Лялька Аннабель: історія, кіно про ляльку, лялька музейний експонат, міфи і реальність про ляльку Аннабель

Чи знаєте ви хто така лялька Аннабель? Ця страшна історія розказана в статті.

Персонажі «страшилок», що ходять в народі, різні, як відрізняються і самі нації. У росіян це Лісовик і Бабай, японці лякають світ Момо, а у американців є Аннабель.

Історія ляльки Аннабель

Звичайна лялька, подарована мамою дорослої доньки, вчорашньої студентки, котра медсестрі, як сувенір в честь Дня народження, стала причиною безлічі жахливих і страшних подій. На самому початку Донна (так звали іменинницю) і її сусідка стали помічати, що вікна і двері почали жити власним життям, відкриваючись і закриваючись.

Лялька

Так само поводилася і подарована лялька, яку знаходили зовсім не в тому місці і положенні, в якому залишили. А ще подруги стали знаходити дивні записки, в яких містилися благання про допомогу. Вважати це жартами друзів-студентів або одержимістю самої ляльки? Другий варіант цілком прийнятний, адже ляльку купили в магазині вживаних речей, тобто вона комусь належала раніше. Кому саме – про це повідав медіум. Господинею іграшки була дівчинка по імені Аннабель Хіггінс, загибла в семирічному віці.

Коли лялька, названа по імені колишньої господині Аннабель, стала реально загрожувати людям, дівчатам довелося просити про допомогу фахівців з паранормальних явищ, а потім і священика, для проведення обряду екзорцизму, щоб вигнати демона, яким одержима іграшка. Подальше існування Аннабель протікало в Музеї окультизму, і стверджують, що вона досі небезпечна.

Аннабель – кінозірка

Про знаменитої ляльки знято вже кілька фільмів. Вони входять в серію картин про знаменитих демонологах подружжя Уоррен (саме в їхньому музеї і зберігається Аннабель). Але знятий в 2014 році режисером Леонетті фільм під назвою «Прокляття Аннабель» зовсім не є початком епопеї, адже лялька майнула ще в першому фільмі про Уорренах, який називався «Закляття».

І вже тоді, за словами членів знімальної групи, їх пробирал жах, а по спині пробігав холодок, якщо доводилося пройти повз ляльки. Тому було вирішено зняти про неї фільм, який, до речі, дуже сподобався глядачам, судячи з касових зборів (близько $ 256 млн.).

На кіноекранах

Потім була знята ще одна стрічка під тією ж назвою, але з уточненням «Зародження зла», також опинився серед лідерів кінопрокату. У ці картинах Аннабель не дуже приваблива, її щоки запали, а на щоках горить хворобливий рум'янець. Її зовнішність настільки страшна, що не зрозумієш, дитина перед тобою чи стара. Подружжя Уоррен ж говорили про досить милою ганчір'яної іграшці, рудоволосої і усміхненою.

Аннабель — музейний експонат

Як вже говорилося, Аннабель зараз перебуває в якості виставкового експонату музею Уорренов, що знаходиться неподалік від Нью-Йорка. За розповідями, хтось із відвідувачів повторив їй фразу з фільму, попросивши створити найгірше з того, на що вона здатна, і загинув на дорозі через кілька годин. Так це чи ні – достеменно ніхто не може стверджувати.

В музеї

Зате точно відомо, що знаходиться за склом лялька демонструється тільки тим відвідувачам, хто письмово підтверджує власну відповідальність за те, що може статися в майбутньому. За словами власників музею, час від часу помічені руху і гарчання ляльки. Тому туди періодично навідується священнослужитель і читає над Аннабель молитви. А ще на сейфі є застережний напис про сувору заборону відкривати його.

Міфи і реальність про Аннабель

Але при цьому багато хто стверджує, що фільми – лише відображення справжньої історії, яка нібито відбувалася в 70-х рр. в американському містечку Амитвилле. До речі, у прихильників версії про реальність цих подій немає єдиного тлумачення події.

  • Існує два рівноправних пояснення: перша — лялька була одержима духом своєї колишньої господині, друга – лялька не є одержимою, так як духи не можуть вселятися в неживе.
  • Аннабель використовувала в своїх цілях злий дух, пересуваючи ляльку і наводячи жах на мешканців квартири.
Міф чи реальність

А ви вірите в те, що зловісна лялька Аннабель існує і збирає свої сили під склом музейної вітрини?

Відео: Жахлива історія про ляльку Аннабель