Англійська булавка: як виглядає, фото, змови. Шпилька від пристріту і псування: як приколювати, як носити вгору або вниз головою, що робити, якщо підкинули шпильку?

Шпилька — це не тільки «потрібна річ, але до того ж ще й дуже важлива. Шпилька захищає від пристріту і псування, що може бути оберегом і навіть прикрасою. Цікаве використання шпильки та особливості її застосування описані в даній статті.

Зміст

Англійська булавка: як виглядає, фото

Англійська шпилька – це звичний всім вигляд голки з застібкою, яка знаходиться під кришечкою. Ця кришечка необхідна для того, щоб охороняти людину від уколу вістрям. Голка шпильки має тоненький стрижень, який приймає форму пружинки, ніж передбачає легке і щільне застібання, а так само розстібання.

Першу популярність булавка набула в часи Стародавнього Риму і Греції. Люди скріплювали металевою голкою свої одягу. Ця голка так само грала декоративну роль і зобов'язана повинна бути красивою. Величезну популярність мала шпилька в Європі, особливо в Англії, в середні століття. Вона була єдиним підходящим інструментом для скріплення паперів.

Класична металева шпилька
шпилька має, як своє пряме, так нецільове використання. Їй можна:
 • Скріплювати одяг або тканину при пошитті певних елементів гардеробу.
 • Якщо у людини статися судома м'язіви, то шпилька під рукою – важливий предмет. Один укол в особливість частина тіла допоможе послабити судомний біль.
 • Плавці часто пристібають шпильку до купальників і плавок саме для того, при необхідності усунути судому нижніх кінцівок, що трапилася від переохолодження. Механізм застібання англійської шпильки не дозволить вістря вколоти вас в інший час.
 • Шпилька часто використовується в якості декоративного прикраси, приміром, у нетрадиційних музичних напрямках: рок, панк-рок, метал і так далі.
 • Шпильку часто використовують у творчості, створюючи прикраси для людини і інтер'єру.
 • Шпилька вважається потужним оберегом для людини, якщо її зберігати пристібнутої з внутрішньої сторони одягу.
Застосування англійської шпильки в повсякденному житті

Шпилька від пристріту: англійська, іменна, золота, з діамантами, срібна

Так як шпилька вважається оберегом, її часто виготовляють з дорогоцінних і напівдорогоцінних металів. Але це не впливає на те, як якісно вона буде захищати людину.

Сучасні шпильки від пристріту часто виконуються з срібла, так як вважається, що срібло – самий благородної метал. Крім того, срібло здатне накопичувати, вбираючи в себе негатив, не дозволяючи йому проникнути в людину.

Срібна шпилька

Не рідко шпильку прикрашає скляна синя намистина з синьою цяткою у вигляді ока. Це так само оберіг, який підсилює дію шпильки. Око синього кольору захищає людину від пристріту і псування.

У чому ж секрет простий шпильки? Все не так просто. Унікальна форма оберега притягує до себе негативну енергетику, відпущену в бік людини. Енергія потрапляє під головку і починає нескінченно циркулювати по замкнутому овалу шпильки.

Сучасні шпильки так само виготовляються із золота, платини, прикрашається коштовним камінням: сапфірами (синій колір – оберіг), рубінами, гранатами (червоний колір – оберіг), цирконіями і навіть діамантами. Вартість шпильки, здатної відганяти псування, може бути копійчаною, а може варто тисячі доларів.

Шпилька для захисту від пристріту і псування: як правильно приколювати, як носити вгору або вниз головою?

Як і будь-оберіг, булавка вимагає дотримання правил свого носіння. Мало просто мати при собі шпильку, необхідно вміти користуватися нею так, щоб вона працювала «на благо».

Перш за все, на шпильку часто вішають бусинку. Саму звичайну маленьку бусинку або бісер, колір якої відіграє важливу роль:

 • Зелена кулька – ефективно захищає дітей і жінок в положенні від заздрості і негативної енергетики ззовні.
 • Жовта кулька – найкращий оберіг, який ви можете подарувати своєму коханому другу.
 • Червона намистинка – приверне до вас блага і прожене геть будь-який негатив, що надходить від людей і злих сил.
 • Синя намистина – буде берегти від заздрісників і пристріту, дозволить збутися загаданого бажанням.

Важливо знати, що ні в якому разі не можна носити чорну бусинку. Такий оберіг приверне до вас тільки негатив і невезіння.

Приколювати шпильку так само слід правильно. Для цього виберіть внутрішню частину одягу в області серця (на грудях зліва). Положення оберега обов'язково має бути вертикальним. Головка шпильки повинна дивитися вниз. Перевірте надійність закріплення шпильки, вона повинна щільно сидіти на тканині!

Шпилька від пристріту, як приколювати на одяг?

Шпильки від пристріту і псування дитині: іменні, золоті, срібні, англійські

надійний захист для дитини, особливо для новонародженого. Справа в тому, що поки дитину не підданий обрядом хрещення, його душа вважається сильно вразливою для злих сил. Саме вони доводять малюка до постійних істерик, недуг і відхилень розвитку.

Хрещення дитини часто відбувається на сороковий день від народження. Щоб захистити своє чадо батьки купують йому оберіг – срібну або золоту шпильку. В сучасних ювелірних магазинах існує величезний вибір моделей англійських шпильок: простих, із зображеннями, намистинами і навіть іменні шпильки.

Булавка, зроблена індивідуально для людини, що містить його ім'я або якусь особливу інформацію для нього, пробладает потужним позитивним зарядом енергії. Такий оберіг надійно захистить людину від будь-якого негативного впливу.

Іменна шпилька для захисту дитини

Шпилька від пристріту і псування: можна чи не приколювати?

Булавка – потужний оберіг, який володіє своєю силою притягати негатив і не «допускати» його до людини. Єдина умова дієвості шпильки – приколювати її до свого одягу. Тільки стикаючись з тілом людини, шпилька «приступає до дії».

Обов'язково слід знати, що дієвість оберега так само залежить від того, наскільки таємно ви його тримаєте при собі. Якщо шпилька буде «у всіх на виду», то навряд чи зможе вас захистити.

Прикалывайте її на внутрішню частину блузи, футболки, куртки, кофти або на нижню білизну.

 

Як приколювати шпильку від пристріту?

Тату булавка: значення

Деякі люди настільки захоплюються оберегами, вірять в їх силу і дію, що вирішуються не просто носити на одязі шпильку, а набити її на тілі у вигляді татуювання.

Татуювання шпильки здатна мати кілька значень:

 • «Оберіг» — татуювання захищає свого власника від негативного впливу. Вважається, що такий малюнок тісно взаємодіє з тілом людини і володіє потужною енергетикою.
 • «Символ важливої події» — в даному випадку булавка символізує щось, що могло статися з людиною: зустріч, побачення, радість, засмучення, розставання. Будь-яка подія людина може захотіти запам'ятати на все життя і тому «фіксує» його таким чином.
 • «Символ заможності» — людина таким чином прагнути показати соціуму своє благополуччя, віру в себе, впевненість і статус.

Татуювання зі шпилькою:

Шпилька в честь народження дитини
Булавка, як символ самовираження
Булавка, зроблена «на пам'ять»
Булавка, як знак самовираження особистості та сили духу

Змова від пристріту і псування на шпильку читати

Вважається, що для того щоб шпилька могла працювати, надійно захищаючи людину, вона повинна кріпитися за допомогою змови. Змова читається вголос під час приколювання шпильки, наодинці, в повному розумінні кожного вимовленого слова.

Найкраще читати змову під час зростання місяця, в будь-яку фазу. Робити це потрібно в спокої і тиші, в хорошому настрої. Добре, якщо ви запалить свічку. Вогонь відлякує злі сили і покращує енергетику людини.

Змова:

Змова від псування
Змова від пристріту

Змова на шпильку: прибрати суперницю, розлучити, рассорка на шпильку, від коханки

Змов існує дуже багато і кожен з них зорієнтований на досягнення певного результату. Звичайно ж, найчастіше людьми керують почуття: вони намагаються себе когось закохати, забути, посварити або захистити від зради.

Заговорювати таким чином можна і шпильку. Вам необхідно слідувати деяким правилам змови:

 • Читайте змову в тиші, дивлячись на шпильку
 • Постарайтеся зробити так, щоб під час змови вас ніхто не міг потурбувати.
 • Розстеліть на столі білосніжний хустку, покладіть на її шпильку і почніть читати змову.
 • Запаліть свічку на столі для того, щоб вона привернула до вас позитивну енергетику і змогла наділити силою шпильку.
 • Змова слід читати тричі
 • Після змови хустку згортається разом з шпилькою і зберігатися під подушкою всю ніч людини того, що читав змова.
 • На ранок прикріпіть шпильку до одягу людини, до якого був направлений ваш змова.

Замовляння:

Змова від суперниці
Змова від коханки

Змова на удачу на шпильку, як заговорити шпильку?

Змова на удачу допоможе людині досягти певних цілей у життя таким чином, щоб все виходило в нього «гладко» і без проблем. Такий оберіг прийнято носити на тій одязі, яка доторкається до тіла.

Шпильку «на удачу» прийнято одягати з приводу якогось конкретного випадку або кожен день. Часто шпильку одягають на роботу, на співбесіду, на іспит або важливу зустріч.

Заговорювати шпильку слід звичним способом, а так само робити це в хорошому настрої. Таку заговоренную шпильку можна підготувати для коханої людини, одного або дитини.

Як заговорювати шпильку?

Змова на шпильку на любов, як правильно заговорити?

Змова на любов один з найпопулярніших. Він допомагає людині досягти бажаних результатів в особистих відносинах.

Принцип дії змови дуже простий:

 • Він налаштовує людину психологічним чином на швидке досягнення результату.
 • Він притягує до людини позитивну енергетику, яка наближає його до найкращого розкладу подій.

Змова на любов має відбуватися таємно, в тиші й темряві, наодинці зі своїми думками. Кріпити шпильку так само слід таємно, без відома вашого улюбленого людини.

Як правильно робити змову на шпильку будинку?

Псування на шпильку: як визначити?

Псування, накладена на людину за допомогою шпильки, найпопулярніший жіночий ритуал. Для цього використовується саме англійська булавка овальної форми з застібкою. Робиться псування для того, щоб накликати на людину неприємності і дозволити йому випробувати безліч прикростей.

Визначити, що знайдена на одязі або в особистих речах булавка несе в собі негатив можна візуально. Зверніть увагу, на такий булавці повинні бути сліди воску, адже змова на псування читається одночасно з наливанням воску свічки на оберіг.

Якщо вас переслідує низка невдач і ви знайшли на своєму одязі шпильку (навіть якщо цей предмет гардероба не носите щодня), цілком можливо, що хтось зробив для вас порчу.

Як визначити, що шпилька для псування?

Прикмета: знайти шпильку на вулиці, вдома, під дверима, під килимком

Дуже часто людина знаходить шпильку. Зробити це він може скрізь: вдома, на вулиці, по дорозі, в городі, в парку і так далі. Орієнтуватися на значення прикмети слід, помічаючи всі деталі знахідки:

 • Знайти на вулиці шпильку головкою «до себе» — до удачі
 • Знайти на вулиці шпильку вістрям «до себе» — до невдач
 • Знайти нову блискучу шпильку – до нового знайомства, покупці.
 • Знайти іржаву шпильку – до великого невдачі, дуже погана прикмета.
 • Знайти шпильку вагітній жінці – народиться хлопчик.
 • Знайти на вулиці вигнуту шпильку – до проблем
 • Шпилька на кораблі – до невдалого рейсу
 • Знайти шпильку в меблях, під килимом, на стіні – до псування.
Знайти шпильку — прикмета

Чорна шпилька в магії: значення

Чорна шпилька – яскравий елемент відьом і чаклунів. Простіше кажучи, це елемент «чорної магії». Спрямований цей предмет тільки на те, чтоби залучити негатив до об'єкта ненависті, а так само навести порчу.

Чорна булавка накопичує в собі величезний запас негативу. Якщо ви знайшли у себе шпильку – необхідно обов'язково сходити до церкви, до знахаря і попросити вибачення у всіх, кого ви могли образити.

Що означає чорна шпилька?

Шпилька в одвірку, що позначає?

Вважається, що булавка, що стирчить з косяка дверей або встромлена в дверний отвір – потужний оберіг. Оберегом виступає лише в тому випадку, якщо її встромив добра людина, член вашої родини. Така шпилька буде очищати простір від негативу, дарувати спокій.

Увіткнути шпильку в косяк можна для того, щоб захистити будинок від потойбічних сил. Крім того, шпилька привертає в будинок благополуччя і мир, не допускає «поганої людини» в будинок. Шпилька обов'язково повинна бути закрита, головкою вгору.

Якщо ви знайшли у одвірку шпильку з стирчить вістрям – це негативний знак, який свідчить лише про те, що хтось бажає вам нашкодити. Набагато погіршується ситуація, якщо встромлена булавка обмотана чорною ниткою. Такий предмет здатний навіть принести смерть і хвороби.

Особливості шпильки, увіткненої в косяк

Що робити якщо підкинули шпильку?

Якщо ви знайшли шпильку, яку до вас прикололи без відома або залишили в будинку, слід знати про способи позбавлення від неї.

Обов'язково слід:

 • Не торкатися до шпильці руками
 • Покласти шпильку на металеву основу
 • Віднести шпильку в безлюдне місце (ліс, поле, на галявину)
 • Додати шпильку вогню (кинути в багаття)
 • Прочитати молитву і попросити захисту у Бога
 • Вмитися джерельною (природного і чистою водою
Як позбутися від шпильки?

Підклад шпилька — що означає?

Крім псування за допомогою шпильки так само легко здійснити ще багато ритуалів негативного значення. Наприклад, підклад. Він не припускає прикалывание шпильки до особистих речей і одягу людини. В даному випадку булавка заряджається негативною енергетикою і просто залишається в будинку свого недоброзичливця.

Підклад зазвичай відбувається так, щоб ніхто не бачив цього процесу, а так само довго не міг знайти саму шпильку. Тому найбільш часті місця, де її можна знайти: за диваном, під меблями, під килимом, під шпалерами, у дверному одвірку, на карнизі і так далі.

Булавка — підклад

Скільки шпильок приколоти на весільну сукню?

Булавка, прикріплена до весільної сукні, вважається потужним оберегом для нареченої. Вона захищає наречену від негативної енергетики, яка може оточувати жінку в день весілля.

Часто на наречену дивляться не тільки рідні, але чужі люди, заздрісники, вороги. У такому разі шпилька «відвертає» людський негатив і не дозволяє йому проникнути всередину жінки. Крім того, вважається, що шпилька дозволяє нареченій бути більш впевненою в собі.

Приколювати шпильку слід правильно:

 • На весільну сукню слід прикріплювати дві шпильки
 • Вони заколюють хрестом
 • Приколювати шпильки слід під поділ сукні на самий край
 • Приколоті шпильки не можна нікому показувати
Шпилька на весільній сукні захищає наречену

Декоративні шпильки для одягу: брошки, браслети, прикраси

створення прикрас. Дивно, з допомогою цього металевого предмета можна робити браслети, кольє і сережки неймовірної краси. Принцип їх створення дуже просто: на вістря шпильки надівається необхідну кількість намистин або бісеру. Після цього шпильки надіваються на основу (стрічка, волосінь дріт).
Золоте кольє з шпильок
Яскраве намисто з шпильок
Простий браслет з шпильок і намистин
Браслет з шпильок і бісеру
Кольє з шпильок в етнічному стилі
Металевий браслет з шпильок
Сережки з шпильок
Сережки-підвіски з шпильок

Шпильками так само можна прикрасити одяг, створивши за допомогою металевих предметів малюнок на будь-якій частині тіла: на спині, печах або грудей. Часто шпильками прикрашаються шкіряні куртки, джинсовий одяг, чорні брюки і навіть взуття. Такий декоративний елемент додає брутальності і робить навіть нудні предмет гардероба неймовірно стильним.

Куртка з шпильками
Декорування піджака шпильками
Штани, декоровані шпильками

Відео: «Браслет з шпильок і бісеру»