Як утримати одруженого чоловіка, коханця: поради психолога, змова

Відносини з одруженим чоловіком часто змушують дівчат до боротьби за своє щастя. Давайте дізнаємося, що робити, щоб утримати одруженого чоловіка.

Якщо одружений чоловік по-справжньому вам доріг і проявляє взаємність, то рано чи пізно виникне бажання відбити його у законної дружини. У боротьбі, як відомо, всі засоби хороші. Утримати одруженого чоловіка і обрати правильну тактику поведінки, допоможуть цінні рекомендації та поради психолога.

Чи потрібно утримувати одруженого чоловіка, коханця?

В силу різних обставин багато чоловіки потребують довірчих та інтимні стосунки поза сім'єю. Увагу та наполегливість сильної половини змушують жінок здійснювати часом безрозсудні вчинки. Неможливо убезпечити себе від сильного потягу до одруженому чоловікові. Найголовніше вирішити для себе потрібні такі взаємини і розглянути можливі варіанти їх розвитку.

У більшості випадків жінок-коханок засуджують і не підтримують. Але в таких ситуаціях не можна спиратися на чужу думку. Ви повинні самі проаналізувати події, зробити правильні висновки і діяти згідно своїм бажанням.

Вже на початку відносин з одруженим чоловіком необхідно зважити всі «плюси» і «мінуси». Ви повинні чітко розуміти, як будете діяти і який кінцевий результат хочете отримати. Щоб остаточно розвіяти сумніви, проаналізуйте основні аспекти ваших взаємин і розберіться як утримати одруженого чоловіка, коханця.

Пара
 • Взаємність ваших бажань. Хто виступає ініціатором ваших взаємин? Ви готові задовольнятися роллю коханки чи бачите в одружений чоловікові потенційного чоловіка? Збирається чоловік розлучатися або його влаштовує статус коханця? Не дозволяйте себе обманювати і не майте марних надій. Ваші бажання повинні бути обопільні.
 • Моральні кордони. У боротьбі за особисте щастя, моральні принципи відходять на другий план. Коханки готові використовувати будь-ефективний засіб для досягнення своєї мети. Найважливіший момент, який необхідно взяти до уваги і ретельно переосмислити – це наявність дітей у вашої пасії. Після розлучення взаємини з дітьми можуть скластися самим непередбачуваним чином. Чи готові ви при необхідності взяти на себе відповідальність за їх долю? Спілкування з ними неминуче, і для вас це буде непростим випробуванням.
 • Глибина ваших бажань. Відводячи чоловіка з сім'ї, подумайте, чи готові ви присвятити йому своє життя. Не варто робити серйозних кроків, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця, якщо для вас це лише захоплення. Зруйнувати сім'ю можна дуже швидко, а от побудувати нові міцні взаємини набагато складніше. Дуже часто, домагаючись поставленої мети, ми втрачаємо інтерес і не бажаємо кардинальних змін.
 • Довіра до коханця. Поведінка чоловіка, який з легкістю готовий зрадити дружину, повинно вас насторожити. Не станете ви черговий обдуреною жінкою? Робіть правильні висновки на підставі конкретних вчинених дій коханця. Не довіряйте пустим словам і марним обіцянкам. Ви повинні бути повністю впевнені в його наміри.

Як правильно себе вести, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця?

Якщо ваше остаточне рішення зводиться до того, щоб ви будете боротися за свого коханця, то вам необхідний певний план дій. Поради психолога підкажуть як правильно поводитися, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця.

 • Кулінарні хитрощі. Швидше за все одружений чоловік найменше потребує куховарці. Однак смачно приготований вечерю не залишиться без уваги. Намагайтеся перевершити очікування коханця і навчитеся готувати вишукані страви. Показавши себе гарною господинею, ви однозначно ще більше розташуйте до себе чоловіка.
 • Спокій і комфорт. Чоловік прагне туди, де йому добре. Ваше завдання забезпечити йому спокійну комфортну обстановку. Коханцеві не потрібні скандали і з'ясування відносин. Ви повинні бути контрастом на тлі вічно невдоволеної ворчливой дружини. Якщо ви помічаєте, що одна з тем розмови неприємна чоловікові, то залиште зайві розпитування і перемкнутися на більш приємні завдання.
 • Мінімум запитів. Коханка не повинна проявляти фінансовий інтерес до чоловіка. Приймати подарунки, безумовно, приємно. Але ваша головна задача – показати, наскільки важливо і значимо присутність чоловіка у вашому житті. Поважаючий себе чоловік оцінить вашу увагу і обов'язково подбає про приємні сюрпризи.
 • Теплий прийом і гарний настрій. Не скупіться на щирі емоції при кожній вашій зустрічі. Коли чоловік відчує, що потрібен вам, то почне проводити з вами більше часу. Теплий і привітний прийом завжди розташовує, особливо в порівнянні з байдужою дружиною.
 • Різнобічні сексуальні відносини. У багатьох подружніх парах причиною розладу в сім'ї стає неповноцінний одноманітний секс. Ваше завдання забезпечити одруженому чоловікові повне задоволення всіх його потреб. Проявляйте фантазію і не бійтеся експериментувати. Якісний секс стане жирним плюсом у вашу сторону.
 • Будьте в курсі його інтересів. Покажіть свою зацікавленість його захопленнями і досягненнями у роботі. Знаходьте час, щоб вислухати і можливо щось підказати, порадити. Якщо дружина не в курсі суспільному житті чоловіка, то ваше становище стане ще краще.
Поведінка з одруженим

Найголовніше – не підставляйте одруженого чоловіка перед родиною за допомогою різних жіночих хитрощів. Відхід з сім'ї повинен бути його самостійним рішенням. В іншому випадку, існує велика ймовірність його переходу до іншої жінки.

Чого хочуть чоловіки від коханки?

Для того, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця і підтримувати вогник у ваших стосунках, необхідно прикладати певні зусилля. Пристрасть з часом починає згасати, і ви вже не зможете утримати одруженого чоловіка з допомогою сексу. Для того, щоб закріпити ваші стосунки, скористайтеся порадами психолога.

Всупереч своїм бажанням і почуттям, не намагайтеся тиснути на чоловіка і не обмежуйте його свободу. Проведення часу в чоловічій компанії ніхто не скасовував, тому не будьте егоїсткою і не дорікайте коханця за відпочинок без вашої участі. Ревнувати його до футболу чи риболовлі абсолютно безглуздо. Таким чином ви опинитеся в програшному становищі.

Даємо бажане
 • Дайте чоловікові те, що йому потрібно. Хоче веселощів – організуйте свято. Хоче тиші – дайте йому можливість відпочити в затишній теплій обстановці. Ведіть себе природно і проявляйте тільки щирі емоції.
 • Якщо чоловік не бажає виходити з дому, а ви готувалися до походу в ресторан, то розгляньте варіант романтичної вечері в домашній обстановці.
 • Активного і веселого чоловіка порадує проведення часу в галасливій компанії. У такому разі організовуйте відвідування цікавих заходів. Спільно пережиті нові емоції об'єднають ваш союз.
 • Навчіться поважати особисте життя одруженого чоловіка. Нав'язуючи свою компанію, ви ризикуєте швидко йому набриднути. У свою чергу чоловікові набагато цікавіше самодостатня особистість. Тому не варто щовечора чекати його біля віконця, жертвуючи своїми інтересами.
Радуйте чоловіка

У бесіді з одруженим чоловіком не бійтеся висловлювати свою точку зору і озвучувати свої побажання. Таким чином ви будете набагато цікавіше, ніж посередня закохана жінка.

Чоловік не втратить інтерес до вашої індивідуальності, якщо ви будете самодостатні і всебічно розвинені. Швидше навпаки – він буде дорожити стосунками і боятися вас втратити.

Магічні замовляння: як утримати одруженого чоловіка, коханця?

Якщо порад психологів вам виявиться недостатньо, то можна скористатися секретами магії. Нескладний змова допоможе вам утримати одруженого чоловіка і зміцнить ваш союз. Краще, якщо подібний ритуал буде проводити обізнана людина.

Перш ніж вдатися до магічного змови, добре обдумайте своє рішення і можливі наслідки. Сила дії ритуалу багато в чому залежить від сформованої обстановки в сім'ї чоловіка.

Змова з допомогою квітки

Для проведення ритуалу, щоб утримати одруженого чоловіка, коханця знадобляться:

 • квітковий вазон
 • невелика сформований квіткова рослина
 • голка
 • свічка
 • масло жасмину
 • шматочок волосся коханця

З допомогою голки необхідно на свічці зобразити своє ім'я і чоловіки. Нанесені імена необхідно змастити олією. Далі свічка закріплюється в свічнику і запалюється.

Вимовляються такі ритуальні слова: «Переплелись імена і долі переплетуться. Стихії води, землі і вогню з'єднані і обвенчаны небесними силами».

Свічка повинна догоріти повністю. В шматочок воску необхідно загорнути волосся чоловіка і помістити разом із землею у вазон. Далі необхідно висадити в цю землю підготовлену рослину.

Поливаючи надалі посаджений квітка, повторюйте магічні слова. Дія змови починається по мірі росту рослини. Ваші стосунки з одруженим чоловіком повинні стати міцнішим.

Змова з допомогою амулета

Дія цього ритуалу допоможе не тільки утримати одруженого чоловіка, але і поліпшить ваші сексуальні відносини.

 • Необхідно вирізати три однакових кола, два з яких з білого паперу і один з фольги. Посередині паперового кола напишіть ваші імена і дату вашого народження.
 • Необхідно нанизати три кола на шерстяну нитку червоного кольору таким чином, щоб фольга розташувалася між паперовими колами. Нитка з обох сторін необхідно закріпити.
 • В процесі промовляйте магічні слова: «З'єдную наші життя на духовному і тілесному рівні. Об'єдную наші серця і думки».

Амулет необхідно сховати від сторонніх очей. Така змова допоможе зберегти відносини з одруженим чоловіком.

Відео: Утримати чоловіка перевіреним способом