Ікона Богородиці — Несподівана радість: в чому допомагає, як правильно молитися?

Ікона Богоматері Знамення являють собою справжнє диво духовної трансформації. Всі, хто звертається за допомогою з чистою душею отримують світлу радість.

Якщо людину наздогнав недуга, і лікарі розводять руками або він втратив сенс життя, то перше, що потрібно зробити — це сходити в церкву. Звернутися до святих, щоб направили на істинний шлях, допомогли впоратися з бідою.

Ікона Несподівана радість допомагає в таких випадках, точніше віруючі повинні від чистого серця звернутися з молитвою до святої Богородиці і вона прийде до них на допомогу.

22 грудня, 3 червня і 14 травня — дні шанування її.

Історія появи ікони Божої Матері Знамення

Коли людина не може знайти себе або діти йдуть хибним шляхом, молитви перед іконою Знамення допомагають впоратися заблудлим. Особливо сильні благання матерів за своїх улюблених чад. Завдяки каяття і поданням від чистої душі люди знаходять знову душевну рівновагу, зцілювалися від хвороб, які переслідують їх. А ті, хто втратив один одного, зустрічаються навіть через багато років.

Ікона Богородиці з немовлям і просить чоловіком — Несподівана радість з'явилася багато років тому. Вперше про неї було згадано у творі святителя ростовського — Руно орошенное. В тексті говорилося про чоловіка, який не міг нести свій тягар гріха. Він кожен раз обіцяв собі зупинитися, але ніяк не міг цього зробити. Після кожного такого чергового порушення своєї обіцянки він молився Божої Матері, просив позбавити від гріха.

Одного разу перед тим, як знову зробити свій гріх чоловік звернувся до ікони. Коли хотів покинути кімнату, помітив, що Богородиця повернулася до нього, а у немовляти стали проявлятися рани, які кровили. Чоловік був вражений, що Божа Матір почула про його проханні. Він відчув душевну рівновагу, після цього не повертався до свого греховничеству. Саме ця бувальщина стала приводом для написання цілющої ікони.

Ікона — Несподівана Радість

Найбільш відомий спосіб розташований у храмі Іллі Пророка, який знаходиться в Москві. З цієї ікони було зроблено кілька списків, які також проявили свою силу і творили чудеса. Кожен день до образу приходять люди і звертаються до Вищих сил зі своїми проблемами.

Значення ікони — Несподівана радість

В наш час життя проходить дуже швидко — в суєті. На жаль, часто не вистачає часу на просте спілкування зі своїми батьками, бабусями, дідусями. Багато розучилися бачити маленькі радості, багато часу приділяють своїй кар'єрі. Воліють матеріальний достаток, не бачачи нічого, крім щоденної гонитви за грошима. Як результат — ближче до зрілості, оцінюючи своє прожите життя, люди відчувають холод і порожнечу.

Ікона Несподівана радість в першу чергу допомагає позбутися гріха, аморальності, дає надію тим, хто страждає. Причому вдячність виходить після повного покаяння в заздрості, злості, злочини, навіть у негативних помислах, що нерідко наповнюють душі звичайних людей.

Знайти сили молитися щодня зможе не кожен. І все ж, духовне очищення до вас прийде тільки після того, як ви пройдете повний шлях і дійсно будете готові до цього. Кожен, хто став на шлях виправлення, повинен з часом освоїти мистецтво підкоряти свої почуття, позбутися грубості, гордині, заздрості. Людині слід вивчити звичайні норми поведінки, стати добріше, терпиміше до своєї сім'ї та чужим людям.

Немає людей, які в своєму житті хоч раз не вчинили проступок. Людина сам по своїй суті схильний виявляти деякі слабкості, піддаватися гріховним спокусам. І коли вже немає сил терпіти ці спокуси, багато людей звертаються за допомогою до Заступниці. Завдяки молитвам, що йде від чистого серця, навіть самі пропащі можуть бути прощені.

Молебень, покаяння

Про що моляться парафіяни іконі — Несподівана радість

Завдяки щоденним благання перед іконою Знамення, можна позбутися від недуг і отримати духовну допомогу.

  • Якщо мучать душевні переживання, то благання допоможуть повернути внутрішні сили, щоб впоратися з ними.
  • Розкаяні грішники, які втратили надію на своє спасіння, можуть раптом отримати те, що не могли знайти багато років.
  • Хто втратив слух, виліковується від недуги, якщо звернутися до святої Богоматері.
  • При проблемах з зачаттям або зі здоров'ям плоду, жінки теж звертаються з благаннями до Матері Божої. І у них, виходить, завагітніти і народити здорову дитину.
  • Всім, хто шукає своїх рідних, які пропали безвісти, Заступниця допомагає їх знайти і навіть повернути.
  • При постійних сварках, які відбуваються у сім'ї треба просити у Богоматері шляхи їх вирішення. Завдяки благань невдачі покинуть близьких людей, і все вирішиться якнайкраще.
  • Коли діти йдуть по неправильному шляху, батьки переживають, шукають шляхи їх порятунку. Благаннями перед іконою Знамення їх можна повернути на істинний шлях і напоумити.

Як потрібно молитися перед іконою Богородиці Знамення?

Певних рекомендацій з приводу того, як правильно молитися перед іконою не є. Важливо, щоб хто просить говорив від душі без лукавства. Бажано перед благанням отримати благословення від батюшки. Буває, що текст самої молитви запам'ятати важко, в такому випадку можна читати слова з листочка. Або просто молитися своїми словами.

Як правильно молитися?

Ікона — Несподівана радість має сильну енергетику. Навіть тоді, коли хворий просить про зцілення (причому необов'язково від глухоти) відбувається диво. І це підтверджено неодноразово.

Якщо про зцілення просить мати хворої дитини, то Заступниця теж дає своє благословення на одужання малюка.

Духовна хвороба приносить величезні страждання, коли людина не чують чужу біль, йде по невірному шляху. Тоді його переслідують не тільки недуги, а й душевні терзання. Молитви, звернені до Богоматері, здатні позбавити від цього тягаря.

Для прощення гріхів і позбавлення від хвороб треба молитися від душі. Не просто прочитати або розповісти напам'ять молитву, а зануритися в промовлене з головою і серцем.

При печалі, розлуках, негаразди, сварки, хворобах моліться Богородиці перед іконою — Несподівана радість. Просіть захисту і наклеп, позбавлення, розлуки з близькими будуть обходити вас і ваших рідних стороною.

Нижче читайте текст молитви.

Молитва іконі Божої Матері — Несподівана Радість

Відео: Ікона Несподівана Радість