Як визначити самостійно, що на тобі: псування або пристріт? Псування і пристріт: подібності та відмінності

Методи визначити в домашніх умовах псування і пристріт. Молитва від псування і пристріту

Багато з нас думають, що псування і пристріт — це одне і те ж. Насправді між цими двома явищами існує величезна різниця. У цій статті ми розглянемо, чим відрізняється від псування, пристріту? Як визначити, чи дійсно на людину є псування або пристріт?

Псування і пристріт: подібності та відмінності

Псування — це цілеспрямований вплив на певної людини, з метою погіршити його життя. Пристріт — це ненавмисне негативний емоційний вплив на людину. Іноді люди, які направляють негативну енергетику пристріту на людину, не хочуть це робити. У них це виходить мимовільне, випадково. Псування ж робиться цілеспрямовано і з однією певною метою — зашкодити або зробити людині погано.

Зверніть увагу, що вроки наводиться ненавмисно, людина не хоче зробити вам погано або нашкодити. Просто в пориві емоцій він міг не так на вас подивитися, і направити свій негатив на ваше біополе. Власне через це і трапляється пристріт. Псування — це більш серйозний вплив. Говорить про те, що кому-то ви перейшли дорогу. У вас є заздрісник, недоброзичливець, який дійсно хоче зіпсувати вам життя і всі її сфери.

Псування

Ознаки псування і пристріту у дітей і дорослих

Ознаки пристріту у дорослих:

 • Зазвичай спостерігається ослаблення організму, швидка стомлюваність, занепад сил, головні болі
 • Дуже часто трапляються травми хребта, а також ніг
 • Може погіршуватися зовнішність, а також стан шкіри
 • З'являються висипання або навпаки, надмірне лущення
 • Відсутність настрою, апатія, небажання працювати
 • Любов до алкогольних напоїв
 • Дратівливість, примхливість, постійний плач
Псування або пристріт

Ознаки псування у дорослих:

 • Постійні неприємні небезпечні ситуації, при чому проблеми виникають дуже часто і систематично
 • Серйозні захворювання, які не лікуються миттю мить. Це не звичайна банальна застуда, а щось серйозне.
 • Психічні розлади, можуть спостерігатися галюцинації, страхи
 • Невдачі у всіх сферах життя. Це можуть бути невдачі на роботі або в сім'ї
 • Боязнь сонячного світла, людина не любить дивитися на себе в дзеркало
 • Спостерігається боязнь церковних атрибутів, а також храмів
 • Агресія до людей, холодність і небажання спілкуватися з близькими та рідними

Людині здається, що у нього немає сенсу життя. Можливий алкоголізм або ж схильність до наркотиків. Зверніть увагу, що псування наводиться цілеспрямовано. Звичайна людина не може впоратися з таким впливом. Необхідні певні навички, а також досвід. Найчастіше подібним займаються відьми.

Пристріт

Найбільш чутливими до навроків та псування є діти. У них дуже слабке біополе, вони не можуть самостійно захищатися, тому більше за інших схильні до впливу лихого ока.

Ознаки вроків у дитини:

 • Постійне погане самопочуття
 • Млявість і сонливість
 • Капризи, істерики
 • Дитина погано спить, йому сняться кошмари
 • Він часто лякається

Визначити вроки на дитину можна так, як і у дорослого. Для цього підійдуть способи з застосуванням яйця, сліду від кільця, а також булавочки, яку можете причепити до одягу.

Пристріт

Як визначити самостійно, що на тобі: псування або пристріт?

Існує кілька способів самостійно визначити, на вас псування або пристріт. Для цього необхідно провести кілька нескладних ритуалів.

Методи виявлення псування:

 • Церковні свічки. Необхідно закрити штори, свічки поставити на стіл. Вони повинні бути священними, їх можна придбати в будь-якому монастирі або в церкві. Три свічки необхідно запалити і прочитати Отче наш, Нехай воскресне Бог і Пресвята Богородиця. Всі ці молитви читаються по 3 рази. У цей час необхідно, щоб свічки горіли. Після кожного прочитання потрібно хреститися по три рази. Тепер поспостерігайте за тим, як ведуть себе свічки. Якщо вони димлять, іскряться, на вас є порча. Якщо вони шиплять, гаснуть швидше за все, на вас є пристріт. Якщо вони просто горять як зазвичай, не коливаються, немає ніякого задимлення, неприємного запаху, а також копчення, то з вами все в порядку.
 • Куряче яйце.
 • Ритуал №1 для визначення псування: Необхідно заповнити склянку холодної водою і по обідку провести три рази своєю рукою. Це робиться для того, щоб позбутися від енергетики рідини. Далі, вам необхідно акуратно розбити сире яйце таким чином, щоб жовток залишився цілим. Тепер перехрестіть склянку і прочитайте молитву Да воскресне Бог. Поспостерігайте за вмістом склянки. Якщо вода залишилася прозорою, яйце осіло на дні, все в порядку, пристріту немає. Якщо ж вода помутніла або стала темною, на вас порча.
 • Ритуал №2 для визначення пристріту: Необхідно взяти куряче яйце розбити в склянку з холодною водою. Далі, необхідно докласти склянку до тім'ю або поводити над головою кілька хвилин. Подивіться на воду. Якщо жовток на поверхні, все в порядку, псування немає. Якщо ж на жовтку з'являться білі смужки або якісь дивні домішки, то хтось на вас не так подивився, дійсно є пристріт.
 • Віск. Необхідно розтопити віск і вилити у велику, широку миску, дочекатися затвердіння. Тепер потрібно просто вивчити, що вийшло. Поспостерігайте за фігурою, якщо на поверхні немає нерівностей, з вами все в порядку. Якщо ж є горбки або фігура нагадує чийсь силует, то на вас порча.

Щоб визначити пристріт, необхідно виконати інші ритуали. Вам необхідно поспостерігати за людиною. Якщо він сонливий, втомився, спостерігається дратівливість, тривожність, постійно трапляються якісь неприємності, загострюються хронічні недуги, він постійно злий, швидше за все на ньому пристріт. Виявити вроки можна точно також, як і псуванню, при допомозі цікавих і незвичайних ритуалів.

Яйце для визначення псування

Методи визначення пристріту:

 1. Для цього скористайтесь травою звіробою. Необхідно взяти свіжу траву і нав'язати з неї пучки. Тепер у кожній кімнаті розвісьте пучки звіробою і поспостерігайте. Якщо у вашій кімнаті звіробій зів'яв швидше за все, значить вас є пристріт.
 2. Ще одним варіантом визначитися є пристріт чи ні, є використання жаринок. Необхідно взяти холодну воду і наповнити склянку. Тепер киньте три уголька, вони повинні бути розжареним. Якщо потонуть, є пристріт, плавають на поверхні — пристріту немає.
 3. Визначити вроки можна за допомогою шпильки. Вам необхідно причепити на одяг булавочку, голівкою вниз. Тепер просите врятувати вас від злих людей. Коли повернетесь додому, необхідно перевірити, чи є шпилька. Якщо вона загубилася, значить на вас наслали порчу.
 4. Визначити, чи є на вас сильне чаклунське вплив, можна за допомогою сірників. Необхідно взяти будь-яку ємність, наповнити водою, запалити сірник. Вона повинна повністю вигоріти. Як тільки це відбудеться, необхідно кинути її у воду. Якщо псування немає, вона буде плавати на поверхні. Якщо ж потоне, то псування є.
Шпилька від пристріту

Визначається вплив чаклунства за допомогою ювелірних прикрас. Використовуйте золоте або срібне колечко. Вам необхідно взяти коштовність, провести кільцем по щоці. Якщо на ній є чорний слід, то є пристріт. Якщо немає ніяких слідів, то швидше за все пристріту немає.

Молитва від псування, пристріту, чаклунства

Читати молитовне прохання слід тричі, при цьому після кожного разу глибоко вклонитися. Подібне очищення допоможе людині позбутися від прокльонів і пристріту. Ці псалми читають так:

«Господи Боже Могутній, Цар над царями, почуй молитву раба Кипріяна. Тобі належить тисяча днів боротьби з темними силами, Неси серце раба Божого (ім'я), допоможи йому пройти всі випробування. Захисти, борони і заступися за читає цю молитву. Благослови, Господи, мій дім і живуть в ньому, Захисти від усякого кознодейства і чародеяния. Так вирішиться диявольське умышление і вчинене ним. Господи, Ти Єдиний і Всемогутній, збережи Святомученика твого, Кипріяна, Помилуй раба (ім'я). Тричі кажу це, тричі вклоняюся. Амінь!»

Молитва Кипріяна

Псування і пристріт — це не одне і те ж. Пристріт зовсім не обов'язково є результатом впливу чаклунства або чорної магії. Швидше за все, на вас просто не так подивився людей.

ВІДЕО: Псування або пристріт?