Як зробити об'ємну зірку з паперу своїми руками: 3D зірка орігамі, об'ємна зірка до Нового року, зірка-орігамі чотирикінцева, зірка Фребеля — цікаві ідеї для виробів

Красиві об'ємні зірки з паперу зробити зовсім не складно. Просто скористайтеся нашими порадами.

В наш час з паперу можливо зробити все і навіть об'ємну зірку, яку ви прикрасите інтер'єр квартири або будинку, вона стане чудовою прикрасою Новорічної ялинки. Також це захоплююче заняття для ваших діток. Це добре розвиває творчі здібності дитини, дрібну моторику ручок, підключивши фантазію. В результаті ви створите справжній шедевр, який буде радувати гостей вашого будинку.

Вироби з паперу досить делікатні у використанні, і для роботи з папером потрібна уважність і акуратність. Є велика кількість майстер-класів з виготовлення зірочок за яким ви без праці зробите її за лічені хвилини. Вибирайте той, який підходить і подобається саме вам.

3D зірка орігамі з паперу

Нам знадобитися 1 смужка паперу розміром 1,1*29 див. Вона може бути як кольоровою, так і білою, це вже на ваш розсуд і бажання. Якщо ви візьмете білу папір, то зможете її розмалювати за своїм бажанням.Також цікавим рішенням стане смужка, вирізана з журналу або газети або навіть обгортковий папір для подарунків. Отже, починаємо!

Орігамі зірка
Об'ємно
 1. Візьміть смужку кольору, який ви обрали, і зробите з одного краю невелику петлю, але будьте уважні папір делікатний матеріал і може порватися.
 2. З петельки зробіть вузлик.
 3. Розправте пальчиками вузол, щоб він вийшов плоским. В результаті в нас має вийти п'ятикутник.
 4. Хвостик, який залишився загорнути до низу, обмотавши їм нашу фігуру.
 5. Переверніть зроблену деталь.
 6. Сховайте хвостик в сам п'ятикутник.
 7. Залишилася смужкою ми обертаємо нашу фігуру. Фігуру не треба притискати інакше вона зімне.
 8. Якщо у вас залишився кінчик, заховайте його під одним з шарів.
 9. Для додання обсягу зірці, натисніть на кожну грань п'ятикутника по порядку. Ви можете використовувати або нігті або тупу сторону ножиць. Натискати сильно на зірочку не можна, інакше вона втратить обсяг. В результаті у нас вийде об'ємна, маленька зірка. Розмір зірочки 1,5 див.

Ось і всі маленька зірочка готова! Зірочки можна зробити різних кольорів, а потім помістити їх в красиву прозору пляшку і прикрасити інтер'єр. Якщо ви візьмете смужку по ширше, у вас вийдуть зірки великих розмірів.

Також з них можна зробити гірлянду до Нового року або прикрасити святковий стіл, розкидавши їх хаотично. Творчим рішенням стануть листівки для друзів чи рідних прикрашені частинками зоряного неба.

Об'ємна зірка з паперу до Нового року

Нам знадобляться:

 • Кілька листів двостороннього кольорового паперу.
 • Кольорові олівці і гострі ножиці.
 • Клей ПВА.
Зірочки
Зірочки
 1. З 2 аркушів паперу виріжте квадрати і складіть їх навпіл з одного і з іншого боку.
 2. Два рази зігніть квадрат навпіл по діагоналі.
 3. Зробіть надрізи до половини центру з 4‐х сторін.
 4. Зігніть надрізані краю зірки.
 5. Зігнуті краю фіксуємо клеєм. В результаті у нас вийшла одна половина.
 6. За тим же принципом робимо другу частину зірки. Колір можна міняти, на ваш розсуд.
 7. Половинки можна розфарбувати олівцями або фломастерами.
 8. Візьміть 2 половинку зірок і змажте з внутрішньої сторони ПВА і акуратно склейте.
 9. Чудова зірка до Нового року готова! Вона прикрасить ваш будинок, але і новорічну красуню.

Простий спосіб виготовлення об'ємної зірки з паперу

 1. З щільного паперу виготовте 2 п'ятикутних зірки.
 2. На кожній з половинок зробіть надріз до центру. На одній – він буде зверху, а другий знизу.
 3. Вам залишилося з'єднати 2 половинки.

Більш довговічну зірку слід зробити з фанери. І вже прикрасити на ваш розсуд і фантазію. Удачі!

Зірка-орігамі з паперу чотирикінцева

Цю зірку ще можна назвати сюрікени – зброю ніндзя. Для хлопчика це буде відмінним подарунком і захоплюючим заняттям. Для створення моделі нам знадобляться 4 аркуша формату А4, з яких слід вирізати квадрати рівної форми.

Сюрікени

Отже приступимо:

 1. 1 квадрат зігніть на половину і по діагоналі, по ній потрібно загострити 1 з кутів відігнувши площину до середини прогину.
 2. Нижній кут підверніть до верху, формуючи трикутник. Отриманий трикутник складіть від себе навпіл по вертикалі, щоб вийшла зірка.
 3. По лінії трикутника поменше, відігніть менший край до себе, місце згину притиснути. Нижню частину заготовки розгорніть і вставте опуклий трикутник в середину. За таким же принципом зробіть ще 3 елемента, аналогічної форми.
 4. Для складання всіх елементів вам не знадобитися клей. Вставте нижні куточки в кишеньки сусідній деталі, розправте кінці, надавши їм обсягу.

Зірка Фребеля з паперу

Варіант цієї зірочки названий на честь його винахідника.

 1. Готуємо смужки. З паперу виготовте 4 смужки довжиною в 30 разів більше ширини. Смужки не повинні бути занадто широкі.
 2. Всі смужки зігніть навпіл.
 3. Для полегшення роботи, кінці трохи обріжте під кутом.
 4. З 4 плосок зробіть вузол. Сайт не повинен бути тугий інакше, це викличе труднощі при плетінні.
 5. Додаємо ще 1 вузол, щоб отримати однакову фігуру з двох сторін.
 6. Починаємо плетіння. Коли 3 смуги покладені один на одного, 4-ю смужку закріпіть під ту, яка була складена першої.
 7. Кути зірочки. Скручуйте смужки, і кінець протягніть в петельку. Тягнути треба акуратно, щоб не пошкодити папір, але не робіть плоскою. За аналогією повторюємо з усіма іншими смужками.
 8. Перевертаємо деталь.
 9. Створення об'ємної петлі. Кінчик смужки слід зробити паралельно області базового вузла.
 10. Закручування петель. Кінці смужки переверніть на 270 градусів проти годинникової стрілки. Вісь обороту перпендикулярна площині базового вузла.
 11. Щоб сформувати красиві петлі, їх потрібно тягнути обережно і постійно поправляти.
 12. За таким же принципом формуємо петлі на звороті.
 13. І останній етап слід обрізати кінчики, які визирають з плоских кутів.
Зірка Фрабеля

З паперу можна зробити не тільки чотирьох і п'ятикутні зірочки, але і восьмикутні, які також будуть об'ємними. У цьому випадку кожен елемент, потрібно зробити окремо, всі елементи збираються за тим же принципом, що і сюрікени. Так як ми робимо багато деталей, то й часу на виготовлення буде потрібно більше.

Експериментуйте з розмірами і кольоровою гамою і також матеріалами для зірок, можна використовувати їх при прикрасі коробок з подарунками, листівок. Якщо скріпити різні за формою зірочки за допомогою нитки або волосіні, то вийде чудова шторка з зірочок або навіть гірлянда на ялинку. Можна зробити мобіль, прикрасивши його зірками і підвісивши до стелі. За допомогою двостороннього скотчу ви прикріпіть їх до будь-яких поверхонь і навіть створите у себе в кімнаті зоряне небо.

Відео: Створення об'ємної зірки з паперу