Чоловік-невдаха: різновиди невдах і відмінні риси — посібник для дівчини

Чоловік повинен бути успішним — це звучить правильно. Але є виключення з правил, а саме — чоловіки-невдахи.

У наш час жінки можуть постояти за себе, вони цілеспрямовані, знають чого хочуть від життя, вони не просять допомоги у чоловіків, вони самі себе забезпечують, впевнені в завтрашньому дні. У чоловіків все з точністю навпаки, вони наділені жіночими якостями, вся їх сила характеру канула в лету. Вони не мають мети у житті, вони слабкі, їм самим потрібна допомога і підтримка. Світ чоловіків-невдах, які все ще залишаються дітьми.

Відмінні риси чоловіків-невдах

Усі негативні риси характеру починають розвиватися у представників чоловічої статі ще в ранньому дитинстві. І більшою мірою в цьому винні жінки, які займаються їх вихованням. Формування особистості так само відбувається і поза домом. Однак і в дитячому садку, і в школі дітей вчать жінки.

І мами, і вихователі, і вчителі постійно твердять, що ти повинен бути справжнім чоловіком по відношенню до дівчаток. Але в такому юному віці, діти не розуміють значення цього слова, а їм ніхто не пояснює.

Риси чоловіків-невдах:

 1. Справжній егоїст
 • Це самозакоханий тип, який і пальцем не ворухне, щоб запитати вашої думки і бажання. Ваші прохання на нього не діють.
 • Жінка для такого чоловіка-невдахи — обслуговуючий персонал, який пере, прибирає і готує. Всі зароблені гроші він витрачає тільки на себе і на свої потреби.
Егоїст
 • Він не піде на компроміс, він не буде напружуватися заради когось. Вам варто зрозуміти, що всі проблеми ви будете вирішувати виключно самостійно.
 • Якщо жінка слабка, вона буде сподіватися, що незабаром все зміниться, вона відчує себе бажаною і потрібною, а не порожнім місцем. Але це всього лише бажання, на практиці все інакше.
 • Чоловіки-невдахи ніколи не змінюються і не будуть йти на поводу у жінки, якщо самі цього не захочуть. Такий чоловік здатний змінитися лише з тією жінкою, яку щиро полюбить і буде готовий пожертвувати всім заради коханої.
 1. Дамський угодник і ловелас
 • Чоловік-невдаха, і у нього одна мета — жінки. Він виходить з дому пополювати і розважитися з жінками. Жодна жінка не пройде повз нього непоміченою.
 • Обраниці буде важко з ним, такі зв'язки не дуже довгострокові. Цей чоловік у постійному пошуку чогось нового, незвіданого. Йому потрібно різноманітність не тільки в житті, але і в сексі.
Любитель дам
 • Навіть якщо вам вдасться якийсь час тримати його біля себе, то ви не зможете розслабитися ні на секунду. Такі індивіди не зупиняються, а якщо і повертаються до вас, то на короткий час і при цьому, постійно кажуть, що це був останній раз.
 • Якщо ви не можете сказати собі " стоп і почати життя з нуля, то, будь ласка, все у ваших руках. Але доведеться закривати очі на часті відсутності чоловіка, бути завжди другий.
 1. Нехлюй або нероба
 • Жінка крутиться як білка в колесі, щоб встигнути на двох роботах, забрати дітей з дитячого садка, сходити за покупками, а потім прийти і почати готувати їсти. В той час як її чоловік буде лежати на дивані і дивитися телевізор, і мріяти, що робота і гроші йому звалиться з неба. Він постійно знаходиться у пошуку себе.
 • Чоловік-невдаха не хоче і не здатний заробляти гроші, він уміє тільки давати обіцянки, що скоро все зміниться, і вони будуть жити, ні в чому собі не відмовляючи. Якщо він знаходить якусь роботу, то не затримується на ній довго.
Невдаха
 • Йому все не так, то начальник поганий, то дуже важко, він не буде працювати під керівництвом кого-небудь і т. д. Поряд з такими чоловіками знаходяться жінки-годувальниці, вони будуть і підтримувати, і працювати за двох. Вирішувати вам готові ви піти на все це заради кохання?
 1. Несміливий, боязкий і закомплексований принц
 • Такі чоловіки-невдахи хороші коханці, які не скупий на компліменти і визнання в любові. Вони по достоїнству оцінять свою жінку. Але для сімейного життя вони не годяться, вони не вміють робити елементарні речі по будинку, захистити вас перед вашими родичами.
 • На роботі вони не будуть просуватися по кар'єрних сходах, відстоювати свою точку зору. Їм це просто не потрібно, адже у них є жінка, яка все зробить за них. Чи зможете ви зайняти лідерські позиції в сім'ї і тримати шлюб на плаву?
 1. Чоловік-скнара
 • Незважаючи на те, що ваш обранець буде добре заробляти, вам доведеться навчитися економити. У нього пунктик, більше заробити, але при цьому менше витратити. Таке правило буде у всьому, і навіть у ваших стосунках.
Жаднюка
 • Вам доведеться змиритися, що вас будуть утискати, ви будете боятися витратити зайву копійку, тому що все фіксується і тримається під особливим контролем. Змириться чи ні з таким світоглядом, вирішувати вам. Але замислитися над цим варто ще до заміжжя.
 1. Чоловік-невдаха з залежністю
 • Досить часто можна зустріти чоловіків, які схильні до впливу алкоголю, наркотиків або карткових ігор. Жінки поряд з такими чоловіками, всі свої прекрасні роки життя віддають їм, водять їх по лікарнях, виплачують карткові борги і багато іншого. Ви намагаєтеся з усіх сил, але в кінцевому підсумку марно, тому що чоловік-невдаха не хоче цього, йому так комфортно, і він не хоче виходити з цієї зони комфорту.
Залежність
 • Любов робить з жінок рабинь, їм важко усвідомити, що нічого не зміниться, і вони далі будуть тягнути свою ношу. Вони думають, що нікого краще не знайдуть, і кинувши такого чоловіка назавжди залишаться самотніми.
 • Це всього-навсього сліпі почуття. Людина не здатна змінитися, а любов і молодість минає. Усвідомлення того, що ви прожили життя даремно прийде через років 10, коли вже буде занадто пізно що-небудь міняти.

Як обчислити чоловіка-невдахи: посібник для дівчат

Нездатність чоловіків думати, діяти і приймати самостійні рішення називається неудачливостью.

Ознаки чоловіки-невдахи:

 • Він наділений здатністю тиснути на жалість. На всі свої проколи і поразки він знаходить виправдання.
 • В сім'ї всі обов'язки розділені за статевою ознакою. Жінка повинна виконувати всі домашні справи, а от чоловік займається чоловічими, які і не збирається робити.
 • Навіть по дрібницях він звертається за порадою до мами або дружині.
 • Він не рахує гроші. Його витрати завжди перевищують доходи.
 • Він не викидає старі речі, а дбайливо зберігає їх.
 • Любить прикрасити дійсність. Коли хворіє, більше симулює.
Обчислюємо невдахи

Бажання є у всіх, але не кожен здатний їх реалізувати і досягти. Характер тут відіграє другорядну роль, а от наявність успіху головний показник зрілого чоловіка, який зробить все, щоб добитися в житті висот.

Відео: Розпізнаємо невдахи і нищеброда