчуючи найбільш масштабними (серенада під балконом). Збільшити напір у тому випадку, якщо якийсь підхід не зміг принести позитивних результатів. Задійте дуже серйозні арсенали.
 5. Продовжуйте прагнути до власне цілі, поки не прийдете до неї. Суть цього способу така: «або так, Або точне немає». Якщо ви не досягнете мети, використавши всі методи, тоді ви її вже не зможете досягти. Тільки так ви відчуєте себе у фіналі справжнім переможцем, незалежно від результату.

Що робити, якщо дівчина відмовила: рекомендації

 • Багато жінок стверджують, що їм серйозні стосунки не потрібні, якщо їм чоловік дійсно байдужий. Оскільки неможливо змусити одну людину полюбити іншого, тоді не витрачайте власні сили, вільний час і фінанси даремно на даму, яка не відповідає взаємністю. Спробуйте знайти собі новий об'єкт обожнювання.
 • Часто не бажають серйозних стосунків ті дами, які розчарувалися в них у минулому. Отже, не тисніть на дівчину, не змушуйте її з вами гуляти і зустрічатися. Нехай ці почуття пройдуть самі по собі.
Не тисніть на дівчину
 • Щоб поміняти ставлення дівчини до себе, для початку змініть себе. Вдала робота, вдале захоплення і успішні друзі – це все, що вам необхідно в першу чергу. Після цього ваша кохана зрозуміє, як же вона помилялася.
 • І найголовніше, якщо леді вам відмовила, можливо, вона вже має молодої людини або вона таємно закохана в іншого чоловіка.

Що необхідно знати хлопцеві: цінні поради

 • Поки ви прагнете добитися уваги леді, що говорить вам «ні», ви можете упустити іншу дівчину, більш щиру, якій ви справді подобаєтесь.
 • Чим більше ви говорите про власні почуття дамі на ранніх етапах відносин, тим більше відчайдушно ви виглядаєте зі сторони. Повірте, таке ставлення може налякати кохану. Від вас будуть відмовляти майже всі дами, отже, будьте самовпевненим і самодостатньою людиною, дане якість тільки принесуть користь відносинам.
 • Ніколи не обманюйте себе. Якщо дама з вами любить гуляти, сидіти в кафе та кінотеатр – це не говорить про те, що у вас близькі стосунки. Дуже часто леді користуються чоловіками, але взамін нічого не дають.
Дивіться на поведінку дівчини
 • Є жінки, які люблять, коли їх оточують шанувальники. Такі дами люблять увагу, а от стосунки їм зовсім не потрібні. На них краще не витрачати свій час.
 • Якщо дівчина хоче з вами бути тільки в дружніх стосунках, тоді вона точно не хоче з вами зустрічатися. Подивіться навколо. Можливо, вас оточують дуже багато дівчат. Вам просто потрібно знайти ту, яка чекає саме вас.

Відео: Як добитися дівчину, яку любиш?